Salah Oulad M'Hand jest piłkarzem występującym obecnie w Riga. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Salah-Edine Oulad M'Hand
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Salah-Edine Oulad M'Hand w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Salah-Edine Oulad M'Hand wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.95, a skuteczność strzałów to 20,0%. Salah-Edine Oulad M'Hand oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 2,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Salah-Edine Oulad M'Hand w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Salah-Edine Oulad M'Hand rozegrał w barwach Riga w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, w Lidze Mistrzów 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 264 minuty. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Czy Salah-Edine Oulad M'Hand ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Salah-Edine Oulad M'Hand nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Salah-Edine Oulad M'Hand to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 284 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Salah-Edine Oulad M'Hand?
Salah-Edine Oulad M'Hand najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Salah-Edine Oulad M'Hand?
Wycena 23-letniego Salah-Edine Oulad M'Hand według stanu na październik 2025 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 350 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Salah-Edine Oulad M'Hand?
Salah-Edine Oulad M'Hand urodził się 20 sierpnia 2003 w Den Haag w Holandii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Salah-Edine Oulad M'Hand – statystyki
Szczegółowe statystyki Salah-Edine Oulad M'Hand w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Riga. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Salah-Edine Oulad M'Hand
Salah Oulad M'Hand vs. inni
Atak
Obrona
Podania Salah-Edine Oulad M'Hand
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Salah-Edine Oulad M'Hand w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Salah-Edine Oulad M'Hand wyglądają następująco: 2 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.95, a skuteczność strzałów to 20,0%. Salah-Edine Oulad M'Hand oddaje średnio 2,5 strzału na mecz, z czego 2,0 to strzały celne.
Salah-Edine Oulad M'Hand – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Salah-Edine Oulad M'Hand w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Salah-Edine Oulad M'Hand
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Przerwa
|
Liga Konferencji, 3. runda
|
1:0 | 44' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
1:1 | 88' | 0 | 1 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
1:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
27 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
2:1 | 4' | 1 | 0 | – | |||
|
20 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, play offy
|
0:0 | 7' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
1:1 | 26' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Sie
Koniec
|
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
1:0 | 2' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Lip
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
2:3 | 57' | 0 | 0 | ||||
|
14 Lip
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
3:2 | 69' | 0 | 0 | ||||
|
07 Lip
Koniec
|
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
2:0 | 86' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Salah-Edine Oulad M'Hand w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Salah-Edine Oulad M'Hand rozegrał w barwach Riga w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze, w Lidze Mistrzów 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 264 minuty. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Salah-Edine Oulad M'Hand – transfery
W trakcie kariery Salah-Edine Oulad M'Hand zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Riga 2026 – obecnie
-
Arsenal U23 2024 – 2025

-
Den Bosch 2023 – 2024
-
Arsenal U23 2023 – 2023

-
Hull City 2022 – 2023
-
Arsenal U23 2020 – 2022

-
Feyenoord U19 2019 – 2020

-
Feyenoord U17 2018 – 2019

-
Feyenoord Youth do 2018

Salah-Edine Oulad M'Hand – forma
W ostatnich 5 meczach Salah-Edine Oulad M'Hand zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,32. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Salah-Edine Oulad M'Hand 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.32.
W ostatnich 10 meczach Salah-Edine Oulad M'Hand 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.94.
W jakiej formie jest Salah-Edine Oulad M'Hand?
Salah-Edine Oulad M'Hand jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.32 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.95). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Salah-Edine Oulad M'Hand – zarobki
Salah-Edine Oulad M'Hand gra w Riga na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 156 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Salah-Edine Oulad M'Hand w Riga (2022/23)
| Rocznie | 156 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 427 € |
Salah-Edine Oulad M'Hand – kontuzje
W trakcie kariery Salah-Edine Oulad M'Hand zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 52 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Salah-Edine Oulad M'Hand
-
Stłuczenie
21.08.22 – 05.02.23 (169 dni)
Hull City opuszczone: 27 meczów
-
Uraz
19.09.20 – 29.06.21 (284 dni)
Arsenal U21 opuszczone: 25 meczów
Czy Salah-Edine Oulad M'Hand ma kontuzję?
Według stanu na 5 listopada 2026 Salah-Edine Oulad M'Hand nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Salah-Edine Oulad M'Hand to uraz z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 284 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Salah-Edine Oulad M'Hand – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Salah-Edine Oulad M'Hand wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Salah-Edine Oulad M'Hand na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Salah-Edine Oulad M'Hand?
Wycena Salah-Edine Oulad M'Hand wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Salah-Edine Oulad M'Hand wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 350 tys. €.