Salvador Agra jest piłkarzem występującym obecnie w Leixões. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Salvador Agra
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Sie
12:00
|
Leixões
2
UD Leiria
4
|
66' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka | |||||||
|
16 Sie
16:30
|
Leixões
1
CD Tondela
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
19:00
|
Benfica B
1
Leixões
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma Salvador Agra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Salvador Agra wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.91, a skuteczność strzałów to 0,0%. Salvador Agra oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Salvador Agra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Salvador Agra rozegrał w barwach Leixões w Liga Portugal 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 218 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Salvador Agra
Pierwszy transfer Salvador Agra w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z SC Olhanense do Realu Betis za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Salvador Agra było przejście z SL Benfiki do Legii Warszawa w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 500 tysięcy euro.
Czy Salvador Agra ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Salvador Agra nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Salvador Agra to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Salvador Agra?
Salvador Agra ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Salvador Agra?
Salvador Agra najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik lub Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Salvador Agra?
Wycena 34-letniego Salvador Agra według stanu na czerwiec 2026 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Salvador Agra?
Salvador Agra urodził się 11 listopada 1991 w Vila do Conde w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Salvador Agra - statystyki
Szczegółowe statystyki Salvador Agra w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Leixões. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Salvador Agra
Salvador Agra vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Salvador Agra
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Salvador Agra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Salvador Agra wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.91, a skuteczność strzałów to 0,0%. Salvador Agra oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Salvador Agra - transfery
W trakcie kariery Salvador Agra zmieniał klub 26 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 800 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Leixões 2025 – obecnie
-
Boavista 2022 – 2025
-
CD Tondela 2020 – 2022
-
Legia Warszawa 2019 – 2020
-
SL Benfica 2018 – 2019
-
Cadiz 2018 – 2018
-
SL Benfica 2018 – 2018
-
Granada 2018 – 2018
-
SL Benfica 2018 – 2018
-
Desportivo Aves (- 2020) 2017 – 2018

-
SL Benfica 2017 – 2017
-
Nacional Madeira 2015 – 2017
-
Real Betis 2015 – 2015
-
SC Braga 2014 – 2015
-
Real Betis 2014 – 2014
-
Académica Coimbra 2014 – 2014
-
Real Betis 2013 – 2014
-
SC Braga 2013 – 2013
-
Real Betis 2013 – 2013
-
Siena FC 2013 – 2013

-
Real Betis 2012 – 2013
-
SC Olhanense 2011 – 2012

-
Varzim 2010 – 2011
-
Varzim SC U19 2008 – 2010

-
Varzim SC Sub-17 2006 – 2008

-
Varzim SC Sub-15 2004 – 2006

-
Varzim SC Camadas Jovens do 2004

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Salvador Agra
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 13.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 13.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 04.01.2019 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 30.12.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 19.07.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.01.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.01.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 10.07.2017 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 01.07.2017 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 28.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 10.01.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.12.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 14.07.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 29.06.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 22.01.2013 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2004/05 | 30.06.2004 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Salvador Agra
Pierwszy transfer Salvador Agra w seniorskiej karierze miał miejsce w 2012 roku, gdy przeniósł się z SC Olhanense do Realu Betis za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Salvador Agra było przejście z SL Benfiki do Legii Warszawa w 2019 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 500 tysięcy euro.
Salvador Agra - forma
W ostatnich 5 meczach Salvador Agra zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy Salvador Agra i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
22 Sie
12:00
|
Leixões
2
UD Leiria
4
|
66' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka | |||||||
|
16 Sie
16:30
|
Leixões
1
CD Tondela
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
19:00
|
Benfica B
1
Leixões
0
|
80' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka | |||||||
|
17 Maj
19:00
|
Leixões
2
Lusitânia Lourosa
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
09 Maj
16:30
|
Chaves
1
Leixões
2
|
71' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
01 Maj
16:30
|
CS Marítimo
3
Leixões
2
|
79' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
12:00
|
Leixões
2
Portimonense
0
|
71' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
19:45
|
FC Porto B
0
Leixões
3
|
66' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
16:30
|
Leixões
2
Oliveirense
0
|
74' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
19:00
|
Torreense
1
Leixões
1
|
81' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
22 Mar
16:30
|
Leixões
3
Paços de Ferreira
2
|
66' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
14 Mar
12:00
|
Académico Viseu
3
Leixões
1
|
86' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
08 Mar
15:00
|
Leixões
1
UD Leiria
4
|
45' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
28 Lut
12:00
|
Sporting CP B
0
Leixões
1
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
20 Lut
19:45
|
Leixões
1
Vizela
2
|
70' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
14 Lut
16:30
|
Farense
1
Leixões
2
|
70' |
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
07 Lut
19:00
|
Leixões
2
Feirense
1
|
70' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
30 Sty
19:45
|
Penafiel
0
Leixões
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
08 Sty
21:15
|
Lusitânia Lourosa
2
Leixões
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
Leixões
1
CS Marítimo
4
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
14 Gru
2025
|
Portimonense
1
Leixões
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
Leixões
2
FC Porto B
4
|
82' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
29 Lis
2025
|
Oliveirense
2
Leixões
0
|
55' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
16 Lis
2025
|
Leixões
0
Chaves
1
|
88' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Leixões
1
Torreense
0
|
87' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
Paços de Ferreira
3
Leixões
1
|
76' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
30 Paź
2025
|
Leixões
1
Académico Viseu
5
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
25 Paź
2025
|
UD Leiria
1
Leixões
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
19 Paź
2025
|
Amarante
1
Leixões
2
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2025/2026, 1/64 finału | |||||||
|
05 Paź
2025
|
Leixões
0
Sporting CP B
4
|
45' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
Vizela
2
Leixões
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
13 Wrz
2025
|
Leixões
0
Farense
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2025
|
Feirense
2
Leixões
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
Leixões
3
Penafiel
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Benfica B
1
Leixões
1
|
84' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Leixões
3
Felgueiras 1932
0
|
83' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
17 Maj
2025
|
Arouca
4
Boavista
1
|
68' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
11 Maj
2025
|
Boavista
1
FC Porto
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Boavista
0
Nacional Madeira
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
16 Mar
2025
|
Moreirense
1
Boavista
0
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
02 Mar
2025
|
Boavista
1
Santa Clara
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
14 Lut
2025
|
Boavista
0
Estrela Amadora
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
Estoril Praia
2
Boavista
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
31 Sty
2025
|
Boavista
0
Famalicão
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
04 Sty
2025
|
Boavista
1
Arouca
3
|
84' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Boavista
1
Farense
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2024
|
Nacional Madeira
0
Boavista
0
|
89' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 12. kolejka | |||||||
|
09 Lis
2024
|
Boavista
0
Rio Ave
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Gil Vicente
1
Boavista
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
26 Paź
2024
|
Boavista
0
Moreirense
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2024
|
Vitória Guimarães
2
Boavista
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
2024
|
Estrela Amadora
2
Boavista
2
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2024
|
Famalicão
1
Boavista
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2024
|
Boavista
0
SC Braga
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
18 Maj
2024
|
Boavista
2
Vizela
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
27 Kwi
2024
|
Vitória Guimarães
1
Boavista
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Boavista
1
Estrela Amadora
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
14 Kwi
2024
|
Arouca
2
Boavista
1
|
86' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
09 Mar
2024
|
Boavista
1
Moreirense
0
|
87' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
17 Lut
2024
|
Chaves
2
Boavista
1
|
86' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
05 Lut
2024
|
Casa Pia
0
Boavista
0
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
19 Sty
2024
|
SL Benfica
2
Boavista
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
30 Gru
2023
|
Gil Vicente
1
Boavista
0
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
16 Gru
2023
|
Boavista
1
Vitória Guimarães
1
|
76' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
10 Gru
2023
|
Estrela Amadora
3
Boavista
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
03 Gru
2023
|
Boavista
0
Arouca
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
05 Lis
2023
|
Rio Ave
2
Boavista
0
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
22 Paź
2023
|
Oliveirense
1
Boavista
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2023/2024 | |||||||
|
06 Paź
2023
|
Moreirense
1
Boavista
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
03 Wrz
2023
|
Estoril Praia
1
Boavista
2
|
74' |
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
19 Sie
2023
|
Portimonense
1
Boavista
4
|
67' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
14 Sie
2023
|
Boavista
3
SL Benfica
2
|
80' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2023/2024 | |||||||
|
27 Maj
2023
|
Chaves
1
Boavista
4
|
85' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
12 Maj
2023
|
Gil Vicente
3
Boavista
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
12 Mar
2023
|
Sporting CP
3
Boavista
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
03 Mar
2023
|
Boavista
0
Arouca
0
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
26 Lut
2023
|
Paços de Ferreira
1
Boavista
3
|
18' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
20 Lut
2023
|
SL Benfica
3
Boavista
1
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
29 Sty
2023
|
Boavista
4
Portimonense
2
|
72' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
08 Sty
2023
|
Boavista
1
Gil Vicente
0
|
23' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
12 Gru
2022
|
Boavista
0
Vitória Guimarães
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Portugalii 2022/2023 | |||||||
|
18 Lis
2022
|
Belenenses SAD
2
Boavista
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Portugalii 2022/2023 | |||||||
|
12 Lis
2022
|
Boavista
1
FC Porto
4
|
56' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
06 Lis
2022
|
Rio Ave
1
Boavista
0
|
66' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
02 Paź
2022
|
Famalicão
4
Boavista
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Boavista
2
Sporting CP
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
21 Sie
2022
|
Casa Pia
2
Boavista
0
|
80' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2022/2023 | |||||||
|
22 Maj
2022
|
FC Porto
3
CD Tondela
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Puchar Portugalii 2021/2022 | |||||||
|
08 Maj
2022
|
Gil Vicente
3
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
16 Kwi
2022
|
Moreirense
2
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
09 Kwi
2022
|
CD Tondela
1
Sporting CP
3
|
88' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
07 Mar
2022
|
CD Tondela
1
Belenenses SAD
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
03 Mar
2022
|
CD Tondela
3
Mafra
0
|
11' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2021/2022 | |||||||
|
20 Lut
2022
|
CD Tondela
0
SC Braga
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Estoril Praia
1
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
07 Lut
2022
|
CD Tondela
1
SL Benfica
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
12 Sty
2022
|
Rio Ave
0
CD Tondela
1
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2021/2022 | |||||||
|
08 Sty
2022
|
Boavista
1
CD Tondela
1
|
89' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
28 Gru
2021
|
CD Tondela
0
Gil Vicente
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Vitória Guimarães
5
CD Tondela
2
|
78' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Camacha
1
CD Tondela
2
|
28' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | ||
| Puchar Portugalii 2021/2022 | |||||||
|
20 Wrz
2021
|
SC Braga
3
CD Tondela
1
|
69' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
13 Wrz
2021
|
CD Tondela
1
Estoril Praia
2
|
77' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
11 Maj
2021
|
CD Tondela
1
Belenenses SAD
3
|
90' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
30 Kwi
2021
|
CD Tondela
0
SL Benfica
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
26 Kwi
2021
|
Famalicão
2
CD Tondela
2
|
84' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
17 Kwi
2021
|
Moreirense
2
CD Tondela
3
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
20 Mar
2021
|
Santa Clara
1
CD Tondela
1
|
9' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
06 Mar
2021
|
Portimonense
3
CD Tondela
0
|
59' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
09 Lut
2021
|
Rio Ave
2
CD Tondela
1
|
32' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
30 Sty
2021
|
CD Tondela
2
Farense
0
|
74' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
03 Sty
2021
|
CD Tondela
1
Famalicão
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
19 Gru
2020
|
CD Tondela
0
Moreirense
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
CD Tondela
2
Santa Clara
0
|
76' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
01 Lis
2020
|
Sporting CP
4
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
CD Tondela
0
SC Braga
4
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
CS Marítimo
2
CD Tondela
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
20 Wrz
2020
|
CD Tondela
1
Rio Ave
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2020/2021 | |||||||
|
09 Gru
2018
|
Cadiz
1
Rayo Majadahonda
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
10 Lis
2018
|
Cadiz
2
Reddis
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
17 Paź
2018
|
Real Saragossa
0
Cadiz
1
|
1' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Hiszpanii 2018/2019 | |||||||
|
12 Paź
2018
|
Extremadura 1924
2
Cadiz
1
|
60' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
07 Paź
2018
|
Cadiz
1
Gimnastic de Tarragona
1
|
58' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
01 Wrz
2018
|
Cadiz
1
Real Oviedo
1
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2018/2019 | |||||||
|
19 Maj
2018
|
Granada
1
Reddis
0
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
28 Kwi
2018
|
Huesca
2
Granada
1
|
77' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
22 Kwi
2018
|
Granada
3
Cultural Leonesa
3
|
80' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
15 Kwi
2018
|
Sevilla Atletico
0
Granada
0
|
79' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
01 Kwi
2018
|
La Hoya Lorca CF
3
Granada
2
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
25 Mar
2018
|
Granada
1
Numancia
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
10 Mar
2018
|
Granada
0
Gimnastic de Tarragona
1
|
71' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
18 Lut
2018
|
Cordoba CF
1
Granada
2
|
34' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
09 Lut
2018
|
Granada
1
Real Valladolid
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| La Liga 2 2017/2018 | |||||||
|
30 Sty
2018
|
SC Braga
2
Aves
0
|
57' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
14 Sty
2018
|
Sporting CP
3
Aves
0
|
79' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
16 Gru
2017
|
Estoril Praia
3
Aves
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
25 Lis
2017
|
Aves
1
FC Porto
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
03 Lis
2017
|
Vitoria Setubal
0
Aves
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
29 Paź
2017
|
Aves
1
Vitória Guimarães
3
|
72' |
1 gol
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
24 Wrz
2017
|
Aves
0
Rio Ave
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
16 Wrz
2017
|
CS Marítimo
2
Aves
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
20 Sie
2017
|
Aves
0
SC Braga
2
|
81' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
13 Sie
2017
|
Paços de Ferreira
2
Aves
2
|
89' |
1 gol
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
06 Sie
2017
|
Aves
0
Sporting CP
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
22 Kwi
2017
|
CD Tondela
2
Nacional Madeira
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
17 Kwi
2017
|
Nacional Madeira
0
Moreirense
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
18 Mar
2017
|
Sporting CP
2
Nacional Madeira
0
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
13 Mar
2017
|
Nacional Madeira
1
Paços de Ferreira
1
|
82' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
23 Sty
2017
|
Chaves
2
Nacional Madeira
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
07 Sty
2017
|
Nacional Madeira
0
SC Braga
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
22 Gru
2016
|
Nacional Madeira
0
Boavista
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
18 Gru
2016
|
Rio Ave
2
Nacional Madeira
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
11 Gru
2016
|
Nacional Madeira
3
CD Tondela
2
|
81' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
04 Gru
2016
|
Moreirense
3
Nacional Madeira
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
04 Lis
2016
|
Vitória Guimarães
2
Nacional Madeira
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
28 Paź
2016
|
Nacional Madeira
0
Sporting CP
0
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
24 Wrz
2016
|
Feirense
0
Nacional Madeira
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
16 Wrz
2016
|
Nacional Madeira
2
CS Marítimo
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.8 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
10 Wrz
2016
|
Belenenses SAD
2
Nacional Madeira
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
04 Wrz
2016
|
Nacional Madeira
0
Chaves
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
27 Sie
2016
|
Nacional Madeira
1
SL Benfica
3
|
90' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
21 Sie
2016
|
Arouca
2
Nacional Madeira
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
15 Maj
2016
|
SL Benfica
4
Nacional Madeira
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2015/2016 | |||||||
|
01 Maj
2016
|
Arouca
3
Nacional Madeira
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2015/2016 | |||||||
|
17 Kwi
2016
|
FC Porto
4
Nacional Madeira
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2015/2016 | |||||||
|
20 Mar
2016
|
Nacional Madeira
3
Vitória Guimarães
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Liga Portugal 2015/2016 | |||||||
|
13 Mar
2016
|
Nacional Madeira
1
Rio Ave
0
|
90' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2015/2016 | |||||||
|
17 Sty
2016
|
Nacional Madeira
2
SC Braga
3
|
45' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2015/2016 | |||||||
|
23 Paź
2015
|
Nacional Madeira
0
Boavista
0
|
73' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2015/2016 | |||||||
|
21 Wrz
2015
|
Sporting CP
1
Nacional Madeira
0
|
66' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2015/2016 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Salvador Agra ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.49.
W ostatnich 10 meczach Salvador Agra 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.25, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.73.
W jakiej formie jest Salvador Agra?
Salvador Agra jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.49 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.91). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Salvador Agra w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Salvador Agra rozegrał w barwach Leixões w Liga Portugal 2 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 218 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Salvador Agra - zarobki
Salvador Agra gra w Leixões na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 122 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Salvador Agra w Leixões (2024/25)
| Rocznie | 122 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 333 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Salvador Agra w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
122 tys. € |
| 2023/24 |
|
116 tys. € |
| 2022/23 |
|
116 tys. € |
| 2021/22 |
|
123 tys. € |
| 2020/21 |
|
138 tys. € |
| 2016/17 |
|
152 tys. € |
| 2015/16 |
|
79 tys. € |
| 2014/15 |
|
149 tys. € |
| 2013/14 |
|
286 tys. € |
Salvador Agra - kontuzje
W trakcie kariery Salvador Agra zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Salvador Agra
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.12.23 – 15.01.24 (16 dni)
Boavista opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
25.11.21 – 03.12.21 (9 dni)
CD Tondela opuszczone: 1 mecz
Czy Salvador Agra ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Salvador Agra nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Salvador Agra to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Salvador Agra - trofea
W trakcie kariery Salvador Agra zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Salvador Agra
Jakie trofea zdobył Salvador Agra?
Salvador Agra zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Legii Warszawa — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Polski — 1 raz.
Salvador Agra - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Salvador Agra wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Salvador Agra na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Salvador Agra
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 23.06.2026 | 34 |
|
75 tys. € |
| 21.12.2025 | 34 |
|
150 tys. € |
| 29.05.2025 | 33 |
|
200 tys. € |
| 18.12.2024 | 33 |
|
300 tys. € |
| 05.06.2024 | 32 |
|
300 tys. € |
| 26.12.2023 | 32 |
|
400 tys. € |
| 15.06.2023 | 31 |
|
400 tys. € |
| 31.10.2022 | 30 |
|
500 tys. € |
| 30.05.2022 | 30 |
|
500 tys. € |
| 26.12.2021 | 30 |
|
600 tys. € |
| 20.05.2021 | 29 |
|
600 tys. € |
| 27.01.2021 | 29 |
|
600 tys. € |
| 21.10.2020 | 28 |
|
400 tys. € |
| 14.01.2020 | 28 |
|
200 tys. € |
| 28.06.2019 | 27 |
|
300 tys. € |
| 24.01.2019 | 27 |
|
500 tys. € |
| 29.05.2018 | 26 |
|
800 tys. € |
| 01.03.2018 | 26 |
|
1 mln € |
| 25.06.2017 | 25 |
|
2 mln € |
| 21.02.2017 | 25 |
|
2,5 mln € |
| 28.07.2016 | 24 |
|
3 mln € |
| 23.02.2016 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 30.06.2015 | 23 |
|
3 mln € |
| 16.02.2015 | 23 |
|
2 mln € |
| 24.07.2014 | 22 |
|
2 mln € |
| 18.06.2013 | 21 | 1,4 mln € | |
| 10.01.2013 | 21 |
|
1,5 mln € |
| 18.08.2012 | 20 |
|
1,5 mln € |
| 04.07.2012 | 20 |
|
2,5 mln € |
| 01.02.2012 | 20 | 800 tys. € | |
| 19.07.2011 | 19 | 300 tys. € | |
| 29.06.2011 | 19 |
|
250 tys. € |
| 15.11.2010 | 19 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Salvador Agra?
Wycena Salvador Agra wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery Salvador Agra wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 75 tys. €.