Sergej Milinković-Savić jest piłkarzem występującym obecnie w Al Hilal. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Sergej Milinković-Savić
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Sergej Milinković-Savić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergej Milinković-Savić wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.45, a skuteczność strzałów to 25,0%. Sergej Milinković-Savić oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Sergej Milinković-Savić w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Sergej Milinković-Savić rozegrał w barwach Al Hilal w Saudi Pro League 10 meczów, w AFC Champions League Elite 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Serbii. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 375 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Sergej Milinković-Savić
Pierwszy transfer Sergej Milinković-Savić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z FK Vojvodina do Genku za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Sergej Milinković-Savić było przejście z Lazio do Al Hilal w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 40 milionów euro.
Ile zarabia Sergej Milinković-Savić?
Na podstawie kontraktu z Al Hilal, Sergej Milinković-Savić otrzymuje 25,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 2,1 miliona euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Milinković-Savić w listopadzie 2026 to 490,6 tysiąca euro, a dziennie około 69,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Sergej Milinković-Savić ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Sergej Milinković-Savić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sergej Milinković-Savić to problemy z udem z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Sergej Milinković-Savić?
Sergej Milinković-Savić ma na koncie 14 trofeów — 11 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Puchar Arabii Saudyjskiej — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Al Hilal — 5 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Sergej Milinković-Savić?
Sergej Milinković-Savić najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Sergej Milinković-Savić?
Wycena 31-letniego Sergej Milinković-Savić według stanu na czerwiec 2026 wynosi 12 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 90 milionów euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sergej Milinković-Savić?
Sergej Milinković-Savić urodził się 27 lutego 1995 w Lleida w Hiszpanii (narodowość: Serbia). Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Sergej Milinković-Savić – statystyki
Szczegółowe statystyki Sergej Milinković-Savić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Hilal oraz reprezentacja Serbii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Sergej Milinković-Savić vs. inni
Jakie statystyki ma Sergej Milinković-Savić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Sergej Milinković-Savić wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.45, a skuteczność strzałów to 25,0%. Sergej Milinković-Savić oddaje średnio 2,0 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Sergej Milinković-Savić – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sergej Milinković-Savić w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
2:3 | 90' | 1 | 1 | – | 8.5 | ||
|
19 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
27 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
15 Wrz
Koniec
|
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
2:1 | 89' | 1 | 0 | – | 8.2 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
0:6 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
07 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
0:2 | 90' | 1 | 0 | – | 8.2 |
Ile meczów rozegrał Sergej Milinković-Savić w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Sergej Milinković-Savić rozegrał w barwach Al Hilal w Saudi Pro League 10 meczów, w AFC Champions League Elite 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Serbii. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 375 minut. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Sergej Milinković-Savić – transfery
W trakcie kariery Sergej Milinković-Savić zmieniał klub 7 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 53 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Hilal 2023 – obecnie
-
Lazio 2015 – 2023
-
KRC Genk 2014 – 2015
-
FK Vojvodina 2013 – 2014
-
Vojvodina U19 2012 – 2013

-
Vojvodina U17 2010 – 2012

-
Vojvodina U15 2006 – 2010

-
Grazer AK 1902 Jugend do 2006

Transfery Sergej Milinković-Savić
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 11.07.2023 |
|
40 mln € | Transfer definitywny |
| 2015/16 | 05.08.2015 |
|
12 mln € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 31.07.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Sergej Milinković-Savić
Pierwszy transfer Sergej Milinković-Savić w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z FK Vojvodina do Genku za 1 milion euro.
Najdroższym transferem w karierze Sergej Milinković-Savić było przejście z Lazio do Al Hilal w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 40 milionów euro.
Sergej Milinković-Savić – forma
W ostatnich 5 meczach Sergej Milinković-Savić zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,96. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Forma Sergej Milinković-Savić i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Fateh
0
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Hilal
3
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.5 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Al Sadd
0
Al Hilal
2
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Serbia
1
Holandia
2
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy A
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Serbia
1
Grecja
2
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Al Hilal
2
Al-Gharafa
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Al Taawon
0
Al Hilal
6
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Al Hilal
0
Al Suqoor
2
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
0
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Ahli Saudi
0
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Hilal
5
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Al Feiha
0
Al Hilal
3
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Al Hilal
4
Al Faisaly
2
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Al Feiha
0
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Suqoor
0
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Al Nassr
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Hilal
3
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Al Hilal
1
Damac
0
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
13 Kwi
Karne
|
Al Hilal
(2)
3
Al Sadd
(4)
3
AFC Champions League Elite
|
120'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Al Hilal
6
Al Kholood
0
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.3 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Al Fateh
0
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Al Hilal
4
Al Najma
0
Saudi Pro League, 25. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
3
Al Hilal
5
Saudi Pro League, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Al Taawon
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Wahda FC
1
AFC Champions League Elite, 8. runda
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Ettifaq
0
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Shabab Al Ahli Dubai
0
Al Hilal
0
AFC Champions League Elite, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al Hilal
6
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
84'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Al Hilal
0
Al Ahli Saudi
0
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Al Riyadh
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Al Hilal
4
Al Feiha
1
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.2 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Al Suqoor
1
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Nassr
1
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Hazm
0
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Damac
0
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
31 Gru
Koniec
|
Al Kholood
1
Al Hilal
3
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Khaleej Saihat
2
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Sharjah FC
0
Al Hilal
1
AFC Champions League Elite, 6. runda
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Al Hilal
4
Al Shorta
0
AFC Champions League Elite, 5. runda
|
71'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Fateh
1
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Al Najma
2
Al Hilal
4
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
0
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Sadd
1
AFC Champions League Elite, 3. runda
|
87'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
7 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Hilal
5
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Nasaf Qarshi
2
Al Hilal
3
AFC Champions League Elite, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Akhdoud
1
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Al Ahli Saudi
3
Al Hilal
3
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Al Hilal
2
Al-Duhail SC
1
AFC Champions League Elite, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Al Hilal
2
Al-Qadisiyah FC
2
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Riyadh
0
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Fluminense
2
Al Hilal
1
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Lip
Dogryw.
|
Manchester City
3
Al Hilal
4
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1/8 finału
|
120'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Al Hilal
2
CF Pachuca
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Red Bull Salzburg
0
Al Hilal
0
Klubowe Mistrzostwa Świata, 2. runda
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Real Madryt
1
Al Hilal
1
Klubowe Mistrzostwa Świata, 1. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Al Hilal
2
Al-Qadisiyah FC
0
Saudi Pro League, 34. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Al Wehda FC
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 33. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Al Fateh
3
Al Hilal
4
Saudi Pro League, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Al Hilal
4
Al Orubah
0
Saudi Pro League, 31. kolejka
|
74'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Al Raed
3
Al Hilal
5
Saudi Pro League, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Ahli Saudi
3
AFC Champions League Elite
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Shabab (KSA)
2
Saudi Pro League, 29. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Khaleej Saihat
0
Saudi Pro League, 28. kolejka
|
86'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Al Ettifaq
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Nassr
3
Saudi Pro League, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Pakhtakor
1
Al Hilal
0
AFC Champions League Elite
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Ahli Saudi
3
Saudi Pro League, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Al Hilal
5
Al Kholood
1
Saudi Pro League, 22. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
4
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Riyadh
1
Saudi Pro League, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Damac
2
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Al Hilal
4
Al Akhdoud
0
Saudi Pro League, 18. kolejka
|
83'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Al-Qadisiyah FC
2
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Al Hilal
9
Al Fateh
0
Saudi Pro League, 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 11% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Al Orubah
0
Al Hilal
5
Saudi Pro League, 14. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Raed
2
Saudi Pro League, 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Al Shabab (KSA)
1
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 12. kolejka
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.1 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Al Sadd
1
Al Hilal
1
AFC Champions League Elite
|
24'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
3
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Ettifaq
1
Saudi Pro League, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Al Nassr
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Taawon
0
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Al Ain
4
Al Hilal
5
AFC Champions League Elite
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Feiha
0
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Hilal
2
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
102'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Al Kholood
2
Al Hilal
4
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Ittihad Jeddah
1
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Al-Rayyan SC
1
Al Hilal
3
AFC Champions League Elite
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Al Riyadh
0
Al Hilal
3
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Al Hilal
3
Damac
2
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Al Akhdoud
0
Al Hilal
3
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Al Nassr
1
Al Hilal
4
Superpuchar Arabii Saudyjskiej
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Al Wehda FC
1
Al Hilal
2
Saudi Pro League
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Al Ahli Saudi
1
Al Hilal
2
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Al Taawon
0
Al Hilal
3
Saudi Pro League
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Al Khaleej Saihat
1
Al Hilal
4
Saudi Pro League
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.3 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Cypr
0
Serbia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
76'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Al Hilal
2
Damac
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Al Ettifaq
0
Al Hilal
2
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Al Hilal
7
Abha
0
Saudi Pro League
|
90'
|
3 gole
· 43% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Al Hilal
2
Al Wehda FC
0
Saudi Pro League
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Al Hazm
0
Al Hilal
9
Saudi Pro League
|
21'
|
1 gol
· 11% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Al Fateh
0
Al Hilal
2
Saudi Pro League
|
74'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Al Hilal
3
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Damac
1
Al Hilal
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
3
Al Hilal
4
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Al Raed
0
Al Hilal
4
Saudi Pro League
|
76'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Al Hilal
1
Al Feiha
1
Saudi Pro League
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Lazio
3
Cremonese
2
Serie A
|
90'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Udinese
0
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Lazio
2
Sassuolo
0
Serie A
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Lazio
0
Torino
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Lazio
1
AS Roma
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Bologna FC 1909
0
Lazio
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Lazio
1
AZ Alkmaar
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Napoli
0
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Sampdoria
0
Serie A
|
85'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Hellas Verona
1
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Juventus
1
Lazio
0
Puchar Włoch
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Lazio
4
AC Milan
0
Serie A
|
83'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Empoli
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Serbia
2
Szwajcaria
3
Mistrzostwa Świata
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Brazylia
2
Serbia
0
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Lazio
1
Monza
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Lazio
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lazio
1
Salernitana
3
Serie A
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lazio
2
FC Midtjylland
1
Liga Europy
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Atalanta
0
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Fiorentina
0
Lazio
4
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Lazio
4
Feyenoord Rotterdam
2
Liga Europy
|
20'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Lazio
1
Napoli
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Lazio
2
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Lazio
0
Katar
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
75'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
Słowenia
2
Serbia
2
Liga Narodów UEFA
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Cze
Koniec
|
Szwecja
0
Serbia
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Lazio
3
Hellas Verona
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
6 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Lazio
2
Sampdoria
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Spezia
3
Lazio
4
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.2 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Lazio
1
AC Milan
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.8 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Genoa FC
1
Lazio
4
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Dania
3
Serbia
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Węgry
0
Serbia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Lazio
1
Venezia
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Udinese
1
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sty
Dogryw.
|
Lazio
1
Udinese
0
Puchar Włoch
|
120'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Inter Mediolan
2
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Lazio
0
Galatasaray
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Lazio
4
Udinese
4
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Lazio
3
Salernitana
0
Serie A
|
78'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Atalanta
2
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Lazio
1
Fiorentina
0
Serie A
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Lazio
0
Olympique Marsylia
0
Liga Europy
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Serbia
3
Azerbejdżan
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Luksemburg
0
Serbia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Lazio
2
Lokomotiv
0
Liga Europy
|
30'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Torino
1
Lazio
1
Serie A
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
AC Milan
2
Lazio
0
Serie A
|
74'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Serbia
4
Luksemburg
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Katar
0
Serbia
4
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Maj
Koniec
|
AS Roma
2
Lazio
0
Serie A
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Lazio
4
Genoa FC
3
Serie A
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Napoli
5
Lazio
2
Serie A
|
83'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Lazio
2
Spezia
1
Serie A
|
72'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Azerbejdżan
1
Serbia
2
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
4 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Bayern Monachium
2
Lazio
1
Liga Mistrzów
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Lazio
3
FC Crotone
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Bologna FC 1909
2
Lazio
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Bayern Monachium
4
Liga Mistrzów
|
81'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Inter Mediolan
3
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Sassuolo
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Parma
1
Puchar Włoch
|
58'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Lazio
3
AS Roma
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Lazio
2
Fiorentina
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Lazio
2
Napoli
0
Serie A
|
85'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Lazio
1
Hellas Verona
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Spezia
1
Lazio
2
Serie A
|
74'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Borussia Dortmund
1
Lazio
1
Liga Mistrzów
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Torino
3
Lazio
4
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.1 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Turcja
2
Serbia
2
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Lazio
1
Atalanta
4
Serie A
|
70'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.6 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Napoli
3
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Lazio
2
Cagliari
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
07 Lip
Koniec
|
Lecce
2
Lazio
1
Serie A
|
45'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Atalanta
3
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.7 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Lazio
5
Spal
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Lazio
1
Celtic
2
Liga Europy
|
91'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
03 Lis
Koniec
|
AC Milan
1
Lazio
2
Serie A
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lazio
4
Torino
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Lazio
3
Atalanta
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Lazio
1
AS Roma
1
Serie A
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Lazio
3
Bologna FC 1909
3
Serie A
|
17'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Lazio
1
![]()
Chievo
2
Serie A
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Spal
1
Lazio
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Inter Mediolan
0
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Lazio
4
Parma
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Lazio
0
AC Milan
0
Puchar Włoch
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Sevilla
2
Lazio
0
Liga Europy
|
56'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Empoli
0
Serie A
|
58'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Sty
Karne
|
Inter Mediolan
(3)
1
Lazio
(4)
1
Puchar Włoch
|
120'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Napoli
2
Lazio
1
Serie A
|
73'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sty
Koniec
|
Lazio
4
Novara
1
Puchar Włoch
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Lazio
2
Olympique Marsylia
1
Liga Europy
|
20'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Lazio
0
Inter Mediolan
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Lazio
1
Fiorentina
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
AS Roma
3
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Empoli
0
Lazio
1
Serie A
|
67'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Juventus
2
Lazio
0
Serie A
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Lazio
1
Napoli
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Serbia
1
Szwajcaria
2
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Kostaryka
0
Serbia
1
Mistrzostwa Świata
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Lazio
2
Inter Mediolan
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
FC Crotone
2
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
7 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Lazio
0
AS Roma
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Udinese
1
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Lazio
4
Red Bull Salzburg
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Cagliari
2
Lazio
2
Serie A
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
FCSB
1
Lazio
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Napoli
4
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Lazio
3
Udinese
0
Serie A
|
65'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Lazio
1
Fiorentina
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Benevento
1
Lazio
5
Serie A
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Bologna FC 1909
1
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Juventus
1
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Lazio
4
AC Milan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sie
Koniec
|
![]()
Chievo
1
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Lazio
0
Spal
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
AS Roma
1
Lazio
3
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Sassuolo
1
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Lazio
1
Udinese
0
Serie A
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Lazio
1
AC Milan
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Pescara
2
Lazio
6
Serie A
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Juventus
2
Lazio
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
AC Milan
2
Lazio
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Atalanta
3
Lazio
4
Serie A
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Lazio
2
Fiorentina
4
Serie A
|
30'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Lazio
0
Sassuolo
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Inter Mediolan
1
Lazio
2
Serie A
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Lazio
1
AC Milan
3
Serie A
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Lazio
3
Torino
0
Serie A
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sassuolo
2
Lazio
1
Serie A
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Hellas Verona
1
Lazio
2
Serie A
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Lazio
2
Genoa FC
0
Serie A
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lazio
2
Udinese
0
Serie A
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Lazio
2
Bologna FC 1909
1
Serie A
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Sergej Milinković-Savić 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.28, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.96 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W ostatnich 10 meczach Sergej Milinković-Savić 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.03 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W jakiej formie jest Sergej Milinković-Savić?
Sergej Milinković-Savić jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.96 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.45). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Sergej Milinković-Savić – zarobki
Sergej Milinković-Savić gra w Al Hilal na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 25,5 mln €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Sergej Milinković-Savić w Al Hilal (2025/26)
| Rocznie | 25,5 mln € |
|---|---|
| Miesięcznie | 2,1 mln € |
| Tygodniowo | 491 tys. € |
| Dziennie | 70 tys. € |
Zarobki Sergej Milinković-Savić w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
25,5 mln € |
| 2024/25 |
|
20,4 mln € |
| 2023/24 |
|
20,4 mln € |
| 2022/23 |
|
5,9 mln € |
| 2021/22 |
|
5,9 mln € |
| 2020/21 |
|
5,9 mln € |
| 2019/20 |
|
4,6 mln € |
| 2018/19 |
|
3,3 mln € |
| 2017/18 |
|
2,8 mln € |
| 2015/16 |
|
1,4 mln € |
Ile zarabia Sergej Milinković-Savić?
Na podstawie kontraktu z Al Hilal, Sergej Milinković-Savić otrzymuje 25,5 miliona euro rocznej pensji, co daje około 2,1 miliona euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Milinković-Savić w listopadzie 2026 to 490,6 tysiąca euro, a dziennie około 69,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Sergej Milinković-Savić – kontuzje
W trakcie kariery Sergej Milinković-Savić zanotował 17 kontuzji, przez które opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Sergej Milinković-Savić
-
Uraz o nieznanym charakterze
05.03.25 – 26.03.25 (22 dni)
Al Hilal opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia
19.01.25 – 22.01.25 (4 dni)
Al Hilal opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
18.02.23 – 24.02.23 (7 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
15.05.21 – 23.05.21 (9 dni)
Lazio opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
07.05.21 – 12.05.21 (6 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
17.11.20 – 24.11.20 (8 dni)
Lazio opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
19.10.20 – 25.10.20 (7 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
- Uraz pachwiny 06.08.19 – 21.08.19 (16 dni)
-
Uraz kostki
02.06.19 – 10.06.19 (9 dni)
Serbia opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
23.04.19 – 12.05.19 (20 dni)
Lazio opuszczone: 3 mecze
-
Uraz przywodziciela
06.02.19 – 18.02.19 (13 dni)
Lazio opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
10.11.18 – 19.11.18 (10 dni)
Serbia opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
18.03.18 – 26.03.18 (9 dni)
Serbia opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
13.03.18 – 16.03.18 (4 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
19.09.17 – 27.09.17 (9 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
19.10.16 – 25.10.16 (7 dni)
Lazio opuszczone: 1 mecz
-
Problemy z udem
11.03.16 – 08.04.16 (29 dni)
Lazio opuszczone: 6 meczów
Czy Sergej Milinković-Savić ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Sergej Milinković-Savić nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Sergej Milinković-Savić to problemy z udem z 2016 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Sergej Milinković-Savić – trofea
W trakcie kariery Sergej Milinković-Savić zdobył 14 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Trofea Sergej Milinković-Savić
Jakie trofea zdobył Sergej Milinković-Savić?
Sergej Milinković-Savić zdobył w karierze 14 trofeów — 11 drużynowych i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował w Al Hilal — 5 trofeów. Najczęściej zdobywał Puchar Arabii Saudyjskiej — 2 razy.
Sergej Milinković-Savić – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sergej Milinković-Savić wynosi obecnie 12 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sergej Milinković-Savić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Sergej Milinković-Savić
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 03.06.2026 | 31 |
|
12 mln € |
| 17.12.2025 | 30 |
|
15 mln € |
| 26.05.2025 | 30 |
|
17 mln € |
| 12.12.2024 | 29 |
|
20 mln € |
| 03.06.2024 | 29 |
|
30 mln € |
| 14.12.2023 | 28 |
|
35 mln € |
| 23.10.2023 | 28 |
|
40 mln € |
| 14.06.2023 | 28 |
|
50 mln € |
| 10.11.2022 | 27 |
|
60 mln € |
| 26.09.2022 | 27 |
|
60 mln € |
| 06.06.2022 | 27 |
|
70 mln € |
| 27.12.2021 | 26 |
|
70 mln € |
| 02.06.2021 | 26 |
|
70 mln € |
| 28.12.2020 | 25 |
|
70 mln € |
| 24.08.2020 | 25 |
|
65 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
64 mln € |
| 02.03.2020 | 25 |
|
80 mln € |
| 11.12.2019 | 24 |
|
70 mln € |
| 05.06.2019 | 24 |
|
65 mln € |
| 19.12.2018 | 23 |
|
75 mln € |
| 06.06.2018 | 23 |
|
90 mln € |
| 23.03.2018 | 23 |
|
70 mln € |
| 28.12.2017 | 22 |
|
55 mln € |
| 12.10.2017 | 22 |
|
30 mln € |
| 07.06.2017 | 22 |
|
22 mln € |
| 27.03.2017 | 22 |
|
15 mln € |
| 01.01.2017 | 21 |
|
12 mln € |
| 14.07.2016 | 21 |
|
9 mln € |
| 03.01.2016 | 20 |
|
9 mln € |
| 04.11.2015 | 20 |
|
7,5 mln € |
| 22.09.2015 | 20 |
|
6 mln € |
| 23.06.2015 | 20 |
|
4 mln € |
| 23.03.2015 | 20 |
|
2,5 mln € |
| 06.01.2015 | 19 |
|
1,5 mln € |
| 04.10.2014 | 19 |
|
1 mln € |
| 14.11.2013 | 18 |
|
400 tys. € |
| 27.05.2013 | 18 | 100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Sergej Milinković-Savić?
Wycena Sergej Milinković-Savić wynosi obecnie 12 mln €. W szczycie kariery Sergej Milinković-Savić wyceniano na 90 mln €, a najniżej na 100 tys. €.