Seydouba Cisse jest piłkarzem występującym obecnie w Al Kholood. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Seydouba Cisse
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Seydouba Cisse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Seydouba Cisse wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 0,0%. Seydouba Cisse oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Seydouba Cisse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Seydouba Cisse rozegrał w barwach Al Kholood w Saudi Pro League 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Gwinei. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 000 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Czy Seydouba Cisse ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Seydouba Cisse nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Seydouba Cisse to złamanie z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 30 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Seydouba Cisse?
Seydouba Cisse ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Seydouba Cisse?
Seydouba Cisse najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Seydouba Cisse?
Wycena 25-letniego Seydouba Cisse według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 700 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Seydouba Cisse?
Seydouba Cisse urodził się 10 lutego 2001 w Dabola w Gwinei. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Seydouba Cisse – statystyki
Szczegółowe statystyki Seydouba Cisse w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Al Kholood oraz reprezentacja Gwinei. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Seydouba Cisse vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Seydouba Cisse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Seydouba Cisse wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.73, a skuteczność strzałów to 0,0%. Seydouba Cisse oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Seydouba Cisse – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Seydouba Cisse w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
0:5 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
01 Paź
Koniec
|
![]() Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
1:0 | 60' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
09 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | 6.6 | |||
|
03 Wrz
Koniec
|
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
26 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | 6.7 | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
15 Sie
Koniec
|
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Seydouba Cisse w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Seydouba Cisse rozegrał w barwach Al Kholood w Saudi Pro League 9 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Gwinei. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 000 minut. Średnio dawało to 77 minut gry na spotkanie.
Seydouba Cisse – transfery
W trakcie kariery Seydouba Cisse zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Al Kholood 2026 – obecnie
-
Leganes 2022 – 2026
-
CD Leganés B 2020 – 2022

-
CD Leganés C 2020 – 2020

-
FC Atouga do 2020

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Seydouba Cisse
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 21.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 13.01.2020 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Seydouba Cisse – forma
W ostatnich 5 meczach Seydouba Cisse zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Seydouba Cisse i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15 Paź
Koniec
|
Al Faisaly
3
Al Kholood
2
Saudi Pro League, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Al Kholood
0
Al-Qadisiyah FC
5
Saudi Pro League, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Gwinea
1
Kenia
0
Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Al Riyadh
2
Al Kholood
0
Saudi Pro League, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Al Kholood
2
Al Shabab (KSA)
1
Saudi Pro League, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Al Feiha
2
Al Kholood
2
Saudi Pro League, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Al Kholood
3
Al Ahli Saudi
1
Saudi Pro League, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Al Draih
1
Al Kholood
1
Saudi Pro League, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Al Kholood
3
Al Taawon
2
Saudi Pro League, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Al Ittihad Jeddah
1
Al Kholood
1
Saudi Pro League, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Leganes
1
Mirandes
0
La Liga 2, 42. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Cadiz
3
Leganes
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Leganes
0
Huesca
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Leganes
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
FC Andorra
4
La Liga 2, 37. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
2
Leganes
0
La Liga 2, 36. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Leganes
2
Albacete
1
La Liga 2, 35. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Almeria
2
Leganes
1
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Leganes
5
AD Ceuta FC
2
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
3
Leganes
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Eibar
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Leganes
0
La Liga 2, 28. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Leganes
1
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Cordoba CF
2
Leganes
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Leganes
1
Granada
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Burgos CF
2
Leganes
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Leganes
2
Real Sociedad II
0
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sty
Koniec
|
CD Castellón
2
Leganes
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Leganes
3
Real Valladolid
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
61'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Albacete
1
Leganes
3
La Liga 2, 20. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Racing Santander
1
Leganes
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Cordoba CF
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Leganes
0
Almeria
3
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (4 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lis
Koniec
|
AD Ceuta FC
1
Leganes
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Real Sociedad II
2
Leganes
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Burgos CF
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
0
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Malaga
0
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
FC Andorra
1
Leganes
2
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Leganes
0
Las Palmas
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Granada
0
Leganes
2
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Deportivo La Coruna
2
La Liga 2, 3. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Leganes
1
Cadiz
1
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Huesca
1
Leganes
1
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Leganes
3
Real Valladolid
0
La Liga, 38. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Las Palmas
0
Leganes
1
La Liga, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Villarreal
3
Leganes
0
La Liga, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Leganes
3
Espanyol
2
La Liga, 35. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Girona
1
La Liga, 33. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Mallorca
0
Leganes
0
La Liga, 32. kolejka
|
76'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Barcelona
1
La Liga, 31. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Osasuna
1
La Liga, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Real Madryt
3
Leganes
2
La Liga, 29. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Real Betis
3
La Liga, 28. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Celta Vigo
2
Leganes
1
La Liga, 27. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Getafe
0
La Liga, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Real Sociedad
3
Leganes
0
La Liga, 25. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Deportivo Alaves
3
La Liga, 24. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Leganes
0
Rayo Vallecano
1
La Liga, 22. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Athletic Bilbao
0
Leganes
0
La Liga, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Leganes
1
Atletico Madryt
0
La Liga, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Almeria
2
Leganes
3
Puchar Hiszpanii, 1/8 finału
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Espanyol
1
Leganes
1
La Liga, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Villarreal
5
La Liga, 18. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Barcelona
0
Leganes
1
La Liga, 17. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Leganes
0
Real Sociedad
3
La Liga, 16. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
04 Gru
Karne
|
Estepona
(4)
2
Leganes
(5)
2
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Deportivo Alaves
1
Leganes
1
La Liga, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Leganes
0
Real Madryt
3
La Liga, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
Tanzania
1
Gwinea
0
Puchar Narodów Afryki
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Sevilla
0
La Liga, 13. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Girona
4
Leganes
3
La Liga, 12. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Leganes
3
Celta Vigo
0
La Liga, 11. kolejka
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Leganes
1
La Liga, 10. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Etiopia
0
Gwinea
3
Puchar Narodów Afryki
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Leganes
0
Valencia
0
La Liga, 9. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rayo Vallecano
1
Leganes
1
La Liga, 8. kolejka
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Getafe
1
Leganes
1
La Liga, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Leganes
0
Athletic Bilbao
2
La Liga, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Real Betis
2
Leganes
0
La Liga, 5. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Leganes
0
Mallorca
1
La Liga, 4. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
0
Leganes
0
La Liga, 3. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Leganes
2
Las Palmas
1
La Liga, 2. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Osasuna
1
Leganes
1
La Liga, 1. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Leganes
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Tenerife
0
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Espanyol
0
La Liga 2
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Cartagena
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Villarreal B
1
Leganes
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
3
Alcorcon
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Levante
0
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Gwinea
1
Gambia
0
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
Kamerun
1
Gwinea
1
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Leganes
1
Tenerife
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Leganes
0
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Leganes
2
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
![]()
AD Llerenense
0
Leganes
2
Puchar Hiszpanii
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Villarreal B
0
La Liga 2
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Espanyol
0
Leganes
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Burgos CF
1
Leganes
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Racing Santander
1
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Mirandes
1
Leganes
3
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Eibar
0
Leganes
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Leganes
2
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Alcorcon
0
Leganes
2
La Liga 2
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Leganes
0
FC Andorra
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Gwinea
1
Egipt
2
Puchar Narodów Afryki
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Maj
Koniec
|
Granada
2
Leganes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Burgos CF
0
Leganes
3
La Liga 2
|
89'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.6 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Leganes
1
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Etiopia
2
Gwinea
3
Puchar Narodów Afryki
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Leganes
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Leganes
2
Mirandes
2
La Liga 2
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Villarreal B
0
Leganes
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Leganes
1
Granada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Leganes
2
Tenerife
1
La Liga 2
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Malaga
0
La Liga 2
|
75'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.8 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Leganes
1
Albacete
2
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Wybrzeże Kości Słoniowej
3
Gwinea
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Leganes
2
Eibar
1
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Leganes
2
Huesca
1
La Liga 2
|
89'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Leganes
0
Malaga
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Real Oviedo
1
Leganes
0
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Leganes
3
Fuenlabrada
2
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Leganes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Leganes
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Tenerife
0
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Leganes
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Burgos CF
4
Leganes
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Girona
3
Leganes
0
La Liga 2
|
4'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Xerez Deportivo
1
Leganes
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Almeria
1
Leganes
0
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Leganes
1
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 |
W ostatnich 5 meczach Seydouba Cisse 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W ostatnich 10 meczach Seydouba Cisse 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.39, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.78 — wynik powyżej średniej ligowej (6.48).
W jakiej formie jest Seydouba Cisse?
Seydouba Cisse jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.77 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.73). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Seydouba Cisse – zarobki
Seydouba Cisse gra w Al Kholood na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 320 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Seydouba Cisse w Al Kholood (2025/26)
| Rocznie | 320 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 27 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 877 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Seydouba Cisse w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
320 tys. € |
| 2024/25 |
|
320 tys. € |
| 2023/24 |
|
30 tys. € |
| 2022/23 |
|
30 tys. € |
| 2021/22 |
|
30 tys. € |
Seydouba Cisse – kontuzje
W trakcie kariery Seydouba Cisse zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Seydouba Cisse
-
Złamanie
16.01.23 – 14.02.23 (30 dni)
Leganes opuszczone: 4 mecze
Czy Seydouba Cisse ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Seydouba Cisse nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Seydouba Cisse to złamanie z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 30 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Seydouba Cisse – trofea
W trakcie kariery Seydouba Cisse zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Seydouba Cisse
Jakie trofea zdobył Seydouba Cisse?
Seydouba Cisse zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Leganesie — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Seydouba Cisse – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Seydouba Cisse wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Seydouba Cisse na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Seydouba Cisse
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 25 |
|
2 mln € |
| 29.12.2025 | 24 |
|
3 mln € |
| 08.06.2025 | 24 |
|
3 mln € |
| 26.12.2024 | 23 |
|
3 mln € |
| 10.10.2024 | 23 |
|
2 mln € |
| 23.06.2024 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 19.12.2023 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 13.06.2023 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 28.12.2022 | 21 |
|
700 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Seydouba Cisse?
Wycena Seydouba Cisse wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Seydouba Cisse wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 700 tys. €.