Shaun Byrne jest piłkarzem występującym obecnie w Montrose. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Shaun Byrne
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Shaun Byrne w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Shaun Byrne wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Shaun Byrne oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Shaun Byrne w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Shaun Byrne rozegrał w barwach Montrose w Scottish Challenge Cup 5 meczów, w Scottish League One 13 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 337 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Czy Shaun Byrne ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Shaun Byrne nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shaun Byrne to uraz kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 87 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Shaun Byrne?
Shaun Byrne ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Shaun Byrne?
Shaun Byrne najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Shaun Byrne?
Wycena 33-letniego Shaun Byrne według stanu na październik 2026 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Shaun Byrne?
Shaun Byrne urodził się 9 czerwca 1993 w Kirkcaldy w Szkocji. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Shaun Byrne – statystyki
Szczegółowe statystyki Shaun Byrne w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Montrose. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Shaun Byrne vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Shaun Byrne w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Shaun Byrne wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.80, a skuteczność strzałów to 0,0%. Shaun Byrne oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Shaun Byrne – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Shaun Byrne w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 13. kolejka
|
1:1 | 70' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 12. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 11. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
13 Paź
Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
2:1 | 65' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 10. kolejka
|
0:5 | 90' | 0 | 0 | – | 5.4 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Scottish League One, 9. kolejka
|
1:0 | 22' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
22 Wrz
Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.4 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 8. kolejka
|
1:2 | 20' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Scottish League One, 7. kolejka
|
2:1 | 19' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
![]() Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.8 |
Ile meczów rozegrał Shaun Byrne w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Shaun Byrne rozegrał w barwach Montrose w Scottish Challenge Cup 5 meczów, w Scottish League One 13 meczów oraz w Scottish League Cup 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 337 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Shaun Byrne – transfery
W trakcie kariery Shaun Byrne zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Montrose 2026 – obecnie
-
Raith Rovers 2024 – 2026
-
FC Dundee 2024 – 2024
-
Raith Rovers 2023 – 2024
-
FC Dundee 2019 – 2023
-
Livingston 2016 – 2019
-
Dunfermline 2013 – 2016
-
Dunfermline Athletic FC U20 2010 – 2013

-
Dunfermline Athletic FC U17 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Shaun Byrne
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.05.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 08.08.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 28.03.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Shaun Byrne – forma
W ostatnich 5 meczach Shaun Byrne zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,91. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Shaun Byrne i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Hamilton Academical
1
Montrose
1
Scottish League One, 13. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Montrose
3
Peterhead
0
Scottish League One, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
East Kilbride
1
Montrose
1
Scottish League One, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Montrose
2
![]()
Dundee United II
1
Scottish Challenge Cup, 6. runda
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Montrose
0
Ross County
5
Scottish League One, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Airdrieonians
1
Montrose
0
Scottish League One, 9. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
![]()
Formartine United
3
Montrose
2
Scottish Challenge Cup, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
East Fife
1
Montrose
2
Scottish League One, 8. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Montrose
2
Cove Rangers
1
Scottish League One, 7. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Montrose
3
![]()
Dundee II
2
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Peterhead
0
Montrose
3
Scottish League One, 6. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Montrose
2
Queen of the South
1
Scottish League One, 5. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Montrose
3
Clyde
0
Scottish Challenge Cup, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Montrose
3
East Kilbride
0
Scottish League One, 4. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Alloa Athletic
3
Montrose
0
Scottish League One, 3. kolejka
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Montrose
2
Fraserburgh
0
Scottish Challenge Cup, 1. runda
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Ross County
2
Montrose
1
Scottish League One, 2. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Montrose
0
Hamilton Academical
5
Scottish League One, 1. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Montrose
0
Spartans
2
Scottish League Cup, runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Arbroath
0
Montrose
2
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Stirling Albion
0
Montrose
2
Scottish League Cup, runda
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Montrose
1
Dundee United
0
Scottish League Cup, runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sty
Karne
|
Queen's Park
(1)
1
Raith Rovers
(3)
1
Scottish Challenge Cup, 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Raith Rovers
4
Queen's Park
1
Scottish Championship, 23. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Raith Rovers
0
Airdrieonians
3
Scottish Championship, 15. kolejka
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Queen's Park
2
Raith Rovers
1
Scottish Championship, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Raith Rovers
2
Partick Thistle
0
Scottish Championship, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Dunfermline
2
Raith Rovers
0
Scottish Championship, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Raith Rovers
0
Ayr Utd
2
Scottish Championship, 10. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Ross County
2
Raith Rovers
0
Scottish Championship, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Raith Rovers
3
Arbroath
0
Scottish Championship, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Airdrieonians
0
Raith Rovers
0
Scottish Championship, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Raith Rovers
0
St Johnstone
2
Scottish Championship, 6. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Greenock Morton
0
Raith Rovers
1
Scottish Championship, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Partick Thistle
3
Raith Rovers
2
Scottish Championship, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Raith Rovers
2
Dunfermline
0
Scottish Championship, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Ayr Utd
0
Raith Rovers
1
Scottish Championship, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Raith Rovers
1
Queen's Park
1
Scottish Championship, 1. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Raith Rovers
5
Inverness CT
1
Scottish League Cup, 5. runda
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lip
Koniec
|
St Johnstone
3
Raith Rovers
1
Scottish League Cup, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
Raith Rovers
2
East Kilbride
4
Scottish League Cup, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Elgin City
1
Raith Rovers
5
Scottish League Cup, 1. runda
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Queen's Park
1
Raith Rovers
5
Scottish Championship, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Raith Rovers
1
Airdrieonians
1
Scottish Championship, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Hamilton Academical
0
Raith Rovers
3
Scottish Championship, 31. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Partick Thistle
0
Raith Rovers
0
Scottish Championship, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Raith Rovers
0
Queen's Park
4
Scottish Championship, 27. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Airdrieonians
1
Raith Rovers
0
Scottish Championship, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Raith Rovers
2
Hamilton Academical
0
Scottish Championship, 25. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Ayr Utd
3
Raith Rovers
0
Scottish Championship, 20. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Raith Rovers
2
Livingston
1
Scottish Championship, 19. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Queen's Park
1
Raith Rovers
2
Scottish Championship, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 7.1 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Linlithgow Rose
0
Raith Rovers
4
Puchar Szkocji, 3. runda
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Raith Rovers
1
Airdrieonians
0
Scottish Championship, 11. kolejka
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Livingston
2
Raith Rovers
1
Scottish Championship, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Raith Rovers
1
Queen's Park
1
Scottish Championship, 9. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Greenock Morton
2
Raith Rovers
0
Scottish Championship, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Raith Rovers
1
Falkirk
0
Scottish Championship, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Raith Rovers
3
Hamilton Academical
3
Scottish Championship, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Ayr Utd
3
Raith Rovers
2
Scottish Challenge Cup, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Raith Rovers
1
Partick Thistle
0
Scottish Championship, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Raith Rovers
2
Stranraer
1
Scottish League Cup, 2. runda
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Maj
Koniec
|
Ross County
4
Raith Rovers
0
Scottish Premiership
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
23 Maj
Koniec
|
Raith Rovers
1
Ross County
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Maj
Karne
|
Raith Rovers
(4)
1
Partick Thistle
(3)
2
Scottish Championship
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Partick Thistle
1
Raith Rovers
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Raith Rovers
5
Arbroath
0
Scottish Championship
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Greenock Morton
0
Raith Rovers
0
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Inverness CT
0
Raith Rovers
1
Scottish Championship
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Raith Rovers
0
Partick Thistle
0
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Raith Rovers
1
Airdrieonians
3
Scottish Championship
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Raith Rovers
2
Dundee United
1
Scottish Championship
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Raith Rovers
0
Airdrieonians
1
Scottish Challenge Cup
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
Livingston
2
Raith Rovers
1
Puchar Szkocji
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Raith Rovers
1
Queen's Park
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Dunfermline
1
Raith Rovers
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Raith Rovers
4
Ayr Utd
4
Scottish Championship
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
Arbroath
1
Raith Rovers
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Raith Rovers
4
Partick Thistle
3
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Hamilton Academical
1
Raith Rovers
4
Scottish Challenge Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Greenock Morton
1
Raith Rovers
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Raith Rovers
1
Dundee United
1
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Airdrieonians
1
Raith Rovers
0
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Raith Rovers
3
Queen's Park
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Dunfermline
0
Raith Rovers
1
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Hibernian
2
Raith Rovers
1
Scottish League Cup
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Raith Rovers
3
Greenock Morton
2
Scottish Championship
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Sie
Koniec
|
FC Dundee
1
Motherwell
1
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
FC Dundee
3
Dumbarton
1
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lip
Koniec
|
Bonnyrigg Rose Athletic
0
FC Dundee
1
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Inverness CT
1
FC Dundee
1
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
FC Dundee
3
Greenock Morton
3
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Arbroath
0
FC Dundee
0
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
FC Dundee
7
Hamilton Academical
0
Scottish Championship
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
FC Dundee
3
Ayr Utd
1
Scottish Championship
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Cove Rangers
0
FC Dundee
2
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Hamilton Academical
1
FC Dundee
1
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sty
Koniec
|
FC Dundee
2
Arbroath
4
Scottish Championship
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Inverness CT
0
FC Dundee
1
Scottish Championship
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lis
Dogryw.
|
FC Dundee
6
Airdrieonians
2
Puchar Szkocji
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lis
Koniec
|
FC Dundee
1
Hamilton Academical
0
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Partick Thistle
2
FC Dundee
3
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Rangers
1
FC Dundee
0
Scottish League Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Arbroath
1
FC Dundee
1
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Cove Rangers
3
FC Dundee
1
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Greenock Morton
0
FC Dundee
0
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
FC Dundee
4
Arbroath
2
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
FC Dundee
2
Partick Thistle
3
Scottish Championship
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Lip
Koniec
|
FC Dundee
5
Forfar Athletic
1
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lip
Koniec
|
FC Dundee
3
Hamilton Academical
0
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
07 Maj
Koniec
|
St Mirren
2
FC Dundee
0
Scottish Premiership
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Aberdeen
1
FC Dundee
0
Scottish Premiership
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Mar
Koniec
|
FC Dundee
1
Rangers
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lut
Koniec
|
FC Dundee
0
Livingston
4
Scottish Premiership
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Celtic
3
FC Dundee
2
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Peterhead
0
FC Dundee
3
Puchar Szkocji
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
St Johnstone
0
FC Dundee
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Dumbarton
0
FC Dundee
1
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
FC Dundee
0
Rangers
1
Scottish Premiership
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
FC Dundee
0
St Johnstone
2
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Dundee United
1
FC Dundee
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
FC Dundee
0
Livingston
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
FC Dundee
1
Motherwell
0
Scottish League Cup
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Celtic
6
FC Dundee
0
Scottish Premiership
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Montrose
0
FC Dundee
2
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Raith Rovers
0
FC Dundee
3
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Queen of the South
0
FC Dundee
2
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Inverness CT
1
FC Dundee
1
Scottish Championship
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Dunfermline
0
FC Dundee
0
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
FC Dundee
0
St Johnstone
1
Puchar Szkocji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Mar
Koniec
|
FC Dundee
3
Dunfermline
2
Scottish Championship
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
FC Dundee
2
Arbroath
0
Scottish Championship
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
FC Dundee
2
Inverness CT
1
Scottish Championship
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Greenock Morton
2
FC Dundee
2
Scottish Championship
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
FC Dundee
2
Queen of the South
3
Scottish Championship
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
FC Dundee
3
Dunfermline
3
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
FC Dundee
1
Arbroath
0
Scottish Championship
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Hibernian
1
FC Dundee
0
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lis
Koniec
|
Hibernian
4
FC Dundee
1
Scottish League Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Alloa Athletic
3
FC Dundee
3
Scottish Championship
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
Brora Rangers
0
FC Dundee
2
Scottish League Cup
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Shaun Byrne ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.91 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.03).
W ostatnich 10 meczach Shaun Byrne ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.40, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.99 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.03).
W jakiej formie jest Shaun Byrne?
Shaun Byrne jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.91 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (5.80). Jego dyspozycja rośnie.
Shaun Byrne – zarobki
Shaun Byrne gra w Montrose na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 44 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Shaun Byrne w Montrose (2021/22)
| Rocznie | 44 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 4 tys. € |
| Tygodniowo | 849 € |
| Dziennie | 121 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Shaun Byrne w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2021/22 |
|
44 tys. € |
Shaun Byrne – kontuzje
W trakcie kariery Shaun Byrne zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 11 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Shaun Byrne
-
Uraz kolana
15.10.21 – 09.01.22 (87 dni)
FC Dundee opuszczone: 11 meczów
Czy Shaun Byrne ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Shaun Byrne nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shaun Byrne to uraz kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 87 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Shaun Byrne – trofea
W trakcie kariery Shaun Byrne zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Shaun Byrne
Jakie trofea zdobył Shaun Byrne?
Shaun Byrne zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Raith Rovers — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Scottish Challenge Cup — 1 raz.
Shaun Byrne – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Shaun Byrne wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Shaun Byrne na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Shaun Byrne
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.10.2026 | 33 |
|
0 € |
| 20.05.2026 | 32 |
|
50 tys. € |
| 09.12.2025 | 32 |
|
75 tys. € |
| 16.06.2025 | 32 |
|
100 tys. € |
| 02.12.2024 | 31 |
|
175 tys. € |
| 03.10.2024 | 31 |
|
200 tys. € |
| 04.12.2023 | 30 |
|
275 tys. € |
| 25.06.2023 | 30 |
|
275 tys. € |
| 12.12.2022 | 29 |
|
325 tys. € |
| 26.06.2022 | 29 |
|
375 tys. € |
| 30.12.2021 | 28 |
|
375 tys. € |
| 02.06.2021 | 27 |
|
350 tys. € |
| 17.01.2021 | 27 |
|
275 tys. € |
| 20.07.2020 | 27 |
|
275 tys. € |
| 04.02.2020 | 26 |
|
300 tys. € |
| 16.08.2019 | 26 |
|
400 tys. € |
| 02.01.2019 | 25 |
|
400 tys. € |
| 07.08.2018 | 25 |
|
300 tys. € |
| 24.01.2018 | 24 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Shaun Byrne?
Wycena Shaun Byrne wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Shaun Byrne wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 0 €.