Stijn Van Gassel jest piłkarzem występującym obecnie w Excelsior Rotterdam. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Stijn van Gassel
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Stijn van Gassel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stijn van Gassel wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.69. Stijn van Gassel oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Stijn van Gassel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Stijn van Gassel rozegrał w barwach Excelsioru w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Stijn van Gassel?
Na podstawie kontraktu z Excelsior Rotterdam, Stijn van Gassel otrzymuje 150 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 12,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van Gassel w listopadzie 2026 to 2,9 tysiąca euro, a dziennie około 411 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Czy Stijn van Gassel ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Stijn van Gassel nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stijn van Gassel to uraz pachwiny z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Stijn van Gassel?
Stijn van Gassel najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Stijn van Gassel?
Wycena 30-letniego Stijn van Gassel według stanu na maj 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Stijn van Gassel?
Stijn van Gassel urodził się 18 października 1996 w Ysselsteyn w Holandii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Stijn van Gassel – statystyki
Szczegółowe statystyki Stijn van Gassel w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Excelsior Rotterdam. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Stijn Van Gassel vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Stijn van Gassel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Stijn van Gassel wyglądają następująco: 11 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.69. Stijn van Gassel oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Stijn van Gassel – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Stijn van Gassel w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
0:9 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
0:3 | 90' | 0 | 1 | – | 8.2 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
4:0 | 90' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
1:5 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
08 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
0:3 | 90' | 0 | 1 | – | 7.3 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 |
Ile meczów rozegrał Stijn van Gassel w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Stijn van Gassel rozegrał w barwach Excelsioru w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 11 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 080 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Stijn van Gassel – transfery
W trakcie kariery Stijn van Gassel zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Excelsior Rotterdam 2025 – obecnie
-
NEC Nijmegen 2024 – 2025
-
Excelsior Rotterdam 2021 – 2024
-
Helmond Sport 2014 – 2021
-
VVV-Venlo U19 2013 – 2014

-
VVV-Venlo U17 do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Stijn van Gassel
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Stijn van Gassel – forma
W ostatnich 5 meczach Stijn van Gassel zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,85. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Stijn van Gassel i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Twente
9
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
MVV Maastricht
0
Excelsior Rotterdam
3
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Heerenveen
4
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Groningen
5
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Ajax
2
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Utrecht
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Excelsior Rotterdam
3
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Cambuur
0
Excelsior Rotterdam
4
Eredivisie, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Excelsior Rotterdam
3
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
FC Volendam
1
Eredivisie, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Groningen
2
Excelsior Rotterdam
3
Eredivisie, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
5
Utrecht
0
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
PEC Zwolle
2
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Heerenveen
2
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
AZ Alkmaar
2
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
NAC Breda
0
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Ajax
2
Eredivisie, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Twente
0
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
21 Sty
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Telstar
2
Eredivisie, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Sty
Koniec
|
PSV Eindhoven
5
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Groningen
2
Eredivisie, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
NAC Breda
0
Eredivisie, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Ajax
1
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Heracles Almelo
2
Eredivisie, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Telstar
2
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Paź
Dogryw.
|
Excelsior Maassluis
1
Excelsior Rotterdam
0
Puchar Holandii, 2. runda wstepna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Go Ahead Eagles
2
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Heerenveen
2
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
PSV Eindhoven
2
Eredivisie, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Volendam
1
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Twente
0
Eredivisie, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
09 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
5
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie, 1. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Heracles Almelo
1
NEC Nijmegen
2
Eredivisie, 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
NAC Breda
0
Eredivisie, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Ajax
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Willem II Tilburg
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Heerenveen
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
RKC Waalwijk
1
Eredivisie, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
AZ Alkmaar
3
Eredivisie, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Utrecht
0
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Go Ahead Eagles
3
Eredivisie, 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
0
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Twente
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lut
Koniec
|
NEC Nijmegen
2
Almere City
2
Eredivisie, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Groningen
2
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
NEC Nijmegen
4
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
PEC Zwolle
0
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Willem II Tilburg
4
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Dogryw.
|
Heracles Almelo
1
NEC Nijmegen
0
Puchar Holandii, 2. runda
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
5
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Ajax
2
Eredivisie, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Utrecht
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lis
Koniec
|
RKC Waalwijk
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
6
Groningen
0
Eredivisie, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Dogryw.
|
NEC Nijmegen
4
PEC Zwolle
3
Puchar Holandii, 1. runda
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Almere City
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Heerenveen
0
Eredivisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
NAC Breda
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Heracles Almelo
2
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
PEC Zwolle
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Twente
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Cze
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
4
NAC Breda
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
7
ADO Den Haag
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
NEC Nijmegen
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
4
FC Volendam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
PEC Zwolle
2
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Go Ahead Eagles
3
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
RKC Waalwijk
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
5
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Vitesse
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
4
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Twente
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Almere City
2
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Utrecht
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Heerenveen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Groningen
2
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Twente
4
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
02 Gru
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
FC Volendam
3
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Vitesse
0
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Heerenveen
0
Excelsior Rotterdam
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Heracles Almelo
3
Excelsior Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Fortuna Sittard
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Ajax
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Excelsior Rotterdam
4
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Heerenveen
0
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Feyenoord Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
4
Cambuur
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
Groningen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
5
MVV Maastricht
1
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Emmen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
RKC Waalwijk
5
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Vitesse
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
29 Maj
Karne
|
ADO Den Haag
(7)
4
Excelsior Rotterdam
(8)
4
Eerste Divisie
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
ADO Den Haag
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Excelsior Rotterdam
3
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Roda JC Kerkrade
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
VVV Venlo
2
Excelsior Rotterdam
2
Eerste Divisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Almere City
3
Excelsior Rotterdam
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
FC Volendam
2
Excelsior Rotterdam
5
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
4
Den Bosch
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Roda JC Kerkrade
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Jong Utrecht
0
Excelsior Rotterdam
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
6
Jong Ajax
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
07 Lut
Koniec
|
FC Eindhoven
4
Excelsior Rotterdam
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
ADO Den Haag
3
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
MVV Maastricht
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Jong Utrecht
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
FC Eindhoven
4
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Excelsior Rotterdam
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
VVV Venlo
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Emmen
0
Excelsior Rotterdam
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Jong PSV
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Den Bosch
0
Excelsior Rotterdam
5
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
1
FC Volendam
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
1
Excelsior Rotterdam
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
FC OSS
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Helmond Sport
1
FC Eindhoven
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
FC Volendam
5
Helmond Sport
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Helmond Sport
1
Jong Ajax
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
NAC Breda
3
Helmond Sport
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Helmond Sport
0
NEC Nijmegen
7
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Jong PSV
2
Helmond Sport
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Helmond Sport
2
Almere City
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Helmond Sport
4
Den Bosch
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
2
Helmond Sport
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Helmond Sport
0
Go Ahead Eagles
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Jong Utrecht
2
Helmond Sport
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Helmond Sport
2
Excelsior Rotterdam
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Helmond Sport
1
MVV Maastricht
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Almere City
2
Helmond Sport
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Helmond Sport
0
FC Volendam
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
FC Eindhoven
0
Helmond Sport
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Helmond Sport
0
NAC Breda
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Sie
Koniec
|
FC OSS
1
Helmond Sport
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 |
W ostatnich 5 meczach Stijn van Gassel 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.85 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W ostatnich 10 meczach Stijn van Gassel 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (3.24).
W jakiej formie jest Stijn van Gassel?
Stijn van Gassel jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.85 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.69). Jego dyspozycja rośnie.
Stijn van Gassel – zarobki
Stijn van Gassel gra w Excelsior Rotterdam na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 150 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Stijn van Gassel w Excelsior Rotterdam (2025/26)
| Rocznie | 150 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 411 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Stijn van Gassel w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
150 tys. € |
| 2024/25 |
|
490 tys. € |
| 2023/24 |
|
150 tys. € |
| 2022/23 |
|
150 tys. € |
Ile zarabia Stijn van Gassel?
Na podstawie kontraktu z Excelsior Rotterdam, Stijn van Gassel otrzymuje 150 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 12,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van Gassel w listopadzie 2026 to 2,9 tysiąca euro, a dziennie około 411 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2027.
Stijn van Gassel – kontuzje
W trakcie kariery Stijn van Gassel zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 4 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Stijn van Gassel
-
Uraz pachwiny
09.08.25 – 24.08.25 (16 dni)
Excelsior Rotterdam opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
12.01.22 – 19.01.22 (8 dni)
Excelsior Rotterdam opuszczone: 1 mecz
- Uraz barku 09.09.21 – 15.09.21 (7 dni)
-
Stłuczenie
16.12.20 – 29.12.20 (14 dni)
Helmond Sport opuszczone: 1 mecz
Czy Stijn van Gassel ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Stijn van Gassel nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Stijn van Gassel to uraz pachwiny z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 16 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Stijn van Gassel – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Stijn van Gassel wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Stijn van Gassel na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Stijn van Gassel
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 29 |
|
1 mln € |
| 01.12.2025 | 29 |
|
900 tys. € |
| 01.10.2025 | 28 |
|
700 tys. € |
| 27.05.2025 | 28 |
|
450 tys. € |
| 16.12.2024 | 28 |
|
600 tys. € |
| 13.10.2024 | 27 |
|
700 tys. € |
| 30.05.2024 | 27 |
|
800 tys. € |
| 17.03.2024 | 27 |
|
800 tys. € |
| 14.12.2023 | 27 |
|
1 mln € |
| 22.06.2023 | 26 |
|
900 tys. € |
| 16.03.2023 | 26 |
|
850 tys. € |
| 10.11.2022 | 26 |
|
700 tys. € |
| 13.09.2022 | 25 |
|
600 tys. € |
| 22.06.2022 | 25 |
|
500 tys. € |
| 11.01.2022 | 25 |
|
475 tys. € |
| 11.10.2021 | 24 |
|
450 tys. € |
| 15.03.2021 | 24 |
|
450 tys. € |
| 30.12.2020 | 24 |
|
400 tys. € |
| 23.10.2020 | 24 |
|
400 tys. € |
| 28.06.2020 | 23 |
|
350 tys. € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
325 tys. € |
| 02.07.2019 | 22 |
|
400 tys. € |
| 20.01.2019 | 22 |
|
250 tys. € |
| 28.06.2018 | 21 |
|
250 tys. € |
| 28.02.2018 | 21 |
|
250 tys. € |
| 20.06.2017 | 20 |
|
100 tys. € |
| 01.02.2017 | 20 |
|
50 tys. € |
| 30.06.2016 | 19 |
|
50 tys. € |
| 04.02.2016 | 19 |
|
25 tys. € |
| 30.06.2015 | 18 |
|
25 tys. € |
| 20.02.2015 | 18 |
|
25 tys. € |
| 15.08.2014 | 17 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Stijn van Gassel?
Wycena Stijn van Gassel wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Stijn van Gassel wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 25 tys. €.