Tony Njike jest piłkarzem występującym obecnie w Farul Constanta. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Tony Njike
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Farul Constanta
1
Rapid
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
16:30
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
15:00
|
Farul Constanta
4
Oţelul
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Tony Njike w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tony Njike wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.71, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tony Njike oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tony Njike w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tony Njike rozegrał w barwach Farul Constanta w rumuńskiej Lidze I 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 267 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Czy Tony Njike ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Tony Njike nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tony Njike to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 71 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Tony Njike?
Tony Njike najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Tony Njike?
Wycena 28-letniego Tony Njike według stanu na wrzesień 2026 wynosi 450 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 650 tysięcy euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tony Njike?
Tony Njike urodził się 29 stycznia 1998 w Paris 13è we Francji. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Tony Njike - statystyki
Szczegółowe statystyki Tony Njike w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Farul Constanta. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Tony Njike
Tony Njike vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Tony Njike
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Tony Njike w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tony Njike wyglądają następująco: 15 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.71, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tony Njike oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Tony Njike - transfery
W trakcie kariery Tony Njike zmieniał klub 11 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Farul Constanta 2026 – obecnie
-
Quevilly Rouen 2024 – 2026
-
Chateauroux 2023 – 2024
-
Arges Pitesti 2022 – 2023
-
Ajaccio 2022 – 2022
-
Cholet 2021 – 2022

-
Ajaccio 2020 – 2021
-
AC Ajaccio II 2019 – 2020

-
Bordeaux B 2017 – 2019

-
Bordeaux U19 2015 – 2017

-
Bordeaux U17 2013 – 2015

-
US Chantilly Jugend do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Tony Njike
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 30.06.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 18.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Tony Njike - forma
W ostatnich 5 meczach Tony Njike zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Tony Njike i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Farul Constanta
1
Rapid
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
16:30
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
15:00
|
Farul Constanta
4
Oţelul
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
18 Paź
20:00
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
|
74' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
|
11 Paź
20:00
|
Farul Constanta
3
Petrolul Ploiesti
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I, 11. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
19:30
|
Dinamo Bucuresti
4
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
17:00
|
Farul Constanta
4
Uta Arad
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 9. kolejka | |||||||
|
04 Wrz
19:30
|
CFR Cluj
0
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 8. kolejka | |||||||
|
30 Sie
15:00
|
Farul Constanta
0
FC Botosani
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 7. kolejka | |||||||
|
23 Sie
15:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 6. kolejka | |||||||
|
14 Sie
20:30
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 5. kolejka | |||||||
|
08 Sie
17:40
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 4. kolejka | |||||||
|
03 Sie
20:30
|
FCSB
2
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 3. kolejka | |||||||
|
25 Lip
16:30
|
Farul Constanta
2
Corvinul Hunedoara
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Rumuńska Liga I, 2. kolejka | |||||||
|
19 Lip
16:00
|
Universitatea Cluj
2
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 1. kolejka | |||||||
|
15 Maj
19:30
|
Quevilly Rouen
1
FC Gobelins
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
09 Maj
19:30
|
Stade Briochin
3
Quevilly Rouen
0
|
64' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
02 Maj
19:30
|
Quevilly Rouen
0
FC Rouen
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
24 Kwi
19:30
|
US Orléans
0
Quevilly Rouen
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
17 Kwi
19:30
|
Quevilly Rouen
0
Le Puy Foot
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
19:30
|
Chateauroux
3
Quevilly Rouen
5
|
90' |
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.3 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
19:30
|
Quevilly Rouen
3
Valenciennes
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
27 Mar
19:30
|
Sochaux-Montbéliard
2
Quevilly Rouen
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
13 Mar
19:30
|
Fleury 91
2
Quevilly Rouen
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
06 Mar
19:30
|
Quevilly Rouen
2
Versailles
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
28 Lut
18:00
|
Quevilly Rouen
2
Bourg-en-Bresse 01
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
20 Lut
19:30
|
Aubagne FC
0
Quevilly Rouen
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
12 Lut
19:00
|
Quevilly Rouen
2
Concarneau
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
30 Sty
19:30
|
Quevilly Rouen
1
FC Villefranche Beaujolais
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
23 Sty
19:30
|
Caen
0
Quevilly Rouen
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
16 Sty
19:30
|
Quevilly Rouen
0
Stade Briochin
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
12 Gru
2025
|
FC Rouen
1
Quevilly Rouen
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2025
|
Quevilly Rouen
0
US Orléans
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
31 Paź
2025
|
Valenciennes
2
Quevilly Rouen
0
|
29' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
21 Paź
2025
|
Quevilly Rouen
1
Sochaux-Montbéliard
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
Versailles
1
Quevilly Rouen
2
|
49' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2025
|
Bourg-en-Bresse 01
0
Quevilly Rouen
3
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
05 Wrz
2025
|
Concarneau
3
Quevilly Rouen
1
|
83' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
22 Sie
2025
|
FC Villefranche Beaujolais
2
Quevilly Rouen
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
15 Sie
2025
|
Quevilly Rouen
1
Caen
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Championnat National (Francja) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
16 Maj
2025
|
Quevilly Rouen
1
Sochaux-Montbéliard
0
|
82' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 34. kolejka | |||||||
|
09 Maj
2025
|
FC Villefranche Beaujolais
0
Quevilly Rouen
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
02 Maj
2025
|
Quevilly Rouen
1
Versailles
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
25 Kwi
2025
|
Concarneau
5
Quevilly Rouen
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
18 Kwi
2025
|
Quevilly Rouen
2
FC Rouen
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
2025
|
Valenciennes
0
Quevilly Rouen
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
04 Kwi
2025
|
Quevilly Rouen
0
Nimes
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
28 Mar
2025
|
US Orléans
0
Quevilly Rouen
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
14 Lut
2025
|
Quevilly Rouen
1
Chateauroux
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
07 Lut
2025
|
Bourg-en-Bresse 01
1
Quevilly Rouen
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Quevilly Rouen
0
US Boulogne
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
24 Sty
2025
|
Dijon FCO
3
Quevilly Rouen
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
15 Sty
2025
|
Quevilly Rouen
2
Angers
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Francji 2024/2025, 1/16 finału | |||||||
|
10 Sty
2025
|
Versailles
0
Quevilly Rouen
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
22 Gru
2024
|
St-Philbert Gd Lieu
0
Quevilly Rouen
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Francji 2024/2025, 1/32 finału | |||||||
|
14 Gru
2024
|
Quevilly Rouen
2
Concarneau
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2024
|
Quevilly Rouen
2
Valenciennes
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
30 Sie
2024
|
US Boulogne
2
Quevilly Rouen
0
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2024
|
Quevilly Rouen
2
Dijon FCO
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
16 Sie
2024
|
Sochaux-Montbéliard
2
Quevilly Rouen
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
19 Kwi
2024
|
Avranches
1
Chateauroux
0
|
42' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
06 Kwi
2024
|
FC Rouen
1
Chateauroux
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
15 Mar
2024
|
Chateauroux
3
GOAL FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
08 Mar
2024
|
Red Star FC
0
Chateauroux
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
26 Sty
2024
|
Niort
0
Chateauroux
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
09 Gru
2023
|
![]()
JS Douvres
1
Chateauroux
5
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Francji 2023/2024 | |||||||
|
13 Lis
2023
|
Le Mans
1
Chateauroux
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
03 Lis
2023
|
Chateauroux
0
FC Rouen
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
20 Paź
2023
|
Martigues
1
Chateauroux
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
11 Paź
2023
|
Chateauroux
1
Sochaux-Montbéliard
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
06 Paź
2023
|
GOAL FC
1
Chateauroux
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
02 Paź
2023
|
Chateauroux
1
Red Star FC
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
08 Wrz
2023
|
Nimes
2
Chateauroux
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
01 Wrz
2023
|
Chateauroux
2
Dijon FCO
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
18 Sie
2023
|
Chateauroux
2
Niort
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
11 Sie
2023
|
Cholet
2
Chateauroux
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2023/2024 | |||||||
|
29 Maj
2023
|
Dinamo Bucuresti
6
Arges Pitesti
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
22 Kwi
2023
|
AFC Hermannstadt
2
Arges Pitesti
1
|
62' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
17 Kwi
2023
|
Arges Pitesti
1
Chindia Targoviste
0
|
76' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
09 Kwi
2023
|
FC Botosani
1
Arges Pitesti
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
02 Kwi
2023
|
Arges Pitesti
0
FC Voluntari
2
|
45' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
20 Mar
2023
|
Universitatea Cluj
2
Arges Pitesti
0
|
88' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
11 Mar
2023
|
Arges Pitesti
0
Petrolul Ploiesti
1
|
58' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
06 Mar
2023
|
FC Voluntari
0
Arges Pitesti
0
|
80' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
01 Mar
2023
|
Universitatea Craiova
1
Arges Pitesti
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
26 Lut
2023
|
Arges Pitesti
1
FCSB
2
|
76' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
12 Lut
2023
|
Arges Pitesti
0
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
29 Sty
2023
|
Arges Pitesti
0
FC Botosani
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
23 Sty
2023
|
Chindia Targoviste
1
Arges Pitesti
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
18 Gru
2022
|
Arges Pitesti
2
CS Mioveni
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
09 Lis
2022
|
Chindia Targoviste
1
Arges Pitesti
1
|
44' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2022/2023 | |||||||
|
14 Paź
2022
|
Arges Pitesti
0
FC Voluntari
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
07 Paź
2022
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Craiova
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
02 Paź
2022
|
FCSB
3
Arges Pitesti
2
|
76' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
11 Wrz
2022
|
Farul Constanta
3
Arges Pitesti
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
05 Wrz
2022
|
Arges Pitesti
0
AFC Hermannstadt
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
01 Wrz
2022
|
FC Botosani
0
Arges Pitesti
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
28 Sie
2022
|
Arges Pitesti
2
Chindia Targoviste
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
12 Sie
2022
|
Arges Pitesti
0
U Craiova 1948
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
06 Sie
2022
|
Rapid
2
Arges Pitesti
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
29 Lip
2022
|
Arges Pitesti
3
Universitatea Cluj
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
16 Lip
2022
|
Arges Pitesti
2
Uta Arad
0
|
90' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
13 Maj
2022
|
Cholet
0
Chateauroux
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
22 Kwi
2022
|
Avranches
0
Cholet
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
01 Kwi
2022
|
FC Villefranche Beaujolais
3
Cholet
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
25 Mar
2022
|
Cholet
1
Annecy FC
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
11 Mar
2022
|
Cholet
0
Red Star FC
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
04 Mar
2022
|
Chambly Thelle FC
2
Cholet
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
25 Lut
2022
|
Cholet
2
US Boulogne
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Cholet
1
Lavallouis
3
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
04 Lut
2022
|
Sedan
3
Cholet
1
|
85' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
25 Sty
2022
|
Le Mans
1
Cholet
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Cholet
1
Avranches
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
19 Lis
2021
|
Stade Briochin
1
Cholet
1
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
22 Paź
2021
|
Annecy FC
3
Cholet
0
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
01 Paź
2021
|
Red Star FC
4
Cholet
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
24 Wrz
2021
|
Cholet
2
Chambly Thelle FC
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
10 Wrz
2021
|
Cholet
4
Concarneau
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
20 Sie
2021
|
Bourg-en-Bresse 01
4
Cholet
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
13 Sie
2021
|
Cholet
3
Sporting Club Sétois
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Championnat National (Francja) 2021/2022 | |||||||
|
01 Maj
2021
|
Pau
0
Ajaccio
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
10 Kwi
2021
|
Le Havre
1
Ajaccio
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
19 Mar
2021
|
Chambly Thelle FC
2
Ajaccio
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
27 Lut
2021
|
Troyes
1
Ajaccio
0
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
20 Lut
2021
|
Ajaccio
0
Clermont
2
|
12' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
15 Lut
2021
|
Toulouse
3
Ajaccio
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
05 Lut
2021
|
Ajaccio
0
Auxerre
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
02 Lut
2021
|
Sochaux-Montbéliard
0
Ajaccio
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Dunkerque
3
Ajaccio
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
08 Sty
2021
|
Paris FC
1
Ajaccio
1
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
07 Lis
2020
|
Rodez Aveyron
0
Ajaccio
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
17 Paź
2020
|
Ajaccio
0
Toulouse
1
|
15' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
Auxerre
5
Ajaccio
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
30 Wrz
2020
|
Ajaccio
1
Dunkerque
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
|
29 Sie
2020
|
Caen
1
Ajaccio
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Ligue 2 2020/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Tony Njike ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.15, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58 — wynik powyżej średniej ligowej (6.20).
W ostatnich 10 meczach Tony Njike 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.12, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.67 — wynik powyżej średniej ligowej (6.20).
W jakiej formie jest Tony Njike?
Tony Njike jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.71). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Tony Njike w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Tony Njike rozegrał w barwach Farul Constanta w rumuńskiej Lidze I 15 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 267 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Tony Njike - zarobki
Tony Njike gra w Farul Constanta na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 21 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Tony Njike w Farul Constanta (2020/21)
| Rocznie | 21 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 2 tys. € |
| Tygodniowo | 407 € |
| Dziennie | 58 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Tony Njike w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2020/21 |
|
21 tys. € |
| 2019/20 |
|
20 tys. € |
Tony Njike - kontuzje
W trakcie kariery Tony Njike zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tony Njike
-
Uraz
30.08.24 – 08.11.24 (71 dni)
Quevilly Rouen opuszczone: 10 meczów
Czy Tony Njike ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Tony Njike nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tony Njike to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 71 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tony Njike - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tony Njike wynosi obecnie 450 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tony Njike na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Tony Njike
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | 28 |
|
450 tys. € |
| 24.05.2026 | 28 |
|
250 tys. € |
| 07.12.2025 | 27 |
|
250 tys. € |
| 25.05.2025 | 27 |
|
300 tys. € |
| 01.12.2024 | 26 |
|
400 tys. € |
| 13.06.2024 | 26 |
|
500 tys. € |
| 07.12.2023 | 25 |
|
500 tys. € |
| 14.06.2023 | 25 |
|
550 tys. € |
| 20.12.2022 | 24 |
|
650 tys. € |
| 29.09.2022 | 24 |
|
600 tys. € |
| 20.06.2022 | 24 | 500 tys. € | |
| 26.12.2021 | 23 | 500 tys. € | |
| 24.06.2021 | 23 |
|
500 tys. € |
| 10.11.2020 | 22 |
|
450 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Tony Njike?
Wycena Tony Njike wynosi obecnie 450 tys. €. W szczycie kariery Tony Njike wyceniano na 650 tys. €, a najniżej na 250 tys. €.