Victor Dican jest piłkarzem występującym obecnie w Farul Constanta. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Victor Dican
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Farul Constanta
1
Rapid
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
16:30
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
15:00
|
Farul Constanta
4
Oţelul
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Victor Dican w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Victor Dican wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Victor Dican oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Victor Dican w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Victor Dican rozegrał w barwach Farul Constanta w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 215 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Victor Dican
Pierwszy transfer Victor Dican w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Universitatea Cluj do FC Botosani za 100 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Victor Dican?
Victor Dican najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Victor Dican?
Wycena 26-letniego Victor Dican według stanu na czerwiec 2026 wynosi 550 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Victor Dican?
Victor Dican urodził się 11 października 2000 w Râmnicu Vâlcea w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Victor Dican - statystyki
Szczegółowe statystyki Victor Dican w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Farul Constanta oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Victor Dican
Victor Dican vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Victor Dican
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Victor Dican w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Victor Dican wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.51, a skuteczność strzałów to 0,0%. Victor Dican oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Victor Dican - transfery
W trakcie kariery Victor Dican zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 100 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Farul Constanta 2024 – obecnie
-
FC Botosani 2022 – 2024
-
Universitatea Cluj 2019 – 2022
-
Unknown 2019 – 2019

-
CF Metalurgistul Cugir 1939 2018 – 2019

-
Unknown 2018 – 2018

-
SCM Ramnicu Valcea 2017 – 2018

-
CSM Ramnicu Valcea U19 (- 2017) 2013 – 2017

-
Sportul Snagov 2009 – 2013

-
CD Teruel U19 do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Victor Dican
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 10.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 25.01.2022 |
|
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.06.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 31.08.2018 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 05.08.2018 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 10.08.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Victor Dican
Pierwszy transfer Victor Dican w seniorskiej karierze miał miejsce w 2022 roku, gdy przeniósł się z Universitatea Cluj do FC Botosani za 100 tysięcy euro.
Victor Dican - forma
W ostatnich 5 meczach Victor Dican zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Victor Dican i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
07 Lis
16:30
|
Farul Constanta
1
Rapid
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I, 15. kolejka | |||||||
|
02 Lis
16:30
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I, 14. kolejka | |||||||
|
25 Paź
15:00
|
Farul Constanta
4
Oţelul
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I, 13. kolejka | |||||||
|
18 Paź
20:00
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 12. kolejka | |||||||
|
11 Paź
20:00
|
Farul Constanta
3
Petrolul Ploiesti
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I, 11. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
19:30
|
Dinamo Bucuresti
4
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I, 10. kolejka | |||||||
|
11 Wrz
17:00
|
Farul Constanta
4
Uta Arad
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 9. kolejka | |||||||
|
30 Sie
15:00
|
Farul Constanta
0
FC Botosani
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I, 7. kolejka | |||||||
|
23 Sie
15:00
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 6. kolejka | |||||||
|
14 Sie
20:30
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 5. kolejka | |||||||
|
08 Sie
17:40
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I, 4. kolejka | |||||||
|
03 Sie
20:30
|
FCSB
2
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I, 3. kolejka | |||||||
|
25 Lip
16:30
|
Farul Constanta
2
Corvinul Hunedoara
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I, 2. kolejka | |||||||
|
19 Lip
16:00
|
Universitatea Cluj
2
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I, 1. kolejka | |||||||
|
31 Maj
19:30
|
Farul Constanta
(4)
1
Chindia Targoviste
(2)
1
|
120' |
0 goli
4 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, finał baraży o utrzymanie | |||||||
|
23 Maj
16:30
|
Chindia Targoviste
3
Farul Constanta
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, finał baraży o utrzymanie | |||||||
|
09 Maj
17:00
|
Oţelul
3
Farul Constanta
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
02 Maj
16:30
|
Farul Constanta
1
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
26 Kwi
13:00
|
Uta Arad
0
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
20 Kwi
19:30
|
Farul Constanta
2
FCSB
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
10 Kwi
18:00
|
AFC Hermannstadt
1
Farul Constanta
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
05 Kwi
16:30
|
Farul Constanta
0
Unirea Slobozia
1
|
45' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
21 Mar
16:30
|
Csikszereda
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
15 Mar
14:00
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
06 Mar
18:30
|
Csikszereda
1
Farul Constanta
0
|
81' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
28 Lut
19:00
|
Farul Constanta
1
CFR Cluj
2
|
70' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
22 Lut
14:00
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
15 Lut
16:00
|
Farul Constanta
3
Rapid
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
07 Lut
12:00
|
Unirea Slobozia
2
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
01 Lut
16:15
|
Farul Constanta
4
Universitatea Craiova
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
25 Sty
13:30
|
Petrolul Ploiesti
0
Farul Constanta
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
17 Sty
16:15
|
Farul Constanta
1
AFC Hermannstadt
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
Universitatea Cluj
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
15 Gru
2025
|
Farul Constanta
1
Uta Arad
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
07 Gru
2025
|
Metaloglobus
2
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2025
|
Farul Constanta
0
Dinamo Bucuresti
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 2. runda | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Farul Constanta
1
FCSB
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Oţelul
2
Farul Constanta
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
07 Lis
2025
|
Farul Constanta
2
FC Botosani
0
|
6' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
03 Lis
2025
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
30 Paź
2025
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, 1. runda | |||||||
|
25 Paź
2025
|
CFR Cluj
0
Farul Constanta
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Farul Constanta
0
Arges Pitesti
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
04 Paź
2025
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
28 Wrz
2025
|
Farul Constanta
1
Unirea Slobozia
1
|
90' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2025
|
Dinamo Bucuresti
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2025
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2025
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
28 Sie
2025
|
Corvinul Hunedoara
0
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2025/2026, play offy | |||||||
|
25 Sie
2025
|
AFC Hermannstadt
1
Farul Constanta
0
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2025
|
Farul Constanta
0
Universitatea Cluj
1
|
62' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Uta Arad
2
Farul Constanta
1
|
25' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
01 Sie
2025
|
Farul Constanta
2
Metaloglobus
1
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
26 Lip
2025
|
FCSB
1
Farul Constanta
2
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
14 Lip
2025
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
10 Maj
2025
|
Farul Constanta
1
Uta Arad
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
03 Maj
2025
|
Farul Constanta
1
SCM Gloria Buzău
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
28 Kwi
2025
|
Petrolul Ploiesti
0
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
19 Kwi
2025
|
Farul Constanta
1
AFC Hermannstadt
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
12 Kwi
2025
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
4
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
07 Kwi
2025
|
Farul Constanta
1
Unirea Slobozia
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
01 Kwi
2025
|
Farul Constanta
3
Unirea Alba Iulia
0
|
30' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, 1/4 finału | |||||||
|
29 Mar
2025
|
FC Botosani
4
Farul Constanta
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
15 Mar
2025
|
Farul Constanta
0
Politehnica Iasi
0
|
60' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, play offy baraży o utrzymanie | |||||||
|
07 Mar
2025
|
Farul Constanta
1
Universitatea Cluj
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
0
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
24 Lut
2025
|
Farul Constanta
1
Rapid
3
|
70' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
10 Lut
2025
|
Farul Constanta
1
SCM Gloria Buzău
0
|
37' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
06 Lut
2025
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
03 Lut
2025
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
27 Sty
2025
|
CFR Cluj
3
Farul Constanta
1
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
20 Sty
2025
|
Farul Constanta
1
Uta Arad
1
|
12' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 22. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
AFC Hermannstadt
0
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
18 Gru
2024
|
Uta Arad
1
Farul Constanta
5
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Politehnica Iasi
2
Farul Constanta
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
03 Gru
2024
|
AFC Hermannstadt
1
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
29 Lis
2024
|
FC Botosani
0
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2024
|
Unirea Slobozia
0
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
31 Paź
2024
|
Sănătatea Cluj
1
Farul Constanta
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2024/2025, 2. runda | |||||||
|
28 Paź
2024
|
Farul Constanta
3
Universitatea Craiova
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
2024
|
Rapid
5
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
15 Paź
2024
|
Litwa
1
Rumunia
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Narodów UEFA 2024/2026 | |||||||
|
29 Wrz
2024
|
SCM Gloria Buzău
1
Farul Constanta
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
22 Wrz
2024
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
86' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2024
|
Petrolul Ploiesti
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 9. kolejka | |||||||
|
01 Wrz
2024
|
Farul Constanta
0
CFR Cluj
3
|
60' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
26 Sie
2024
|
Uta Arad
1
Farul Constanta
1
|
55' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
19 Sie
2024
|
Farul Constanta
3
AFC Hermannstadt
2
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 6. kolejka | |||||||
|
03 Sie
2024
|
Farul Constanta
2
Politehnica Iasi
0
|
34' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 4. kolejka | |||||||
|
28 Lip
2024
|
Farul Constanta
0
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
12 Lip
2024
|
Farul Constanta
0
Unirea Slobozia
1
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
17 Maj
2024
|
FC Botosani
1
CS Mioveni
0
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
29 Kwi
2024
|
Petrolul Ploiesti
1
FC Botosani
2
|
74' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
19 Kwi
2024
|
AFC Hermannstadt
1
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
14 Kwi
2024
|
FC Botosani
4
U Craiova 1948
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
30 Mar
2024
|
FC Botosani
2
Politehnica Iasi
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
03 Mar
2024
|
Universitatea Cluj
1
FC Botosani
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
29 Lut
2024
|
FC Botosani
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
18 Lut
2024
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
12 Lut
2024
|
Uta Arad
2
FC Botosani
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
22 Gru
2023
|
Oţelul
0
FC Botosani
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
18 Gru
2023
|
FC Botosani
0
Dinamo Bucuresti
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
11 Gru
2023
|
U Craiova 1948
2
FC Botosani
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
02 Gru
2023
|
FC Botosani
0
Rapid
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
30 Paź
2023
|
FC Botosani
0
Universitatea Cluj
3
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
07 Paź
2023
|
FC Botosani
0
FCSB
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
01 Paź
2023
|
Universitatea Craiova
5
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
18 Wrz
2023
|
Politehnica Iasi
1
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
04 Wrz
2023
|
FC Botosani
2
AFC Hermannstadt
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
30 Sie
2023
|
CS Mioveni
0
FC Botosani
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2023/2024 | |||||||
|
26 Sie
2023
|
CFR Cluj
3
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
14 Sie
2023
|
Dinamo Bucuresti
1
FC Botosani
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
05 Sie
2023
|
FC Botosani
0
U Craiova 1948
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
28 Lip
2023
|
Rapid
2
FC Botosani
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
24 Lip
2023
|
FC Botosani
1
Petrolul Ploiesti
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
17 Lip
2023
|
FC Voluntari
2
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2023/2024 | |||||||
|
24 Cze
2023
|
Rumunia U-21
0
Ukraina U-21
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Mistrzostwa Europy U-21 UEFA 2023 | |||||||
|
06 Maj
2023
|
FC Botosani
0
Universitatea Cluj
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Petrolul Ploiesti
1
FC Botosani
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
14 Kwi
2023
|
Uta Arad
0
FC Botosani
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
09 Kwi
2023
|
FC Botosani
1
Arges Pitesti
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
18 Mar
2023
|
FC Botosani
1
Chindia Targoviste
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
04 Mar
2023
|
U Craiova 1948
1
FC Botosani
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Universitatea Cluj
2
FC Botosani
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
11 Lut
2023
|
Uta Arad
3
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
29 Sty
2023
|
Arges Pitesti
0
FC Botosani
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
21 Sty
2023
|
FC Botosani
1
Universitatea Craiova
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
14 Lis
2022
|
FC Botosani
0
AFC Hermannstadt
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
08 Lis
2022
|
CS Mioveni
1
FC Botosani
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2022/2023 | |||||||
|
04 Lis
2022
|
FC Botosani
0
FC Voluntari
1
|
10' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
23 Paź
2022
|
CS Mioveni
0
FC Botosani
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
03 Paź
2022
|
FC Botosani
1
Universitatea Cluj
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
27 Wrz
2022
|
Rumunia U-21
0
Holandia U-21
0
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Międzypaństwowe mecze towarzyskie 2022 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
7
FC Botosani
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
04 Wrz
2022
|
Petrolul Ploiesti
2
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
01 Wrz
2022
|
FC Botosani
0
Arges Pitesti
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
14 Sie
2022
|
CFR Cluj
0
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
08 Sie
2022
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
18 Lip
2022
|
FC Botosani
3
Chindia Targoviste
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Rumuńska Liga I 2022/2023 | |||||||
|
27 Maj
2022
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
02 Maj
2022
|
CS Mioveni
0
FC Botosani
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
15 Kwi
2022
|
Chindia Targoviste
1
FC Botosani
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.8 | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
10 Kwi
2022
|
FC Botosani
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
18 Mar
2022
|
FC Botosani
1
Uta Arad
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
14 Mar
2022
|
FC Botosani
5
Gaz Metan Medias
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
07 Mar
2022
|
FC Botosani
1
Arges Pitesti
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
03 Mar
2022
|
Farul Constanta
2
FC Botosani
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
27 Lut
2022
|
FC Botosani
0
CS Mioveni
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
14 Lut
2022
|
FC Botosani
2
Academica Clinceni
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
10 Lut
2022
|
U Craiova 1948
3
FC Botosani
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
07 Lut
2022
|
FC Botosani
4
Dinamo Bucuresti
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
31 Sty
2022
|
CFR Cluj
1
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2021/2022 | |||||||
|
29 Lis
2020
|
Husana Husi
2
Universitatea Cluj
8
|
36' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Rumunii 2020/2021 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Victor Dican ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.29 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.20).
W ostatnich 10 meczach Victor Dican 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.45 — wynik powyżej średniej ligowej (6.20).
W jakiej formie jest Victor Dican?
Victor Dican jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.29 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.51). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Victor Dican w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Victor Dican rozegrał w barwach Farul Constanta w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 215 minut. Średnio dawało to 87 minut gry na spotkanie.
Victor Dican - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Victor Dican wynosi obecnie 550 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Victor Dican na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Victor Dican
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 25 |
|
550 tys. € |
| 18.12.2025 | 25 |
|
700 tys. € |
| 09.06.2025 | 24 |
|
850 tys. € |
| 18.12.2024 | 24 |
|
750 tys. € |
| 04.06.2024 | 23 |
|
650 tys. € |
| 21.03.2024 | 23 |
|
650 tys. € |
| 21.12.2023 | 23 |
|
750 tys. € |
| 14.06.2023 | 22 |
|
900 tys. € |
| 20.12.2022 | 22 |
|
650 tys. € |
| 29.09.2022 | 21 |
|
650 tys. € |
| 02.06.2022 | 21 |
|
550 tys. € |
| 28.03.2022 | 21 |
|
350 tys. € |
| 21.12.2021 | 21 |
|
225 tys. € |
| 29.09.2021 | 20 |
|
150 tys. € |
| 04.06.2021 | 20 |
|
125 tys. € |
| 21.12.2020 | 20 |
|
125 tys. € |
| 04.08.2020 | 19 |
|
225 tys. € |
| 20.12.2019 | 19 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Victor Dican?
Wycena Victor Dican wynosi obecnie 550 tys. €. W szczycie kariery Victor Dican wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.