Vincent Burlet jest piłkarzem występującym obecnie w Cracovia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Vincent Burlet
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Vincent Burlet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Vincent Burlet wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.95, a skuteczność strzałów to 0,0%. Vincent Burlet oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Vincent Burlet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Vincent Burlet rozegrał w barwach Cracovii w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 13 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 478 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Vincent Burlet
Pierwszy transfer Vincent Burlet w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Lille do Cracovii za 500 tysięcy euro.
Czy Vincent Burlet ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Vincent Burlet nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Vincent Burlet to stłuczenie z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 26 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Vincent Burlet?
Vincent Burlet ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Vincent Burlet?
Vincent Burlet najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Vincent Burlet?
Wycena 21-letniego Vincent Burlet według stanu na październik 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Vincent Burlet?
Vincent Burlet urodził się 23 września 2005 w Belgii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Vincent Burlet – statystyki
Szczegółowe statystyki Vincent Burlet w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cracovia oraz reprezentacja Belgii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Vincent Burlet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Vincent Burlet wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 3.95, a skuteczność strzałów to 0,0%. Vincent Burlet oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Vincent Burlet – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Vincent Burlet w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 13. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
24 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka
|
3:1 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
10 Paź
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
3:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Sie
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
PKO BP Ekstraklasa, 4. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Vincent Burlet w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Vincent Burlet rozegrał w barwach Cracovii w Pucharze Polski 1 mecz, w Ekstraklasie 13 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 478 minut. Średnio dawało to 32 minuty gry na spotkanie.
Vincent Burlet – transfery
W trakcie kariery Vincent Burlet zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 500 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cracovia 2026 – obecnie
-
Lille 2026 – 2026
-
US Boulogne 2025 – 2026
-
Lille 2025 – 2025
-
Reims 2025 – 2025
-
Lille 2025 – 2025
-
Le Mans 2024 – 2025
-
Lille 2024 – 2024
-
Lille B 2022 – 2024

-
FC Schalke 04 U17 2021 – 2022

-
VV St. Truiden Youth do 2021

Historia transferów Vincent Burlet
Pierwszy transfer Vincent Burlet w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Lille do Cracovii za 500 tysięcy euro.
Vincent Burlet – forma
W ostatnich 5 meczach Vincent Burlet zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Vincent Burlet 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.36.
W ostatnich 10 meczach Vincent Burlet 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.77, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36.
W jakiej formie jest Vincent Burlet?
Vincent Burlet jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.36 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.95). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Vincent Burlet – zarobki
Vincent Burlet gra w Cracovia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 150 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Vincent Burlet w Cracovia (2025/26)
| Rocznie | 150 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 411 € |
Vincent Burlet – kontuzje
W trakcie kariery Vincent Burlet zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Vincent Burlet
-
Stłuczenie
24.01.26 – 18.02.26 (26 dni)
US Boulogne opuszczone: 3 mecze
Czy Vincent Burlet ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Vincent Burlet nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Vincent Burlet to stłuczenie z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 26 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Vincent Burlet – trofea
W trakcie kariery Vincent Burlet zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Vincent Burlet?
Vincent Burlet zdobył w karierze 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Bundesligi U17 — 1 raz.
Vincent Burlet – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Vincent Burlet wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Vincent Burlet na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Vincent Burlet?
Wycena Vincent Burlet wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Vincent Burlet wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.