Wallace Reis da Silva jest piłkarzem występującym obecnie w Londrina. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Wallace Reis da Silva
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Wallace Reis da Silva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Wallace Reis da Silva wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.40, a skuteczność strzałów to 0,0%. Wallace Reis da Silva oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Wallace Reis da Silva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Wallace Reis da Silva rozegrał w barwach Londriny w Lidze B (Brazylia) 27 meczów, w Pucharze Brazylii 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 772 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Wallace Reis da Silva
Pierwszy transfer Wallace Reis da Silva w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Vitorii do Corinthiansa za 1,7 miliona euro.
Czy Wallace Reis da Silva ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Wallace Reis da Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Wallace Reis da Silva to zerwanie więzadła pobocznego kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Wallace Reis da Silva?
Wallace Reis da Silva ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Brazylii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Corinthiansem — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Wallace Reis da Silva?
Wallace Reis da Silva najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Wallace Reis da Silva?
Wycena 38-letniego Wallace Reis da Silva według stanu na grudzień 2024 wynosi 0 euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,8 miliona euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Wallace Reis da Silva?
Wallace Reis da Silva urodził się 26 grudnia 1987 w Conceição do Coité w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 38 lat.
Wallace Reis da Silva – statystyki
Szczegółowe statystyki Wallace Reis da Silva w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Londrina. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Wallace Reis da Silva vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Wallace Reis da Silva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Wallace Reis da Silva wyglądają następująco: 27 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.40, a skuteczność strzałów to 0,0%. Wallace Reis da Silva oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Wallace Reis da Silva – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Wallace Reis da Silva w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | 5.8 | |||
|
21 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.8 | ||
|
14 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
08 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
20 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
16 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
6:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | 5.9 |
Ile meczów rozegrał Wallace Reis da Silva w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Wallace Reis da Silva rozegrał w barwach Londriny w Lidze B (Brazylia) 27 meczów, w Pucharze Brazylii 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 772 minuty. Średnio dawało to 59 minut gry na spotkanie.
Wallace Reis da Silva – transfery
W trakcie kariery Wallace Reis da Silva zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,8 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Londrina 2024 – obecnie
-
Brusque 2023 – 2024
-
Vitoria 2022 – 2023
-
Brusque 2022 – 2022
-
Vitoria 2020 – 2022
-
Göztepe 2018 – 2020
-
Gremio 2017 – 2018
-
Vitoria 2017 – 2017
-
Gremio 2017 – 2017
-
Gaziantepspor (1969-2020) 2017 – 2017

-
Gremio 2016 – 2017
-
Flamengo 2012 – 2016
-
Corinthians 2010 – 2012
-
Vitoria 2006 – 2010
-
Vitoria PE U20 do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Wallace Reis da Silva
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 31.12.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 09.01.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 30.12.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 18.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 17.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.01.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.12.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 12.01.2017 |
![]() |
350 tys. € | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
795 tys. € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
1,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2006/07 | 31.12.2006 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Wallace Reis da Silva
Pierwszy transfer Wallace Reis da Silva w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Vitorii do Corinthiansa za 1,7 miliona euro.
Wallace Reis da Silva – forma
W ostatnich 5 meczach Wallace Reis da Silva zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Wallace Reis da Silva i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Londrina
1
América Mineiro
3
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
CRB
2
Londrina
1
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Londrina
1
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Athletic Club
2
Londrina
2
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Avai
2
Londrina
1
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Londrina
0
Criciuma
2
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Vila Nova
2
Londrina
0
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Londrina
1
Fortaleza EC
2
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Londrina
6
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
São Bernardo
1
Londrina
2
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Londrina
1
Operario-PR
2
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Londrina
0
Juventude
0
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Ceará
2
Londrina
1
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sie
Koniec
|
Londrina
0
Atletico Goianiense
0
Serie B (Brazylia), 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Goias
1
Londrina
0
Serie B (Brazylia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Londrina
1
Novorizontino
4
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Nautico Recife
2
Londrina
1
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lip
Koniec
|
Londrina
0
Botafogo SP
0
Serie B (Brazylia), 18. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Lip
Koniec
|
América Mineiro
1
Londrina
1
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Londrina
5
CRB
0
Serie B (Brazylia), 16. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Cuiaba
2
Londrina
2
Serie B (Brazylia), 15. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Londrina
2
Athletic Club
0
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Operario-PR
3
Londrina
0
Serie B (Brazylia), 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Juventude
1
Londrina
0
Serie B (Brazylia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Londrina
0
Ceará
0
Serie B (Brazylia), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Londrina
2
Goias
2
Serie B (Brazylia), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Mar
Koniec
|
Novorizontino
1
Londrina
3
Serie B (Brazylia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Londrina
1
Penedense
0
Puchar Brazylii, finał
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Londrina
1
São Bernardo
1
Serie C (Brazylia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Caxias
0
Londrina
1
Serie C (Brazylia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Londrina
1
Caxias
1
Serie C (Brazylia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Londrina
0
Floresta
0
Serie C (Brazylia), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
São Bernardo
2
Londrina
2
Serie C (Brazylia), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Ponte Preta
1
Londrina
0
Serie C (Brazylia), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
Londrina
1
Anápolis
1
Serie C (Brazylia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Brusque
1
Londrina
2
Serie C (Brazylia), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Londrina
0
Nautico Recife
2
Serie C (Brazylia), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lip
Koniec
|
Londrina
3
CSA
1
Serie C (Brazylia), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lip
Koniec
|
Botafogo PB
2
Londrina
0
Serie C (Brazylia), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
Londrina
1
Guarani Campinas
1
Serie C (Brazylia), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
Retrô
0
Londrina
4
Serie C (Brazylia), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Cze
Koniec
|
Londrina
2
Figueirense
1
Serie C (Brazylia), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Cze
Koniec
|
Caxias
4
Londrina
2
Serie C (Brazylia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Londrina
1
ABC
1
Serie C (Brazylia), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
Confiança
0
Londrina
2
Serie C (Brazylia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Londrina
1
Maringá
1
Serie C (Brazylia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Floresta
0
Londrina
2
Serie C (Brazylia), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Londrina
3
Ypiranga-RS
1
Serie C (Brazylia), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Paysandu
1
Brusque
0
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Brusque
0
Chapecoense-SC
1
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Brusque
1
CRB
2
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Avai
0
Brusque
0
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Brusque
0
Santos
1
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Goias
4
Brusque
1
Serie B (Brazylia), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Brusque
0
Coritiba
1
Serie B (Brazylia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Botafogo SP
2
Brusque
2
Serie B (Brazylia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Brusque
1
Serie B (Brazylia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Brusque
0
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Ituano
1
Brusque
1
Serie B (Brazylia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Brusque
1
Ceará
0
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Brusque
0
Novorizontino
0
Serie B (Brazylia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Brusque
3
Mirassol
1
Serie B (Brazylia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Mar
Karne
|
ABC
(4)
1
Brusque
(5)
1
Puchar Brazylii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
São Bernardo
2
Brusque
0
Serie C (Brazylia)
|
46'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Operario-PR
1
Brusque
2
Serie C (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
Manaus FC
0
Brusque
2
Serie C (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lip
Koniec
|
Botafogo PB
1
Brusque
2
Serie C (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
Paysandu
0
Brusque
2
Serie C (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
CSA
1
Brusque
0
Puchar Brazylii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Bahia
1
Brusque
0
Serie B (Brazylia)
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Brusque
1
Vasco da Gama
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Brusque
0
Londrina
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Brusque
2
Operario-PR
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | |
|
18 Cze
Koniec
|
Criciuma
0
Brusque
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Londrina
2
Brusque
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Ponte Preta
2
Brusque
0
Serie B (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Vitoria
0
CSA
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Ponte Preta
0
Vitoria
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Sampaio Correa
0
Vitoria
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Vitoria
0
Confiança
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Londrina
1
Vitoria
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Operario-PR
0
Vitoria
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vila Nova
0
Vitoria
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Coritiba
1
Vitoria
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Clube do Remo
0
Vitoria
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Vitoria
0
Operario-PR
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Internacional
1
Vitoria
3
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Vitoria
0
Nautico Recife
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Vitoria
1
Botafogo SP
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
20 Sty
Koniec
|
Guarani Campinas
1
Vitoria
2
Serie B (Brazylia)
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Vitoria
0
Chapecoense-SC
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Vitoria
1
Operario-PR
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Gru
Koniec
|
CSA
3
Vitoria
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Vitoria
0
Cruzeiro
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Vitoria
2
Confiança
3
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Gru
Koniec
|
![]()
Parana PR
1
Vitoria
4
Serie B (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Vitoria
2
CRB
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Nautico Recife
0
Vitoria
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Vitoria
0
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Vitoria
3
Figueirense
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Vitoria
1
Avai
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Vitoria
1
América Mineiro
2
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Operario-PR
1
Vitoria
1
Serie B (Brazylia)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Vitoria
3
![]()
Osasco Sporting
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Juventude
1
Vitoria
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Confiança
1
Vitoria
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Göztepe
1
Gençlerbirliği
3
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lip
Koniec
|
Göztepe
2
Ankaragucu
2
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Cze
Koniec
|
Göztepe
1
Trabzonspor
3
Super Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Gru
Koniec
|
Sivasspor
1
Göztepe
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Gençlerbirliği
3
Göztepe
1
Super Lig (Turcja)
|
91'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Göztepe
1
Kasımpaşa
4
Super Lig (Turcja)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Gaziantep
1
Göztepe
1
Super Lig (Turcja)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Göztepe
1
Konyaspor
0
Super Lig (Turcja)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Göztepe
0
Denizlispor
0
Super Lig (Turcja)
|
63'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Guarani Campinas
1
Londrina
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Londrina
3
![]()
Parana PR
0
Serie B (Brazylia)
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Göztepe
2
Ankaragucu
1
Super Lig (Turcja)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Kayserispor
2
Göztepe
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Göztepe
0
Galatasaray
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
3
Göztepe
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Ankaragucu
0
Göztepe
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Göztepe
0
İstanbul Başakşehir
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Göztepe
2
Beşiktaş
0
Super Lig (Turcja)
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Göztepe
3
Konyaspor
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Göztepe
2
Kayserispor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Alanyaspor
1
Göztepe
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Göztepe
1
Fenerbahce
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Galatasaray
1
Göztepe
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Göztepe
1
Yeni Malatyaspor
3
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Göztepe
5
![]()
Kardemir Karabukspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
![]()
Akhisarspor
1
Göztepe
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Beşiktaş
5
Göztepe
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Göztepe
0
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Mar
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
2
Göztepe
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Göztepe
1
Sivasspor
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Ponte Preta
2
Vitoria
3
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Vitoria
1
Cruzeiro
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Chapecoense-SC
2
Vitoria
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Vitoria
3
Palmeiras
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Vitoria
1
Atletico Goianiense
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Bahia
2
Vitoria
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Vitoria
2
Atletico Paranaense
3
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Atletico-MG
1
Vitoria
3
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Vitoria
1
Sao Paulo
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Flamengo
0
Vitoria
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Vitoria
3
Ponte Preta
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Vitoria
1
Chapecoense-SC
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Palmeiras
4
Vitoria
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
![]()
Akhisarspor
6
![]()
Gaziantepspor (1969-2020)
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Konyaspor
1
![]()
Gaziantepspor (1969-2020)
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Ankaraspor
0
![]()
Gaziantepspor (1969-2020)
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Mar
Koniec
|
![]()
Gaziantepspor (1969-2020)
0
Kasımpaşa
2
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Lut
Koniec
|
![]()
Gaziantepspor (1969-2020)
1
Fenerbahce
1
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Trabzonspor
4
![]()
Gaziantepspor (1969-2020)
0
Super Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Santa Cruz
5
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Figueirense
0
Gremio
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Vitoria
0
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Gremio
1
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Coritiba
4
Gremio
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Flamengo
2
Gremio
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Gremio
3
Corinthians
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Gremio
0
Santa Cruz
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Gremio
1
Sao Paulo
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Cze
Koniec
|
Gremio
1
Ponte Preta
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Flamengo
1
Ponte Preta
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Corinthians
1
Flamengo
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Flamengo
2
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Fluminense
1
Flamengo
3
Serie A (Brazylia)
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Flamengo
3
Avai
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Vasco da Gama
1
Flamengo
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Wallace Reis da Silva 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W ostatnich 10 meczach Wallace Reis da Silva 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.64 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W jakiej formie jest Wallace Reis da Silva?
Wallace Reis da Silva jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.40). Jego dyspozycja słabnie.
Wallace Reis da Silva – zarobki
Wallace Reis da Silva gra w Londrina na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 601 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Wallace Reis da Silva w Londrina (2019/20)
| Rocznie | 601 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 50 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Wallace Reis da Silva w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2019/20 |
|
601 tys. € |
| 2018/19 |
|
587 tys. € |
| 2017/18 |
|
611 tys. € |
| 2016/17 | 484 tys. € |
Wallace Reis da Silva – kontuzje
W trakcie kariery Wallace Reis da Silva zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Wallace Reis da Silva
-
Zerwanie więzadła pobocznego kolana
14.01.20 – 03.02.20 (21 dni)
Göztepe opuszczone: 5 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
30.08.19 – 15.09.19 (17 dni)
Göztepe opuszczone: 1 mecz
Czy Wallace Reis da Silva ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Wallace Reis da Silva nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Wallace Reis da Silva to zerwanie więzadła pobocznego kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 21 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Wallace Reis da Silva – trofea
W trakcie kariery Wallace Reis da Silva zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Wallace Reis da Silva
Jakie trofea zdobył Wallace Reis da Silva?
Wallace Reis da Silva zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Corinthiansie — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Brazylii — 2 razy.
Wallace Reis da Silva – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Wallace Reis da Silva wynosi obecnie 0 €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Wallace Reis da Silva na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Wallace Reis da Silva
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 31.12.2024 | 37 |
|
0 € |
| 26.11.2024 | 36 |
|
50 tys. € |
| 17.04.2024 | 36 |
|
100 tys. € |
| 31.10.2023 | 35 |
|
0 € |
| 04.08.2022 | 34 |
|
150 tys. € |
| 02.12.2021 | 33 |
|
150 tys. € |
| 11.08.2021 | 33 |
|
200 tys. € |
| 03.08.2020 | 32 |
|
200 tys. € |
| 07.04.2020 | 32 |
|
450 tys. € |
| 02.01.2020 | 32 |
|
550 tys. € |
| 03.06.2019 | 31 |
|
700 tys. € |
| 03.01.2019 | 31 |
|
850 tys. € |
| 28.05.2018 | 30 |
|
900 tys. € |
| 10.04.2018 | 30 |
|
1 mln € |
| 06.12.2017 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 28.03.2017 | 29 | 1,5 mln € | |
| 27.11.2016 | 28 |
|
1,8 mln € |
| 26.05.2016 | 28 |
|
2 mln € |
| 14.12.2015 | 27 |
|
2,8 mln € |
| 30.05.2015 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 31.01.2015 | 27 |
|
2,5 mln € |
| 05.08.2014 | 26 |
|
2 mln € |
| 04.12.2012 | 24 |
|
1 mln € |
| 23.05.2012 | 24 |
|
1 mln € |
| 07.12.2011 | 23 |
|
1 mln € |
| 29.05.2011 | 23 |
|
1 mln € |
| 14.04.2010 | 22 |
|
1 mln € |
| 26.06.2009 | 21 |
|
800 tys. € |
| 09.08.2008 | 20 |
|
400 tys. € |
| 20.06.2008 | 20 |
|
200 tys. € |
| 07.04.2008 | 20 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Wallace Reis da Silva?
Wycena Wallace Reis da Silva wynosi obecnie 0 €. W szczycie kariery Wallace Reis da Silva wyceniano na 2,8 mln €, a najniżej na 0 €.