wtorek, 25 stycznia 2022
Najnowsze: Plan wysokich kursów - okazje w Noble Bet

Szybki kupon w TOTALbet

Wygodny generator kuponów w TOTALbet ułatwia typowanie internetowych zakładów bukmacherskich. Postaw szybki kupon na chybił-trafił.

Kod do promocji w TOTALbet Bonus 5000 zł na start + freebet 50 zł + gra bez podatku
Spis treści
Rozwiń
 1. Jak działa "Szybki kupon" TOTALbet?
  1. Szybki Kupon - gdzie znaleźć
  2. Jak stworzyć Szybki Kupon?
  3. Ile można wygrać na kuponie z generatora?
 2. Automatyczny kupon TOTALbet - dla kogo?
 3. Opinie graczy o szybkim kuponie
 4. Innowacje dla graczy w TOTALbet
  1. TOTALbet: jak korzystać z nowoczesnych rozwiązań
 5. FAQ - pytania graczy o szybki kupon w TOTALbet
Szybki kupon w TOTALbet - jak działa opcja stawiania kuponów na chybił-trafił

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie to koncesjonowany operator zakładów sportowych online, który znany jest z innowacyjnego podejścia do typowania w sieci. 

50 PLN na dowolny kupon
Freebet bez depozytu 50 zł na nowe konto z kodem LEGALSPORT

Swoim graczom systematycznie udostępnia wygodne i intuicyjne narzędzia, z pomocą których stawianie internetowych kuponów bukmacherskich staje się jeszcze prostsze i bardziej opłacalne.

Obok świetnie dopracowanej, wygodnej aplikacji mobilnej na telefon i tablet, przejrzystej i rozbudowanej platformy do typowania sportów wirtualnych oraz serwisu do symulowanych gier karcianych z polskimi krupierkami, takim przydatnym narzędziem jest opcja Szybki Kupon. Dzięki temu rozwiązaniu typerzy mogą bez problemów generować kupony bukmacherskie na chybił-trafił, bez analizy, jedynie na podstawie zadanych kryteriów.

Jak działa "Szybki kupon" TOTALbet?

Zastanawiacie się, czym jest szybki kupon bukmacherski u internetowego operatora TOTALbet? Mówić najprościej, to generator internetowych kuponów bukmacherskich, który przygotowuje dla Was kupon AKO w zależności od Waszych wymagań. Możecie więc określić najbardziej istotne parametry, jak stawka kuponu, wysokość przewidywanej wygranej czy zakres kursów, i na tej podstawie generator kuponów TOTALbet stworzy dla Was zestaw typów z oferty przedmeczowej, gotowy do puszczenia.

Innowacyjne rozwiązania dla typerów onlineSzybki kupon | Aplikacja mobilna | Statystyki gracza

Innowacyjne rozwiązania dla typerów online
Szybki kupon | Aplikacja mobilna | Statystyki gracza

TYPUJ w

Działa to na podobnej zasadzie jak oferowane przez Totalizator Sportowy LOTTO, przy czym z kuponu na chybił-trafił wygrana w dalszym ciągu jest pewniejsza, niż w przypadku loterii (przeczytaj, dlaczego w zakładach wygrywamy częściej niż w Lotto). Różnica jest jeszcze jedna - w przypadku kuponu bukmacherskiego z generatora TOTALbet możemy modyfikować przygotowany kupon, wpływając na zwiększenie szansę na wygraną.

Co ciekawe, oprócz TOTALbet jedynie forBET udostępnia graczom możliwość tworzenia kuponów bukmacherskich na chybił-traifił - oba generatory kuponów online działają na takiej samej zasadzie (TU więcej o szybkim kuponie forBET). Takiego narzędzia nie ma żaden iny bukmacher z TOP rankingu najlepszych operatorów online - Szybkiego Kuponu bez analizy nie postawimy ani w STS, Fortunie czy LVBET, ani w eWinnerze czy PZBuk.

Szybki Kupon - gdzie znaleźć

Opcję stawiania szybkiego kuponu bukmacherskiego z generatora znajdziemy na witrynie TOTALbet - jest on dostępny po prawej stronie (na tzw. prawym sidebarze), pod sekcją z aktualnymi promocjami. Niezależnie od tego, czy przeniesiemy się do zakładki z ofertą sportową, czy z typami LIVE lub zdarzeniami z e-sportu, opcję stworzenia kuponu na chybił-trafił znajdziemy zawsze w tym samym miejscu. Na poniższej grafice generator kuponów TOTALbet obwiedziony jest żółtą ramką.

Gdzie znaleźć generator kuponów bukmacherskich na chybił-trafił w TOTALbet
Szybki Kupon w TOTALbet - gdzie znaleźć

Z opcji szybkiego kuponu możemy korzystać zarówno przez witrynę internetową www.totalbet.pl oraz jej mobilną wersję, jak i w wygodnej aplikacji bukmacherskiej na telefon i tablet. Nie ma znaczenia, czy wolisz typować wyniki sportowe na desktopie czy laptopie, czy też wolisz obstawianie na telefonie w trakcie przerwy na uczelni czy w autobusie - z opcji Szybkiego Kuponu w TOTALbet możesz skorzystać zawsze, w każdych warunkach i o każdej porze.

Jak stworzyć Szybki Kupon?

Utworzenie Szybkiego Kuponu w TOTALbet online jest dziecinnie proste. Wystarczy w generatorze ustawić kilka parametrów:

 • Do wygrania - czyli jaka kwota jest naszą oczekiwaną wygraną (maksymalnie możemy ustawić w tej sekcji nawet 1 000 000 zł, jednak realnie nasza wygrana nie może przekraczać 328 000 zł)
 • Stawka - czyli ile chcemy postawić na nasz kupon (od 1 zł do 10 000 zł, choć w tej sekcji możemy wpisać nawet stawkę sto tysięcy złotych)
 • Dziś, jutro, pojutrze - czyli checkboxy, za pomocą których możemy ustawić, kiedy powinny zostać rozliczone wszystkie zdarzenia na kuponie
 • Zakres kursów - za pomocą suwaka ustalamy wysokość kursów dla naszego kuponu; dostępne są opcje od 1.0 do 10.0.

Na podstawie ustawionych przez nas kryteriów, generator kuponów TOTALbet przygotuje dla nas kupon, obejmujący zdarzenia z całej oferty pre-match bukmachera (czyli wybrane ze wszystkich sportów dostępnych w ofercie) - nie mamy możliwości ustalenia, że np. na naszym kuponie chcemy mieć tylko selekcje z piłki nożnej czy tenisa. Oczywiście, otrzymany kupon możemy modyfikować, usuwając z niego wydarzenia lub dodając inne według naszego uznania.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - jak zagrać szybki kupon na chybił-trafił
Jak postawić "szybki kupon\' w TOTALbet?

Standardowo generator ustawia nasz kupon jako klasyczne AKO, jednak już w samym widoku kuponu mamy możliwość zmienienia go w kupon systemowy. Zmieni się wówczas przewidywana wygrana z kuponu - wygrane mogą być różne w zależności, jaką liczbę kombinacji wybierzemy dla kuponu SYSTEM (możemy poruszać się w przedziale od "1 z 9" do "8 z 9") - minimalnie jest to 9 możliwych kombinacji dla opcji 1 z 9 i 8 z 9 aż po 126 kombinacji dla opcji 4 z 9 i 5 z 9.

Jak zmienia się wygrana dla kuponów AKO i SYSTEM w szybkim kuponie TOTAlbet
Szybki kup;on AKO i SYSTEM - zmiana przewidywanej wygranej

Zależnie od ustawionych parametrów, nasz szybki kupon może składać się z kilku selekcji z wysokimi współczynnikami (jeśli ustawimy zakres kursów np. od 5.0 do 10.00) lub może być typową tzw. "taśmą", składającą się z kilkunastu czy nawet ponad dwudziestu selekcji. Warto przy tym pamiętać, że - podobnie jak w przypadku każdego kuponu bukmacherskiego - im więcej typów wrzucimy na kupon AKO, tym mniejsza szansa, że będzie on trafiony. Nawet, jeśli wszystkie typy będą miały niskie kursy albo będą tzw. pewniakami - w sporcie wszak nic nie jest pewne i nawet faworyt może "położyć" swój mecz, i przy okazji nasz kupon online.

Ile można wygrać na kuponie z generatora?

Wygrana z automatycznego kuponu w TOTALbet uzależniona jest od ustawień gracza. Nawet typując za niską stawkę (minimalna stawka kuponu w TOTALbet wynosi 1 zł), możemy wybrać wysoką oczekiwaną wygraną - zależnie od zakresu kursów, jakie ustalimy dla kuponu, generator wrzuci nam kilka selekcji z wysokimi współczynnikami lub więcej zdarzeń o niskich kursach.

Istotne jest to, że dla wszystkich kuponów bukmacherskich online - nie tylko tych z generatora - TOTALbet ustanowił limit maksymalnej wygranej. Oznacza to, że niezależnie od stawki i liczby selekcji z wysokimi współczynnikami, maksymalna wygrana z kuponu w TOTALbet wynosi 328 000 zł. To całkiem pokaźna kwota, która z pewnością zadowoliłaby każdego typera - a już zwłaszcza, gdyby była wynikiem kuponu postawionego na chybił-trafił, bez żadnej pracy, żmudnych analiz czy stosowania systemów bukmacherskich.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - szybki kupon
Przykładowe kupony na chybił-trafił w TOTALbet online

Co ważne, kupony generowane na chybił-trafił w TOTALbet biorą udział we wszystkich aktualnych promocjach z portfolio tego bukmachera. Jeśli więc generator wypuści Wam kupon z trzema selekcjami, możecie być niemal pewni, że dodatkowo będziecie mogli skorzystać z gry bez podatku w TOTALbet (wymagane są co najmniej trzy zdarzenia z minimalnym kursem na poziomie zaledwie 1.20).

Jeśli otrzymacie do zatwierdzenia kupon np. z ośmioma selekcjami, to zostanie on objęty promocją TOTAL Bonus, która podnosi wygrane z kuponów AKO od czterech selekcji. Dla takiego kuponu AKO8 będziecie mogli zgarnąć wygraną aż o 24% wyższą (promocje łączą się - na ostateczną kwotę ma wpływ gra bez podatku +14% oraz extra wygrana za TOTAL Bonus, wynosząca +10%).

Z jakich premii i bonusów można skorzystać stawiając szybki kupon w TOTAlbet
Promocje na szybki kupon w TOTALbet online

A jeśli na Waszym kuponie z generatora znajdzie się 10 lub więcej selekcji, to - oprócz gry bez podatku oraz mega zyskownej promocji TOTAL Bonus - zostanie on objęty opcją SafeBet. Taki Bezpieczny Kupon w TOTALbet pozwala na zabezpieczenie przed jednym nietrafionym typem, co zmniejsza ryzyko kuponu "położonego" przez tylko jedną selekcję, co z pewnością przytrafiło się każdemu.

Automatyczny kupon TOTALbet - dla kogo?

Zastanawiacie się, do kogo skierowana jest opcja szybkiego kuponu w TOTALbet? Tak naprawdę korzyści z obstawiania kuponów bukmacherskich na chybił trafił znajdą wszyscy gracze, niezależnie od stopnia zaawansowania i zainteresowań. Dla początkujących typerów to świetny sposób na puszczenie pierwszych kuponów online i przetestowanie, jak to działa. Nie muszą prowadzić długotrwałych analiz, mogą za to wybrać, jak chcą grać - agresywnie, z wysokimi kursami, czy bezpieczniej, obstawiając spotkania z niewielkimi współczynnikami, zapewniając sobie wyższą szansę na wygraną.

Obsługa generatora kuponów w TOTALbet jest bardzo prosta i intuicyjna, więc początkujący typerzy bez trudu poradzą sobie z puszczaniem takich kuponów. Dzięki możliwości ustalania stawki, ewentualnej wygranej i zakresu kursów będą mogli przetestować różne strategie gry i wybrać dla siebie tę, która im najbardziej odpowiada. Kupon z dużą liczbą zdarzeń i niskimi kursami? A może kilka bardziej ryzykowanych selekcji z wysokimi współczynnikami i wysokim kursem ogólnym kuponu? Szybki Kupon w TOTALbet umożliwia sprawdzenie różnych możliwości gry online.

Rekomendacje dla legalnego bukmachera internetowego TOTALbet
TOTALbet - dlaczego warto stawiać zakłady bukmacherskie u tego operatora

Kupony na chybił-trafił w TOTALbet mogą też stawiać gracze zaawansowani. Będzie to doskonałe uzupełnienie ich autorskich kuponów i dodatkowa opcja na zwiększenie bukmacherskiego bankrollu. Niezależnie od tego, czy najchętniej obstawiają piłkę nożną, siatkówkę (TU poradnik jak typować siatkówkę w TOTALbet), koszykówkę czy e-sport, dzięki generatorowi mogą stawiać internetowe kupony na dowolną dyscyplinę - nawet na sporty, które nie znajdują się w zakresie ich sportowych zainteresowań.

Szybki Kupon w TOTALbet to również świetna propozycja dla miłośników LOTTO - w TOTALbet mogą stawiać kupony bukmacherskie na podobnych zasadach, na jakich korzystają z gier Totalizatora Sportowego. Dla takich osób może to być doskonały sposób na poszerzenie portfolio gier, które mogą im dać szansę na wygraną - nawet, jeśli kompletnie nie interesują się sportem i nie mają żadnego doświadczenia w typowaniu zakładów bukmacherskich.

Opinie graczy o szybkim kuponie

Szybki Kupon to udogodnienie, które zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez typerów, obstawiających swoje kupony SOLO i AKO u tego bukmachera. Typerzy bardzo chwalą możliwość puszczania kuponów bukmacherskich na chybił-trafił, bez przeprowadzania wcześniejszej analizy poszczególnych selekcji. Poniżej przedstawiamy kilka recenzji graczy na temat generatora kuponów TOTALbet.

Bardzo mi się podoba opcja Szybki Kupon i często z niej korzystam. To super sprawa jak nie mam czasu albo ochoty na długie analizy, a po prostu chciałbym sobie puścić kupon. Na ogół gram za niskie stawki, nie zależy mi na jakichś mega wygranych, więc mogę powiedzieć, że jak na moje kryteria to generator TOTALbet podsuwa mi całkiem fajne kuponiki. I parę razy nawet udało mi się wygrać! :) - opinia dodana przez użytkownika SzatanSerduszko1990

--------------------------------------------------

Duży plus dla Totalbet za te szybkie kupony, naprawdę fajne rozwiązanie i bardzo wygodne. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę - szukałem czegoś takiego długo u innych buków u których mam konta porejestrowane, ale nikt nie miał, tylko forBET. A jeśli chodzi o ofertę to wolę grać w Totalbet, więc się czuję jakby dokładnie pode mnie tą opcję wrzucili :). Fajna sprawa, bardzo polecam. - opinia udana przez użytkownika Marian_Koszalin

--------------------------------------------------

Wreszcie Total Bet wprowadził opcję na szybki kupon. Miałem już z czymś takim do czynienia w przeszłości i bardzo mi się to podobało, tak że bardzo się cieszę, że mogę puszczać kupony na chybił trafił u tego buka. Od strony technicznej jest to bardzo dobrze opracowane, chodzi szybko, nie muli i nie trzeba czekać bardzo długo na propozycję kuponu. Kryteria kuponu też są dobrze opracowane, nic więcej nie trzeba. No i dobre jest to, że można zmieniać te kupony, usuwać coś z nich - to jest właściwie tylko zaproponowana baza, którą możemy albo przyjąć w całości i puścić kupon "od ręki", albo, jeśli mamy czas i nam sikę chce, możemy trochę w tym kuponie pogrzebać, coś pozmieniać, i dopiero go zatwierdzić. Naprawdę spoko rzecz i bardzo przydatna. - opinia dodana przez użytkownika Blue Brothers

Innowacje dla graczy w TOTALbet

Generator kuponów internetowych na chybił-trafił to niejedyne innowacyjne rozwiązanie, jakie TOTALbet Zakłady Bukmacherskie przygotował dla swoich graczy. Typerzy wysoko oceniają również świetnie dopracowaną, wyposażoną w mnóstwo przydatnych funkcji aplikację mobilną TOTALbet, w której możemy nie tylko wygodnie obstawiać kupony online w opcji przedmeczowej i na żywo, ale również dokonywać szybkich płatności (sprawdź jakie metody wpłat akceptuje TOTALbet) i korzystać z funkcjonalnego match trackera.

Strzałem w dziesiątkę są też Statystyki Gracza, w ramach których każdy typer może dokładnie zbadać swoją typerską skuteczność. Dzięki statystykom możemy nie tylko sprawdzić, jakie sporty najczęściej nam "wchodzą" na kuponach, ale też porównać się do innych typerów dzięki umiejscowieniu naszego wyniku na średniej wszystkich graczy, obstawiających swoje kupony w TOTALbet online.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie - Statystyki Gracza
Statystyki Gracza to innowacyjne rozwiązanie dla typerów

Bardzo nowocześnie prezentuje się też system bonusowy tego koncesjonowanego buka. W TOTAlbet premie i benefity finansowe dla graczy są dobrze przemyślane i posiadają przejrzyste warunki regulaminowe, dzięki czemu gracze dostają dokładnie to, czego potrzebują - chociażby nielimitowane zakłady bukmacherskie bez podatku, dostępne przez całą dobę w trybie 24/7 i na wszystkie sporty z oferty. Jest też Karciana Wojna z polskimi krupierkami, nowoczesna platforma do obstawiania sportów wirtualnych oraz rozbudowana oferta na e-sport.

TOTALbet: jak korzystać z nowoczesnych rozwiązań

By zyskać dostęp do wszystkich innowacji w TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, wystarczy tylko aktywować profil typerski u tego buka. To bardzo proste - szybką rejestrację bez dowodu na stronie lub w apce mobilnej tego operatora przeprowadzimy w dwie minuty (TU instrukcja jak się zarejestrować w TOTALbet).

Pamiętajcie, by przy rejestracji wykorzystać kod bonusowy LEGALSPORT - ten najlepszy kod zapewnia nie tylko dostęp do wszystkich innowacyjnych rozwiązań w TOTALbet, ale również pozwala odebrać najlepszy pakiet powitalnych premii na nowe konto. Z naszym unikalnym kodem zestaw nagród pieniężnych na start w TOTALbet wynosi aż 5050 zł - to bonus 100% od pierwszego depozytu do 5000 zł oraz freebet 50 zł.

odbieram 5050 pln na start
Najlepszy bonus TOTALbet z kodem promocyjnym LEGALSPORT

Co ważne, kod LEGALSPORT działa u wszystkich bukmacherów internetowych w Polsce - możecie wykorzystać go przy rejestracji m.in. w forBET, gdzie również istnieje opcja typowania szybkich kuponów na chybił-trafił, albo w STS, który - podobnie jak TOTALbet - udostępnia zakłady bukmacherskie na gry karciane w ramach kasyna BetGames. U każdego z buków otrzymacie też z kodem najlepszy bonus powitalny (TU porównasz bukmacherskie pakiety powitalne) o ponadstandardowej wysokości, co oznacza więcej środków na typowanie.

FAQ - pytania graczy o szybki kupon w TOTALbet

Szybki Kupon w TOTALbet budzi ogromne zainteresowanie wśród typerów. Regularnie dostajemy od graczy zapytania, dotyczące tej innowacji, zebraliśmy więc te najczęściej powtarzające się, a nasi specjaliści przygotowali na nie odpowiedzi.

1. Jak postawić szybki kupon w TOTALbet?

By móc skorzystać z generatora kuponów na chybił-trafił w TOTALbet, wystarczy tylko posiadać aktywny profil użytkownika u tego bukmachera. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć w dwie minuty, klikając w ten link aktywacyjny do rejestracji TOTALbet. Po zalogowaniu się na swój profil wystarczy w generatorze ustawić odpowiednie parametry kuponu - stawkę kuponu, ewentualną wygraną, zakres kursów oraz czas rozliczenia selekcji, a następnie zatwierdzić wybór, klikając button "UTWÓRZ". Wówczas generator zaproponuje nam gotowy kupon, który wystarczy już tylko puścić.

2. Jak działa generator kuponów?

Generator kuponów na chybił-trafił to narzędzie, które z aktualnej oferty zakładów sportowych TOTALbet przygotowuje kupon bukmacherski online na podstawie zadanych kryteriów. Gracz ustala ile chce przeznaczyć na kupon, ile chce wygrać i jakie mają być kursy zdarzeń na kuponie (od 1.0 do 10.0). Nie może natomiast wybrać, jakie dyscypliny sportowe chce obstawiać - biorąc pod uwagę ustawione przez gracza parametry, generator kuponów TOTALbet dobiera na kupon odpowiednie selekcje z całej oferty zakładów przedmeczowych.

3. Czy warto stawiać kupony na chybił-trafił?

Tak, z całą pewnością warto dorzucić automatyczne kupony na chybił--trafił w TOTALbet do swojego systemu obstawiania. Takie kupony mogą nam przynieść solidne wygrane bez żadnego wkładu pracy z naszej strony. Stanowią świetne uzupełnienie dla poprzedzonych szczegółową analizą kuponów SOLO i AKO.

4. Ile można wygrać na automatycznym kuponie w TOTALbet?

TOTALbet, podobnie jak inni bukmacherzy internetowi w Polsce, ustanowił limit maksymalnej wygranej z kuponów bukmacherskich - ten limit wynosi 328 000 zł. Obowiązuje on również dla kuponów bukmacherskich z generatora - niezależnie od tego, jak wysoko zagramy i ile selekcji z wysokimi współczynnikami umieścimy na kuponie, najwyższa możliwa wygrana z jednego kuponu online to niecałe trzysta trzydzieści tysięcy złotych.

5. Czy u innych bukmacherów też znajdę szybki kupon?

Poza TOTALbet jedynie forBET Zakłady Bukmacherskie oferuje typerom innowacyjne narzędzie, jakim jest generator kuponów bukmacherskich online. Ponieważ jednak ta opcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród typerów, prawdopodobnie już wkrótce możliwość typowania kuponów na chybił-trafił udostępnią również inni bukmacherzy z TOP rankingu najlepszych buków, np. STS, BETFAN, Betlic czy Superbet.

Inni czytali również

Komentarze i opinie (0)

Szybki kupon w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.