czwartek, 20 czerwca 2024

Metody płatności w TOTALbet

Jakie metody płatności udostępnia swoim klientom bukmacher internetowy. Z których płatności warto korzystać na co dzień?

Spis treści
Rozwiń
 1. Jakie płatności akceptuje TOTALbet
  1. Szybki przelew internetowy u bukmachera
  2. Wpłata BLIKiem
  3. Płatności przez Paysafecard
  4. Wpłata depozytu karta kredytową lub debetowa
  5. Skrill i Neteller w Totalbet
 2. Wypłata w Totalbet
  1. Jak wypłacić bonus
 3. FAQ - pytania o wpłaty i wypłaty w Totalbet
Jakimi metodami można wpłacać pieniądze do bukmachera Totalbet
Metody wpłacania pieniędzy w Totalbet Zakłady Bukmacherskie

Przed założeniem konta gracze coraz częściej zastanawiają się jednak, w jaki sposób będą mogli wpłacić do danego buka pieniądze na zakłady, które będą zawierać.

TOTALBET REJESTRACJA
Aktywny kod LEGALSPORT + 50 zł za darmo

Sprawdziliśmy więc, jakim sposobem można dokonywać płatności przez internet w TOTALbet. Przedstawimy Wam tylko sprawdzone opcje na szybki depozyt, po którym w mgnieniu oka można sięgnąć po bonus powitalny czy promocję tymczasową lub okazjonalną.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie to bukmacher który wie, jak przyciągnąć nowych graczy. Bukmacher internetowy, który posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów sportowych przez internet (zakłady online lub zakłady internetowe - sieciowe), oferuje tzw. konto tymczasowe do szybkiego obstawiania. Konto umożliwia typowanie zakładów bukmacherskich bez pełnej weryfikacji danych, a freebet 50 zł (10 zł + 20 zł + 4x 5zł) dla każdego nowego gracza w połączeniu z podwojeniem pierwszego depozytu do 5000 zł to naprawdę kuszący bonus powitalny.

Super kursy na eSport + bonus 20 zł
Super kursy na eSport + bonus 20 zł
ZAGRAJ w

Również oferta zakładów sportowych bukmachera Totalbet jest przemyślana i rozbudowana: warszawska spółka oferuje graczom około dwudziestu dyscyplin sportowych, w tym najchętniej typowane, jak piłka nożna czy koszykówka, a z mniej popularnych – krykiet, kolarstwo, pesapallo czy golf. Dostępny jest również e-sport, który staje się coraz bardziej popularny w Polsce, Total Boost oraz zakłady bukmacherskie na wojnę.

Jakie płatności akceptuje TOTALbet

Aby jednak zawrzeć kupon bukmacherski online na stronie internetowej Totalbet lub aplikacji mobilnej na telefon komórkowy czy tablet na jakiekolwiek zdarzenie, należy najpierw założyć konto gracza w TOTALbet [tu info, jak się rejestruje konto z kodem] i dokonać wpłaty depozytu. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie akceptuje szybkie i w pełni bezpieczne metody płatności online, przy pomocy których możemy zasilić swój prywatny profil gracza.

Szybki przelew internetowy u bukmachera

E-przelew jest najpopularniejszym sposobem przekazania pieniędzy z naszego banku na konto bukmachera. Metoda szybkiego przelewu jest bardzo wygodna, ponieważ transakcje można wykonać o każdej porze dnia. Nie ma znaczenia czy zrobimy go rano czy też późnym wieczorem – gotówka zaksięguje się w ciągu kilku minut na koncie online gracza. W TOTALbet obecnie dostępne są trzy największe platformy płatnicze: PayU, Przelewy 24 oraz dotpay.

Na liście banków dostępnych na tych portalach pośredniczych znajdują się wszystkie najważniejsze polskie placówki (m.in. Bank Pekao, Alior Bank, ING, Eurobank czy mBank). Dlatego też jesteśmy pewni, że każdy z graczy będzie mógł skorzystać z tej formy płatności. Dodatkowo PayU, Przelewy24 i dotpay nie pobierają żadnej prowizji od wpłaty: oznacza to, że na nasze konto gracza trafi dokładnie taka suma pieniędzy, jaka podana została w dyspozycji przelewu.

Wpłata BLIKiem

Wiarygodny i legalny bukmacher internetowy TOTALbet akceptuje również wpłaty za pomocą kodu BLIK – jest to bardzo szybka i wygodna forma płatności mobilnej, która – co ważne – również nie wiąże się z pobraniem żadnej prowizji. Do realizacji transakcji tym sposobem potrzebne są: smartfon z dostępem do Internetu oraz specjalna aplikacja mobilna banku, która jest w 100% darmowa.

Proces wpłaty polega na wygenerowaniu specjalnego, sześciocyfrowego kodu weryfikującego, który należy wpisać w odpowiednie pole na stronie bukmachera. Trzeba pamiętać, że kod BLIK ważny jest tylko dwie minuty. Po wpisaniu kodu transakcja zostaje zaakceptowana, a pieniądze automatycznie pojawią się na koncie gracza.

Płatności przez Paysafecard

Jeżeli jesteście posiadaczem karty Paysafecard (można ją nabyć u wielu dystrybutorów m.in. Poczta Polska, InMedio czy Pepco), z jej pomocą również możecie zasilić konto gracza w Totalbet. Ta elektroniczna metoda płatności, dostępna zaledwie u kilku legalnych bukmacherów, jest lubiana przez graczy ponieważ gwarantuje bezpieczeństwo i anonimowość gracza (nie ma potrzeby podawania danych osobowych, szczegółów konta bankowego ani danych karty kredytowej).

Baner z totalbet kodem promocyjnym do bukmachera: 520 zł (bonus 100% + 2 freebety)
Kod promocyjny do maksymalnych bonusów Totalbet

Przechodząc do wpłaty pieniędzy na konta buka należy wprowadzić w odpowiednie pole 16-cyfrowy kod PIN, który znajduje się na przodzie karty. Po tej czynności pieniądze trafiają bezpośrednio na konto online. Kod PIN może być użyty wielokrotnie, aż do wyczerpania środków na karcie. Gracz nie ponosi żadnych opłat, jednak musi pamiętać żeby wykorzystać całą sumę z karty w ciągu 12 miesięcy. Paysafecard nie wymaga podawania kodu promocyjnego.

Wpłata depozytu karta kredytową lub debetowa

Karty płatnicze są alternatywą dla e-portfeli. W Totalbet Zakłady Bukmacherskie możecie dokonać depozytu przez karty VISA i Mastercard - najbardziej popularne karty kredytowe/debetowe w Polsce. Decydując się na wpłaty do bukmachera przy użyciu karty debetowej należy zwrócić szczególną ostrożność.

W celu weryfikacji, do bukmachera nie wolno przesyłać skanów obu stron karty, na których widoczny jest numer karty oraz numer CVV. Do wykonania wpłaty potrzebne będą następujące dane: numer i rodzaj katy, dane posiadacza oraz trzycyfrowy kod, znajdujący się na odwrocie karty.

Każda transakcja tym sposobem może być obarczona prowizją, która może wynosić do 2,5% wysokości depozytu – bukmacher sam ustala jak wysoka jest prowizja, a informacja na ten temat z reguły widoczna jest przed wykonaniem procesu wpłaty na ekranie płatności.

Skrill i Neteller w Totalbet

Choć obecnie typerzy, którzy obstawiają zakłady bukmacherskie w Totalbet nie mogą opłacać depozytu za pomocą e-portfeli, to najprawdopodobniej już wkrótce się to zmieni. Bukmacher Totalbet planuje bowiem wdrożyć do swojego systemu Skrilla oraz Netellera - są to dwie najpopularniejsze e-portmonetki na świecie. Chcesz użyć jednej z metod? Przeczytaj jaki bukmacher akceptuje Skrill'a.

Typerzy chętnie korzystają z płatności za pomocą e-portfeli, doceniając anonimowość takich transakcji, a także ich szybkość. W związku z tym z całą pewnością wielu graczy ucieszy się, gdy Totalbet poszerzy pakiet oferowanych metod płatności. Pamiętajcie, by śledzić naszą stronę na bieżąco – poinformujemy Was, gdy tylko Skrill i Neteller dołączą do grona oferowanych przez legalnego bukmachera TOTALbet metod płatności.

Jak widać firma bukmacherska TOTALbet udostępniła swoim użytkownikom wiele możliwości doładowywania konta. To niewątpliwie kolejny atut tego organizatora gier sportowych, ponieważ typerzy mają różne wymagania dotyczące sposobów wpłaty swoich środków na konto gracza.

Wypłata w Totalbet

Bukmacher Totalbet Zakłady Bukmacherskie realizuje wszystkie wypłaty z salda gotówkowego za pomocą szybkich przelewów internetowych. Operator zakładów sportowych Totalbet najczęściej finalizuje przelewy wychodzę na następny dzień roboczy, chociaż zdarza się, że przelew pojawi się na Waszym koncie bankowym zdecydowanie szybciej. Oczywiście na konto dostajecie 100% wypłacanej kwoty. Wypłacacie 500 zł, na Wasz rachunek bankowy wędruje 500 zł.

Jak wypłacić bonus

Wypłacić bonus z Totalbet Polska można po spełnieniu warunków regulaminowych. Najczęściej opcja szybkiej wypłaty na prywatny rachunek bankowy z salda bonusowego odblokowuje się po wykonaniu obrotu bonusem - obrót bonusem polega na obstawieniu kuponów sportowych na z góry ustaloną kwotę pieniędzy.

Co trzeba zrobić, aby wypłacić bonus Totalbet? Aby odblokować wypłatę, należy wykonać 6-krotny obrót kwotą bonusu, gdzie każdy zakład bukmacherski musi posiadać minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem całkowitym 2,00 oraz kursem minimalnym każdego zdarzenia 1,20.

Bez względu na rodzaj bonusu, obrót bukmacherski w Totalbet za każdym razem wykonuje się w taki sam sposób. Dotyczy to totalbetowego bonusu bez depozytu oraz bonusu powitalnego 100% od depozytu. Oba bonusy za kod promocyjny podlegają tym samym warunkom regulaminowym jakie bukmacher ustalił dla takiej procedury.

FAQ - pytania o wpłaty i wypłaty w Totalbet

Dla tych którzy chcą się upewnić przed dokonaniem wpłaty czy wszystko zagra płynnie i bezproblemowo, przygotowaliśmy zestaw pytań i odpowiedzi na temat sposobów zasilania konta gracza w systemie zakładów bukmacherskich Totalbet.

1. Czy wypłata musi być zrobiona tym samym sposobem co wpłata.

Nie ma takiego wymogu, aby wypłata została zrobiona w identyczny sposób co wpłata. Jak wpłaciłeś pieniądze np poprzez system BLIK, Przelewy24, DotPAY czy z osobistej karty kredytowej Visa lub Mastercard, tu zlecenie wypłaty związane jest z transferem pieniędzy na konto bankowe podane przy rejestracji online na stronie internetowej Totalbet.pl.

2. Jaka metoda wpłacania kasy jest najszybsza?

Najszybciej zrealizujesz transfer środków poprzez BLIK, przelew internetowy z banku poprzez PAYU, Przelewy24, DotPAY lub karty kredytowej. Nieco więcej czasu zabierze operacja zasilenia konta depozytowego poprzez system Paysafecard, z uwagi na konieczności przedpłaty (pre-paid). Użytkownik powinien zawsze wybrać sposób przesłania pieniędzy, który jest dla niego najbardziej bezpieczny, najszybszy i najłatwiejszy do wykonania.

3. Czy kod promocyjny ma znaczenie przy wpłacie pieniędzy?

Kod promocyjny nie wpływa na szybkość realizacji przelewu poprzez platformę transakcyjną Przelewy24 czy BLIK, ale ma znaczenie przy wysokości bonusu po wpłacie depozytu. Po zastosowaniu kodu, bonus powitalny jest podwyższany do maksymalnej wysokości - dlatego warto podczas rejestrowania nowego konta wprowadzić nasz kod na formularz (wpisać go ręcznie lub skopiować). Aktywny kod Totalbet na rok 2024 to LEGALSPORT.

4. Czy muszę zrobić wpłatę, aby dostać freebet .

Freebet Totalbet o wartości 50 zł (standardowe 40 zł za rejestrację i zgody marketingowe + 10 zł za kod promocyjny) nie wymaga wpłaty środków finansowych. Bonus bez depozytu od Totalbet jest przyznawany na saldo bonusowe, zaraz po rejestracji z podaniem pełnych danych osobowych, adresowych, danych logowania, skanu dokumentu tożsamości oraz numeru konta bankowego do wypłat wygranych. Co istotne na tym samym formularzu trzeba wpisać kod do Totalbet [możesz go pobrać tu - w sekcji poświęconej kodom promocyjnym do rejestracji]. Kod nie jest obowiązkowy, ale zawsze wspiera pakiet korzyści na start dla nowego klienta.

5. Muszę podać konto bankowe - czy Totalbet jest bezpieczny?

Tak, platforma bukmacherska Totalbet jest zabezpieczona i w pełni chroni Twoje dane osobowe i finansowe. Totalbet jest legalnym, wiarygodnym i sprawdzonym bukmacherem. Podobnie jak STS, Fortuna czy Betclic podlega wymogom ustawy hazardowej.

Przepisy prawa między innymi wskazują na konieczność podania numeru konta w banku, na które będą przelewane pieniądze ze zwycięskich kuponów. Poza wymienionymi firmami wszystkie pozostałe zakłady bukmacherskie z licencjami MF są bezpieczne. Operatorzy tacy jak forBET, eWinner, Betfan, Milenium czy Totolotek także wymagają podania 26 cyfr numeru rachunku bankowego.

08.03.2022, 14:16
Autor: M. Stępień
Komentarze (1)
Skomentuj artykuł pt. Metody płatności w TOTALbet
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Golas
skomentowano ponad miesiąc temu
Jestem nowy w bukmacherce, więc sorry za głupie pytanie na początek. Która metoda płatności jest najlepsza? Z której na co dzień korzystacie? Jeszcze nie założyłem konta i chcę się upewnić, żeby potem nie wtopić. pozdro!
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.