10. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Brak trwających serii
3 pkt
1:3 bramki
0,33 gola/mecz
7 pkt
7:6 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 16 |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 16 |
| ··· | |||||||
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | 10 |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | 10 |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | 7 |
Wyniki ASFB
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
SONABEL
0
ASFB
1
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
25 Paź
Koniec
|
ASFB
0
Vitesse
2
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
17 Paź
Koniec
|
US Comoe
2
ASFB
4
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
ASFB to klub piłkarski z Burkina-Faso występujący w Ligue 1 (Burkina Faso). Swoim domowym obiektem jest Stade Wobi, który może pomieścić 10 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje ASFB w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
ASFB zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Rahimo wynosi 6 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ASFB?
Ostatni mecz ASFB to wygrana z SONABEL 0:1 w Ligue 1 (Burkina Faso), 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma ASFB w tym sezonie?
Bilans ASFB w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-1-3 przy 8 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wyniki ASFB w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub ASFB w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki ASFB w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:1 | – | 6/13 | 2/2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:2 | – | 8/11 | 2/2 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
2:4 | – | 2/8 | 3/4 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:1 | – | 7/11 | 2/3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
2:0 | – | 7/12 | 0/4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:0 | – | 1/4 | 4/7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
2:2 | – | 6/11 | 3/3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 30. kolejka
|
3:2 | – | – | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 29. kolejka
|
2:0 | – | 2/6 | 1/3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 28. kolejka
|
0:2 | – | 1/4 | 0/0 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ASFB?
Ostatni mecz ASFB to wygrana z SONABEL 0:1 w Ligue 1 (Burkina Faso), 1 listopada 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
ASFB – tabela Ligue 1 (Burkina Faso)
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) zajmuje ASFB w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rahimo
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
ASFA-Yennenga
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
USFA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 4 |
Douanes
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 5 |
FocuSport FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 6 |
Vitesse
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
CFFEB
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 8 |
Sporting Cascades
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Maya
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
SONABEL
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 11 |
US Comoe
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 12 |
ASFB
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
Réal du Faso
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Salitas
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 15 |
RCK
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 16 |
Majestic
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vitesse
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 10 | |
| 2 |
USFA
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 10 | |
| 3 |
FocuSport FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 4 |
Réal du Faso
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 5 |
CFFEB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 6 |
Rahimo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 7 |
Douanes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
ASFB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Majestic
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 7 | |
| 10 |
Sporting Cascades
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 11 |
ASFA-Yennenga
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
SONABEL
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
| 13 |
RCK
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 14 |
Salitas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 15 |
Maya
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 16 |
US Comoe
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0:4 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje ASFB w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
ASFB zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Rahimo wynosi 6 punktów, a przewaga nad 11. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki ASFB w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki ASFB na tle ligi w sezonie 2026/2027.
ASFB na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,9
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,29
- Czyste konta 29%
Rozkład bramek w czasie
Bramki ASFB i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres ASFB to 61–75 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu ASFB i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 2-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 1-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 2-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy ASFB otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla ASFB
100% bramek ASFB pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
ASFB zdobywa w sezonie średnio 1,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,43.
Aktualne serie ASFB
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów ASFB, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach ASFB
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 57%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 14%
W 29% meczów ASFB padają co najmniej trzy bramki, a w 29% spotkań trafiają obie drużyny.
ASFB – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla ASFB, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie ASFB zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach ASFB ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 63% goli ASFB, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
ASFB – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 4,3
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,9
ASFB oddaje 7,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,9 strzału.
ASFB – posiadanie piłki
- U siebie 48,3%
- Na wyjeździe 50,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio ASFB utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
ASFB – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,29
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto ASFB to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
ASFB – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 71%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
ASFB wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
ASFB – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 29%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,0
- Mecze bez kartki 14%
ASFB ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale ASFB – 1,0. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
ASFB według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 3-1-0 | 2,50 | 2,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz ASFB zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
ASFB na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
8.
|
1,75 1,33 | 1,00 1,00 | 0,50 1,00 |
|
9.
|
1,00 2,00 | 1,50 1,33 | 1,75 1,33 |
|
10.
|
1,00 1,75 | 0,33 1,75 | 1,00 1,50 |
|
11.
|
0,00 1,75 | 0,33 0,75 | 2,00 0,50 |
|
12.
|
0,75 1,00 | 0,50 1,67 | 0,75 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach ASFB
Skrajne wyniki i osiągnięcia ASFB w tym sezonie
- Najwyższa wygrana US Comoe - ASFB 2:4 Ligue 1 (Burkina Faso), 17.10.2026
- Najwyższa porażka ASFA-Yennenga - ASFB 2:0 Ligue 1 (Burkina Faso), 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek US Comoe - ASFB 2:4, Ligue 1 (Burkina Faso), 17.10.2026
- Najszybsza bramka 28. minuta Salitas - ASFB 2:2, Ligue 1 (Burkina Faso), 20.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 74. minuta Salitas - ASFB 2:2, Ligue 1 (Burkina Faso), 20.09.2026
Jakie statystyki ma ASFB w tym sezonie?
Bilans ASFB w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-1-3 przy 8 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
ASFB – zawodnicy
Jak wygląda kadra ASFB w sezonie 2026/2027.