15. miejsce / 4 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 12 punktów
3 mecze ze strzeloną bramką
1 pkt
5:11 bramki
1,25 gola/mecz
3 pkt
1:4 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Wyniki Salitas
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Salitas
1
Sporting Cascades
2
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
24 Paź
Koniec
|
FocuSport FC
0
Salitas
1
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
18 Paź
Koniec
|
Salitas
1
Douanes
4
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
Salitas to klub piłkarski z Burkina-Faso występujący w Ligue 1 (Burkina Faso). Swoim domowym obiektem jest Stade du 4 Août, który może pomieścić 60 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Salitas w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
Salitas zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 4 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Rahimo wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Salitas?
Ostatni mecz Salitas to porażka z Sporting Cascades 1:2 w Ligue 1 (Burkina Faso), 1 listopada 2026. Bramkę zdobył Koanda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Salitas w tym sezonie?
Bilans Salitas w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-1-5 przy 6 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wyniki Salitas w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Salitas w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Salitas w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:2 | – | – | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:1 | – | – | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:4 | – | 5/9 | 2/3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:0 | – | 5/15 | 1/2 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:3 | – | 2/4 | 1/1 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
3:0 | – | 1/2 | 1/3 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
2:2 | – | 5/11 | 0/3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 30. kolejka
|
3:2 | – | – | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 29. kolejka
|
2:1 | – | 5/11 | 0/2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 28. kolejka
|
3:1 | – | 3/8 | 2/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Salitas?
Ostatni mecz Salitas to porażka z Sporting Cascades 1:2 w Ligue 1 (Burkina Faso), 1 listopada 2026. Bramkę zdobył Koanda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Salitas – tabela Ligue 1 (Burkina Faso)
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) zajmuje Salitas w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rahimo
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
ASFA-Yennenga
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
USFA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 4 |
Douanes
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 5 |
FocuSport FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 6 |
Vitesse
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
CFFEB
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 8 |
Sporting Cascades
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Maya
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
SONABEL
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 11 |
US Comoe
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 12 |
ASFB
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
Réal du Faso
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Salitas
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 15 |
RCK
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 16 |
Majestic
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vitesse
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 10 | |
| 2 |
USFA
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 10 | |
| 3 |
FocuSport FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 4 |
Réal du Faso
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 5 |
CFFEB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 6 |
Rahimo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 7 |
Douanes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
ASFB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Majestic
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 7 | |
| 10 |
Sporting Cascades
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 11 |
ASFA-Yennenga
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
SONABEL
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
| 13 |
RCK
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 14 |
Salitas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 15 |
Maya
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 16 |
US Comoe
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0:4 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Salitas w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
Salitas zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 4 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Rahimo wynosi 12 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 3 punkty.
Statystyki Salitas w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Salitas na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Salitas na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,4
- Strzały celne / mecz 3,2
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,14
- Czyste konta 14%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Salitas i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Salitas to 76–90+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Salitas i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 6 | 0-1-5 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 0-0-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Gdy Salitas otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla Salitas
100% bramek Salitas pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Salitas zdobywa w sezonie średnio 0,57 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,57.
Aktualne serie Salitas
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Salitas, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Salitas
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 71% meczów Salitas padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Salitas – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Salitas, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Salitas zdobywa 0,25 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Salitas ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 83% goli Salitas, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 7 meczów.
Salitas – strzały
- Celne / mecz 3,2
- Niecelne / mecz 6,2
- Celność strzałów 34%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,8
Salitas oddaje 9,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 34% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,8 strzału.
Salitas – posiadanie piłki
- U siebie 44,7%
- Na wyjeździe 46,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 5
- Najniższe w sezonie 40%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 5 meczów. Średnio Salitas utrzymuje przy piłce 45,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 40%.
Salitas – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 2,14
- Bez straty do przerwy 29%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 71%
Czyste konto Salitas to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Salitas – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 60%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 4,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Salitas wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 4,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 60% spotkań.
Salitas – kartki
- Żółte kartki 5
- Pow. 3,5 kartki w meczu 0%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,4
- Mecze bez kartki 20%
Salitas ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Salitas – 1,4.
Salitas według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,67 | 2,33 |
| Środka tabeli (6–11) | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 1,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Salitas zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Salitas na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
0,75 1,00 | 0,50 1,67 | 0,75 1,33 |
|
13.
|
1,00 0,33 | 0,50 1,00 | 0,75 2,33 |
|
14.
|
1,00 0,25 | 1,00 0,00 | 1,67 1,00 |
|
15.
|
0,25 1,00 | 1,25 0,33 | 2,75 1,33 |
|
16.
|
0,25 1,00 | 1,00 0,33 | 3,00 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Salitas
Skrajne wyniki i osiągnięcia Salitas w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FocuSport FC - Salitas 0:1 Ligue 1 (Burkina Faso), 24.10.2026
- Najwyższa porażka USFA - Salitas 3:0 Ligue 1 (Burkina Faso), 27.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Salitas - Douanes 1:4, Ligue 1 (Burkina Faso), 18.10.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta FocuSport FC - Salitas 0:1, Ligue 1 (Burkina Faso), 24.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 85. minuta Salitas - ASFB 2:2, Ligue 1 (Burkina Faso), 20.09.2026
Jakie statystyki ma Salitas w tym sezonie?
Bilans Salitas w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-1-5 przy 6 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 45%, a oddaje 9,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Salitas – zawodnicy
Jak wygląda kadra Salitas w sezonie 2026/2027.