5. miejsce / 13 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 3 punkty
5 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
6 pkt
4:2 bramki
1,33 gola/mecz
7 pkt
7:4 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Wyniki Douanes
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
ASFA-Yennenga
1
Douanes
1
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
25 Paź
Koniec
|
Douanes
2
RCK
0
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
18 Paź
Koniec
|
Salitas
1
Douanes
4
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
Douanes to klub piłkarski z Burkina-Faso występujący w Ligue 1 (Burkina Faso). Swoim domowym obiektem jest Stade Dr Issoufou Joseph Conombo, który może pomieścić 15 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Douanes w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
Douanes zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 13 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Rahimo wynosi 3 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Douanes?
Ostatni mecz Douanes to remis z ASFA-Yennenga 1:1 w Ligue 1 (Burkina Faso), 1 listopada 2026. Bramkę zdobył Kabre. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Douanes w tym sezonie?
Bilans Douanes w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-1-2 przy 11 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 5,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wyniki Douanes w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Douanes w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Douanes w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:1 | – | – | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
2:0 | – | 5/12 | 0/1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:4 | – | 4/9 | 1/3 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
2:1 | – | 4/7 | 2/6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:2 | – | 2/5 | 3/5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:1 | – | 0/0 | 0/0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:0 | – | – | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 30. kolejka
|
1:2 | – | – | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 29. kolejka
|
2:1 | – | 6/11 | 2/2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 28. kolejka
|
2:1 | – | 0/5 | 7/9 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Douanes?
Ostatni mecz Douanes to remis z ASFA-Yennenga 1:1 w Ligue 1 (Burkina Faso), 1 listopada 2026. Bramkę zdobył Kabre. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Douanes – tabela Ligue 1 (Burkina Faso)
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) zajmuje Douanes w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rahimo
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
ASFA-Yennenga
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
USFA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 4 |
Douanes
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 5 |
FocuSport FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 6 |
Vitesse
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
CFFEB
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 8 |
Sporting Cascades
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Maya
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
SONABEL
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 11 |
US Comoe
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 12 |
ASFB
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
Réal du Faso
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Salitas
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 15 |
RCK
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 16 |
Majestic
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vitesse
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 10 | |
| 2 |
USFA
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 10 | |
| 3 |
FocuSport FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 4 |
Réal du Faso
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 5 |
CFFEB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 6 |
Rahimo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 7 |
Douanes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
ASFB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Majestic
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 7 | |
| 10 |
Sporting Cascades
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 11 |
ASFA-Yennenga
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
SONABEL
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
| 13 |
RCK
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 14 |
Salitas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 15 |
Maya
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 16 |
US Comoe
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0:4 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Douanes w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
Douanes zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 13 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Rahimo wynosi 3 punkty, a przewaga nad 6. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 11:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 13 punktów.
Statystyki Douanes w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Douanes na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Douanes na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 5,2
- Strzały celne / mecz 3,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,86
- Czyste konta 14%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Douanes i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Douanes to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Douanes i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 4-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-1-2 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Douanes otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 4 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Douanes
73% bramek Douanes pada z gry. Z karnych odpowiadają za 18% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 9% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Douanes zdobywa w sezonie średnio 1,86 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,86.
Aktualne serie Douanes
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Douanes, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Douanes
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Douanes padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Douanes – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Douanes, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Douanes zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 1,75 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Douanes ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 64% goli Douanes, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Douanes – strzały
- Celne / mecz 3,0
- Niecelne / mecz 2,2
- Celność strzałów 58%
- Skuteczność (gole / strzały) 38%
- Strzałów na gola 2,6
Douanes oddaje 5,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 58% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 2,6 strzału.
Douanes – posiadanie piłki
- U siebie 53,0%
- Na wyjeździe 59,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 5
- Najniższe w sezonie 51%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 5 meczów. Średnio Douanes utrzymuje przy piłce 55,4% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 51%.
Douanes – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 0,86
- Bez straty do przerwy 86%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Douanes to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Douanes – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 60%
- Pow. 8,5 w meczu 40%
- Pow. 10,5 w meczu 20%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
Douanes wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 40% spotkań.
Douanes – kartki
- Żółte kartki 6
- Pow. 3,5 kartki w meczu 40%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 40%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 40%
Douanes ogląda średnio 1,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Douanes – 1,8.
Douanes według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 3-0-0 | 3,00 | 2,67 | 0,67 |
Najwięcej punktów na mecz Douanes zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Douanes na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
3.
|
1,67 2,50 | 0,33 2,00 | 0,00 0,75 |
|
4.
|
1,50 3,00 | 1,25 2,67 | 1,75 1,67 |
|
5.
|
2,00 1,75 | 1,33 1,75 | 0,67 1,00 |
|
6.
|
1,33 1,75 | 1,00 1,75 | 1,00 0,25 |
|
7.
|
0,67 2,25 | 0,67 1,50 | 1,00 0,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Douanes
Skrajne wyniki i osiągnięcia Douanes w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Salitas - Douanes 1:4 Ligue 1 (Burkina Faso), 18.10.2026
- Najwyższa porażka FocuSport FC - Douanes 1:0 Ligue 1 (Burkina Faso), 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Salitas - Douanes 1:4, Ligue 1 (Burkina Faso), 18.10.2026
- Najszybsza bramka 15. minuta Salitas - Douanes 1:4, Ligue 1 (Burkina Faso), 18.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 88. minuta ASFA-Yennenga - Douanes 1:1, Ligue 1 (Burkina Faso), 1.11.2026
Jakie statystyki ma Douanes w tym sezonie?
Bilans Douanes w tym sezonie to 7 meczów i wynik 4-1-2 przy 11 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 55%, a oddaje 5,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Douanes – zawodnicy
Jak wygląda kadra Douanes w sezonie 2026/2027.
Kadra Douanes
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
29 | Burkina-Faso | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 15 |
![]() |
33 | Burkina-Faso | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 29 |
|
31 | Burkina-Faso | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
200 tys. €
śr. 67 tys. € / zawodnika
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
1
najliczniej: Burkina-Faso (3 zawodników)
