9. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
2 zwycięstwa z rzędu
3 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
4 pkt
6:7 bramki
1,50 gola/mecz
6 pkt
4:4 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 16 |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 16 |
| ··· | |||||||
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 11 |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | 10 |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | 10 |
Wyniki Sporting Cascades
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Salitas
1
Sporting Cascades
2
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
24 Paź
Koniec
|
Sporting Cascades
4
Maya
1
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
17 Paź
Koniec
|
Rahimo
3
Sporting Cascades
1
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
Sporting Cascades to klub piłkarski z Burkina-Faso występujący w Ligue 1 (Burkina Faso). Swoim domowym obiektem jest Stade Banfora, który może pomieścić 6 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje Sporting Cascades w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
Sporting Cascades zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Rahimo wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sporting Cascades?
Ostatni mecz Sporting Cascades to wygrana z Salitas 1:2 w Ligue 1 (Burkina Faso), 1 listopada 2026. Bramkę zdobył Koanda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Sporting Cascades w tym sezonie?
Bilans Sporting Cascades w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-1-3 przy 10 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 4,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wyniki Sporting Cascades w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Sporting Cascades w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Sporting Cascades w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:2 | – | – | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
4:1 | – | – | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
3:1 | – | 3/4 | 0/0 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:3 | – | 3/8 | 2/4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
2:3 | – | 6/13 | 2/5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:1 | – | 0/0 | 0/0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:0 | – | – | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 30. kolejka
|
4:2 | – | – | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 29. kolejka
|
2:1 | – | 6/10 | 2/3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 28. kolejka
|
0:0 | – | 1/2 | 1/1 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sporting Cascades?
Ostatni mecz Sporting Cascades to wygrana z Salitas 1:2 w Ligue 1 (Burkina Faso), 1 listopada 2026. Bramkę zdobył Koanda. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Sporting Cascades – tabela Ligue 1 (Burkina Faso)
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) zajmuje Sporting Cascades w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rahimo
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
ASFA-Yennenga
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
USFA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 4 |
Douanes
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 5 |
FocuSport FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 6 |
Vitesse
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
CFFEB
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 8 |
Sporting Cascades
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Maya
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
SONABEL
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 11 |
US Comoe
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 12 |
ASFB
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
Réal du Faso
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Salitas
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 15 |
RCK
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 16 |
Majestic
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vitesse
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 10 | |
| 2 |
USFA
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 10 | |
| 3 |
FocuSport FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 4 |
Réal du Faso
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 5 |
CFFEB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 6 |
Rahimo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 7 |
Douanes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
ASFB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Majestic
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 7 | |
| 10 |
Sporting Cascades
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 11 |
ASFA-Yennenga
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
SONABEL
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
| 13 |
RCK
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 14 |
Salitas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 15 |
Maya
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 16 |
US Comoe
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0:4 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje Sporting Cascades w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
Sporting Cascades zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 10 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Rahimo wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 6 punktów.
Statystyki Sporting Cascades w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Sporting Cascades na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Sporting Cascades na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 4,5
- Strzały celne / mecz 1,8
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,57
- Czyste konta 29%
Rozkład bramek w czasie
Bramki Sporting Cascades i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Sporting Cascades to 0–15 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Sporting Cascades i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Sporting Cascades otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Sporting Cascades
90% bramek Sporting Cascades pada z gry. Z karnych odpowiadają za 10% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Sporting Cascades zdobywa w sezonie średnio 1,43 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,43.
Aktualne serie Sporting Cascades
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 3 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 3 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 5 meczów
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 5 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Sporting Cascades, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Sporting Cascades
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 43%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 0%
W 71% meczów Sporting Cascades padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Sporting Cascades – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Sporting Cascades, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Sporting Cascades zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 2,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Sporting Cascades ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 20% goli Sporting Cascades, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Sporting Cascades – strzały
- Celne / mecz 1,8
- Niecelne / mecz 2,8
- Celność strzałów 39%
- Skuteczność (gole / strzały) 22%
- Strzałów na gola 4,5
Sporting Cascades oddaje 4,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 39% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,5 strzału.
Sporting Cascades – posiadanie piłki
- U siebie 41,0%
- Na wyjeździe 47,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 4
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 4
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 4 meczów. Średnio Sporting Cascades utrzymuje przy piłce 44,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
Sporting Cascades – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,57
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Sporting Cascades to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Sporting Cascades – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 50%
- Pow. 8,5 w meczu 25%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 1,5
Sporting Cascades wykonuje średnio 3,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 25% spotkań.
Sporting Cascades – kartki
- Żółte kartki 4
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 1,3
- Mecze bez kartki 50%
Sporting Cascades ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Sporting Cascades – 1,3.
Sporting Cascades według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,33 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 2,00 | 1,67 |
Najwięcej punktów na mecz Sporting Cascades zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Sporting Cascades na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
0,67 2,25 | 0,67 1,50 | 1,00 0,75 |
|
8.
|
1,75 1,33 | 1,00 1,00 | 0,50 1,00 |
|
9.
|
1,00 2,00 | 1,50 1,33 | 1,75 1,33 |
|
10.
|
1,00 1,75 | 0,33 1,75 | 1,00 1,50 |
|
11.
|
0,00 1,75 | 0,33 0,75 | 2,00 0,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Sporting Cascades
Skrajne wyniki i osiągnięcia Sporting Cascades w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Sporting Cascades - Maya 4:1 Ligue 1 (Burkina Faso), 24.10.2026
- Najwyższa porażka Sporting Cascades - SONABEL 0:3 Ligue 1 (Burkina Faso), 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Sporting Cascades - FocuSport FC 2:3, Ligue 1 (Burkina Faso), 4.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 13. minuta Sporting Cascades - Maya 4:1, Ligue 1 (Burkina Faso), 24.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 83. minuta Douanes - Sporting Cascades 0:1, Ligue 1 (Burkina Faso), 27.09.2026
Jakie statystyki ma Sporting Cascades w tym sezonie?
Bilans Sporting Cascades w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-1-3 przy 10 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 4,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Sporting Cascades – zawodnicy
Jak wygląda kadra Sporting Cascades w sezonie 2026/2027.
Kadra Sporting Cascades
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 17 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 18 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 20 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 5 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 29 |
![]() |
20 | Burkina-Faso | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 16 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 30 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
0 €
śr. 0 € / zawodnika
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
1
najliczniej: Burkina-Faso (1 zawodnik)
