4. miejsce / 15 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 1 punkt
6 meczów ze straconą bramką
6 pkt
5:7 bramki
1,25 gola/mecz
9 pkt
8:5 bramki
2,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 16 |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 16 |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 15 |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 15 |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 13 |
Wyniki FocuSport FC
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
RCK
2
FocuSport FC
3
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
24 Paź
Koniec
|
FocuSport FC
0
Salitas
1
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
18 Paź
Koniec
|
Maya
1
FocuSport FC
2
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
FocuSport FC to klub piłkarski występujący w Ligue 1 (Burkina Faso).
Które miejsce zajmuje FocuSport FC w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
FocuSport FC zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 15 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Rahimo wynosi 1 punkt, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FocuSport FC?
Ostatni mecz FocuSport FC to wygrana z RCK 2:3 w Ligue 1 (Burkina Faso), 30 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FocuSport FC w tym sezonie?
Bilans FocuSport FC w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-0-2 przy 13 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wyniki FocuSport FC w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FocuSport FC w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FocuSport FC w ostatnich 7 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
2:3 | – | 8/9 | 2/8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:1 | – | – | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:2 | – | 7/9 | 2/7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:4 | – | 7/8 | 1/4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
2:3 | – | 7/13 | 3/5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
3:2 | – | 6/11 | 2/4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:0 | – | – | – |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FocuSport FC?
Ostatni mecz FocuSport FC to wygrana z RCK 2:3 w Ligue 1 (Burkina Faso), 30 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FocuSport FC – tabela Ligue 1 (Burkina Faso)
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) zajmuje FocuSport FC w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rahimo
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
ASFA-Yennenga
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
USFA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 4 |
Douanes
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 5 |
FocuSport FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 6 |
Vitesse
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
CFFEB
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 8 |
Sporting Cascades
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Maya
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
SONABEL
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 11 |
US Comoe
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 12 |
ASFB
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
Réal du Faso
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Salitas
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 15 |
RCK
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 16 |
Majestic
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vitesse
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 10 | |
| 2 |
USFA
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 10 | |
| 3 |
FocuSport FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 4 |
Réal du Faso
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 5 |
CFFEB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 6 |
Rahimo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 7 |
Douanes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
ASFB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Majestic
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 7 | |
| 10 |
Sporting Cascades
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 11 |
ASFA-Yennenga
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
SONABEL
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
| 13 |
RCK
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 14 |
Salitas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 15 |
Maya
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 16 |
US Comoe
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0:4 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje FocuSport FC w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
FocuSport FC zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 15 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Rahimo wynosi 1 punkt, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:12, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki FocuSport FC w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FocuSport FC na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FocuSport FC na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,4
- Strzały celne / mecz 5,0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,71
- Czyste konta 14%
Rozkład bramek w czasie
Bramki FocuSport FC i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FocuSport FC to 76–90+ minuta, w której padło 7 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu FocuSport FC i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 2-0-2 |
Gdy FocuSport FC otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla FocuSport FC
92% bramek FocuSport FC pada z gry. Z karnych odpowiadają za 8% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FocuSport FC zdobywa w sezonie średnio 2,14 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,14.
Aktualne serie FocuSport FC
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów FocuSport FC, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach FocuSport FC
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 71%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 57%
- Powyżej 4,5 57%
- Powyżej 5,5 0%
W 71% meczów FocuSport FC padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
FocuSport FC – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FocuSport FC, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FocuSport FC zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 3,00 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach FocuSport FC ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli FocuSport FC, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
FocuSport FC – strzały
- Celne / mecz 5,0
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 48%
- Skuteczność (gole / strzały) 23%
- Strzałów na gola 4,3
FocuSport FC oddaje 10,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 48% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 4,3 strzału.
FocuSport FC – posiadanie piłki
- U siebie 48,0%
- Na wyjeździe 56,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 5
- Mecze z posiadaniem > 55% 4 z 5
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 4 z 5 meczów. Średnio FocuSport FC utrzymuje przy piłce 53,2% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
FocuSport FC – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,71
- Bez straty do przerwy 29%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 57%
Czyste konto FocuSport FC to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
FocuSport FC – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 80%
- Pow. 10,5 w meczu 40%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,3
FocuSport FC wykonuje średnio 7,0 rzutów rożnych na mecz wobec 3,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 80% spotkań.
FocuSport FC – kartki
- Żółte kartki 10
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 60%
- Kartki rywali / mecz 3,4
- Mecze bez kartki 0%
FocuSport FC ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale FocuSport FC – 3,4.
FocuSport FC według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 3,00 | 2,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 3-0-1 | 2,25 | 2,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz FocuSport FC zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
FocuSport FC na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,00 2,50 | 1,67 1,00 | 0,67 0,00 |
|
3.
|
1,67 2,50 | 0,33 2,00 | 0,00 0,75 |
|
4.
|
1,50 3,00 | 1,25 2,67 | 1,75 1,67 |
|
5.
|
2,00 1,75 | 1,33 1,75 | 0,67 1,00 |
|
6.
|
1,33 1,75 | 1,00 1,75 | 1,00 0,25 |
Ciekawe rekordy w meczach FocuSport FC
Skrajne wyniki i osiągnięcia FocuSport FC w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FocuSport FC - Douanes 1:0 Ligue 1 (Burkina Faso), 19.09.2026
- Najwyższa porażka FocuSport FC - Rahimo 1:4 Ligue 1 (Burkina Faso), 10.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek FocuSport FC - SONABEL 3:2, Ligue 1 (Burkina Faso), 26.09.2026
- Najszybsza bramka 8. minuta Sporting Cascades - FocuSport FC 2:3, Ligue 1 (Burkina Faso), 4.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta RCK - FocuSport FC 2:3, Ligue 1 (Burkina Faso), 30.10.2026
Jakie statystyki ma FocuSport FC w tym sezonie?
Bilans FocuSport FC w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-0-2 przy 13 zdobytych bramkach i 12 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FocuSport FC – zawodnicy
Jak wygląda kadra FocuSport FC w sezonie 2026/2027.