2. miejsce / 16 punktów Bezpieczna strefa
3 mecze bez porażki
3 czyste konta z rzędu
6 pkt
5:2 bramki
1,67 gola/mecz
10 pkt
4:0 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 16 |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 16 |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 15 |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 15 |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 13 |
Wyniki USFA
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Vitesse
0
USFA
0
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
24 Paź
Koniec
|
USFA
1
US Comoe
0
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
|
|
17 Paź
Koniec
|
Majestic
0
USFA
1
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
USFA to klub piłkarski z Burkina-Faso występujący w Ligue 1 (Burkina Faso). Swoim domowym obiektem jest Stade Dr Issoufou Joseph Conombo, który może pomieścić 15 000 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje USFA w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
USFA zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 16 punktów po 7 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz USFA?
Ostatni mecz USFA to remis z Vitesse 0:0 w Ligue 1 (Burkina Faso), 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma USFA w tym sezonie?
Bilans USFA w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-1-1 przy 9 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Wyniki USFA w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub USFA w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki USFA w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:0 | – | 6/8 | 1/2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:0 | – | 5/10 | 4/9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:1 | – | 9/12 | 0/4 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
1:2 | – | 3/4 | 2/5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:2 | – | 7/8 | 1/2 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
3:0 | – | 1/2 | 2/3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso)
|
0:1 | – | – | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 30. kolejka
|
0:2 | – | – | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 29. kolejka
|
0:0 | – | 4/5 | 2/2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Ligue 1 (Burkina Faso), 28. kolejka
|
1:1 | – | 5/6 | 3/5 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz USFA?
Ostatni mecz USFA to remis z Vitesse 0:0 w Ligue 1 (Burkina Faso), 31 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
USFA – tabela Ligue 1 (Burkina Faso)
Jakie miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) zajmuje USFA w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rahimo
|
7 | 5 | 1 | 1 | 13:6 | 7 | 16 | |
2
|
USFA
|
7 | 5 | 1 | 1 | 9:2 | 7 | 16 | |
3
|
Vitesse
|
7 | 4 | 3 | 0 | 9:3 | 6 | 15 | |
4
|
FocuSport FC
|
7 | 5 | 0 | 2 | 13:12 | 1 | 15 | |
5
|
Douanes
|
7 | 4 | 1 | 2 | 11:6 | 5 | 13 | |
6
|
CFFEB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:4 | 6 | 11 | |
7
|
Réal du Faso
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
8
|
ASFA-Yennenga
|
7 | 3 | 2 | 2 | 7:5 | 2 | 11 | |
9
|
Sporting Cascades
|
7 | 3 | 1 | 3 | 10:11 | -1 | 10 | |
10
|
ASFB
|
7 | 3 | 1 | 3 | 8:9 | -1 | 10 | |
11
|
Majestic
|
7 | 2 | 1 | 4 | 4:8 | -4 | 7 | |
12
|
SONABEL
|
7 | 2 | 0 | 5 | 7:7 | 0 | 6 | |
13
|
Maya
|
7 | 1 | 2 | 4 | 5:10 | -5 | 5 | |
14
|
US Comoe
|
7 | 1 | 1 | 5 | 3:9 | -6 | 4 | |
15
|
Salitas
|
7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | |
16
|
RCK
|
7 | 1 | 1 | 5 | 5:15 | -10 | 4 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Rahimo
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 3 | 9 | |
| 2 |
ASFA-Yennenga
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 3 |
USFA
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 3 | 6 | |
| 4 |
Douanes
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 2 | 6 | |
| 5 |
FocuSport FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | -2 | 6 | |
| 6 |
Vitesse
|
3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 1 | 5 | |
| 7 |
CFFEB
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 8 |
Sporting Cascades
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Maya
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
SONABEL
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 11 |
US Comoe
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 12 |
ASFB
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 13 |
Réal du Faso
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | |
| 14 |
Salitas
|
4 | 0 | 1 | 3 | 5:11 | -6 | 1 | |
| 15 |
RCK
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:12 | -8 | 1 | |
| 16 |
Majestic
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Vitesse
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 5 | 10 | |
| 2 |
USFA
|
4 | 3 | 1 | 0 | 4:0 | 4 | 10 | |
| 3 |
FocuSport FC
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 4 |
Réal du Faso
|
4 | 3 | 0 | 1 | 6:3 | 3 | 9 | |
| 5 |
CFFEB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:1 | 6 | 7 | |
| 6 |
Rahimo
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 7 | |
| 7 |
Douanes
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 3 | 7 | |
| 8 |
ASFB
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 7 | |
| 9 |
Majestic
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3:2 | 1 | 7 | |
| 10 |
Sporting Cascades
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 11 |
ASFA-Yennenga
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 12 |
SONABEL
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 1 | 3 | |
| 13 |
RCK
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 3 | |
| 14 |
Salitas
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 3 | |
| 15 |
Maya
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | |
| 16 |
US Comoe
|
4 | 0 | 1 | 3 | 0:4 | -4 | 1 |
Które miejsce zajmuje USFA w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso)?
USFA zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Ligue 1 (Burkina Faso) z dorobkiem 16 punktów po 7 kolejkach. Przewaga nad 3. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:2, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki USFA w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki USFA na tle ligi w sezonie 2026/2027.
USFA na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,0
- Strzały celne / mecz 4,7
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,29
- Czyste konta 86%
Rozkład bramek w czasie
Bramki USFA i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres USFA to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu USFA i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 0-0-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-0-1 |
Gdy USFA otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla USFA
100% bramek USFA pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
USFA zdobywa w sezonie średnio 2,29 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,29.
Aktualne serie USFA
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 3 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów USFA, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach USFA
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 43%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 29% meczów USFA padają co najmniej trzy bramki, a w 14% spotkań trafiają obie drużyny.
USFA – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla USFA, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie USFA zdobywa 2,00 punktu na mecz wobec 2,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach USFA ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 33% goli USFA, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
USFA – strzały
- Celne / mecz 4,7
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,5
USFA oddaje 10,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,5 strzału.
USFA – posiadanie piłki
- U siebie 51,3%
- Na wyjeździe 54,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 6
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 6
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 6 meczów. Średnio USFA utrzymuje przy piłce 53,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
USFA – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 4 z 4
- Stracone / mecz 0,29
- Bez straty do przerwy 86%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 14%
Czyste konto USFA to 86% meczów sezonu (6 z 7), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
USFA – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 67%
- Pow. 8,5 w meczu 33%
- Pow. 10,5 w meczu 17%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 7,3
USFA wykonuje średnio 5,2 rzutów rożnych na mecz wobec 2,2 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 33% spotkań.
USFA – kartki
- Żółte kartki 9
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 17%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 17%
USFA ogląda średnio 1,5 żółtej kartki na mecz, a rywale USFA – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
USFA według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 1 | 0-1-0 | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 4 | 4-0-0 | 3,00 | 1,75 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz USFA zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
USFA na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,25 2,33 | 1,75 2,00 | 1,00 0,67 |
|
2.
|
2,00 2,50 | 1,67 1,00 | 0,67 0,00 |
|
3.
|
1,67 2,50 | 0,33 2,00 | 0,00 0,75 |
|
4.
|
1,50 3,00 | 1,25 2,67 | 1,75 1,67 |
|
5.
|
2,00 1,75 | 1,33 1,75 | 0,67 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach USFA
Skrajne wyniki i osiągnięcia USFA w tym sezonie
- Najwyższa wygrana USFA - Salitas 3:0 Ligue 1 (Burkina Faso), 27.09.2026
- Najwyższa porażka USFA - ASFA-Yennenga 1:2 Ligue 1 (Burkina Faso), 12.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek USFA - Salitas 3:0, Ligue 1 (Burkina Faso), 27.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 3 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 1. minuta USFA - Salitas 3:0, Ligue 1 (Burkina Faso), 27.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+8 minuta USFA - Salitas 3:0, Ligue 1 (Burkina Faso), 27.09.2026
Jakie statystyki ma USFA w tym sezonie?
Bilans USFA w tym sezonie to 7 meczów i wynik 5-1-1 przy 9 zdobytych bramkach i 2 straconych. Czyste konto padło w 6 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 53%, a oddaje 10,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
USFA – zawodnicy
Jak wygląda kadra USFA w sezonie 2026/2027.
Kadra USFA
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
34 | Burkina-Faso | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
0 €
śr. 0 € / zawodnika
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
1
najliczniej: Burkina-Faso (1 zawodnik)