Ipswich Town U21 w tabeli
4. miejsce / 0 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
0 pkt
0:0 bramki
0,00 gola/mecz
0 pkt
1:10 bramki
0,50 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Ipswich Town U21
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Anglia | 19 | napastnik | 2 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | – | pomocnik | 2 | – | |||
![]() |
Najwięcej minut 180 minut | Irlandia | 18 | bramkarz | 2 | – |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Peterborough
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 |
2
|
Luton Town
|
2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | 5 |
3
|
Colchester United
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
4
|
Ipswich Town U21
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:10 | 0 |
Wyniki Ipswich Town U21
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
06 Paź
Koniec
|
Peterborough
4
Ipswich Town U21
1
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
|
22 Wrz
Koniec
|
Luton Town
6
Ipswich Town U21
0
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
Terminarz Ipswich Town U21
| Data | Mecz | ||
|---|---|---|---|
|
10 Lis
20:45
|
Colchester United
Ipswich Town U21
|
||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||
Ostatnie transfery Ipswich Town U21
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
|
Anglia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Anglia |
|
wypożyczenie |
Ipswich Town U21 to klub piłkarski z Anglii występujący w EFL Trophy (Anglia). Swoim domowym obiektem jest Ipswich Town Training Centre, który może pomieścić 1 000 widzów. Zespół prowadzi John Mcgreal. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w EFL Trophy (Anglia).
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ipswich Town U21 w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ipswich Town U21 trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Ipswich Town U21 w tabeli EFL Trophy?
Ipswich Town U21 zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli EFL Trophy z dorobkiem 0 punktów po 2 kolejkach. Strata do prowadzącego Peterborough wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 1:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Kiedy Ipswich Town U21 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ipswich Town U21 to spotkanie z Colchester United, które odbędzie się 10 listopada 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie JobServe Community Stadium w ramach EFL Trophy (4. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ipswich Town U21?
Ostatni mecz Ipswich Town U21 to porażka z Peterborough 4:1 w EFL Trophy, 6 października 2026. Bramki zdobyli Leonard (k.), Ashfield, Leonard, Williams oraz Fletcher. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ipswich Town U21 w tym sezonie?
Bilans Ipswich Town U21 w tym sezonie to 2 mecze i wynik 0-0-2 przy 1 zdobytej bramce i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 38%, a oddaje 2,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ipswich Town U21 w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ipswich Town U21 w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ipswich Town U21
Ipswich Town U21 terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
10 Lis
20:45
|
Colchester United
Ipswich Town U21
|
Wyjazd JobServe Community Stadium | Trudny | ||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | |||||
Kiedy Ipswich Town U21 gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ipswich Town U21 to spotkanie z Colchester United, które odbędzie się 10 listopada 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie JobServe Community Stadium w ramach EFL Trophy (4. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Betclic TV.
Wyniki Ipswich Town U21 w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ipswich Town U21 w sezonie 2026/2027.
Ipswich Town U21 wyniki
| Data | Mecz | Ustawienie | Rożne | Kartki | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Paź
Koniec
|
Peterborough
4
Ipswich Town U21
1
|
4-2-3-1 | 2/13 | 1/4 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | ||||||
|
22 Wrz
Koniec
|
Luton Town
6
Ipswich Town U21
0
|
4-2-3-1 | 2/10 | 1/1 | ||
| EFL Trophy (Anglia), 4. runda | ||||||
Ipswich Town U21 ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 10 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 - w 2 z 2 meczów, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ipswich Town U21?
Ostatni mecz Ipswich Town U21 to porażka z Peterborough 4:1 w EFL Trophy, 6 października 2026. Bramki zdobyli Leonard (k.), Ashfield, Leonard, Williams oraz Fletcher. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ipswich Town U21 - tabela EFL Trophy (Anglia)
Jakie miejsce w tabeli EFL Trophy (Anglia) zajmuje Ipswich Town U21 w sezonie 2026/2027.
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Peterborough
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 6 | |
2
|
Luton Town
|
2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 5 | |
3
|
Colchester United
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
4
|
Ipswich Town U21
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Peterborough
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 6 | |
2
|
Luton Town
|
2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | 6 | 5 | |
3
|
Colchester United
|
2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | |
4
|
Ipswich Town U21
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:10 | -9 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Peterborough
|
2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 6 | |
| 2 |
Luton Town
|
1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | 6 | 3 | |
| 3 |
Colchester United
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 |
U siebie
?
U siebie
P
|
| 4 |
Ipswich Town U21
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
?
|
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Luton Town
|
1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 2 | |
| 2 |
Peterborough
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Wyjazd
?
|
| 3 |
Colchester United
|
1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 0 |
U siebie
?
Wyjazd
P
|
| 4 |
Ipswich Town U21
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1:10 | -9 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ipswich Town U21 w tabeli EFL Trophy?
Ipswich Town U21 zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli EFL Trophy z dorobkiem 0 punktów po 2 kolejkach. Strata do prowadzącego Peterborough wynosi 6 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 1:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 0 punktów.
Statystyki Ipswich Town U21 w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ipswich Town U21 na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ipswich Town U21 na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 2,5
- Strzały celne / mecz 1,0
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 5,5
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 5,00
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 12,5
- Przechwyty / mecz 12,5
- Wybicia / mecz 34,0
- Zablokowane strzały / mecz 1,5
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ipswich Town U21 i rywali według minuty w ostatnich 2 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ipswich Town U21 to 46–60 minuta, w której padła 1 bramka.
Przebieg meczu Ipswich Town U21 i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-0-2 |
Jak padają bramki dla Ipswich Town U21
100% bramek Ipswich Town U21 pada z gry.
Aktualne serie Ipswich Town U21
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 2 meczów Ipswich Town U21, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone - mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Ipswich Town U21
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 100%
- Powyżej 3,5 100%
- Powyżej 4,5 100%
- Powyżej 5,5 50%
W 100% meczów Ipswich Town U21 padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Ipswich Town U21 - faule i karne
- Faule / mecz 13,0
- Faule rywali / mecz 8,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ipswich Town U21 fauluje średnio 13,0 razy na mecz, a wymusza 8,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ipswich Town U21, 0 przeciw.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 2 meczach Ipswich Town U21 ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 100% goli Ipswich Town U21, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 2 meczów.
Ipswich Town U21 - strzały
- Celne / mecz 1,0
- Niecelne / mecz 1,5
- Celność strzałów 40%
- Skuteczność (gole / strzały) 20%
- Strzałów na gola 5,0
Ipswich Town U21 oddaje 2,5 strzału na mecz. Do bramki trafia 40% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,0 strzału.
Ipswich Town U21 - posiadanie piłki
- Na wyjeździe 37,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 2
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 2
- Najniższe w sezonie 32%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 2 meczów. Średnio Ipswich Town U21 utrzymuje przy piłce 37,5% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 32%.
Ipswich Town U21 - podania
- Kluczowe / mecz 2,5
- Dośrodkowania / mecz 11,0
- Celność dośrodkowań 14%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 31%
Ipswich Town U21 wymienia średnio 333 podań na mecz przy celności 76%, z czego 2,5 to podania kluczowe.
Ipswich Town U21 - czyste konta
- Na wyjeździe 0 z 2
- Stracone / mecz 5,00
- Bez straty do przerwy 0%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 100%
Czyste konto Ipswich Town U21 to 0% meczów sezonu (0 z 2), z czego 0 w 0 meczach u siebie.
Ipswich Town U21 - rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 100%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,0
Ipswich Town U21 wykonuje średnio 2,0 rzutów rożnych na mecz wobec 9,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 100% spotkań.
Ipswich Town U21 - kartki
- Żółte kartki 2
- Pow. 3,5 kartki w meczu 50%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 0%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 0%
Ipswich Town U21 ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Ipswich Town U21 - 1,5.
Ipswich Town U21 według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 2 tabeli | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 0,50 | 5,00 |
Ipswich Town U21 na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 – | 3,50 – | 1,00 – |
|
2.
|
3,00 2,00 | 6,00 1,00 | 0,00 1,00 |
|
3.
|
1,00 0,00 | 1,00 1,00 | 1,00 3,00 |
|
4.
|
– 0,00 | – 0,50 | – 5,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Ipswich Town U21
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ipswich Town U21 w tym sezonie
- Najwyższa porażka Luton Town - Ipswich Town U21 6:0 EFL Trophy (Anglia), 22.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Luton Town - Ipswich Town U21 6:0, EFL Trophy (Anglia), 22.09.2026
- Najszybsza bramka 51. minuta Fletcher, Peterborough - Ipswich Town U21 4:1, EFL Trophy (Anglia), 6.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 51. minuta Fletcher, Peterborough - Ipswich Town U21 4:1, EFL Trophy (Anglia), 6.10.2026
Jakie statystyki ma Ipswich Town U21 w tym sezonie?
Bilans Ipswich Town U21 w tym sezonie to 2 mecze i wynik 0-0-2 przy 1 zdobytej bramce i 10 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 38%, a oddaje 2,5 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ipswich Town U21 - zawodnicy
Jak wygląda kadra Ipswich Town U21 w sezonie 2026/2027.
Wyróżniający się zawodnicy Ipswich Town U21 w sezonie 2026/2027
Ipswich Town U21 - transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ipswich Town U21 w sezonie 2026/2027.
Ipswich Town U21 transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Paź 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Irlandia | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 28 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Anglia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 06 Sie 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 27 Lip 2026 |
|
Anglia | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 15 Lip 2026 |
|
Nowa Zelandia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
![]() |
Anglia | 19 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Anglia | 19 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ipswich Town U21 w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ipswich Town U21 trafiło 2 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
