Luca Fletcher

napastnik #62
Wiek / data ur.19 lat (18.04.2007)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjanapastnik
Preferowana noganieznana
Zarobkib.d.
Dołączył30.06.2026
Kontrakt dob.d.
Wartość rynkowab.d.

Luca Fletcher jest piłkarzem występującym obecnie w Ipswich Town U21. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.

Liczby Luca Fletcher w EFL Trophy 2026
Mecze
1
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
88'
Średnia ocena
5.65
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Luca Fletcher

Ocena
Najbliższy hitowy mecz
Birmingham Legion Brooklyn
23.09.2026·18:00

Statystyki

5,65
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Transfery

ostatni transfer30.06.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Napastnik (9)
Preferowana noga Nieznana
Mapa pozycji

Jakie statystyki ma Luca Fletcher w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Luca Fletcher wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.65, a skuteczność strzałów to 0,0%. Luca Fletcher oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 1,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Luca Fletcher w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Luca Fletcher rozegrał w barwach Ipswich Town U21 w EFL Trophy 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 88 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Luca Fletcher

Pierwszy transfer Luca Fletcher w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Reading (Youth) do Manchester City U18 za 700 tysięcy euro.

Na jakiej pozycji gra Luca Fletcher?

Luca Fletcher najczęściej występuje jako Napastnik (9).

Kiedy urodził się Luca Fletcher?

Luca Fletcher urodził się 18 kwietnia 2007, ma narodowość angielską. Obecnie piłkarz ma 19 lat.