Porównanie kursów Colorado Rapids - Minnesota United FC
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Colorado Rapids - Minnesota United FC dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS), liczbę goli, dokładny wynik, podwójną szansę oraz na handicap z 15 października 2026 (w ramach 29. kolejki MLS). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na liczbę goli i przy stawce 100 zł daje 35 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Colorado Rapids po kursie 2,15 w Betfan, remis po kursie 3,65 w LV BET oraz wygrana Minnesoty United FC po kursie 3,20 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Minnesoty United FC wystawia LV BET - 3,20, w porównaniu do najniższego 3,00 w STS. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
12,00 | 1,02 | 4,45 | 1,16 | 2,25 | 1,56 | 1,51 | 2,37 | 1,19 | 4,10 | 1,06 | 7,20 | 1,01 | 14,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
15,00 | 1,03 | 4,60 | 1,18 | 2,25 | 1,58 | 1,53 | 2,40 | 1,20 | 4,20 | 1,07 | 8,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4,40 | 1,17 | 2,25 | 1,57 | 1,52 | 2,35 | 1,20 | 4,05 | 1,07 | 6,90 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9,00 | 1,02 | 4,30 | 1,17 | 2,20 | 1,57 | 1,50 | 2,35 | 1,19 | 4,00 | 1,07 | 6,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
12,50 | 1,03 | 4,65 | 1,18 | 2,32 | 1,60 | 1,52 | 2,50 | 1,20 | 4,40 | 1,08 | 8,00 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,45. To o 2,9% więcej niż najniższy kurs 2,38 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Colorado Rapids i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Minnesoty United FC i liczbę goli
Kursy na Colorado Rapids - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Minnesota United FC - handicap
Kursy na Colorado Rapids - handicap azjatycki
Kursy na Minnesota United FC - handicap azjatycki
Kursy na Colorado Rapids - handicap azjatycki pełny
Kursy na Minnesota United FC - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 14,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13,00, więc różnica między bukmacherami sięga 11,5%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14,50 | 10,00 | 12,50 | 6,40 | 11,50 | 18,00 | 8,40 | 10,50 | 10,50 | 20,00 | 38,00 | 14,50 | 22,00 | 20,50 | 25,50 | 38,00 | 46,00 | 100,00 | 33,00 | 60,00 | 47,00 | 70,00 | - | - | - | 100,00 | 100,00 | 95,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13,00 | 9,50 | 12,00 | 6,00 | 11,00 | 17,00 | 8,00 | 9,50 | 9,50 | 19,00 | 35,00 | 13,00 | 21,00 | 19,00 | 24,00 | 35,00 | 43,00 | 100,00 | 30,00 | 60,00 | 43,00 | 68,00 | 95,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Colorado Rapids - Minnesota United FC dostępnych jest 403 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 8,1% i dotyczy rynku na liczbę goli, gdzie kurs 4,65 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 4,30 w eToto.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Colorado Rapids - Minnesota United FC ma STS, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.