Swiss Super League · 13. kolejka · 08.11.2026

Porównanie kursów FC Thun - FC Basel 1893

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz FC Thun - FC Basel 1893 dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), dokładny wynik, podwójną szansę, 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach 13. kolejki Swiss Super League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 66 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo FC Thun po kursie 2,10 w eToto, remis po kursie 3,80 w eToto oraz wygrana FC Basel 1893 po kursie 2,95 w eToto.

Najwyższy kurs na wygraną FC Basel 1893 wystawia eToto - 2,95, w porównaniu do najniższego 2,82 w Superbet. Daje to 13 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 807 zł w bonusach.

1 X 2
2,05 3,60 2,82
2,10 3,60 2,85
2,08 3,75 2,90
2,10 3,80 2,95
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Basel

kurs 2,95 × 100 zł = 259,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 807 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,58 2,17
1,60 2,20
2,15 1,57
1,61 2,23
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,31 1,58 1,19
1,37 1,65 1,25
1,35 1,61 1,24
1,34 1,60 1,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,47 2,52 3,15
2,50 2,55 3,20
2,50 2,55 3,25
2,55 2,60 3,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,35 2,85 2,95
2,35 2,95 2,95
2,39 3,00 3,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,25 1,40 1,39
1,30 1,46 1,40
1,30 1,45 1,44
1,29 1,43 1,42
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,29 1,45 1,30
1,34 1,52 1,32
1,32 1,48 1,34
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5 -6.5 +6.5
17,00 1,01 5,85 1,09 2,82 1,37 1,78 1,92 1,32 3,05 1,12 5,10 1,03 8,90
22,00 1,01 5,75 1,10 2,80 1,38 1,78 1,92 1,33 3,00 1,13 5,25 - -
- - - - 2,76 1,37 1,77 1,90 1,32 2,99 - - - -
10,00 1,01 5,50 1,10 2,80 1,37 1,75 1,90 1,32 3,00 1,13 4,90 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,90. To o 3,6% więcej niż najniższy kurs 2,80 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,36 2,87
1,37 2,90
1,35 2,80
1,36 2,85
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na FC Thun strzeli

Tak Nie
1,11 5,45
1,12 5,50
1,12 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na FC Basel 1893 strzeli

Tak Nie
1,18 4,20
1,19 4,20
1,19 4,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,05 4,00 4,00 4,85 21,00 6,60
3,00 4,00 4,10 4,90 22,00 6,75
3,00 3,95 4,00 5,00 24,00 7,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Thun i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 2,30 6,70 2,60 3,75 3,75 2,95 5,15
15,00 2,20 7,75 2,50 3,80 3,75 2,90 5,40
14,00 2,13 7,40 2,44 3,65 3,65 2,80 5,20
15,00 2,18 7,80 2,50 3,80 3,75 2,90 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
17,00 4,00 5,85 6,50 5,85 6,50 4,00 16,00
22,00 4,00 6,25 7,40 6,25 7,40 4,00 24,00
22,00 3,75 6,00 7,00 6,00 7,00 3,85 22,00
23,00 3,90 6,20 7,20 6,20 7,40 4,00 23,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Basel 1893 i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,00 3,20 8,20 3,60 4,75 5,25 3,90 6,90
18,00 3,10 10,00 3,60 5,00 5,60 3,90 8,00
17,00 2,95 9,80 3,45 4,80 5,40 3,75 7,60
18,00 3,05 10,00 3,55 4,90 5,60 3,90 8,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Thun - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
3,45 6,40 13,00 - 1,37 1,13 - -
3,50 7,00 14,50 25,00 1,37 1,13 1,03 -
3,65 7,20 - - 1,39 - - -
3,60 7,20 15,00 27,00 1,38 1,13 1,03 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,15 5,65 9,00 - 4,90 7,40 - -
4,40 6,10 9,40 13,00 5,25 8,40 12,00 -
4,60 6,40 - - 5,40 - - -
4,60 6,20 9,80 14,00 5,40 8,20 13,00 15,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Basel - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
1,68 1,26 1,08 - 5,10 9,90 - -
1,65 1,27 1,08 1,02 5,25 12,50 23,00 -
1,70 1,27 - - 5,80 - - -
1,69 1,27 1,09 1,02 5,60 12,00 25,00 35,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Thun - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 +2.5
1,37 2,05 1,13 3,45 6,40
1,37 2,10 1,13 3,50 -
- 2,04 - - -
1,37 2,04 1,13 3,35 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Basel - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5
1,68 2,80 1,26 5,10 1,08
1,65 2,85 1,27 5,25 -
1,67 - - - -
1,67 2,75 1,26 4,90 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Thun - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
1,16 2,80 5,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Basel - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,36 4,30 1,11
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia eToto kursem 21,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 20,00, więc różnica między bukmacherami sięga 5%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
20,00 13,00 15,00 7,00 13,00 19,00 8,00 9,60 8,80 20,00 35,00 12,00 18,00 15,00 18,00 24,00 40,00 80,00 24,00 45,00 30,00 45,00 50,00 70,00 100,00
21,00 13,00 16,00 7,25 13,00 19,00 8,25 10,00 9,00 20,00 35,00 13,00 18,00 15,00 18,00 25,00 40,00 87,00 25,00 45,00 32,00 45,00 55,00 68,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu FC Thun - FC Basel 1893 dostępnych jest 405 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 42,0% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,23 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,57 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych FC Thun - FC Basel 1893 ma eToto, który prowadzi w 12 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.