Cymru Premier (Walia) · 6. kolejka · 31.08.2026

Porównanie kursów Flint Town United - GAP Connah S Quay FC

Zobacz kursy bukmacherskie na kolejny mecz GAP Connah S Quay FC - Flint Town United.

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Flint Town United - GAP Connah S Quay FC dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), liczbę goli, podwójną szansę, 1. połowę (1X2), obie drużyny strzelą (BTTS) oraz na handicap z 31 sierpnia 2026 (w ramach 6. kolejki Cymru Premier (Walia)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 176 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Flint Town United po kursie 4,10 w Fortuna, remis po kursie 3,70 w STS oraz wygrana GAP Connah S Quay FC po kursie 1,78 w Betfan.

Najwyższy kurs na zwycięstwo Flint Town United wystawia Fortuna - 4,10, w porównaniu do najniższego 4,00 w Superbet. Daje to 10 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 285 zł w bonusach.

1 X 2
4,00 3,60 1,74
4,10 3,70 1,77
4,10 3,65 1,73
4,05 3,65 1,78
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Flint Town

kurs 4,10 × 100 zł = 360,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 285 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,92 1,29
2,95 1,35
1,33 3,05
2,95 1,35
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,90 1,17 1,22
1,92 1,22 1,26
1,76 1,18 1,21
1,85 1,22 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
4,30 2,35 2,22
4,40 2,35 2,30
4,50 2,35 2,22
4,40 2,35 2,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
3,90 2,67 2,10
4,00 2,70 2,08
3,90 2,75 2,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,52 1,14 1,47
1,48 1,18 1,46
1,51 1,18 1,46
1,52 1,20 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,59 1,17 1,36
1,57 1,22 1,37
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
9,00 1,00 3,80 1,17 2,10 1,63 1,41 2,52 1,13 4,25 - -
12,00 1,03 4,10 1,20 2,12 1,65 1,45 2,55 1,17 4,50 1,05 7,60
7,90 1,03 3,95 1,19 2,07 1,63 1,43 2,49 1,16 4,30 - -
- - 4,15 1,20 2,15 1,63 1,47 2,50 1,17 4,40 1,06 7,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Betfan wycenia na 2,15. To o 2,9% więcej niż najniższy kurs 2,09 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,62 2,15
1,62 2,15
1,61 2,09
1,60 2,15
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
6,30 4,30 3,20 7,20 12,00 3,20
6,75 4,25 3,20 7,25 12,00 3,25
6,80 4,20 3,05 7,80 13,00 3,00
6,70 4,30 3,20 8,00 14,00 3,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Flint Town United i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 4,90 7,90 5,75 5,15 9,60 4,60 14,00
14,50 4,80 9,40 6,00 5,25 12,00 4,50 19,00
14,00 4,80 9,20 6,00 5,20 12,00 4,40 19,00
14,50 4,80 9,40 5,90 5,30 12,00 4,50 18,50
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 4,30 4,75 8,50 4,75 8,50 3,70 26,00
12,00 4,25 4,75 10,50 4,75 10,50 3,50 47,00
13,00 4,10 4,60 10,00 4,60 10,00 3,40 45,00
14,00 4,20 4,80 10,00 4,80 10,00 3,55 46,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo GAP Connah S Quay FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,30 2,05 4,45 2,47 2,67 4,00 2,17 6,00
8,90 2,00 4,75 2,45 2,65 4,10 2,15 6,60
8,20 1,90 4,40 2,32 2,55 3,80 2,03 6,20
9,00 1,99 4,80 2,43 2,69 4,00 2,15 6,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Flint Town United - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
9,00 21,00 1,92 1,35 1,11
- - 1,92 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
5,75 9,25 3,90 5,10 8,00
- - 3,85 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na GAP Connah S Quay FC - handicap

0:1 0:2 1:0 2:0 3:0
1,22 1,05 2,95 5,60 12,50
- - 2,90 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Flint Town United - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 -2.5
1,95 3,65 1,33 -
1,92 3,75 1,35 1,12
1,99 3,90 1,37 -
1,95 - 1,43 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na GAP Connah S Quay FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5 +2.5
1,19 1,67 2,72 -
1,22 1,77 2,95 5,60
1,22 1,73 2,85 -
- 1,77 2,60 -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Flint Town United - handicap azjatycki pełny

-1
1,55
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na GAP Connah S Quay FC - handicap azjatycki pełny

+1
2,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Betfan kursem 12,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 12,00, więc różnica między bukmacherami sięga 4,2%.

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4 5:0 0:5 5:1 1:5 6:0 0:6
12,00 12,00 7,40 6,00 22,00 7,80 12,00 7,00 11,00 60,00 12,00 30,00 11,00 35,00 20,00 45,00 100,00 26,00 100,00 23,00 100,00 40,00 100,00 100,00 100,00 - - - - - -
12,00 12,50 7,90 6,10 22,00 8,40 12,00 7,40 11,00 55,00 13,00 31,00 11,50 33,00 20,00 46,00 100,00 28,00 100,00 24,50 100,00 42,00 - - - 100,00 75,00 100,00 65,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Flint Town United - GAP Connah S Quay FC dostępnych jest 338 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 136,4% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 3,05 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,29 w Superbet.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Flint Town United - GAP Connah S Quay FC ma Betfan, który prowadzi w 16 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.