K League 1 (Korea Południowa) · play offy · 08.11.2026

Porównanie kursów Gangwon FC - Jeonbuk Motors

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Gangwon FC - Jeonbuk Motors dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), liczbę goli, podwójną szansę, 1. połowę (1X2) oraz na handicap z 8 listopada 2026 (w ramach play offy K League 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 46 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Gangwon FC po kursie 2,38 w eToto, remis po kursie 3,10 w eToto oraz wygrana Jeonbuk Motors po kursie 3,10 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną Jeonbuk Motors wystawia LV BET - 3,10, w porównaniu do najniższego 2,88 w Betclic. Daje to 22 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,34 3,05 2,93
2,27 3,02 2,88
2,38 3,10 3,00
2,35 3,10 3,10
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Jeonbuk Motors

kurs 3,10 × 100 zł = 272,80 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
2,08 1,67
1,62 2,00
1,68 2,10
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,30 1,44 1,29
1,34 1,51 1,28
1,34 1,49 1,32
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
3,05 2,01 3,65
2,92 1,96 3,50
3,10 2,05 3,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,62 2,30 3,10
2,75 2,41 3,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,24 1,31 1,63
1,23 1,32 1,51
1,24 1,31 1,63
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,29 1,38 1,38
1,29 1,38 1,47
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
- - 2,78 1,35 1,61 2,11 1,22 3,65 - - - -
6,00 1,05 2,75 1,32 1,59 2,03 1,21 3,40 1,06 5,75 - -
6,50 1,07 2,80 1,36 1,62 2,10 1,22 3,70 1,06 6,75 1,01 10,00
- - 2,90 1,35 1,65 2,10 1,22 3,75 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Tak, którą eToto wycenia na 1,86. To o 2,8% więcej niż najniższy kurs 1,81 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,83 1,78
1,81 1,76
1,86 1,81
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Gangwon FC strzeli

Tak Nie
1,31 3,15
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Jeonbuk Motors strzeli

Tak Nie
1,41 2,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,35 3,63 5,40 3,38 8,50 4,05
5,00 4,20 6,20 3,65 8,20 4,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Gangwon FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,00 2,95 - - - - - -
6,10 2,57 3,85 3,48 2,50 7,00 2,15 12,50
7,20 3,00 4,50 4,00 2,85 8,40 2,45 15,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
7,80 4,00 - - - - - -
8,50 3,58 3,07 11,25 3,07 11,25 2,50 70,00
8,20 4,20 3,50 13,00 3,50 13,00 2,85 90,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Jeonbuk Motors i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,00 3,80 - - - - - -
7,25 3,47 4,65 4,45 3,00 9,75 2,62 17,00
8,40 3,90 5,40 5,20 3,45 12,00 3,00 21,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gangwon FC - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
4,60 10,00 - - 1,33 - -
5,00 12,00 28,00 45,00 1,37 1,09 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
3,80 5,80 - - 4,20 - -
4,10 6,80 12,00 14,00 4,60 8,20 13,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeonbuk Motors - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0
1,50 1,13 - - 6,20 - -
1,55 1,16 1,03 1,01 6,80 18,00 40,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gangwon FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,33 2,18 1,07 4,00
1,36 2,28 1,09 4,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeonbuk Motors - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
2,73 1,51 5,25 1,15
1,54 2,80 1,16 5,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gangwon FC - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,13 3,65
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Jeonbuk Motors - handicap azjatycki pełny

-1 +1
1,23 5,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 8,50. Najniższa oferta na ten sam wynik to 7,00, więc różnica między bukmacherami sięga 21,4%.

Dla meczu Gangwon FC - Jeonbuk Motors dostępnych jest 292 kursów od 4 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 28,4% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,08 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,62 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Gangwon FC - Jeonbuk Motors ma eToto, który prowadzi w 17 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.