Porównanie kursów Gençlerbirliği - Galatasaray
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Gençlerbirliği - Galatasaray dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), dokładny wynik, zakład bez remisu (DNB), podwójną szansę oraz na handicap z 17 października 2026 (w ramach 8. kolejki Super Lig (Turcja)). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 407 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Gençlerbirliği po kursie 7,00 w LV BET, remis po kursie 5,40 w LV BET oraz wygrana Galatasaray po kursie 1,38 w LV BET.
Najwyższy kurs na zwycięstwo Gençlerbirliği wystawia LV BET - 7,00, w porównaniu do najniższego 6,00 w Superbet. Daje to 100 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16,00 | 1,01 | 5,35 | 1,11 | 2,65 | 1,41 | 1,68 | 2,05 | 1,28 | 3,30 | 1,10 | 5,65 | 1,03 | 10,00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
20,00 | 1,02 | 5,60 | 1,13 | 2,70 | 1,43 | 1,70 | 2,05 | 1,30 | 3,40 | 1,11 | 6,10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,56 | 1,40 | 1,66 | 2,00 | 1,27 | 3,15 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 5,30 | 1,12 | 2,65 | 1,42 | 1,70 | 2,05 | 1,28 | 3,30 | 1,10 | 5,60 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
10,00 | 1,01 | 5,00 | 1,12 | 2,60 | 1,42 | 1,68 | 2,00 | 1,28 | 3,25 | 1,11 | 5,50 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2,80 | 1,42 | 1,75 | 2,05 | 1,30 | 3,45 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2,15. To o 5,4% więcej niż najniższy kurs 2,04 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo Gençlerbirliği i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Galatasaray i liczbę goli
Kursy na Gençlerbirliği - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Galatasaray - handicap
Kursy na Gençlerbirliği - handicap azjatycki
Kursy na Galatasaray - handicap azjatycki
Kursy na Gençlerbirliği - handicap azjatycki pełny
Kursy na Galatasaray - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 1:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 25,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 22,00, więc różnica między bukmacherami sięga 13,6%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
21,00 | 25,00 | 9,80 | 9,80 | 50,00 | 8,00 | 21,00 | 8,20 | 16,00 | 100,00 | 9,60 | 60,00 | 10,00 | 50,00 | 20,00 | 60,00 | 100,00 | 15,00 | 100,00 | 16,00 | 100,00 | 35,00 | 100,00 | 100,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
20,00 | 23,00 | 9,20 | 9,20 | 48,00 | 7,50 | 19,50 | 7,80 | 15,50 | 100,00 | 9,00 | 60,00 | 9,40 | 49,00 | 19,00 | 55,00 | 100,00 | 14,50 | 100,00 | 15,00 | 100,00 | 31,00 | - | - | - | 100,00 | 29,00 | 100,00 | 30,00 | 100,00 | 70,00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
19,00 | 22,00 | 9,00 | 9,00 | 45,00 | 7,25 | 19,00 | 7,50 | 15,00 | 100,00 | 8,50 | 55,00 | 9,00 | 45,00 | 18,00 | 55,00 | 100,00 | 14,00 | 100,00 | 14,00 | 100,00 | 29,00 | 100,00 | 90,00 | 100,00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu Gençlerbirliği - Galatasaray dostępnych jest 444 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 360,2% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 5,20 w eToto przewyższa najniższą selekcję 1,13 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych Gençlerbirliği - Galatasaray ma STS, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.