K League 1 (Korea Południowa) · play offy baraży o utrzymanie · 07.11.2026

Porównanie kursów Gimcheon Sangmu FC - FC Anyang

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Gimcheon Sangmu FC - FC Anyang dla 23 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), podwójną szansę, 1. połowę (1X2), 2. połowę (1X2), dokładny wynik oraz na handicap z 7 listopada 2026 (w ramach play offy baraży o utrzymanie K League 1). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 69 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Gimcheon Sangmu FC po kursie 2,20 w eToto, remis po kursie 3,50 w LV BET oraz wygrana FC Anyang po kursie 3,20 w LV BET.

Najwyższy kurs na wygraną FC Anyang wystawia LV BET - 3,20, w porównaniu do najniższego 3,00 w STS. Daje to 20 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.

1 X 2
2,15 3,20 3,00
2,15 3,25 3,05
2,08 3,22 3,02
2,20 3,35 3,10
2,12 3,50 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną FC Anyang

kurs 3,20 × 100 zł = 281,60 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 4436 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,58 2,25
2,23 1,58
1,54 2,13
1,59 2,26
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,33 1,62 1,30
1,28 1,51 1,26
1,31 1,59 1,25
1,31 1,56 1,29
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,70 2,20 3,50
2,70 2,21 3,60
2,60 2,13 3,47
2,75 2,24 3,70
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,50 2,60 3,20
2,40 2,48 3,12
2,55 2,60 3,30
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,25 1,40 1,52
1,25 1,38 1,53
1,24 1,39 1,43
1,25 1,38 1,53
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę - podwójna szansa

1X X2 12
1,30 1,47 1,40
1,29 1,45 1,33
1,29 1,44 1,41
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5 -5.5 +5.5
11,00 1,04 3,70 1,24 1,95 1,77 1,37 2,85 1,13 5,10 1,04 10,50
- - 3,50 1,23 1,90 1,75 1,36 2,77 - - - -
6,75 1,03 3,45 1,20 1,89 1,69 1,35 2,63 1,12 4,45 1,03 6,60
8,00 1,04 3,60 1,23 1,91 1,75 1,36 2,80 1,13 5,00 1,03 8,00
- - 3,60 1,25 1,95 1,75 1,35 2,90 - - - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą STS wycenia na 2,12. To o 4,4% więcej niż najniższy kurs 2,03 dostępny na tę samą opcję.

Tak Nie
1,65 2,12
1,61 2,06
1,59 2,03
1,63 2,10
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na Gimcheon Sangmu FC strzeli

Tak Nie
1,22 3,90
1,21 3,90
Najwyższy w danym wyniku

Kurs na FC Anyang strzeli

Tak Nie
1,33 3,00
1,33 3,05
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
4,00 4,00 5,50 3,80 11,00 5,40
3,43 3,47 4,70 3,53 12,00 4,85
3,95 4,00 5,40 3,85 12,00 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Gimcheon Sangmu FC i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
8,90 2,55 5,10 3,20 3,00 5,75 2,50 9,60
8,60 2,46 4,70 2,85 2,80 5,40 - -
7,25 2,08 4,40 2,77 2,62 4,85 2,17 7,75
8,80 2,50 5,20 3,15 2,95 5,60 2,46 9,40
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 4,00 4,20 10,00 4,20 10,00 3,20 50,00
11,00 3,80 4,20 10,00 4,10 10,00 - -
12,75 3,60 3,63 8,50 3,63 8,50 2,73 40,00
11,00 3,95 4,20 10,00 4,20 10,00 3,15 50,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo FC Anyang i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 3,75 7,00 4,70 4,00 9,25 3,40 15,00
11,00 3,60 7,00 4,80 3,90 9,00 - -
9,50 3,40 5,90 4,00 3,47 7,75 2,93 12,25
11,00 3,70 7,00 4,70 4,00 9,20 3,40 15,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gimcheon Sangmu FC - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,00 9,10 20,00 32,00 1,33 1,10 1,02 -
3,80 8,00 - - 1,30 - - -
4,10 9,20 21,00 35,00 1,34 1,10 1,02 1,01
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
4,10 6,25 10,00 13,00 4,90 9,00 12,00 -
3,90 5,60 - - 4,60 - - -
4,20 6,20 10,00 14,00 5,00 8,40 13,00 14,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Anyang - handicap

0:1 0:2 0:3 0:4 1:0 2:0 3:0 4:0
1,62 1,22 1,05 1,01 6,25 18,00 31,00 -
1,58 1,18 - - 6,20 - - -
1,64 1,22 1,06 1,01 6,80 17,00 35,00 45,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gimcheon Sangmu FC - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,33 2,15 1,10 4,00
1,30 2,02 1,07 3,48
1,34 2,11 1,09 3,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Anyang - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5 +1.5
1,62 3,00 1,22 6,25
2,85 1,60 5,25 1,20
1,62 2,95 1,21 5,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Gimcheon Sangmu FC - handicap azjatycki pełny

-1 +1 +2
1,12 3,10 6,60
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na FC Anyang - handicap azjatycki pełny

-1 +1 -2
1,30 5,00 1,07
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Betclic kursem 12,00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 10,00, więc różnica między bukmacherami sięga 20%.

Dla meczu Gimcheon Sangmu FC - FC Anyang dostępnych jest 408 kursów od 5 legalnych bukmacherów na 23 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 44,8% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2,23 w Fortuna przewyższa najniższą selekcję 1,54 w Betclic.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Gimcheon Sangmu FC - FC Anyang ma eToto, który prowadzi w 11 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.