Porównanie kursów Imabari - Montedio Yamagata

Porównaj kursy bukmacherskie na mecz Imabari - Montedio Yamagata dla 15 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), zakład bez remisu (DNB), dokładny wynik, podwójną szansę, liczbę goli oraz na handicap z 29 sierpnia 2026 (w ramach 4. kolejki J2 League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2) i przy stawce 100 zł daje 25 zł więcej potencjalnej wypłaty.

Kursy na zwycięstwo (1X2)

W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo Imabari po kursie 2,34 w Fortuna, remis po kursie 3,70 w LV BET oraz wygrana Montedio Yamagata po kursie 2,65 w Fortuna.

Najwyższy kurs na wygraną Montedio Yamagata wystawia Fortuna - 2,65, w porównaniu do najniższego 2,60 w LV BET. Daje to 5 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 525 zł w bonusach.

1 X 2
2,34 3,45 2,65
2,27 3,70 2,60
Najwyższy w danym wyniku

Najwyższy kurs na wygraną Montedio

kurs 2,65 × 100 zł = 233,20 zł

potencjalnej wygranej

+ najwyższy bonus 525 zł

Reklama

Kursy na zakład bez remisu (DNB)

1 2
1,97 1,75
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na podwójną szansę

1X X2 12
1,36 1,44 1,25
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę (1X2)

1 X 2
2,90 2,27 3,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 2. połowę (1X2)

1 X 2
2,65 2,65 2,90
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na 1. połowę – podwójna szansa

1X X2 12
1,29 1,33 1,49
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
3,90 1,19 2,07 1,63 1,43 2,50 1,16 4,30
4,05 1,18 2,12 1,60 1,45 2,47 - -
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)

Tak Nie
1,53 2,24
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na mecz i BTTS

1/tak X/tak 2/tak 1/nie X/nie 2/nie
3,85 3,85 4,30 4,40 13,00 5,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Imabari i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
10,00 2,60 5,80 3,20 3,25 5,60 2,70 8,80
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na remis i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
13,00 3,80 4,50 9,00 4,50 9,00 3,25 40,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na zwycięstwo Montedio Yamagata i liczbę goli

-1.5 +1.5 -2.5 +2.5 -3.5 +3.5 -4.5 +4.5
11,00 2,95 6,40 3,65 3,60 6,60 3,00 10,00
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Imabari - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 +1.5
1,44 2,31 4,20
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na Montedio Yamagata - handicap azjatycki

-0.5 +0.5 -1.5
1,54 2,60 1,19
Najwyższy w danym wyniku

Kursy na dokładny wynik

0:0 1:0 0:1 1:1 2:0 0:2 2:1 1:2 2:2 3:0 0:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:3 4:0 0:4 4:1 1:4 4:2 2:4 4:3 3:4 4:4
12,00 8,80 9,60 5,60 11,00 13,00 8,00 8,60 9,80 22,00 27,00 15,00 18,00 21,00 23,00 40,00 60,00 70,00 40,00 50,00 50,00 60,00 100,00 100,00 100,00
Najwyższy w danym wyniku

Dla meczu Imabari - Montedio Yamagata dostępnych jest 97 kursów od 2 legalnych bukmacherów na 15 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 7,3% i dotyczy rynku na zwycięstwo (1X2), gdzie kurs 3,70 w LV BET przewyższa najniższą selekcję 3,45 w Fortuna.

Najwięcej najwyższych kursów meczowych Imabari - Montedio Yamagata ma Fortuna, który prowadzi w 21 rynkach zdarzeń.

Wyświetlane kursy są treściami reklamowymi legalnych bukmacherów, sponsorów Legalsport.pl. Ostateczny kurs zakładu jest zawsze kursem widocznym u bukmachera w momencie zawierania kuponu.