Porównanie kursów KV Mechelen - KVC Westerlo
Porównaj kursy bukmacherskie na mecz KV Mechelen - KVC Westerlo dla 21 rynków, w tym na zwycięstwo (1X2), 1. połowę (1X2), podwójną szansę, obie drużyny strzelą (BTTS), dokładny wynik oraz na handicap z 5 września 2026 (w ramach 5. kolejki Jupiler Pro League). Największa różnica kursowa dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB) i przy stawce 100 zł daje 73 zł więcej potencjalnej wypłaty.
Kursy na zwycięstwo (1X2)
W rynku 1X2 najlepiej wyceniane są obecnie trzy główne selekcje: zwycięstwo KV Mechelen po kursie 2.15 w Superbet, remis po kursie 3.70 w LV BET oraz wygrana Westerlo po kursie 3.25 w LV BET.
Najwyższy kurs na wygraną Westerlo wystawia LV BET - 3.25, w porównaniu do najniższego 3.00 w STS. Daje to 25 zł więcej potencjalnej wygranej przy stawce 100 zł + dodatkowe 4436 zł w bonusach.
Kursy na zakład bez remisu (DNB)
Kursy na podwójną szansę
Kursy na 1. połowę (1X2)
Kursy na 2. połowę (1X2)
Kursy na 1. połowę – podwójna szansa
Kursy na 2. połowę - podwójna szansa
Kursy na liczbę goli
| -0.5 | +0.5 | -1.5 | +1.5 | -2.5 | +2.5 | -3.5 | +3.5 | -4.5 | +4.5 | -5.5 | +5.5 | -6.5 | +6.5 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14.00 | 1.02 | 4.60 | 1.18 | 2.27 | 1.60 | 1.52 | 2.45 | 1.20 | 4.35 | 1.07 | 7.90 | 1.02 | 16.00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14.50 | 1.03 | 4.50 | 1.18 | 2.25 | 1.60 | 1.52 | 2.45 | 1.20 | 4.25 | 1.07 | 8.40 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4.20 | 1.17 | 2.19 | 1.57 | 1.49 | 2.36 | 1.18 | 4.00 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | 4.35 | 1.18 | 2.25 | 1.58 | 1.50 | 2.40 | 1.20 | 4.15 | 1.07 | 7.10 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
9.00 | 1.02 | 4.20 | 1.17 | 2.20 | 1.57 | 1.50 | 2.40 | 1.19 | 4.00 | 1.06 | 6.75 | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
- | - | - | - | 2.32 | 1.60 | 1.55 | 2.47 | 1.20 | 4.40 | - | - | - | - | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kursy na obie drużyny strzelą (BTTS)
Na rynku BTTS najwyżej stoi selekcja Nie, którą Superbet wycenia na 2.42. To o 5,7% więcej niż najniższy kurs 2.29 dostępny na tę samą opcję.
Kursy na mecz i BTTS
Kursy na zwycięstwo KV Mechelen i liczbę goli
Kursy na remis i liczbę goli
Kursy na zwycięstwo Westerlo i liczbę goli
Kursy na KV Mechelen - handicap
Kursy na remis - handicap
Kursy na Westerlo - handicap
Kursy na KV Mechelen - handicap azjatycki
Kursy na Westerlo - handicap azjatycki
Kursy na KV Mechelen - handicap azjatycki pełny
Kursy na Westerlo - handicap azjatycki pełny
Kursy na dokładny wynik
W dokładnym wyniku wyróżnia się rezultat 0:0, który najwyżej wycenia Fortuna kursem 15.00. Najniższa oferta na ten sam wynik to 13.00, więc różnica między bukmacherami sięga 15,4%.
| 0:0 | 1:0 | 0:1 | 1:1 | 2:0 | 0:2 | 2:1 | 1:2 | 2:2 | 3:0 | 0:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:3 | 4:0 | 0:4 | 4:1 | 1:4 | 4:2 | 2:4 | 4:3 | 3:4 | 4:4 | 5:0 | 0:5 | 5:1 | 1:5 | 6:0 | 0:6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
15.00 | 10.00 | 13.00 | 6.80 | 12.00 | 18.00 | 8.60 | 11.00 | 11.00 | 20.00 | 40.00 | 15.00 | 23.00 | 22.00 | 27.00 | 40.00 | 45.00 | 100.00 | 35.00 | 70.00 | 50.00 | 80.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
14.50 | 9.80 | 12.50 | 6.50 | 11.50 | 18.00 | 8.40 | 10.50 | 11.00 | 19.50 | 38.00 | 14.50 | 22.50 | 20.50 | 26.00 | 40.00 | 45.00 | 100.00 | 33.00 | 65.00 | 48.00 | 75.00 | - | - | - | 100.00 | 100.00 | 95.00 | 100.00 | 100.00 | 100.00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
13.00 | 9.00 | 11.00 | 6.25 | 11.00 | 17.00 | 7.75 | 9.50 | 10.00 | 18.00 | 35.00 | 13.00 | 21.00 | 19.00 | 24.00 | 38.00 | 43.00 | 100.00 | 30.00 | 60.00 | 45.00 | 70.00 | 95.00 | 100.00 | 100.00 | - | - | - | - | - | - | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najwyższy w danym wyniku
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Dla meczu KV Mechelen - KVC Westerlo dostępnych jest 492 kursów od 6 legalnych bukmacherów na 21 rynkach. Procentowo największa różnica wynosi 46,5% i dotyczy rynku na zakład bez remisu (DNB), gdzie kurs 2.30 w Superbet przewyższa najniższą selekcję 1.57 w Fortuna.
Najwięcej najwyższych kursów meczowych KV Mechelen - KVC Westerlo ma LV BET, który prowadzi w 6 rynkach zdarzeń.