Allsvenskan
Szwecja (piłka nożna)
Allsvenskan (Szwecja) - statystyki
Statystyki drużyn i sędziów Allsvenskan w sezonie 2026.
Bilans meczów u siebie
Punkty na mecz, bilans Z-R-P i gole w meczach domowych| # | Drużyna | Pkt/m | Bilans | Gole |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,33 | 9-1-2 | 34:7 | |
|
|
2,09 | 7-2-2 | 25:15 | |
|
|
2,00 | 7-3-2 | 21:9 | |
|
|
1,75 | 6-3-3 | 16:13 | |
|
|
1,67 | 5-5-2 | 21:18 | |
|
|
1,58 | 6-1-5 | 30:14 | |
|
|
1,58 | 5-4-3 | 16:5 | |
|
|
1,55 | 5-2-4 | 14:17 | |
|
|
1,45 | 4-4-3 | 17:13 | |
|
|
1,36 | 4-3-4 | 15:13 | |
|
|
1,33 | 5-1-6 | 25:20 | |
|
|
1,18 | 4-1-6 | 17:25 | |
|
|
1,00 | 3-2-6 | 11:15 | |
|
|
1,00 | 3-2-6 | 9:18 | |
|
|
0,92 | 3-2-7 | 12:19 | |
|
|
0,82 | 1-6-4 | 17:20 |
Bilans meczów na wyjeździe
Punkty na mecz, bilans Z-R-P i gole w meczach wyjazdowych| # | Drużyna | Pkt/m | Bilans | Gole |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,58 | 10-1-1 | 28:13 | |
|
|
2,27 | 8-1-2 | 18:7 | |
|
|
1,82 | 6-2-3 | 13:13 | |
|
|
1,73 | 5-4-2 | 21:12 | |
|
|
1,67 | 5-5-2 | 19:15 | |
|
|
1,58 | 6-1-5 | 17:23 | |
|
|
1,45 | 4-4-3 | 14:13 | |
|
|
1,36 | 4-3-4 | 15:14 | |
|
|
1,27 | 4-2-5 | 16:28 | |
|
|
1,25 | 4-3-5 | 21:28 | |
|
|
1,09 | 2-6-3 | 16:20 | |
|
|
1,00 | 3-2-6 | 12:16 | |
|
|
0,75 | 2-3-7 | 9:20 | |
|
|
0,50 | 2-0-10 | 8:32 | |
|
|
0,25 | 0-3-9 | 7:26 | |
|
|
0,17 | 0-2-10 | 7:20 |
Mecze bez porażki i bez zwycięstwa
Podwójna szansa| # | Drużyna | 1X | X2 | 12 |
|---|---|---|---|---|
|
|
20 (87%) | 6 (26%) | 20 (87%) | |
|
|
19 (83%) | 13 (57%) | 14 (61%) | |
|
|
18 (78%) | 12 (52%) | 16 (70%) | |
|
|
17 (74%) | 10 (43%) | 19 (83%) | |
|
|
16 (70%) | 9 (39%) | 21 (91%) | |
|
|
15 (65%) | 13 (57%) | 18 (78%) | |
|
|
15 (65%) | 13 (57%) | 18 (78%) | |
|
|
15 (65%) | 14 (61%) | 17 (74%) | |
|
|
14 (61%) | 12 (52%) | 20 (87%) | |
|
|
14 (61%) | 15 (65%) | 17 (74%) | |
|
|
14 (61%) | 15 (65%) | 17 (74%) | |
|
|
13 (57%) | 18 (78%) | 15 (65%) | |
|
|
10 (43%) | 18 (78%) | 18 (78%) | |
|
|
9 (39%) | 18 (78%) | 19 (83%) | |
|
|
9 (39%) | 20 (87%) | 17 (74%) | |
|
|
8 (35%) | 20 (87%) | 18 (78%) |
Forma – ostatnie 5 meczów
Punkty, bilans i gole z ostatnich 5 kolejek| # | Drużyna | Pkt | Bilans | Gole | Pkt/m |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
15 | 5-0-0 | 9:2 | 3,00 | |
|
|
12 | 4-0-1 | 6:2 | 2,40 | |
|
|
12 | 4-0-1 | 7:2 | 2,40 | |
|
|
12 | 4-0-1 | 10:3 | 2,40 | |
|
|
10 | 3-1-1 | 6:3 | 2,00 | |
|
|
9 | 3-0-2 | 9:4 | 1,80 | |
|
|
8 | 2-2-1 | 10:4 | 1,60 | |
|
|
7 | 2-1-2 | 7:6 | 1,40 | |
|
|
7 | 2-1-2 | 7:3 | 1,40 | |
|
|
6 | 2-0-3 | 9:14 | 1,20 | |
|
|
6 | 2-0-3 | 4:9 | 1,20 | |
|
|
4 | 1-1-3 | 3:6 | 0,80 | |
|
|
3 | 0-3-2 | 4:10 | 0,60 | |
|
|
2 | 0-2-3 | 8:13 | 0,40 | |
|
|
1 | 0-1-4 | 3:11 | 0,20 | |
|
|
0 | 0-0-5 | 0:9 | 0,00 |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Forma – ostatnie 10 meczów
Punkty, bilans i gole z ostatnich 10 kolejek| # | Drużyna | Pkt | Bilans | Gole | Pkt/m |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
22 | 7-1-2 | 18:8 | 2,20 | |
|
|
22 | 7-1-2 | 16:12 | 2,20 | |
|
|
21 | 7-0-3 | 21:6 | 2,10 | |
|
|
20 | 6-2-2 | 21:7 | 2,00 | |
|
|
19 | 6-1-3 | 17:12 | 1,90 | |
|
|
16 | 4-4-2 | 15:8 | 1,60 | |
|
|
16 | 5-1-4 | 11:11 | 1,60 | |
|
|
16 | 5-1-4 | 12:13 | 1,60 | |
|
|
14 | 4-2-4 | 18:20 | 1,40 | |
|
|
12 | 3-3-4 | 18:22 | 1,20 | |
|
|
11 | 3-2-5 | 10:9 | 1,10 | |
|
|
10 | 3-1-6 | 8:12 | 1,00 | |
|
|
8 | 2-2-6 | 6:16 | 0,80 | |
|
|
6 | 1-3-6 | 9:22 | 0,60 | |
|
|
5 | 1-2-7 | 5:18 | 0,50 | |
|
|
5 | 1-2-7 | 11:21 | 0,50 |
Wygrane mecze – różnica goli
Ile meczów wygranych 1, 2 lub 3+ golami| # | Drużyna | 1 golem | 2 golami | 3+ |
|---|---|---|---|---|
|
|
8 (35%) | 5 (22%) | 4 (17%) | |
|
|
8 (35%) | 1 (4%) | 1 (4%) | |
|
|
7 (30%) | 1 (4%) | 3 (13%) | |
|
|
7 (30%) | 2 (9%) | 0 (0%) | |
|
|
6 (26%) | 3 (13%) | 2 (9%) | |
|
|
5 (22%) | 4 (17%) | 5 (22%) | |
|
|
5 (22%) | 2 (9%) | 3 (13%) | |
|
|
5 (22%) | 3 (13%) | 0 (0%) | |
|
|
4 (17%) | 5 (22%) | 1 (4%) | |
|
|
3 (13%) | 3 (13%) | 7 (30%) | |
|
|
3 (13%) | 1 (4%) | 1 (4%) | |
|
|
2 (9%) | 2 (9%) | 4 (17%) | |
|
|
2 (9%) | 1 (4%) | 2 (9%) | |
|
|
2 (9%) | 1 (4%) | 2 (9%) | |
|
|
2 (9%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
1 (4%) | 1 (4%) | 1 (4%) |
Przegrane mecze – różnica goli
Ile meczów przegranych 1, 2 lub 3+ golami| # | Drużyna | 1 golem | 2 golami | 3+ |
|---|---|---|---|---|
|
|
10 (43%) | 1 (4%) | 3 (13%) | |
|
|
6 (26%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
6 (26%) | 1 (4%) | 2 (9%) | |
|
|
5 (22%) | 4 (17%) | 0 (0%) | |
|
|
5 (22%) | 2 (9%) | 2 (9%) | |
|
|
5 (22%) | 5 (22%) | 3 (13%) | |
|
|
5 (22%) | 4 (17%) | 5 (22%) | |
|
|
4 (17%) | 2 (9%) | 0 (0%) | |
|
|
4 (17%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
4 (17%) | 0 (0%) | 4 (17%) | |
|
|
4 (17%) | 1 (4%) | 3 (13%) | |
|
|
4 (17%) | 2 (9%) | 4 (17%) | |
|
|
3 (13%) | 8 (35%) | 4 (17%) | |
|
|
2 (9%) | 0 (0%) | 1 (4%) | |
|
|
2 (9%) | 2 (9%) | 4 (17%) | |
|
|
1 (4%) | 2 (9%) | 1 (4%) |
Najczęstsze dokładne wyniki
Najczęstszy wynik wygranej, remisu i porażki (liczba meczów)| # | Drużyna | Zwycięstwo | Remis | Porażka |
|---|---|---|---|---|
|
|
1:0 (6) | 2:2 (1) | 2:3 (4) | |
|
|
2:0 (4) | 2:2 (2) | 0:3 (1) | |
|
|
1:0 (4) | 1:1 (1) | 1:2 (3) | |
|
|
2:1 (4) | 1:1 (3) | 0:3 (2) | |
|
|
3:0 (3) | 1:1 (4) | 0:2 (2) | |
|
|
2:0 (3) | 1:1 (5) | 1:2 (3) | |
|
|
2:0 (3) | 0:0 (2) | 0:1 (3) | |
|
|
1:0 (3) | 1:1 (4) | 0:2 (2) | |
|
|
2:1 (3) | 2:2 (4) | 1:2 (4) | |
|
|
2:1 (3) | 1:1 (2) | 0:1 (7) | |
|
|
3:0 (2) | 1:1 (4) | 0:3 (1) | |
|
|
4:0 (2) | 1:1 (3) | 0:2 (3) | |
|
|
3:0 (2) | 1:1 (4) | 0:2 (5) | |
|
|
4:1 (1) | 1:1 (5) | 0:3 (2) | |
|
|
3:0 (1) | 1:1 (4) | 0:2 (3) | |
|
|
2:0 (1) | 1:1 (5) | 0:2 (6) |
Najwyższe wyniki
Najwyższe zwycięstwo, remis i porażka w sezonie| # | Drużyna | Z | R | P |
|---|---|---|---|---|
|
|
4:1 | 4:4 | 0:3 | |
|
|
6:0 | 1:1 | 1:3 | |
|
|
8:1 | 1:1 | 0:2 | |
|
|
4:0 | 2:2 | 1:3 | |
|
|
5:0 | 3:3 | 0:3 | |
|
|
4:0 | 2:2 | 1:4 | |
|
|
4:1 | 3:3 | 0:6 | |
|
|
4:1 | 2:2 | 0:6 | |
|
|
3:1 | 2:2 | 1:4 | |
|
|
4:0 | 2:2 | 1:3 | |
|
|
3:1 | 2:2 | 0:4 | |
|
|
4:1 | 4:4 | 0:4 | |
|
|
3:0 | 2:2 | 0:4 | |
|
|
3:0 | 2:2 | 0:5 | |
|
|
3:0 | 2:2 | 1:8 | |
|
|
2:0 | 1:1 | 0:4 |
Bilans meczów z czołówką (1.–6.)
Punkty na mecz i bilans Z-R-P z czołówką tabeli| # | Drużyna | Pkt/m | Bilans | Mecze |
|---|---|---|---|---|
|
|
1,86 | 4-1-2 | 7 | |
|
|
1,67 | 3-1-2 | 6 | |
|
|
1,57 | 3-2-2 | 7 | |
|
|
1,43 | 3-1-3 | 7 | |
|
|
1,33 | 3-3-3 | 9 | |
|
|
1,27 | 4-2-5 | 11 | |
|
|
1,25 | 3-1-4 | 8 | |
|
|
1,00 | 2-3-4 | 9 | |
|
|
0,90 | 2-3-5 | 10 | |
|
|
0,86 | 2-0-5 | 7 | |
|
|
0,70 | 1-4-5 | 10 | |
|
|
0,64 | 2-1-8 | 11 | |
|
|
0,45 | 1-2-8 | 11 | |
|
|
0,40 | 1-1-8 | 10 | |
|
|
0,25 | 0-2-6 | 8 | |
|
|
0,14 | 0-1-6 | 7 |
Bilans meczów z resztą (7.–16.)
Punkty na mecz i bilans Z-R-P z resztą tabeli| # | Drużyna | Pkt/m | Bilans | Mecze |
|---|---|---|---|---|
|
|
2,56 | 13-2-1 | 16 | |
|
|
2,27 | 11-1-3 | 15 | |
|
|
2,13 | 10-4-2 | 16 | |
|
|
2,06 | 10-3-3 | 16 | |
|
|
1,92 | 6-5-1 | 12 | |
|
|
1,88 | 9-3-4 | 16 | |
|
|
1,76 | 8-6-3 | 17 | |
|
|
1,75 | 7-7-2 | 16 | |
|
|
1,75 | 6-3-3 | 12 | |
|
|
1,50 | 6-3-5 | 14 | |
|
|
1,50 | 6-3-5 | 14 | |
|
|
1,23 | 4-4-5 | 13 | |
|
|
1,17 | 4-2-6 | 12 | |
|
|
1,08 | 3-5-5 | 13 | |
|
|
0,80 | 3-3-9 | 15 | |
|
|
0,62 | 2-2-9 | 13 |
Wynik po objęciu prowadzenia
Ile razy drużyna prowadziła i czy dowiozła wygraną| # | Drużyna | Prow. | Utrzym. | Roztrw. |
|---|---|---|---|---|
|
|
20 (87%) | 17 (85%) | 3 (15%) | |
|
|
17 (74%) | 14 (82%) | 3 (18%) | |
|
|
17 (74%) | 13 (76%) | 4 (24%) | |
|
|
16 (70%) | 11 (69%) | 5 (31%) | |
|
|
15 (65%) | 10 (67%) | 5 (33%) | |
|
|
14 (61%) | 10 (71%) | 4 (29%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (92%) | 1 (8%) | |
|
|
12 (52%) | 10 (83%) | 2 (17%) | |
|
|
11 (48%) | 9 (82%) | 2 (18%) | |
|
|
11 (48%) | 8 (73%) | 3 (27%) | |
|
|
11 (48%) | 8 (73%) | 3 (27%) | |
|
|
10 (43%) | 5 (50%) | 5 (50%) | |
|
|
8 (35%) | 5 (63%) | 3 (38%) | |
|
|
8 (35%) | 3 (38%) | 5 (63%) | |
|
|
7 (30%) | 5 (71%) | 2 (29%) | |
|
|
7 (30%) | 3 (43%) | 4 (57%) |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Wynik po stracie gola
Ile razy drużyna przegrywała i czy odrobiła straty| # | Drużyna | Przegr. | Odrob. | Pkt |
|---|---|---|---|---|
|
|
17 (74%) | 3 (18%) | 5 | |
|
|
17 (74%) | 2 (12%) | 2 | |
|
|
16 (70%) | 3 (19%) | 3 | |
|
|
16 (70%) | 2 (13%) | 6 | |
|
|
15 (65%) | 5 (33%) | 7 | |
|
|
14 (61%) | 6 (43%) | 14 | |
|
|
13 (57%) | 4 (31%) | 4 | |
|
|
12 (52%) | 3 (25%) | 5 | |
|
|
12 (52%) | 4 (33%) | 10 | |
|
|
12 (52%) | 4 (33%) | 6 | |
|
|
11 (48%) | 2 (18%) | 2 | |
|
|
10 (43%) | 5 (50%) | 7 | |
|
|
9 (39%) | 3 (33%) | 3 | |
|
|
9 (39%) | 5 (56%) | 7 | |
|
|
7 (30%) | 0 (0%) | 0 | |
|
|
6 (26%) | 3 (50%) | 7 |
Wynik do 15. minuty
Stan meczu po pierwszym kwadransie| # | Drużyna | Z | R | P |
|---|---|---|---|---|
|
|
10 (43%) | 12 (52%) | 1 (4%) | |
|
|
8 (35%) | 14 (61%) | 1 (4%) | |
|
|
6 (26%) | 13 (57%) | 4 (17%) | |
|
|
4 (17%) | 18 (78%) | 1 (4%) | |
|
|
4 (17%) | 14 (61%) | 5 (22%) | |
|
|
4 (17%) | 14 (61%) | 5 (22%) | |
|
|
3 (13%) | 16 (70%) | 4 (17%) | |
|
|
3 (13%) | 18 (78%) | 2 (9%) | |
|
|
3 (13%) | 18 (78%) | 2 (9%) | |
|
|
3 (13%) | 14 (61%) | 6 (26%) | |
|
|
3 (13%) | 15 (65%) | 5 (22%) | |
|
|
2 (9%) | 14 (61%) | 7 (30%) | |
|
|
2 (9%) | 18 (78%) | 3 (13%) | |
|
|
1 (4%) | 18 (78%) | 4 (17%) | |
|
|
1 (4%) | 16 (70%) | 6 (26%) | |
|
|
1 (4%) | 20 (87%) | 2 (9%) |
Wynik do 30. minuty
Stan meczu po dwóch kwadransach| # | Drużyna | Z | R | P |
|---|---|---|---|---|
|
|
11 (48%) | 9 (39%) | 3 (13%) | |
|
|
7 (30%) | 14 (61%) | 2 (9%) | |
|
|
7 (30%) | 12 (52%) | 4 (17%) | |
|
|
6 (26%) | 13 (57%) | 4 (17%) | |
|
|
6 (26%) | 10 (43%) | 7 (30%) | |
|
|
6 (26%) | 11 (48%) | 6 (26%) | |
|
|
6 (26%) | 14 (61%) | 3 (13%) | |
|
|
5 (22%) | 16 (70%) | 2 (9%) | |
|
|
5 (22%) | 14 (61%) | 4 (17%) | |
|
|
5 (22%) | 11 (48%) | 7 (30%) | |
|
|
4 (17%) | 13 (57%) | 6 (26%) | |
|
|
4 (17%) | 12 (52%) | 7 (30%) | |
|
|
3 (13%) | 12 (52%) | 8 (35%) | |
|
|
3 (13%) | 13 (57%) | 7 (30%) | |
|
|
2 (9%) | 15 (65%) | 6 (26%) | |
|
|
2 (9%) | 15 (65%) | 6 (26%) |
Wynik do przerwy
Stan meczu po pierwszej połowie| # | Drużyna | Z | R | P |
|---|---|---|---|---|
|
|
14 (61%) | 5 (22%) | 4 (17%) | |
|
|
11 (48%) | 8 (35%) | 4 (17%) | |
|
|
11 (48%) | 7 (30%) | 5 (22%) | |
|
|
10 (43%) | 6 (26%) | 7 (30%) | |
|
|
9 (39%) | 8 (35%) | 6 (26%) | |
|
|
8 (35%) | 12 (52%) | 3 (13%) | |
|
|
6 (26%) | 12 (52%) | 5 (22%) | |
|
|
6 (26%) | 12 (52%) | 5 (22%) | |
|
|
6 (26%) | 13 (57%) | 4 (17%) | |
|
|
4 (17%) | 9 (39%) | 10 (43%) | |
|
|
4 (17%) | 13 (57%) | 6 (26%) | |
|
|
4 (17%) | 11 (48%) | 8 (35%) | |
|
|
4 (17%) | 12 (52%) | 7 (30%) | |
|
|
3 (13%) | 9 (39%) | 11 (48%) | |
|
|
3 (13%) | 7 (30%) | 13 (57%) | |
|
|
3 (13%) | 12 (52%) | 8 (35%) |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Wynik do 60. minuty
Stan meczu po godzinie gry| # | Drużyna | Z | R | P |
|---|---|---|---|---|
|
|
16 (70%) | 3 (13%) | 4 (17%) | |
|
|
12 (52%) | 7 (30%) | 4 (17%) | |
|
|
12 (52%) | 7 (30%) | 4 (17%) | |
|
|
11 (48%) | 6 (26%) | 6 (26%) | |
|
|
11 (48%) | 8 (35%) | 4 (17%) | |
|
|
10 (43%) | 5 (22%) | 8 (35%) | |
|
|
9 (39%) | 4 (17%) | 10 (43%) | |
|
|
9 (39%) | 8 (35%) | 6 (26%) | |
|
|
9 (39%) | 7 (30%) | 7 (30%) | |
|
|
6 (26%) | 8 (35%) | 9 (39%) | |
|
|
6 (26%) | 9 (39%) | 8 (35%) | |
|
|
5 (22%) | 11 (48%) | 7 (30%) | |
|
|
4 (17%) | 10 (43%) | 9 (39%) | |
|
|
4 (17%) | 6 (26%) | 13 (57%) | |
|
|
2 (9%) | 6 (26%) | 15 (65%) | |
|
|
2 (9%) | 7 (30%) | 14 (61%) |
Wynik do 60. minuty a końcowy rezultat
Rezultat z 60. minuty: utrzymany, roztrwoniony, odrobiony| # | Drużyna | Z → Z | Z → R/P | P → Z/R |
|---|---|---|---|---|
|
|
14 (61%) | 2 (9%) | 2 (9%) | |
|
|
11 (48%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
11 (48%) | 1 (4%) | 1 (4%) | |
|
|
9 (39%) | 2 (9%) | 2 (9%) | |
|
|
9 (39%) | 0 (0%) | 2 (9%) | |
|
|
9 (39%) | 1 (4%) | 1 (4%) | |
|
|
8 (35%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
7 (30%) | 4 (17%) | 1 (4%) | |
|
|
7 (30%) | 2 (9%) | 1 (4%) | |
|
|
5 (22%) | 1 (4%) | 1 (4%) | |
|
|
4 (17%) | 1 (4%) | 2 (9%) | |
|
|
4 (17%) | 0 (0%) | 2 (9%) | |
|
|
4 (17%) | 2 (9%) | 0 (0%) | |
|
|
2 (9%) | 0 (0%) | 3 (13%) | |
|
|
2 (9%) | 2 (9%) | 2 (9%) | |
|
|
1 (4%) | 1 (4%) | 1 (4%) |
Wynik do 75. minuty
Stan meczu po pięciu kwadransach| # | Drużyna | Z | R | P |
|---|---|---|---|---|
|
|
16 (70%) | 4 (17%) | 3 (13%) | |
|
|
13 (57%) | 5 (22%) | 5 (22%) | |
|
|
12 (52%) | 8 (35%) | 3 (13%) | |
|
|
11 (48%) | 4 (17%) | 8 (35%) | |
|
|
10 (43%) | 8 (35%) | 5 (22%) | |
|
|
10 (43%) | 8 (35%) | 5 (22%) | |
|
|
10 (43%) | 6 (26%) | 7 (30%) | |
|
|
10 (43%) | 6 (26%) | 7 (30%) | |
|
|
8 (35%) | 9 (39%) | 6 (26%) | |
|
|
6 (26%) | 8 (35%) | 9 (39%) | |
|
|
5 (22%) | 8 (35%) | 10 (43%) | |
|
|
4 (17%) | 13 (57%) | 6 (26%) | |
|
|
4 (17%) | 7 (30%) | 12 (52%) | |
|
|
4 (17%) | 6 (26%) | 13 (57%) | |
|
|
3 (13%) | 5 (22%) | 15 (65%) | |
|
|
2 (9%) | 7 (30%) | 14 (61%) |
Wynik do 75. minuty a końcowy rezultat
Rezultat z 75. minuty: utrzymany, roztrwoniony, odrobiony| # | Drużyna | Z → Z | Z → R/P | P → Z/R |
|---|---|---|---|---|
|
|
14 (61%) | 2 (9%) | 1 (4%) | |
|
|
13 (57%) | 0 (0%) | 0 (0%) | |
|
|
12 (52%) | 0 (0%) | 0 (0%) | |
|
|
11 (48%) | 0 (0%) | 0 (0%) | |
|
|
9 (39%) | 1 (4%) | 2 (9%) | |
|
|
9 (39%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
8 (35%) | 2 (9%) | 1 (4%) | |
|
|
8 (35%) | 2 (9%) | 0 (0%) | |
|
|
7 (30%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
6 (26%) | 0 (0%) | 1 (4%) | |
|
|
5 (22%) | 0 (0%) | 0 (0%) | |
|
|
4 (17%) | 0 (0%) | 0 (0%) | |
|
|
4 (17%) | 0 (0%) | 2 (9%) | |
|
|
3 (13%) | 1 (4%) | 1 (4%) | |
|
|
3 (13%) | 0 (0%) | 2 (9%) | |
|
|
1 (4%) | 1 (4%) | 1 (4%) |
Bramki strzelone
Łącznie, na mecz i najwięcej w jednym meczu| # | Drużyna | Bramki | Na mecz | Max |
|---|---|---|---|---|
|
|
53 | 2,30 | 4 | |
|
|
49 | 2,13 | 8 | |
|
|
48 | 2,09 | 6 | |
|
|
42 | 1,83 | 5 | |
|
|
38 | 1,65 | 5 | |
|
|
36 | 1,57 | 5 | |
|
|
36 | 1,57 | 6 | |
|
|
35 | 1,52 | 4 | |
|
|
34 | 1,48 | 4 | |
|
|
32 | 1,39 | 5 | |
|
|
28 | 1,22 | 4 | |
|
|
28 | 1,22 | 4 | |
|
|
25 | 1,09 | 4 | |
|
|
21 | 0,91 | 3 | |
|
|
20 | 0,87 | 3 | |
|
|
16 | 0,70 | 2 |
Bramki stracone
Łącznie, na mecz i najwięcej w jednym meczu| # | Drużyna | Stracone | Na mecz | Max |
|---|---|---|---|---|
|
|
52 | 2,26 | 8 | |
|
|
44 | 1,91 | 5 | |
|
|
41 | 1,78 | 6 | |
|
|
41 | 1,78 | 5 | |
|
|
40 | 1,74 | 6 | |
|
|
39 | 1,70 | 4 | |
|
|
37 | 1,61 | 5 | |
|
|
36 | 1,57 | 6 | |
|
|
35 | 1,52 | 4 | |
|
|
33 | 1,43 | 4 | |
|
|
30 | 1,30 | 4 | |
|
|
28 | 1,22 | 4 | |
|
|
22 | 0,96 | 3 | |
|
|
21 | 0,91 | 3 | |
|
|
21 | 0,91 | 3 | |
|
|
21 | 0,91 | 3 |
Bramki u siebie i na wyjeździe
Bilans bramkowy w meczach domowych i wyjazdowych| # | Drużyna | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
|
34:7 | 15:14 | |
|
|
30:14 | 18:7 | |
|
|
25:15 | 28:13 | |
|
|
25:20 | 13:13 | |
|
|
21:9 | 14:13 | |
|
|
21:18 | 21:12 | |
|
|
17:13 | 17:23 | |
|
|
17:25 | 19:15 | |
|
|
17:20 | 8:32 | |
|
|
16:13 | 16:28 | |
|
|
16:5 | 12:16 | |
|
|
15:13 | 21:28 | |
|
|
14:17 | 7:20 | |
|
|
12:19 | 16:20 | |
|
|
11:15 | 9:20 | |
|
|
9:18 | 7:26 |
Mecze z golem
Spotkania z co najmniej jednym golem i bez gola| # | Drużyna | Z golem | Bez gola |
|---|---|---|---|
|
|
23 (100%) | 0 (0%) | |
|
|
23 (100%) | 0 (0%) | |
|
|
23 (100%) | 0 (0%) | |
|
|
23 (100%) | 0 (0%) | |
|
|
23 (100%) | 0 (0%) | |
|
|
23 (100%) | 0 (0%) | |
|
|
23 (100%) | 0 (0%) | |
|
|
22 (96%) | 1 (4%) | |
|
|
22 (96%) | 1 (4%) | |
|
|
22 (96%) | 1 (4%) | |
|
|
22 (96%) | 1 (4%) | |
|
|
21 (91%) | 2 (9%) | |
|
|
21 (91%) | 2 (9%) | |
|
|
21 (91%) | 2 (9%) | |
|
|
21 (91%) | 2 (9%) | |
|
|
21 (91%) | 2 (9%) |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Czyste konta
Mecze bez straconego gola| # | Drużyna | Czyste konta |
|---|---|---|
|
|
12 (52%) | |
|
|
10 (43%) | |
|
|
9 (39%) | |
|
|
9 (39%) | |
|
|
8 (35%) | |
|
|
8 (35%) | |
|
|
8 (35%) | |
|
|
7 (30%) | |
|
|
4 (17%) | |
|
|
4 (17%) | |
|
|
4 (17%) | |
|
|
3 (13%) | |
|
|
3 (13%) | |
|
|
3 (13%) | |
|
|
2 (9%) | |
|
|
2 (9%) |
Zwycięstwo bez straty gola
Wygrane mecze do zera| # | Drużyna | Wygrana do zera | % wygranych |
|---|---|---|---|
|
|
11 (48%) | 79% | |
|
|
9 (39%) | 69% | |
|
|
8 (35%) | 47% | |
|
|
8 (35%) | 73% | |
|
|
8 (35%) | 100% | |
|
|
7 (30%) | 70% | |
|
|
7 (30%) | 64% | |
|
|
5 (22%) | 50% | |
|
|
4 (17%) | 40% | |
|
|
3 (13%) | 60% | |
|
|
2 (9%) | 22% | |
|
|
2 (9%) | 25% | |
|
|
2 (9%) | 40% | |
|
|
2 (9%) | 40% | |
|
|
2 (9%) | 67% | |
|
|
2 (9%) | 67% |
Średnia goli w meczu
Średnia goli obu drużyn w meczach zespołu| # | Drużyna | Średnia |
|---|---|---|
|
|
3,52 | |
|
|
3,35 | |
|
|
3,35 | |
|
|
3,30 | |
|
|
3,17 | |
|
|
3,13 | |
|
|
3,09 | |
|
|
3,04 | |
|
|
3,04 | |
|
|
3,00 | |
|
|
2,91 | |
|
|
2,61 | |
|
|
2,52 | |
|
|
2,48 | |
|
|
2,39 | |
|
|
2,13 |
Obie drużyny strzelają gola
BTTS| # | Drużyna | Tak | Nie |
|---|---|---|---|
|
|
17 (74%) | 6 (26%) | |
|
|
16 (70%) | 7 (30%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
10 (43%) | 13 (57%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Mecze z mniej niż 2 golami i z 2+
Over/under 1,5| # | Drużyna | -1,5 | +1,5 |
|---|---|---|---|
|
|
8 (35%) | 15 (65%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
4 (17%) | 19 (83%) | |
|
|
4 (17%) | 19 (83%) | |
|
|
4 (17%) | 19 (83%) | |
|
|
4 (17%) | 19 (83%) | |
|
|
4 (17%) | 19 (83%) | |
|
|
4 (17%) | 19 (83%) | |
|
|
3 (13%) | 20 (87%) | |
|
|
3 (13%) | 20 (87%) | |
|
|
2 (9%) | 21 (91%) | |
|
|
2 (9%) | 21 (91%) | |
|
|
2 (9%) | 21 (91%) |
Mecze z mniej niż 3 golami i z 3+
Over/under 2,5| # | Drużyna | -2,5 | +2,5 |
|---|---|---|---|
|
|
15 (65%) | 8 (35%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
10 (43%) | 13 (57%) | |
|
|
10 (43%) | 13 (57%) | |
|
|
10 (43%) | 13 (57%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
8 (35%) | 15 (65%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
6 (26%) | 17 (74%) |
Mecze z mniej niż 4 golami i z 4+
Over/under 3,5| # | Drużyna | -3,5 | +3,5 |
|---|---|---|---|
|
|
20 (87%) | 3 (13%) | |
|
|
19 (83%) | 4 (17%) | |
|
|
19 (83%) | 4 (17%) | |
|
|
19 (83%) | 4 (17%) | |
|
|
17 (74%) | 6 (26%) | |
|
|
17 (74%) | 6 (26%) | |
|
|
16 (70%) | 7 (30%) | |
|
|
16 (70%) | 7 (30%) | |
|
|
15 (65%) | 8 (35%) | |
|
|
15 (65%) | 8 (35%) | |
|
|
15 (65%) | 8 (35%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) |
Gole parzyste / nieparzyste
Mecze z parzystą i nieparzystą łączną liczbą goli| # | Drużyna | Parzyste | Nieparzyste |
|---|---|---|---|
|
|
15 (65%) | 8 (35%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
10 (43%) | 13 (57%) | |
|
|
10 (43%) | 13 (57%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
8 (35%) | 15 (65%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
6 (26%) | 17 (74%) |
Rozkład strzelonych goli
Mecze z 0, 1, 2 lub 3+ strzelonymi golami| # | Drużyna | 0 | 1 | 2 | 3+ |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
12 (52%) | 2 (9%) | 8 (35%) | 1 (4%) | |
|
|
11 (48%) | 6 (26%) | 4 (17%) | 2 (9%) | |
|
|
10 (43%) | 10 (43%) | 3 (13%) | 0 (0%) | |
|
|
9 (39%) | 8 (35%) | 1 (4%) | 5 (22%) | |
|
|
8 (35%) | 4 (17%) | 5 (22%) | 6 (26%) | |
|
|
8 (35%) | 8 (35%) | 3 (13%) | 4 (17%) | |
|
|
8 (35%) | 9 (39%) | 3 (13%) | 3 (13%) | |
|
|
6 (26%) | 9 (39%) | 4 (17%) | 4 (17%) | |
|
|
5 (22%) | 7 (30%) | 7 (30%) | 4 (17%) | |
|
|
4 (17%) | 8 (35%) | 8 (35%) | 3 (13%) | |
|
|
3 (13%) | 9 (39%) | 3 (13%) | 8 (35%) | |
|
|
3 (13%) | 7 (30%) | 5 (22%) | 8 (35%) | |
|
|
3 (13%) | 7 (30%) | 6 (26%) | 7 (30%) | |
|
|
3 (13%) | 10 (43%) | 6 (26%) | 4 (17%) | |
|
|
2 (9%) | 2 (9%) | 9 (39%) | 10 (43%) | |
|
|
1 (4%) | 12 (52%) | 8 (35%) | 2 (9%) |
Rozkład straconych goli
Mecze z 0, 1, 2 lub 3+ straconymi golami| # | Drużyna | 0 | 1 | 2 | 3+ |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
12 (52%) | 3 (13%) | 6 (26%) | 2 (9%) | |
|
|
10 (43%) | 6 (26%) | 6 (26%) | 1 (4%) | |
|
|
9 (39%) | 9 (39%) | 3 (13%) | 2 (9%) | |
|
|
9 (39%) | 5 (22%) | 4 (17%) | 5 (22%) | |
|
|
8 (35%) | 7 (30%) | 5 (22%) | 3 (13%) | |
|
|
8 (35%) | 9 (39%) | 5 (22%) | 1 (4%) | |
|
|
8 (35%) | 4 (17%) | 5 (22%) | 6 (26%) | |
|
|
7 (30%) | 8 (35%) | 2 (9%) | 6 (26%) | |
|
|
4 (17%) | 8 (35%) | 6 (26%) | 5 (22%) | |
|
|
4 (17%) | 9 (39%) | 4 (17%) | 6 (26%) | |
|
|
4 (17%) | 8 (35%) | 5 (22%) | 6 (26%) | |
|
|
3 (13%) | 10 (43%) | 7 (30%) | 3 (13%) | |
|
|
3 (13%) | 12 (52%) | 2 (9%) | 6 (26%) | |
|
|
3 (13%) | 5 (22%) | 6 (26%) | 9 (39%) | |
|
|
2 (9%) | 8 (35%) | 9 (39%) | 4 (17%) | |
|
|
2 (9%) | 7 (30%) | 8 (35%) | 6 (26%) |
Średnia minuta strzelonych goli
Średnia minuta gola: w całym meczu, w 1. i w 2. połowie| # | Drużyna | Mecz | 1. poł. | 2. poł. |
|---|---|---|---|---|
|
|
57' | 25' | 71' | |
|
|
55' | 27' | 73' | |
|
|
54' | 20' | 72' | |
|
|
53' | 20' | 73' | |
|
|
52' | 22' | 67' | |
|
|
51' | 21' | 76' | |
|
|
50' | 18' | 69' | |
|
|
50' | 28' | 66' | |
|
|
50' | 20' | 73' | |
|
|
49' | 24' | 69' | |
|
|
47' | 25' | 65' | |
|
|
47' | 27' | 65' | |
|
|
46' | 24' | 71' | |
|
|
44' | 24' | 65' | |
|
|
44' | 23' | 68' | |
|
|
39' | 23' | 65' |
Średnia minuta straconych goli
Średnia minuta straty: w całym meczu, w 1. i w 2. połowie| # | Drużyna | Mecz | 1. poł. | 2. poł. |
|---|---|---|---|---|
|
|
54' | 19' | 71' | |
|
|
54' | 31' | 68' | |
|
|
53' | 24' | 69' | |
|
|
52' | 25' | 66' | |
|
|
52' | 25' | 71' | |
|
|
51' | 25' | 72' | |
|
|
51' | 23' | 71' | |
|
|
50' | 25' | 68' | |
|
|
49' | 22' | 73' | |
|
|
47' | 25' | 67' | |
|
|
47' | 18' | 69' | |
|
|
47' | 22' | 64' | |
|
|
45' | 25' | 72' | |
|
|
44' | 28' | 69' | |
|
|
43' | 18' | 68' | |
|
|
42' | 23' | 69' |
Gole w obu połowach
Mecze z golem w każdej połowie| # | Drużyna | Strzeliła w obu | Obie strzeliły w obu |
|---|---|---|---|
|
|
10 (43%) | 1 (4%) | |
|
|
10 (43%) | 3 (13%) | |
|
|
9 (39%) | 3 (13%) | |
|
|
8 (35%) | 0 (0%) | |
|
|
7 (30%) | 3 (13%) | |
|
|
6 (26%) | 0 (0%) | |
|
|
6 (26%) | 3 (13%) | |
|
|
6 (26%) | 0 (0%) | |
|
|
5 (22%) | 2 (9%) | |
|
|
5 (22%) | 0 (0%) | |
|
|
5 (22%) | 1 (4%) | |
|
|
4 (17%) | 1 (4%) | |
|
|
4 (17%) | 3 (13%) | |
|
|
3 (13%) | 0 (0%) | |
|
|
2 (9%) | 0 (0%) | |
|
|
1 (4%) | 0 (0%) |
Gole strzelone – 1. połowa
Przedziały 15-minutowe| # | Drużyna | 0–15 | 16–30 | 31–45+ |
|---|---|---|---|---|
|
|
11 | 6 | 9 | |
|
|
10 | 7 | 11 | |
|
|
8 | 5 | 10 | |
|
|
7 | 4 | 6 | |
|
|
6 | 3 | 4 | |
|
|
5 | 7 | 7 | |
|
|
5 | 5 | 4 | |
|
|
5 | 4 | 4 | |
|
|
4 | 7 | 1 | |
|
|
4 | 4 | 2 | |
|
|
4 | 4 | 3 | |
|
|
3 | 7 | 6 | |
|
|
3 | 6 | 5 | |
|
|
3 | 3 | 3 | |
|
|
3 | 2 | 2 | |
|
|
1 | 4 | 1 |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Gole stracone – 1. połowa
Przedziały 15-minutowe| # | Drużyna | 0–15 | 16–30 | 31–45+ |
|---|---|---|---|---|
|
|
11 | 3 | 4 | |
|
|
9 | 4 | 3 | |
|
|
8 | 4 | 7 | |
|
|
6 | 3 | 8 | |
|
|
6 | 6 | 5 | |
|
|
6 | 6 | 4 | |
|
|
6 | 3 | 6 | |
|
|
6 | 7 | 9 | |
|
|
5 | 2 | 3 | |
|
|
4 | 9 | 5 | |
|
|
4 | 6 | 5 | |
|
|
3 | 3 | 1 | |
|
|
3 | 3 | 4 | |
|
|
3 | 6 | 5 | |
|
|
1 | 5 | 5 | |
|
|
1 | 8 | 4 |
Gole strzelone – 2. połowa
Przedziały 15-minutowe| # | Drużyna | 46–60 | 61–75 | 76–90+ |
|---|---|---|---|---|
|
|
11 | 10 | 5 | |
|
|
10 | 5 | 8 | |
|
|
9 | 8 | 5 | |
|
|
8 | 7 | 7 | |
|
|
8 | 6 | 3 | |
|
|
8 | 4 | 7 | |
|
|
8 | 2 | 8 | |
|
|
6 | 9 | 10 | |
|
|
6 | 5 | 11 | |
|
|
5 | 6 | 7 | |
|
|
5 | 9 | 10 | |
|
|
4 | 7 | 11 | |
|
|
4 | 4 | 6 | |
|
|
4 | 2 | 2 | |
|
|
2 | 5 | 7 | |
|
|
2 | 3 | 4 |
Gole stracone – 2. połowa
Przedziały 15-minutowe| # | Drużyna | 46–60 | 61–75 | 76–90+ |
|---|---|---|---|---|
|
|
13 | 7 | 9 | |
|
|
12 | 7 | 4 | |
|
|
10 | 7 | 10 | |
|
|
8 | 4 | 8 | |
|
|
8 | 11 | 11 | |
|
|
7 | 2 | 8 | |
|
|
6 | 6 | 6 | |
|
|
6 | 8 | 9 | |
|
|
6 | 7 | 8 | |
|
|
5 | 4 | 5 | |
|
|
4 | 5 | 6 | |
|
|
4 | 9 | 10 | |
|
|
4 | 3 | 4 | |
|
|
3 | 2 | 6 | |
|
|
3 | 6 | 4 | |
|
|
1 | 4 | 3 |
Pierwszy gol
Kto strzelił pierwszego gola w meczu| # | Drużyna | Strzeliła 1. | Straciła 1. | 0:0 |
|---|---|---|---|---|
|
|
18 (78%) | 5 (22%) | 0 | |
|
|
17 (74%) | 5 (22%) | 1 | |
|
|
17 (74%) | 6 (26%) | 0 | |
|
|
15 (65%) | 8 (35%) | 0 | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | 0 | |
|
|
12 (52%) | 9 (39%) | 2 | |
|
|
12 (52%) | 10 (43%) | 1 | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | 0 | |
|
|
10 (43%) | 11 (48%) | 2 | |
|
|
9 (39%) | 12 (52%) | 2 | |
|
|
8 (35%) | 14 (61%) | 1 | |
|
|
7 (30%) | 14 (61%) | 2 | |
|
|
7 (30%) | 14 (61%) | 2 | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | 0 | |
|
|
7 (30%) | 15 (65%) | 1 | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | 0 |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Punkty po pierwszym golu
Pkt/mecz po strzeleniu i po stracie pierwszego gola| # | Drużyna | Po 1. golu | Po stracie |
|---|---|---|---|
|
|
2,75 | 0,20 | |
|
|
2,61 | 1,40 | |
|
|
2,60 | 0,18 | |
|
|
2,56 | 0,83 | |
|
|
2,53 | 0,00 | |
|
|
2,50 | 0,78 | |
|
|
2,45 | 0,25 | |
|
|
2,43 | 0,19 | |
|
|
2,35 | 0,50 | |
|
|
2,31 | 0,50 | |
|
|
2,29 | 1,07 | |
|
|
2,27 | 0,75 | |
|
|
2,00 | 0,50 | |
|
|
1,71 | 0,13 | |
|
|
1,71 | 0,13 | |
|
|
1,50 | 0,43 |
Gole po 75. minucie
Bramki strzelone i stracone w ostatnim kwadransie| # | Drużyna | Strzelone | Stracone | Bilans |
|---|---|---|---|---|
|
|
11 | 6 | +5 | |
|
|
11 | 9 | +2 | |
|
|
10 | 8 | +2 | |
|
|
10 | 10 | 0 | |
|
|
8 | 4 | +4 | |
|
|
8 | 4 | +4 | |
|
|
7 | 3 | +4 | |
|
|
7 | 10 | -3 | |
|
|
7 | 4 | +3 | |
|
|
7 | 11 | -4 | |
|
|
6 | 8 | -2 | |
|
|
5 | 6 | -1 | |
|
|
5 | 5 | 0 | |
|
|
4 | 9 | -5 | |
|
|
3 | 6 | -3 | |
|
|
2 | 8 | -6 |
Gole strzelone w doliczonym czasie gry
Bramki i punkty zyskane w doliczonym czasie| # | Drużyna | Gole 90+ | Pkt zyskane |
|---|---|---|---|
|
|
3 | 3 | |
|
|
3 | 3 | |
|
|
2 | 2 | |
|
|
2 | 1 | |
|
|
2 | 1 | |
|
|
2 | 0 | |
|
|
2 | 0 | |
|
|
1 | 2 | |
|
|
1 | 0 | |
|
|
1 | 2 | |
|
|
1 | 0 | |
|
|
1 | 0 | |
|
|
0 | 0 | |
|
|
0 | 0 | |
|
|
0 | 0 | |
|
|
0 | 0 |
Gole stracone w doliczonym czasie gry
Bramki stracone i punkty utracone w doliczonym czasie| # | Drużyna | Stracone 90+ | Pkt utracone |
|---|---|---|---|
|
|
5 | 2 | |
|
|
3 | 0 | |
|
|
3 | 2 | |
|
|
2 | 2 | |
|
|
1 | 1 | |
|
|
1 | 1 | |
|
|
1 | 2 | |
|
|
1 | 1 | |
|
|
1 | 2 | |
|
|
1 | 0 | |
|
|
1 | 0 | |
|
|
1 | 0 | |
|
|
0 | 0 | |
|
|
0 | 0 | |
|
|
0 | 0 | |
|
|
0 | 0 |
Tempo gry: punkty w trakcie meczu
Rozkład punktów w czasie meczu. Zobacz, które drużyny tracą prowadzenie w końcówkach, a które wygrywają mecze już na początku spotkania.
- pkt/mecz po danej minucie
- średnia z tabeli (90')
- wynik końcowy
1.
IK Sirius Fotboll
2,35
średnia pkt/m
2.
Djurgardens IF
1,91
średnia pkt/m
3.
Hammarby FF
1,87
średnia pkt/m
4.
Elfsborg
1,74
średnia pkt/m
5.
BK Hacken
1,70
średnia pkt/m
6.
Malmo
1,57
średnia pkt/m
7.
Vasteras SK
1,52
średnia pkt/m
8.
IFK Goteborg
1,52
średnia pkt/m
9.
AIK Stockholm
1,43
średnia pkt/m
10.
GAIS
1,30
średnia pkt/m
11.
IF Brommapojkarna
1,30
średnia pkt/m
12.
Mjallby AIF
1,00
średnia pkt/m
13.
Degerfors IF
0,87
średnia pkt/m
14.
Kalmar FF
0,83
średnia pkt/m
15.
Orgryte IS
0,65
średnia pkt/m
16.
Halmstads BK
0,61
średnia pkt/m
Wyniki 1. połowy
Bilans Z-R-P pierwszych połów| # | Drużyna | Z | R | P |
|---|---|---|---|---|
|
|
14 (61%) | 5 (22%) | 4 (17%) | |
|
|
11 (48%) | 8 (35%) | 4 (17%) | |
|
|
11 (48%) | 7 (30%) | 5 (22%) | |
|
|
10 (43%) | 6 (26%) | 7 (30%) | |
|
|
9 (39%) | 8 (35%) | 6 (26%) | |
|
|
8 (35%) | 12 (52%) | 3 (13%) | |
|
|
6 (26%) | 12 (52%) | 5 (22%) | |
|
|
6 (26%) | 12 (52%) | 5 (22%) | |
|
|
6 (26%) | 13 (57%) | 4 (17%) | |
|
|
4 (17%) | 9 (39%) | 10 (43%) | |
|
|
4 (17%) | 13 (57%) | 6 (26%) | |
|
|
4 (17%) | 11 (48%) | 8 (35%) | |
|
|
4 (17%) | 12 (52%) | 7 (30%) | |
|
|
3 (13%) | 9 (39%) | 11 (48%) | |
|
|
3 (13%) | 7 (30%) | 13 (57%) | |
|
|
3 (13%) | 12 (52%) | 8 (35%) |
Wyniki 2. połowy
Bilans Z-R-P drugich połów| # | Drużyna | Z | R | P |
|---|---|---|---|---|
|
|
14 (61%) | 4 (17%) | 5 (22%) | |
|
|
12 (52%) | 7 (30%) | 4 (17%) | |
|
|
11 (48%) | 6 (26%) | 6 (26%) | |
|
|
10 (43%) | 9 (39%) | 4 (17%) | |
|
|
10 (43%) | 7 (30%) | 6 (26%) | |
|
|
10 (43%) | 6 (26%) | 7 (30%) | |
|
|
9 (39%) | 10 (43%) | 4 (17%) | |
|
|
7 (30%) | 10 (43%) | 6 (26%) | |
|
|
6 (26%) | 8 (35%) | 9 (39%) | |
|
|
6 (26%) | 10 (43%) | 7 (30%) | |
|
|
6 (26%) | 8 (35%) | 9 (39%) | |
|
|
6 (26%) | 8 (35%) | 9 (39%) | |
|
|
4 (17%) | 10 (43%) | 9 (39%) | |
|
|
4 (17%) | 7 (30%) | 12 (52%) | |
|
|
3 (13%) | 9 (39%) | 11 (48%) | |
|
|
3 (13%) | 7 (30%) | 13 (57%) |
Połowa z większą liczbą goli
W której połowie padło więcej goli łącznie| # | Drużyna | 1. połowa | 2. połowa | Równo |
|---|---|---|---|---|
|
|
12 (52%) | 9 (39%) | 2 (9%) | |
|
|
11 (48%) | 10 (43%) | 2 (9%) | |
|
|
11 (48%) | 6 (26%) | 6 (26%) | |
|
|
10 (43%) | 11 (48%) | 2 (9%) | |
|
|
9 (39%) | 9 (39%) | 5 (22%) | |
|
|
9 (39%) | 6 (26%) | 8 (35%) | |
|
|
9 (39%) | 12 (52%) | 2 (9%) | |
|
|
8 (35%) | 12 (52%) | 3 (13%) | |
|
|
8 (35%) | 14 (61%) | 1 (4%) | |
|
|
8 (35%) | 11 (48%) | 4 (17%) | |
|
|
7 (30%) | 12 (52%) | 4 (17%) | |
|
|
6 (26%) | 8 (35%) | 9 (39%) | |
|
|
6 (26%) | 13 (57%) | 4 (17%) | |
|
|
5 (22%) | 13 (57%) | 5 (22%) | |
|
|
5 (22%) | 13 (57%) | 5 (22%) | |
|
|
4 (17%) | 13 (57%) | 6 (26%) |
Prowadzenie do przerwy → wynik końcowy
Wynik końcowy przy prowadzeniu do przerwy| # | Drużyna | Z → Z | Z → R | Z → P |
|---|---|---|---|---|
|
|
12 (52%) | 1 (4%) | 1 (4%) | |
|
|
10 (43%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
9 (39%) | 0 (0%) | 2 (9%) | |
|
|
8 (35%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
6 (26%) | 2 (9%) | 0 (0%) | |
|
|
6 (26%) | 3 (13%) | 1 (4%) | |
|
|
5 (22%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
5 (22%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
4 (17%) | 0 (0%) | 0 (0%) | |
|
|
4 (17%) | 2 (9%) | 0 (0%) | |
|
|
3 (13%) | 0 (0%) | 1 (4%) | |
|
|
3 (13%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
3 (13%) | 0 (0%) | 0 (0%) | |
|
|
2 (9%) | 1 (4%) | 1 (4%) | |
|
|
2 (9%) | 0 (0%) | 1 (4%) | |
|
|
1 (4%) | 2 (9%) | 0 (0%) |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Remis do przerwy → wynik końcowy
Wynik końcowy przy remisie do przerwy| # | Drużyna | R → Z | R → R | R → P |
|---|---|---|---|---|
|
|
7 (30%) | 2 (9%) | 0 (0%) | |
|
|
5 (22%) | 3 (13%) | 4 (17%) | |
|
|
5 (22%) | 4 (17%) | 3 (13%) | |
|
|
4 (17%) | 1 (4%) | 0 (0%) | |
|
|
4 (17%) | 1 (4%) | 3 (13%) | |
|
|
4 (17%) | 2 (9%) | 1 (4%) | |
|
|
4 (17%) | 6 (26%) | 3 (13%) | |
|
|
4 (17%) | 4 (17%) | 5 (22%) | |
|
|
3 (13%) | 3 (13%) | 0 (0%) | |
|
|
3 (13%) | 4 (17%) | 5 (22%) | |
|
|
3 (13%) | 3 (13%) | 6 (26%) | |
|
|
2 (9%) | 2 (9%) | 5 (22%) | |
|
|
2 (9%) | 3 (13%) | 7 (30%) | |
|
|
1 (4%) | 4 (17%) | 3 (13%) | |
|
|
1 (4%) | 5 (22%) | 5 (22%) | |
|
|
0 (0%) | 5 (22%) | 2 (9%) |
Przegrywanie do przerwy → wynik końcowy
Wynik końcowy przy przegrywaniu do przerwy| # | Drużyna | P → Z | P → R | P → P |
|---|---|---|---|---|
|
|
2 (9%) | 0 (0%) | 4 (17%) | |
|
|
1 (4%) | 1 (4%) | 2 (9%) | |
|
|
1 (4%) | 3 (13%) | 3 (13%) | |
|
|
1 (4%) | 0 (0%) | 5 (22%) | |
|
|
1 (4%) | 2 (9%) | 5 (22%) | |
|
|
1 (4%) | 1 (4%) | 11 (48%) | |
|
|
0 (0%) | 0 (0%) | 4 (17%) | |
|
|
0 (0%) | 2 (9%) | 3 (13%) | |
|
|
0 (0%) | 2 (9%) | 1 (4%) | |
|
|
0 (0%) | 1 (4%) | 9 (39%) | |
|
|
0 (0%) | 0 (0%) | 5 (22%) | |
|
|
0 (0%) | 1 (4%) | 4 (17%) | |
|
|
0 (0%) | 0 (0%) | 4 (17%) | |
|
|
0 (0%) | 3 (13%) | 8 (35%) | |
|
|
0 (0%) | 0 (0%) | 7 (30%) | |
|
|
0 (0%) | 0 (0%) | 8 (35%) |
Strzały w meczu
Łączna liczba strzałów obu drużyn w meczach zespołu| # | Drużyna | Średnia | Celne | Max |
|---|---|---|---|---|
|
|
22,96 | 10,96 | 35 | |
|
|
21,22 | 10,57 | 34 | |
|
|
21,17 | 9,91 | 29 | |
|
|
21,09 | 10,26 | 30 | |
|
|
21,09 | 9,96 | 35 | |
|
|
20,96 | 9,35 | 33 | |
|
|
20,22 | 9,78 | 33 | |
|
|
19,57 | 9,22 | 31 | |
|
|
19,35 | 9,78 | 29 | |
|
|
19,13 | 10,04 | 28 | |
|
|
19,09 | 8,87 | 27 | |
|
|
18,70 | 9,35 | 30 | |
|
|
18,70 | 8,61 | 25 | |
|
|
18,65 | 8,87 | 29 | |
|
|
18,00 | 8,00 | 27 | |
|
|
17,09 | 8,04 | 27 |
Over/under 22,5 strzału
Mecze z 22 lub mniej strzałami i z 23+ łącznie (procent)| # | Drużyna | -22,5 | +22,5 |
|---|---|---|---|
|
|
19 (83%) | 4 (17%) | |
|
|
19 (83%) | 4 (17%) | |
|
|
19 (83%) | 4 (17%) | |
|
|
18 (78%) | 5 (22%) | |
|
|
18 (78%) | 5 (22%) | |
|
|
18 (78%) | 5 (22%) | |
|
|
17 (74%) | 6 (26%) | |
|
|
16 (70%) | 7 (30%) | |
|
|
16 (70%) | 7 (30%) | |
|
|
16 (70%) | 7 (30%) | |
|
|
16 (70%) | 7 (30%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) |
Over/under 8,5 celnego
Mecze z 8 lub mniej celnymi strzałami i z 9+ łącznie (procent)| # | Drużyna | -8,5 | +8,5 |
|---|---|---|---|
|
|
16 (70%) | 7 (30%) | |
|
|
15 (65%) | 8 (35%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
8 (35%) | 15 (65%) | |
|
|
8 (35%) | 15 (65%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
5 (22%) | 18 (78%) |
Strzały
Oddane strzały| # | Drużyna | Strzały | Na mecz | Celne |
|---|---|---|---|---|
|
|
495 | 21,5 | 184 | |
|
|
381 | 16,6 | 114 | |
|
|
354 | 15,4 | 118 | |
|
|
353 | 15,3 | 119 | |
|
|
345 | 15,0 | 110 | |
|
|
336 | 14,6 | 136 | |
|
|
333 | 14,5 | 126 | |
|
|
327 | 14,2 | 115 | |
|
|
300 | 13,0 | 92 | |
|
|
294 | 12,8 | 113 | |
|
|
287 | 12,5 | 97 | |
|
|
285 | 12,4 | 87 | |
|
|
263 | 11,4 | 93 | |
|
|
263 | 11,4 | 86 | |
|
|
256 | 11,1 | 70 | |
|
|
242 | 10,5 | 83 |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Strzały rywali
Strzały przeciwników| # | Drużyna | Strzały | Na mecz | Celne |
|---|---|---|---|---|
|
|
304 | 13,22 | 146 | |
|
|
295 | 12,83 | 141 | |
|
|
274 | 11,91 | 126 | |
|
|
268 | 11,65 | 123 | |
|
|
260 | 11,30 | 128 | |
|
|
231 | 10,04 | 111 | |
|
|
228 | 9,91 | 106 | |
|
|
220 | 9,57 | 115 | |
|
|
219 | 9,52 | 112 | |
|
|
208 | 9,04 | 101 | |
|
|
206 | 8,96 | 89 | |
|
|
203 | 8,83 | 87 | |
|
|
200 | 8,70 | 113 | |
|
|
191 | 8,30 | 88 | |
|
|
188 | 8,17 | 89 | |
|
|
150 | 6,52 | 68 |
Skuteczność strzałów
Celność i konwersja| # | Drużyna | Celne | Gole/strzał |
|---|---|---|---|
|
|
184 (37%) | 0,10 | |
|
|
136 (40%) | 0,14 | |
|
|
126 (38%) | 0,16 | |
|
|
119 (34%) | 0,11 | |
|
|
118 (33%) | 0,12 | |
|
|
115 (35%) | 0,11 | |
|
|
114 (30%) | 0,08 | |
|
|
113 (38%) | 0,10 | |
|
|
110 (32%) | 0,08 | |
|
|
97 (34%) | 0,12 | |
|
|
93 (35%) | 0,13 | |
|
|
92 (31%) | 0,07 | |
|
|
87 (31%) | 0,06 | |
|
|
86 (33%) | 0,14 | |
|
|
83 (34%) | 0,10 | |
|
|
70 (27%) | 0,08 |
Różnica strzałów
Własne minus rywali| # | Drużyna | Różnica |
|---|---|---|
|
|
+228 | |
|
|
+69 | |
|
|
+66 | |
|
|
+48 | |
|
|
+40 | |
|
|
+18 | |
|
|
+9 | |
|
|
+8 | |
|
|
+1 | |
|
|
-32 | |
|
|
-33 | |
|
|
-47 | |
|
|
-51 | |
|
|
-98 | |
|
|
-103 | |
|
|
-123 |
Rożne w meczu
Łączna liczba rożnych obu drużyn w meczach zespołu| # | Drużyna | Średnia | Min | Max |
|---|---|---|---|---|
|
|
12,22 | 5 | 17 | |
|
|
11,30 | 5 | 17 | |
|
|
11,04 | 5 | 16 | |
|
|
10,91 | 6 | 15 | |
|
|
10,30 | 4 | 19 | |
|
|
10,26 | 3 | 15 | |
|
|
10,22 | 5 | 22 | |
|
|
10,22 | 5 | 22 | |
|
|
10,22 | 3 | 16 | |
|
|
10,13 | 5 | 16 | |
|
|
9,91 | 3 | 17 | |
|
|
9,74 | 4 | 16 | |
|
|
9,52 | 4 | 14 | |
|
|
9,52 | 5 | 19 | |
|
|
9,30 | 3 | 15 | |
|
|
9,09 | 3 | 15 |
Over/under 8,5 rożnego
Mecze z 8 lub mniej rożnymi i z 9+ łącznie (procent)| # | Drużyna | -8,5 | +8,5 |
|---|---|---|---|
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) | |
|
|
6 (26%) | 17 (74%) | |
|
|
5 (22%) | 18 (78%) | |
|
|
5 (22%) | 18 (78%) | |
|
|
3 (13%) | 20 (87%) |
Over/under 9,5 rożnego
Mecze z 9 lub mniej rożnymi i z 10+ łącznie (procent)| # | Drużyna | -9,5 | +9,5 |
|---|---|---|---|
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
11 (48%) | 12 (52%) | |
|
|
10 (43%) | 13 (57%) | |
|
|
10 (43%) | 13 (57%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
8 (35%) | 15 (65%) | |
|
|
6 (26%) | 17 (74%) | |
|
|
5 (22%) | 18 (78%) |
Over/under 10,5 rożnego
Mecze z 10 lub mniej rożnymi i z 11+ łącznie (procent)| # | Drużyna | -10,5 | +10,5 |
|---|---|---|---|
|
|
16 (70%) | 7 (30%) | |
|
|
15 (65%) | 8 (35%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
14 (61%) | 9 (39%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
13 (57%) | 10 (43%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
12 (52%) | 11 (48%) | |
|
|
10 (43%) | 13 (57%) | |
|
|
10 (43%) | 13 (57%) | |
|
|
10 (43%) | 13 (57%) | |
|
|
9 (39%) | 14 (61%) | |
|
|
7 (30%) | 16 (70%) |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Rzuty rożne
Wykonane| # | Drużyna | Rożne | Na mecz | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
160 | 6,96 | 90 | 70 | |
|
|
150 | 6,52 | 81 | 69 | |
|
|
141 | 6,13 | 63 | 78 | |
|
|
133 | 5,78 | 73 | 60 | |
|
|
131 | 5,70 | 64 | 67 | |
|
|
123 | 5,35 | 73 | 50 | |
|
|
118 | 5,13 | 75 | 43 | |
|
|
113 | 4,91 | 61 | 52 | |
|
|
111 | 4,83 | 62 | 49 | |
|
|
109 | 4,74 | 54 | 55 | |
|
|
108 | 4,70 | 71 | 37 | |
|
|
101 | 4,39 | 54 | 47 | |
|
|
100 | 4,35 | 52 | 48 | |
|
|
98 | 4,26 | 50 | 48 | |
|
|
98 | 4,26 | 43 | 55 | |
|
|
91 | 3,96 | 43 | 48 |
Rzuty rożne rywali
Przeciwników| # | Drużyna | Rywali | Na mecz | % więcej |
|---|---|---|---|---|
|
|
162 | 7,04 | 61% | |
|
|
144 | 6,26 | 61% | |
|
|
136 | 5,91 | 57% | |
|
|
126 | 5,48 | 52% | |
|
|
124 | 5,39 | 61% | |
|
|
123 | 5,35 | 39% | |
|
|
122 | 5,30 | 43% | |
|
|
121 | 5,26 | 57% | |
|
|
121 | 5,26 | 35% | |
|
|
118 | 5,13 | 52% | |
|
|
118 | 5,13 | 43% | |
|
|
112 | 4,87 | 57% | |
|
|
106 | 4,61 | 39% | |
|
|
106 | 4,61 | 52% | |
|
|
87 | 3,78 | 17% | |
|
|
59 | 2,57 | 9% |
Rzuty wolne
Wykonane rzuty wolne: łącznie i na mecz| # | Drużyna | Wolne | Na mecz |
|---|---|---|---|
|
|
314 | 13,65 | |
|
|
311 | 13,52 | |
|
|
304 | 13,22 | |
|
|
297 | 12,91 | |
|
|
292 | 12,70 | |
|
|
285 | 12,39 | |
|
|
285 | 12,39 | |
|
|
277 | 12,04 | |
|
|
276 | 12,00 | |
|
|
273 | 11,87 | |
|
|
270 | 11,74 | |
|
|
261 | 11,35 | |
|
|
248 | 10,78 | |
|
|
237 | 10,30 | |
|
|
228 | 9,91 | |
|
|
223 | 9,70 |
Rzuty wolne rywali
Rzuty wolne przeciwników: łącznie i na mecz| # | Drużyna | Wolne | Na mecz |
|---|---|---|---|
|
|
330 | 14,35 | |
|
|
316 | 13,74 | |
|
|
301 | 13,09 | |
|
|
299 | 13,00 | |
|
|
289 | 12,57 | |
|
|
281 | 12,22 | |
|
|
274 | 11,91 | |
|
|
265 | 11,52 | |
|
|
265 | 11,52 | |
|
|
264 | 11,48 | |
|
|
260 | 11,30 | |
|
|
259 | 11,26 | |
|
|
258 | 11,22 | |
|
|
250 | 10,87 | |
|
|
241 | 10,48 | |
|
|
229 | 9,96 |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Rzuty wolne w meczu
Łączna liczba rzutów wolnych obu drużyn w meczach zespołu| # | Drużyna | Średnia | Min | Max |
|---|---|---|---|---|
|
|
27,26 | 20 | 45 | |
|
|
26,30 | 17 | 39 | |
|
|
25,39 | 15 | 35 | |
|
|
25,00 | 19 | 38 | |
|
|
24,96 | 16 | 32 | |
|
|
24,61 | 16 | 31 | |
|
|
24,30 | 16 | 39 | |
|
|
24,26 | 1 | 35 | |
|
|
24,04 | 11 | 39 | |
|
|
23,61 | 13 | 31 | |
|
|
23,39 | 13 | 31 | |
|
|
22,87 | 1 | 45 | |
|
|
21,96 | 11 | 32 | |
|
|
21,65 | 14 | 30 | |
|
|
20,96 | 15 | 32 | |
|
|
20,39 | 11 | 32 |
Rzuty karne
Wywalczone przez drużynę| # | Drużyna | Wywalczone |
|---|---|---|
|
|
6 | |
|
|
6 | |
|
|
3 | |
|
|
2 | |
|
|
2 | |
|
|
2 | |
|
|
2 | |
|
|
2 | |
|
|
2 | |
|
|
2 | |
|
|
1 | |
|
|
1 | |
|
|
1 | |
|
|
1 | |
|
|
0 | |
|
|
0 |
Rzuty karne przeciw
Podyktowane przeciwko drużynie| # | Drużyna | Przeciw |
|---|---|---|
|
|
6 | |
|
|
5 | |
|
|
4 | |
|
|
3 | |
|
|
2 | |
|
|
2 | |
|
|
2 | |
|
|
2 | |
|
|
1 | |
|
|
1 | |
|
|
1 | |
|
|
1 | |
|
|
1 | |
|
|
1 | |
|
|
1 | |
|
|
0 |
Spalone w meczu
Łączna liczba spalonych obu drużyn w meczach zespołu| # | Drużyna | Średnia | Min | Max |
|---|---|---|---|---|
|
|
3,57 | 1 | 6 | |
|
|
3,17 | 0 | 7 | |
|
|
3,04 | 0 | 7 | |
|
|
3,00 | 0 | 7 | |
|
|
2,78 | 0 | 6 | |
|
|
2,78 | 0 | 6 | |
|
|
2,74 | 0 | 6 | |
|
|
2,65 | 0 | 7 | |
|
|
2,52 | 0 | 6 | |
|
|
2,48 | 0 | 6 | |
|
|
2,35 | 0 | 7 | |
|
|
2,35 | 0 | 4 | |
|
|
2,35 | 0 | 6 | |
|
|
2,35 | 0 | 5 | |
|
|
2,26 | 0 | 4 | |
|
|
2,22 | 0 | 6 |
Spalone
Pozycje spalone| # | Drużyna | Spalone | Na mecz | Max w meczu |
|---|---|---|---|---|
|
|
39 | 1,70 | 5 | |
|
|
38 | 1,65 | 4 | |
|
|
38 | 1,65 | 5 | |
|
|
37 | 1,61 | 5 | |
|
|
35 | 1,52 | 4 | |
|
|
34 | 1,48 | 6 | |
|
|
33 | 1,43 | 5 | |
|
|
32 | 1,39 | 5 | |
|
|
31 | 1,35 | 6 | |
|
|
29 | 1,26 | 3 | |
|
|
28 | 1,22 | 5 | |
|
|
27 | 1,17 | 4 | |
|
|
26 | 1,13 | 4 | |
|
|
24 | 1,04 | 5 | |
|
|
21 | 0,91 | 6 | |
|
|
18 | 0,78 | 2 |
Spalone rywali
Pozycje spalone przeciwników| # | Drużyna | Rywali | Na mecz |
|---|---|---|---|
|
|
58 | 2,52 | |
|
|
49 | 2,13 | |
|
|
35 | 1,52 | |
|
|
34 | 1,48 | |
|
|
34 | 1,48 | |
|
|
33 | 1,43 | |
|
|
29 | 1,26 | |
|
|
27 | 1,17 | |
|
|
26 | 1,13 | |
|
|
26 | 1,13 | |
|
|
25 | 1,09 | |
|
|
25 | 1,09 | |
|
|
24 | 1,04 | |
|
|
24 | 1,04 | |
|
|
24 | 1,04 | |
|
|
17 | 0,74 |
Posiadanie piłki
Średnie posiadanie| # | Drużyna | Średnie | U siebie | Wyjazd | Mecze >50% |
|---|---|---|---|---|---|
|
|
61% | 60% | 62% | 23 | |
|
|
57% | 58% | 55% | 17 | |
|
|
54% | 58% | 50% | 14 | |
|
|
53% | 57% | 49% | 14 | |
|
|
52% | 53% | 51% | 14 | |
|
|
52% | 51% | 53% | 13 | |
|
|
51% | 53% | 48% | 15 | |
|
|
51% | 50% | 51% | 14 | |
|
|
49% | 47% | 51% | 11 | |
|
|
48% | 48% | 49% | 9 | |
|
|
48% | 50% | 46% | 10 | |
|
|
47% | 47% | 47% | 9 | |
|
|
46% | 48% | 45% | 6 | |
|
|
46% | 48% | 45% | 6 | |
|
|
44% | 45% | 42% | 5 | |
|
|
42% | 43% | 41% | 4 |
Posiadanie a wynik
Posiadanie wg rozstrzygnięcia| # | Drużyna | W wygranych | W porażkach |
|---|---|---|---|
|
|
59% | 61% | |
|
|
55% | 49% | |
|
|
53% | 59% | |
|
|
52% | 52% | |
|
|
51% | 49% | |
|
|
51% | 50% | |
|
|
50% | 50% | |
|
|
50% | 60% | |
|
|
48% | 52% | |
|
|
48% | 61% | |
|
|
47% | 47% | |
|
|
46% | 49% | |
|
|
45% | 51% | |
|
|
42% | 48% | |
|
|
41% | 43% | |
|
|
38% | 45% |
Podania
Wszystkie podania: łącznie, na mecz i celność| # | Drużyna | Podania | Na mecz | Celność |
|---|---|---|---|---|
|
|
13 856 | 602,4 | 88% | |
|
|
11 910 | 517,8 | 85% | |
|
|
11 557 | 502,5 | 84% | |
|
|
11 530 | 501,3 | 84% | |
|
|
11 200 | 487,0 | 85% | |
|
|
10 883 | 473,2 | 81% | |
|
|
10 756 | 467,7 | 83% | |
|
|
10 725 | 466,3 | 84% | |
|
|
10 696 | 465,0 | 81% | |
|
|
10 332 | 449,2 | 83% | |
|
|
10 222 | 444,4 | 83% | |
|
|
10 051 | 437,0 | 81% | |
|
|
9 723 | 422,7 | 81% | |
|
|
9 500 | 413,0 | 79% | |
|
|
9 243 | 401,9 | 80% | |
|
|
9 151 | 397,9 | 80% |
Długie podania
Długie podania: łącznie, na mecz i celność| # | Drużyna | Podania | Na mecz | Celność |
|---|---|---|---|---|
|
|
1 389 | 60,4 | 39% | |
|
|
1 370 | 59,6 | 43% | |
|
|
1 323 | 57,5 | 40% | |
|
|
1 319 | 57,3 | 40% | |
|
|
1 281 | 55,7 | 39% | |
|
|
1 243 | 54,0 | 39% | |
|
|
1 231 | 53,5 | 42% | |
|
|
1 210 | 52,6 | 43% | |
|
|
1 199 | 52,1 | 46% | |
|
|
1 192 | 51,8 | 42% | |
|
|
1 177 | 51,2 | 42% | |
|
|
1 163 | 50,6 | 50% | |
|
|
1 163 | 50,6 | 42% | |
|
|
1 147 | 49,9 | 45% | |
|
|
1 078 | 46,9 | 42% | |
|
|
956 | 41,6 | 43% |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Podania kluczowe
Tworzące sytuacje| # | Drużyna | Kluczowe |
|---|---|---|
|
|
362 | |
|
|
288 | |
|
|
276 | |
|
|
266 | |
|
|
262 | |
|
|
247 | |
|
|
237 | |
|
|
226 | |
|
|
224 | |
|
|
221 | |
|
|
216 | |
|
|
213 | |
|
|
197 | |
|
|
193 | |
|
|
181 | |
|
|
181 |
Ataki
Wszystkie ataki: łącznie i na mecz| # | Drużyna | Ataki | Na mecz |
|---|---|---|---|
|
|
2701 | 117,43 | |
|
|
2487 | 108,13 | |
|
|
2482 | 107,91 | |
|
|
2416 | 105,04 | |
|
|
2282 | 99,22 | |
|
|
2268 | 98,61 | |
|
|
2260 | 98,26 | |
|
|
2245 | 97,61 | |
|
|
2154 | 93,65 | |
|
|
2140 | 93,04 | |
|
|
2100 | 91,30 | |
|
|
2084 | 90,61 | |
|
|
2028 | 88,17 | |
|
|
1896 | 82,43 | |
|
|
1844 | 80,17 | |
|
|
1775 | 77,17 |
Groźne ataki
Groźne ataki: łącznie i na mecz| # | Drużyna | Groźne | Na mecz |
|---|---|---|---|
|
|
1482 | 64,43 | |
|
|
1291 | 56,13 | |
|
|
1234 | 53,65 | |
|
|
1175 | 51,09 | |
|
|
1172 | 50,96 | |
|
|
1138 | 49,48 | |
|
|
1077 | 46,83 | |
|
|
1073 | 46,65 | |
|
|
1070 | 46,52 | |
|
|
1044 | 45,39 | |
|
|
1036 | 45,04 | |
|
|
987 | 42,91 | |
|
|
968 | 42,09 | |
|
|
912 | 39,65 | |
|
|
912 | 39,65 | |
|
|
837 | 36,39 |
Odbiory i przechwyty
Odzyskiwanie piłki| # | Drużyna | Odbiory | Na mecz | Przechwyty |
|---|---|---|---|---|
|
|
440 | 19,1 | 215 | |
|
|
423 | 18,4 | 212 | |
|
|
420 | 18,3 | 231 | |
|
|
415 | 18,0 | 235 | |
|
|
403 | 17,5 | 243 | |
|
|
392 | 17,0 | 241 | |
|
|
391 | 17,0 | 247 | |
|
|
391 | 17,0 | 199 | |
|
|
380 | 16,5 | 195 | |
|
|
380 | 16,5 | 179 | |
|
|
367 | 16,0 | 195 | |
|
|
363 | 15,8 | 189 | |
|
|
361 | 15,7 | 245 | |
|
|
357 | 15,5 | 263 | |
|
|
350 | 15,2 | 212 | |
|
|
341 | 14,8 | 218 |
Najbliższy hitowy mecz
16.10.2026·19:00
Kursy bukmacherskie
✓
Zakład bez przegranej 100 zł
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
STS to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Freebet ekstra 35 zł za wpłatę 50 zł
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Superbet to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
✓
Zakład bez przegranej 200 zł
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
525 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Fortuna to legalny bukmacher.
Graj odpowiedzialnie. +18
Reklama
Bloki, wybicia, pojedynki
Gra obronna| # | Drużyna | Bloki | Wybicia |
|---|---|---|---|
|
|
117 | 368 | |
|
|
116 | 475 | |
|
|
114 | 541 | |
|
|
109 | 561 | |
|
|
107 | 600 | |
|
|
106 | 532 | |
|
|
99 | 539 | |
|
|
93 | 614 | |
|
|
87 | 617 | |
|
|
85 | 537 | |
|
|
83 | 593 | |
|
|
80 | 575 | |
|
|
77 | 464 | |
|
|
76 | 580 | |
|
|
65 | 696 | |
|
|
61 | 662 |
Pojedynki
Procent wygranych| # | Drużyna | Ogółem | Powietrzne |
|---|---|---|---|
|
|
52% | 52% | |
|
|
52% | 55% | |
|
|
51% | 53% | |
|
|
51% | 51% | |
|
|
51% | 53% | |
|
|
51% | 49% | |
|
|
51% | 48% | |
|
|
50% | 54% | |
|
|
50% | 52% | |
|
|
50% | 51% | |
|
|
50% | 45% | |
|
|
49% | 50% | |
|
|
49% | 49% | |
|
|
49% | 45% | |
|
|
49% | 46% | |
|
|
48% | 51% |
Dośrodkowania
Na mecz i celność| # | Drużyna | Dośr./m | Celność |
|---|---|---|---|
|
|
23,0 | 26% | |
|
|
20,5 | 27% | |
|
|
20,2 | 22% | |
|
|
19,2 | 23% | |
|
|
18,9 | 29% | |
|
|
18,4 | 27% | |
|
|
18,2 | 27% | |
|
|
17,3 | 23% | |
|
|
17,0 | 23% | |
|
|
16,6 | 27% | |
|
|
16,0 | 20% | |
|
|
15,2 | 27% | |
|
|
15,0 | 24% | |
|
|
15,0 | 29% | |
|
|
14,3 | 27% | |
|
|
13,7 | 25% |
Seria wygranych meczów z rzędu
Aktualna seria, w nawiasie najdłuższa w sezonie. Rynek: wynik meczu (1X2)Seria remisów z rzędu
Aktualna seria, w nawiasie najdłuższa w sezonie. Rynek: remisSeria meczów bez porażki
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: podwójna szansa 1XSeria meczów bez zwycięstwa
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: podwójna szansa X2Drużyna strzeli
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: ze zdobytą bramkąBez straconego gola
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: czyste kontoBTTS z rzędu
Aktualna seria, w nawiasie najdłuższa w sezonie. Rynek: obie drużyny strzeląOver 2,5 z rzędu
Aktualna seria, w nawiasie najdłuższa w sezonie. Rynek: liczba goli +2,5Prowadzenie do przerwy
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: wynik 1. połowyGol w 1. połowie
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: gol w 1. połowieGol w 2. połowie
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: gol w 2. połowieGol w obu połowach
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: gol w każdej połowieOver 22,5 strzału w meczu
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: liczba strzałów10+ strzałów własnych
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: strzały drużyny4+ celnych strzałów
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: celne strzały drużynyOver 9,5 rożnego w meczu
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: liczba rożnych5+ rożnych własnych
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: rożne drużynyMecz z rzutem karnym
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: rzut karny w meczuPosiadanie 50%+
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: –Celność podań 80%+
Mecze z rzędu, w nawiasie najdłuższa seria w sezonie. Rynek: –Żółte kartki
Pokazane żółte kartki: łącznie i na mecz| # | Sędzia | Na mecz | Łącznie | Mecze |
|---|---|---|---|---|
![]() |
4,7 | 47 | 10 | |
|
|
4,1 | 61 | 15 | |
|
|
3,9 | 63 | 16 | |
|
|
3,9 | 63 | 16 | |
|
|
3,9 | 35 | 9 | |
|
|
3,9 | 62 | 16 | |
|
|
3,5 | 56 | 16 | |
|
|
3,3 | 49 | 15 | |
|
|
3,3 | 13 | 4 | |
|
|
3,1 | 52 | 17 | |
|
|
2,8 | 47 | 17 | |
|
|
2,6 | 42 | 16 | |
|
|
2,6 | 39 | 15 | |
![]() |
2,0 | 4 | 2 |
Kartki w meczu
Mecze poniżej i powyżej linii 4,5 kartki, w nawiasie procent| # | Sędzia | +4,5 | -4,5 |
|---|---|---|---|
|
|
8 (53%) | 7 (47%) | |
|
|
7 (44%) | 9 (56%) | |
|
|
6 (38%) | 10 (63%) | |
![]() |
6 (60%) | 4 (40%) | |
|
|
5 (31%) | 11 (69%) | |
|
|
5 (31%) | 11 (69%) | |
|
|
4 (27%) | 11 (73%) | |
|
|
3 (18%) | 14 (82%) | |
|
|
3 (18%) | 14 (82%) | |
|
|
3 (19%) | 13 (81%) | |
|
|
3 (33%) | 6 (67%) | |
|
|
2 (13%) | 13 (87%) | |
|
|
1 (25%) | 3 (75%) | |
![]() |
0 (0%) | 2 (100%) |
Faule
Odgwizdane faule: łącznie i na mecz| # | Sędzia | Na mecz | Łącznie | Mecze |
|---|---|---|---|---|
|
|
27,2 | 435 | 16 | |
|
|
27,0 | 243 | 9 | |
|
|
26,9 | 430 | 16 | |
![]() |
26,6 | 266 | 10 | |
|
|
25,9 | 414 | 16 | |
|
|
24,9 | 373 | 15 | |
|
|
24,5 | 392 | 16 | |
|
|
24,0 | 384 | 16 | |
|
|
23,8 | 404 | 17 | |
|
|
23,3 | 349 | 15 | |
|
|
23,0 | 391 | 17 | |
|
|
22,5 | 337 | 15 | |
|
|
21,5 | 86 | 4 | |
![]() |
21,5 | 43 | 2 |
Rzuty karne
Podyktowane rzuty karne: łącznie i na mecz| # | Sędzia | Na mecz | Łącznie | Mecze |
|---|---|---|---|---|
![]() |
0,5 | 5 | 10 | |
|
|
0,4 | 6 | 15 | |
|
|
0,3 | 5 | 16 | |
|
|
0,3 | 1 | 4 | |
|
|
0,2 | 3 | 15 | |
|
|
0,2 | 3 | 15 | |
|
|
0,2 | 3 | 16 | |
|
|
0,1 | 2 | 16 | |
|
|
0,1 | 1 | 9 | |
|
|
0,1 | 1 | 16 | |
|
|
0,1 | 1 | 16 | |
|
|
0,1 | 1 | 17 | |
|
|
0,1 | 1 | 17 | |
![]() |
0,0 | 0 | 2 |
Czerwone kartki
Pokazane czerwone kartki: łącznie i na mecz| # | Sędzia | Na mecz | Łącznie | Mecze |
|---|---|---|---|---|
|
|
0,2 | 4 | 17 | |
|
|
0,2 | 3 | 16 | |
|
|
0,1 | 2 | 16 | |
|
|
0,1 | 1 | 9 | |
![]() |
0,1 | 1 | 10 | |
|
|
0,1 | 1 | 15 | |
|
|
0,1 | 1 | 15 | |
|
|
0,1 | 1 | 16 | |
|
|
0,1 | 1 | 16 | |
|
|
0,1 | 1 | 17 | |
|
|
0,0 | 0 | 16 | |
|
|
0,0 | 0 | 15 | |
|
|
0,0 | 0 | 4 | |
![]() |
0,0 | 0 | 2 |
Bilans gospodarzy
Zwycięstwa, remisy i porażki gospodarzy w meczach prowadzonych przez sędziego, w nawiasie procent| # | Sędzia | Z | R | P |
|---|---|---|---|---|
|
|
12 (71%) | 3 (18%) | 2 (12%) | |
|
|
9 (56%) | 0 (0%) | 7 (44%) | |
|
|
8 (50%) | 2 (13%) | 6 (38%) | |
|
|
7 (47%) | 2 (13%) | 6 (40%) | |
|
|
6 (38%) | 6 (38%) | 4 (25%) | |
|
|
6 (40%) | 5 (33%) | 4 (27%) | |
|
|
6 (35%) | 3 (18%) | 8 (47%) | |
|
|
6 (38%) | 5 (31%) | 5 (31%) | |
|
|
5 (31%) | 3 (19%) | 8 (50%) | |
|
|
5 (33%) | 4 (27%) | 6 (40%) | |
![]() |
3 (30%) | 3 (30%) | 4 (40%) | |
|
|
2 (22%) | 4 (44%) | 3 (33%) | |
|
|
1 (25%) | 2 (50%) | 1 (25%) | |
![]() |
1 (50%) | 0 (0%) | 1 (50%) |
Doliczony czas
Średnia liczba doliczonych minut w meczu| # | Sędzia | Mecz | 1. poł. | 2. poł. |
|---|---|---|---|---|
|
|
7,0 | 2,1 | 4,9 | |
|
|
6,9 | 2,1 | 4,8 | |
|
|
6,5 | 1,3 | 5,3 | |
|
|
6,3 | 1,9 | 4,4 | |
|
|
6,3 | 1,7 | 4,6 | |
|
|
6,1 | 1,3 | 4,9 | |
|
|
6,1 | 1,8 | 4,3 | |
|
|
6,0 | 1,9 | 4,1 | |
![]() |
5,9 | 1,7 | 4,2 | |
|
|
5,7 | 1,6 | 4,1 | |
|
|
5,7 | 1,9 | 3,8 | |
|
|
5,6 | 1,8 | 3,8 | |
![]() |
5,5 | 1,5 | 4,0 | |
|
|
5,4 | 1,6 | 3,8 |
Gole w meczach
Bramki w meczach prowadzonych przez sędziego: łącznie i na mecz| # | Sędzia | Na mecz | Łącznie | Mecze |
|---|---|---|---|---|
|
|
3,6 | 57 | 16 | |
|
|
3,5 | 14 | 4 | |
|
|
3,3 | 52 | 16 | |
|
|
3,1 | 46 | 15 | |
|
|
3,0 | 45 | 15 | |
|
|
3,0 | 51 | 17 | |
|
|
2,9 | 47 | 16 | |
|
|
2,8 | 45 | 16 | |
|
|
2,8 | 42 | 15 | |
![]() |
2,7 | 27 | 10 | |
|
|
2,7 | 43 | 16 | |
|
|
2,7 | 24 | 9 | |
|
|
2,5 | 43 | 17 | |
![]() |
2,5 | 5 | 2 |
Kartki dla gospodarzy i gości
Żółte kartki pokazane gospodarzom i gościom, w nawiasie procent| # | Sędzia | Gosp. | Goście |
|---|---|---|---|
|
|
27 (43%) | 36 (57%) | |
|
|
27 (44%) | 34 (56%) | |
|
|
24 (38%) | 39 (62%) | |
|
|
24 (39%) | 38 (61%) | |
|
|
23 (44%) | 29 (56%) | |
|
|
23 (47%) | 26 (53%) | |
|
|
23 (49%) | 24 (51%) | |
|
|
22 (39%) | 34 (61%) | |
|
|
22 (52%) | 20 (48%) | |
![]() |
19 (40%) | 28 (60%) | |
|
|
19 (54%) | 16 (46%) | |
|
|
14 (36%) | 25 (64%) | |
|
|
6 (46%) | 7 (54%) | |
![]() |
1 (25%) | 3 (75%) |
Najczęściej sędziowana drużyna
Klub prowadzony przez sędziego najwięcej razy i jego bilans w tych meczach| # | Sędzia | Mecze | Drużyna | Bilans |
|---|---|---|---|---|
|
|
4 | |
2-1-1 | |
|
|
4 | |
4-0-0 | |
|
|
4 | |
0-1-3 | |
|
|
4 | |
1-2-1 | |
|
|
4 | |
2-2-0 | |
|
|
4 | |
1-1-2 | |
|
|
4 | |
0-1-3 | |
|
|
3 | |
2-0-1 | |
|
|
3 | |
2-1-0 | |
|
|
3 | |
3-0-0 | |
![]() |
3 | |
2-0-1 | |
|
|
3 | |
2-1-0 | |
|
|
1 | |
1-0-0 | |
![]() |
1 | |
1-0-0 |
