środa, 19 czerwca 2024

Betfan płatności - metody wpłat, wypłaty

20.05.2024, 15:52
Autor: M. Stępień
Spis treści
Rozwiń
 1. BETFAN płatności - jak wpłacić pieniądze na konto
  1. Jakie metody wpłat akceptuje BETFAN?
 2. Wpłata na BETkonto szybkim przelewem
 3. BETFAN wpłata za pomocą karty płatniczej
 4. BETFAN wpłata przez BLIK
 5. Wpłata przez Paysafecard na BETkonto
 6. Jak wypłacić pieniądze z BETFAN
 7. FAQ – pytania o wpłaty pieniędzy w BETFAN
Metody zasilenia depozytu w BETFAN

BETFAN to bukmacher internetowy który wiele uwagi przywiązuje do innowacyjności i rozwoju, o czym świadczy chociażby jego nowoczesna witryna internetowa.

Zakład bez ryzyka w BETFAN
Cashback do z kodem

Na przejrzystej i funkcjonalnej stronie www znajdziemy m.in. platformę do obstawiania sportów wirtualnych i możliwość typowania zakładów na karcianki, ale też rzadko spotykaną opcję dodawania własnych typów MY BET. Dostęp do tych funkcjonalności zapewnia także nowoczesna aplikacja mobilna BETFAN, która działa na smartfonach z systemem iOS oraz Android. Trudno się dziwić, że BETFAN Zakłady Bukmacherskie plasuje się w czołówce najlepszych buków w Polsce, śmiało konkurując z operatorami o znacznie dłuższym stażu, jak chociażby STS, Fortuna, forBET czy eToto.

BETFAN - innowacyjny bukmacher online+ Szybkie i bezpieczne płatności m.in. przez BLIK i Paysafecard+ Nowoczesna strona www + aplikacja mobilna
BETFAN - innowacyjny bukmacher online
+ Szybkie i bezpieczne płatności m.in. przez BLIK i Paysafecard
+ Nowoczesna strona www + aplikacja mobilna
GRAJ w

Ten zaufany buk pozytywne recenzje zbiera nie tylko za innowacyjność i niezwykle bogatą propozycję selekcji sportowych, ale także za szeroki zakres płatności, dzięki któremu w szybki sposób uzupełnicie stan swojego konta. Jeśli chcecie się dowiedzieć, z jakich metod zasilenia konta bukmacherskiego możecie skorzystać w BETFN online, to zapraszamy do lektury!

BETFAN płatności - jak wpłacić pieniądze na konto

Jak już pewnie wiecie, typowanie wydarzeń sportowych w BETFAN jest bardzo proste i intuicyjne dzięki wielu praktycznym i nowoczesnym rozwiązaniom. Jak u każdego bukmachera internetowego, rozpoczęcie stawiania zakładów online w BETFAN wiąże z szeregiem prostych formalności, które należy wykonać przed puszczeniem pierwszego zakładu.

Przede wszystkim konieczne jest do tego konto gracza zapewniające dostęp do pełnej oferty - jeśli nie masz jeszcze BETkonta a chcesz zacząć obstawiać kupony SOLO i AKO u tego buka, sprawdź jak założyć konto gracza w BETFAN lub kliknij w poniższy baner, który przekieruje Cię bezpośrednio do panelu rejestracyjnego.

Rekomendacje dla bukmachera BETFAN
Dlaczego warto stawiać zakłady bukmacherskie w BETFAN online?

Po rejestracji konta należy dokonać pierwszej wpłaty na swój bukmacherski bankroll w BETFAN, by mieć środki na puszczanie internetowych kuponów. Pamiętajcie, że pierwsza wpłata depozytu do BETFAN musi być wykonana z Waszego imiennego konta bankowego. Jest to konieczne, aby bukmacher miał możliwość poprawnej weryfikacji i przypisania numeru konta do Waszych wygranych. Przy kolejnych przelewach możecie już zmienić metodę płatności - można to zrobić bardzo łatwo, wystarczy wejść w opcję Wpłaty" na swoim BETkoncie (w prawym górnym rogu strony), podać kwotę przelewu (w domyśle macie podane kwoty 50 zł, 100 zł, 200 zł, 500 zł i 1000 zł, ale oczywiście możecie wpisać ręcznie każdą inną wartość) a następnie wybrać preferowaną metodę zasilenia z listy.

Minimalna kwota pierwszego depozytu wynosi dwa złote, ale my oczywiście proponujemy od razu przelać większe pieniądze. Dlaczego? Ze względu na bonus powitalny od BETFAN, którym jest powitalny cashback od pierwszego depozytu - to oznacza, ż im więcej wpłacicie w ramach pierwszego depozytu, tym wyższy będzie Wasz cashback. Możecie go wykorzystać na dowolne sporty, więc niezależnie od tego, jakie dyscypliny lubicie wrzucać na swoje internetowe kupony bukmacherskie, takie zabezpieczenie stawki na pewno się Wam przyda.

Jakie metody wpłat akceptuje BETFAN?

Wiecie już, jak złożyć depozyt na swoim bankrollu w BETFAN, teraz warto sprawdzić, jakimi metodami możecie taką transakcję przeprowadzić. BETFAN oferuje Wam naprawdę sporo opcji wpłaty gotówki na konto depozytowe. Co istotne, wszystkie są w pełni sprawdzone oraz bezpieczne. Stan swojego konta uzupełnić możecie za pomocą następujących metod:

 • szybkie płatności Przelewy24,
 • Karty płatnicze VISA lub MasterCard,
 • System płatności mobilnych BLIK,
 • Paysafecard
Metody płatności w BETFAN

Oczywiście przy żadnej transakcji BETFAN nie pobiera jakiejkolwiek prowizji. Oznacza to tym samym, że doładowywanie konta jest całkowicie darmowe, więc można tego dokonywać regularnie. Jak to wszystko wygląda w praktyce? To bardzo proste – przelewacie na swój profil gracza i tyle też na nim ląduje, a wszystkie te pieniądze przeznaczyć możecie na zawieranie zakładów wzajemnych.

Warto dodać, że swojego czasu BETFAN umożliwiał graczom zasilanie konta przez internetowy portfel Revolut. BETFAN był wówczas pierwszym bukmacherem,. który wprowadził taką metodę płatności do swojej oferty. Obecnie jednak w BETFAN nie zasilimy konta przez Revolut, zaś na jego miejsce weszła karta przedpłacona Paysafecard.

Wpłata na BETkonto szybkim przelewem

Jak już wspomnieliśmy, każdy typer BETFAN, na co dzień obstawiający zakłady sportowe, ma dostęp do wielu metod dokonania depozytu online. Jedną z najczęściej wykorzystywanych jest szybki przelew elektroniczny, który realizowany jest za pośrednictwem systemu płatności internetowych Przelewy24, obsługującego kilkadziesiąt banków (m.in. mBank, PKO, ING Bank Śląski, Bank PEKAO, Alior Bank). Dzięki temu, że usługa ta działa całodobowo, macie pewność księgowania w ciągu minuty, maksymalnie kilku minut od wpłaty.

Oczywiście uzupełnić stan swojego konta mogą także gracze korzystający z innych placówek bankowych. Dokonać tego mogą za pośrednictwem klasycznych przelewów. Warto jednak dodać, że taki krok wiąże się z dłuższym czasem księgowania, co w żadnym wypadku nie jest zależne od omawianego bukmachera (za taki stan rzeczy odpowiada tylko i wyłącznie polityka banku).

Jak w praktyce wygląda zasilenie BETkonta depozytem przez szybki przelew? Początek transakcji przebiega zawsze tak samo - po zalogowaniu się na swój profil wybieracie opcję "Wpłata", następnie podajecie kwotę przelewu, a następnie wybieracie opcję "Przelew bankowy" z listy, która wyświetli się pod kwotą wpłaty.

Jak zrobić szybki przelew depozytu do BETFAN
BETFAN - zasilenie depozytu szybkim przelewem

Po wyborze banku, w którym macie swój indywidualny rachunek bankowy, system przeniesie Was bezpośrednio do panelu logowania Waszego banku, gdzie postępujecie tak jak przy każdym innym przelewie. Po dokonaniu dyspozycji płatności pieniądze powinny znaleźć się na Waszym koncie w ciągu minuty.

BETFAN wpłata za pomocą karty płatniczej

Równie popularne u tego warszawskiego operatora zakładów wzajemnych są także płatności za pomocą kart płatniczych spod szyldu MasterCard lub Visa. Oczywiście podobnie jak w przypadku szybkiego przelewu, taki sposób wpłat środków własnych jest całkowicie darmowy i gwarantuje bardzo szybkie zaksięgowanie gotówki.

By wpłacić pieniądze do BETFAN przez kartę kredytową lub debetową, należy - po zalogowaniu się na swój profil i wyborze metody płatności - uzupełnić dane karty. To imię i nazwisko, numer karty, data jej ważności oraz kod CVV, czyli trzycyfrowy kod weryfikacyjny który znajdziemy z tyłu karty. Następnie wystarczy już tylko wybrać opcję "Zapłać". BETFAN udostępnia też opcję zapisania danych karty, dzięki czemu możemy w przyszłości korzystać z tej metody bez podawania wszystkich danych, co skróci czas transakcji (to ważne, jeśli zabrakło nam środków na szybki kupon grany LIVE).

Jak zasilić konto gracza w BETFAN z karty debetowej lub kredytowej
Jak przelać pieniądze z karty płatniczej do BETFAN?

Nadmienić warto, że metoda składania depozytu poprzez karty debetowe lub kredytowe cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród początkujących, jak i bardziej zaawansowanych typerów. Wynika to oczywiście z faktu, że w chwili obecnej praktycznie każdy posiada kartę płatniczą, więc posługiwanie się nią nie stanowi żadnego problemu.

BETFAN wpłata przez BLIK

BETFAN to bukmacher, który pochwalić się może już ugruntowaną pozycją na polskim rynku zakładów wzajemnych. Wbrew pozorom nie osiadł on jednak na laurach i nadal prężnie rozwija swoje usługi, w tym także te dotyczące wpłat. Dzięki temu jego typerzy mogą również wnieść depozyt przy pomocy systemu BLIK. Co więc warto o nim wiedzieć?

Jak zasilić depozytu w BETFAN przy pomocy BLIKu
BETFAN - wpłata depozytu przez BLIK

Przede wszystkim to, że powstał on z inicjatywy kilku największych banków i dedykowany jest wyłącznie użytkownikom urządzeń mobilnych. Warto dodać, że płatność tą metodą jest bardzo prosta i nie sprawi Wam żadnego problemu. Wystarczy, że jako metodę wypłaty depozytu wybierzecie BLIK. Następnie musicie zalogować się do aplikacji swojego banku i tam także kliknąć w opcję BLIK. Kolejnym krokiem jest wpisanie sześciocyfrowego kodu BLIK i potwierdzenie go PINem. I to już wszystko. Podobnie jak w przypadku karty płatniczej, również dla płatności BLIKiem macie opcję zapisania aplikacji, co ustawi tę metodę płatności jako domyślną dla przyszłych przelewów.

Wpłata przez Paysafecard na BETkonto

BETFAN wychodząc na przeciw oczekiwaniom obstawiających wprowadził do swojej oferty płatności także innowacyjne narzędzie, czyli kartę przedpłaconą Paysafecard, umożliwiającą dokonywanie bezpiecznych płatności. Zasilając swoje BETkonto kartą Paysafecard nie musimy dokonywać przelewów z naszego indywidualnego rachunku bankowego.

Płatności na bukmacherski bankroll przez Paysafecard mogą stanowić jedną z metod kontrolowania swoich wydatków na zakłady bukmacherskie. Na kartę Paysafecard możemy przelać określoną kwotę w skali miesiąca czy tygodnia, a następnie puszczać internetowe kupony tylko do tej kwoty. To doskonała metoda sprawdzania, jakie są nasze wydatki na zkłady.

Jak wypłacić pieniądze z BETFAN

Na koniec warto jeszcze przyjrzeć się bliżej procesowi wypłaty pieniędzy z salda depozytowego w BETFAN, który jest również bardzo prosty i intuicyjny. Aby więc przelać pieniądze na indywidualny numer konta, wystarczy tak naprawdę przejść kilka kroków. Po pierwsze należy zalogować się na konto gracza, a następnie kliknąć w profil gracza znajdujący się w prawym górnym roku. Kolejno trzeba już tylko wejść w wypłaty, wybrać kwotę przelewu i zatwierdzić operację. 

Co ważne, BETFAN dokonuje wypłat zarówno poprzez tradycyjne, jak i szybkie przelewy. Te drugie realizowane są siedem dni w tygodniu od godziny 07:00 do 23:00 do ponad 97% kont bankowych w całej Polsce. Wówczas czas realizacji zlecenia wynosi średnio 15 minut.  Minimalna kwota szybkiej wypłaty wynosi 10 zł. W przypadku klasycznego przelewu kwota ta nie może być mniejsza niż dwa złote. Dodatkowo warto wiedzieć, że każdy gracz może zrealizować aż pięć szybkich wypłat dziennie. 

FAQ – pytania o wpłaty pieniędzy w BETFAN

Temat doładowania salda depozytowego u zaufanego bukmachera BETFAN budzi spore zainteresowanie typerów. Przygotowaliśmy dla Was krótkie odpowiedzi o najczęściej pojawiające się pytania graczy o wpłatę depozytu do BETFAN.

1️⃣ Jakie sposoby wpłaty respektuje BETFAN?

W BETFAN możecie zasilić swoje konto przelewem (tradycyjnym i szybkim przez platformę Przelewy24) oraz karty płatnicze (Visa i MasterCard), a także przez płatności mobilne BLIK oraz Paysafecard. Metody płatności do BETFAN.

2️⃣ Jak szybko po wpłacie depozytu mogę postawić zakład?

Jeśli skorzystacie z szybkich metod płatności to pieniądze pojawią się na Waszym koncie w ciągu minuty. To oznacza, że kupon możecie postawić praktycznie od razu po zasileniu konta. >> Sprawdź jak wpłacić pieniądze do BETFAN.

3️⃣ Czy wypłatę z konta BETFAN przeprowadzić można tak samo jak wpłatę?

Nie, wpłata i wypłata środków w BETFAN to dwie zupełnie odrębne procedury. Podstawowa różnica jest taka, że BETFAN oferuje kilka różnych metod zasilenia BETkonta depozytem, ale wypłaty są możliwe tylko na indywidualne konto bankowe.

4️⃣ Jaka jest maksymalna wysokość jednorazowej wpłaty w BETFAN?

BETFAN nie ustalił takich limitów, więc na swoje BETkonto możecie wpłacić dowolną kwotę. Buk określił jedynie kwotę minimalnego przelewu, która wynosi 2 zł. Brak ram finansowych obejmuje również wypłaty (wyjątek stanowią jedynie szybkie wypłaty, gdzie maksymalna kwota nie może być wyższa niż 10000 zł).

5️⃣ Czy robiąc depozyt w BETFAN można skorzystać z tradycyjnego przelewu?

TAK. BETFAN, podobnie jak wszyscy autoryzowani bukmacherzy w Polsce, oferuje możliwość wpłaty klasycznym przelewem. Pamiętajcie jednak, że wpłata tradycyjnym przelewem prawdopodobnie będzie się księgować dłużej niż zlecona przez szybki przelew.

Komentarze (0)
Skomentuj artykuł pt. Betfan płatności - metody wpłat, wypłaty
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi Google.
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując przeglądanie witryny wyrażasz zgodę na postanowienia naszej polityki prywatności dotyczącej plików cookies.