Alexandru Tiganasu jest piłkarzem występującym obecnie w FC Botosani. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Alexandru Tiganasu
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Alexandru Tiganasu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alexandru Tiganasu wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alexandru Tiganasu oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Alexandru Tiganasu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alexandru Tiganasu rozegrał w barwach FC Botosani w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 8 meczów. Na boisku spędził łącznie 59 minut. Średnio dawało to 6 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Alexandru Tiganasu
Pierwszy transfer Alexandru Tiganasu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z FC Botosani do FC Astra Giurgiu za 100 tysięcy euro.
Czy Alexandru Tiganasu ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alexandru Tiganasu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexandru Tiganasu to operacja kolana z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 175 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Alexandru Tiganasu?
Alexandru Tiganasu ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2014 roku.
Na jakiej pozycji gra Alexandru Tiganasu?
Alexandru Tiganasu najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Alexandru Tiganasu?
Wycena 36-letniego Alexandru Tiganasu według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Alexandru Tiganasu?
Alexandru Tiganasu urodził się 12 czerwca 1990 w Săveni w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Alexandru Tiganasu – statystyki
Szczegółowe statystyki Alexandru Tiganasu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Botosani. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Alexandru Tiganasu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Alexandru Tiganasu wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Alexandru Tiganasu oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Alexandru Tiganasu – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Alexandru Tiganasu w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
2:1 | 54' | 0 | 0 | – | 5.7 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
2:0 | 5' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
5:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
2:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
27 Lip
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
17 Lip
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Maj
Dogryw.
|
Rumuńska Liga I, półfinał
|
4:3 | 75' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
16 Maj
Koniec
|
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
2:0 | 54' | 0 | 0 | 5.8 |
Ile meczów rozegrał Alexandru Tiganasu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Alexandru Tiganasu rozegrał w barwach FC Botosani w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 8 meczów. Na boisku spędził łącznie 59 minut. Średnio dawało to 6 minut gry na spotkanie.
Alexandru Tiganasu – transfery
W trakcie kariery Alexandru Tiganasu zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 100 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Botosani 2019 – obecnie
-
Petrolul Ploiesti 2018 – 2019
-
ACS Poli Timisoara 2017 – 2018

-
Politehnica Iasi 2014 – 2017
-
FC Astra Giurgiu 2014 – 2014

-
Politehnica Iasi 2013 – 2014
-
FC Astra Giurgiu 2013 – 2013

-
Politehnica Iasi 2012 – 2013
-
FC Astra Giurgiu 2010 – 2012

-
FC Botosani 2009 – 2010
-
Unknown 2007 – 2009

-
GSA Nucet do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Alexandru Tiganasu
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2019/20 | 09.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 11.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 03.09.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 10.07.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 29.06.2013 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
![]() |
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Alexandru Tiganasu
Pierwszy transfer Alexandru Tiganasu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z FC Botosani do FC Astra Giurgiu za 100 tysięcy euro.
Alexandru Tiganasu – forma
W ostatnich 5 meczach Alexandru Tiganasu zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Alexandru Tiganasu i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
54'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
5
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
FC Botosani
0
Corvinul Hunedoara
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Sie
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lip
Koniec
|
FC Botosani
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
FC Voluntari
2
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Dogryw.
|
FCSB
4
FC Botosani
3
Rumuńska Liga I, półfinał
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Csikszereda
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Farul Constanta
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
1
Oţelul
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
3
Metaloglobus
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Uta Arad
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
3
FCSB
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
AFC Hermannstadt
3
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
FC Botosani
3
Unirea Slobozia
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Botosani
0
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
AFC Hermannstadt
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Lut
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Cluj
3
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Uta Arad
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
FC Botosani
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Arges Pitesti
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Gru
Koniec
|
FC Botosani
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Gru
Koniec
|
FC Botosani
1
AFC Hermannstadt
3
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Farul Constanta
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Metaloglobus
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
69'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
3
FCSB
1
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Oţelul
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
FC Botosani
3
Csikszereda
1
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
3
FC Botosani
3
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
28 Lip
Koniec
|
FC Botosani
4
Unirea Slobozia
0
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
30'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lip
Koniec
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
FC Botosani
2
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Politehnica Iasi
3
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
9'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Uta Arad
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
FC Botosani
4
Farul Constanta
3
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lut
Koniec
|
Rapid
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sty
Koniec
|
FC Botosani
1
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Ceahlăul Piatra Neamţ
0
FC Botosani
1
Puchar Rumunii, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Botosani
1
AFC Hermannstadt
2
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Arges Pitesti
0
FC Botosani
3
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lis
Koniec
|
FC Botosani
0
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
FC Botosani
1
Politehnica Iasi
1
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
FC Botosani
0
Rapid
2
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
3
SCM Gloria Buzău
3
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
3
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
0
Petrolul Ploiesti
2
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
3
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
AFC Hermannstadt
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Politehnica Iasi
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
CS Mioveni
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
4
U Craiova 1948
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Mar
Koniec
|
FC Botosani
2
Politehnica Iasi
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Lut
Koniec
|
FC Botosani
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Uta Arad
2
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
22 Gru
Koniec
|
Oţelul
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Gru
Koniec
|
FC Botosani
0
Dinamo Bucuresti
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Gru
Koniec
|
FC Botosani
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
5
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Paź
Koniec
|
FC Botosani
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
5
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
2
AFC Hermannstadt
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
CS Mioveni
0
FC Botosani
2
Puchar Rumunii
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Sie
Koniec
|
FC Botosani
0
U Craiova 1948
1
Rumuńska Liga I
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Maj
Koniec
|
FC Botosani
0
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Uta Arad
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
1
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
18 Mar
Koniec
|
FC Botosani
1
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Mar
Koniec
|
U Craiova 1948
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Arges Pitesti
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
21 Sty
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lis
Koniec
|
CS Mioveni
1
FC Botosani
0
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
CS Mioveni
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Paź
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
0
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Lip
Koniec
|
FC Botosani
3
Chindia Targoviste
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Mar
Koniec
|
FC Botosani
1
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
FC Botosani
5
![]()
Gaz Metan Medias
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Botosani
1
Arges Pitesti
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
CS Mioveni
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
FC Botosani
2
![]()
Academica Clinceni
0
Rumuńska Liga I
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
U Craiova 1948
3
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
FC Botosani
4
Dinamo Bucuresti
0
Rumuńska Liga I
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
CFR Cluj
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
FC Botosani
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rapid
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
FC Botosani
1
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
FCSB
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Arges Pitesti
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
FC Botosani
0
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
1
U Craiova 1948
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
FC Botosani
0
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
FCSB
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Botosani
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
2
![]()
Academica Clinceni
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
FC Botosani
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
FC Botosani
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Politehnica Iasi
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
FC Botosani
0
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
FC Botosani
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
1
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lip
Koniec
|
FC Botosani
0
![]()
FC Astra Giurgiu
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
FC Botosani
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Alexandru Tiganasu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.35.
W ostatnich 10 meczach Alexandru Tiganasu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.70, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.18.
W jakiej formie jest Alexandru Tiganasu?
Alexandru Tiganasu jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.35 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.59). Jego dyspozycja słabnie.
Alexandru Tiganasu – kontuzje
W trakcie kariery Alexandru Tiganasu zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 13 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Alexandru Tiganasu
- Operacja kolana 06.11.17 – 29.04.18 (175 dni) opuszczone: 13 meczów
Czy Alexandru Tiganasu ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Alexandru Tiganasu nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Alexandru Tiganasu to operacja kolana z 2017 roku, który wykluczył go z gry na 175 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Alexandru Tiganasu – trofea
W trakcie kariery Alexandru Tiganasu zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Alexandru Tiganasu
Jakie trofea zdobył Alexandru Tiganasu?
Alexandru Tiganasu zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Politehnica Iasi — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Rumunii — 1 raz.
Alexandru Tiganasu – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Alexandru Tiganasu wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Alexandru Tiganasu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Alexandru Tiganasu
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 18.12.2025 | 35 |
|
100 tys. € |
| 09.06.2025 | 34 |
|
100 tys. € |
| 18.12.2024 | 34 |
|
150 tys. € |
| 04.06.2024 | 33 |
|
300 tys. € |
| 21.12.2023 | 33 |
|
350 tys. € |
| 14.06.2023 | 33 |
|
500 tys. € |
| 20.12.2022 | 32 |
|
500 tys. € |
| 02.06.2022 | 31 |
|
600 tys. € |
| 21.12.2021 | 31 |
|
500 tys. € |
| 29.09.2021 | 31 |
|
500 tys. € |
| 02.06.2021 | 30 |
|
400 tys. € |
| 17.12.2020 | 30 |
|
400 tys. € |
| 04.08.2020 | 30 |
|
450 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
350 tys. € |
| 20.12.2019 | 29 |
|
450 tys. € |
| 20.06.2019 | 29 |
|
200 tys. € |
| 25.12.2018 | 28 |
|
250 tys. € |
| 13.06.2018 | 28 | 250 tys. € | |
| 26.12.2017 | 27 | 400 tys. € | |
| 16.06.2017 | 27 |
|
550 tys. € |
| 20.12.2016 | 26 |
|
450 tys. € |
| 31.05.2016 | 25 |
|
450 tys. € |
| 21.12.2015 | 25 |
|
450 tys. € |
| 31.05.2015 | 24 |
|
500 tys. € |
| 22.03.2015 | 24 |
|
400 tys. € |
| 14.12.2014 | 24 |
|
300 tys. € |
| 11.06.2014 | 24 |
|
500 tys. € |
| 07.10.2013 | 23 |
|
500 tys. € |
| 04.06.2013 | 22 |
|
500 tys. € |
| 11.12.2012 | 22 |
|
400 tys. € |
| 20.08.2012 | 22 |
|
400 tys. € |
| 31.03.2012 | 21 | 550 tys. € | |
| 23.12.2011 | 21 | 600 tys. € | |
| 28.09.2011 | 21 | 150 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Alexandru Tiganasu?
Wycena Alexandru Tiganasu wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Alexandru Tiganasu wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.