Benjamin Tahirovic

pomocnik #6
Narodowość Bośnia Aktualny klub Brøndby
Wiek / data ur.23 lat (03.03.2003)
Wzrost1,83 m
Waga68 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki720 tys. €
Dołączył02.02.2025
Kontrakt do29.06.2028
Wartość rynkowa4,5 mln €

Benjamin Tahirović jest piłkarzem występującym obecnie w Brøndby. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Liczby Benjamin Tahirovic w Mistrzostwach Świata 2026
Mecze
4
Bramki
0
Asysty
0
Minuty
237'
Średnia ocena
6.49
Kartki
0 / 0

Forma w ostatnich meczach Benjamin Tahirovic

Ocena
02.07 Stany Zjednoczone Bośnia i Hercegowina 2:0 6.4
24.06 Bośnia i Hercegowina Katar 3:1 6.4
18.06 Szwajcaria Bośnia i Hercegowina 4:1 6.4
12.06 Kanada Bośnia i Hercegowina 1:1 6.8
06.06 Panama Bośnia i Hercegowina 1:1 6.3
Najbliższy mecz Benjamin Tahirovic
Brøndby Viborg
02.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,49
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

720 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 60 tys. €
tygodniowo: 14 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer2.02.2025
kwota transferu2,8 mln €
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

4,5 mln €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Środkowy pomocnik (8)
Dodatkowe pozycje Defensywny pomocnik (6)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,83 m
Waga 68 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Benjamin Tahirovic w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Benjamin Tahirovic wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.49, a skuteczność strzałów to 0,0%. Benjamin Tahirovic oddaje średnio 0,3 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Benjamin Tahirovic w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Benjamin Tahirovic zanotował 6 występów w reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 299 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Benjamin Tahirovic

Pierwszy transfer Benjamin Tahirovic w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Vasalund do AS Roma U20 za 204 tysiące euro.

Najdroższym transferem w karierze Benjamin Tahirovic było przejście z AS Roma do Ajaksu w 2023 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 7,5 miliona euro.

Ile zarabia Benjamin Tahirovic?

Na podstawie kontraktu z Brøndby, Benjamin Tahirovic otrzymuje 720 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 60 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Tahirović w sierpniu 2026 to 13,8 tysiąca euro, a dziennie około 2 tysiące euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.

Na jakiej pozycji gra Benjamin Tahirovic?

Benjamin Tahirovic najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.

Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Tahirovic?

Wycena 23-letniego Benjamin Tahirovic według stanu na maj 2026 wynosi 4,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 6 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Benjamin Tahirovic?

Benjamin Tahirovic urodził się 3 marca 2003 w Spånga (Bośnia). Obecnie piłkarz ma 23 lata.