Rui Filipe Caetano Moura jest piłkarzem występującym obecnie w CD Tondela. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Carraca
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Carraca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Carraca wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 1.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Carraca oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Carraca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Carraca rozegrał w barwach CD Tondeli w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 180 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Czy Carraca ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Carraca nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Carraca to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Carraca?
Carraca ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2015 roku.
Na jakiej pozycji gra Carraca?
Carraca najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Carraca?
Wycena 33-letniego Carraca według stanu na czerwiec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Carraca?
Carraca urodził się 1 marca 1993 w Folgosa da Maia w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Carraca – statystyki
Szczegółowe statystyki Carraca w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział CD Tondela. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Rui Filipe Caetano Moura vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Carraca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Carraca wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 1.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Carraca oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Carraca – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Carraca w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Carraca w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Carraca rozegrał w barwach CD Tondeli w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 2 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 180 minut. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Carraca – transfery
W trakcie kariery Carraca zmieniał klub 14 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
CD Tondela 2026 – obecnie
-
Chaves 2023 – 2026
-
FC Porto 2023 – 2023
-
Gil Vicente 2022 – 2023
-
FC Porto 2022 – 2022
-
Belenenses SAD 2021 – 2022

-
FC Porto 2020 – 2021
-
Boavista 2016 – 2020
-
Santa Clara 2015 – 2016
-
Boavista 2015 – 2015
-
CD Tondela 2014 – 2015
-
Boavista 2012 – 2014
-
Boavista U19 2010 – 2012

-
Boavista Sad U17 do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Carraca
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 12.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 09.10.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 31.08.2023 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 26.07.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 23.08.2021 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 11.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 12.07.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 29.06.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 26.08.2014 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Carraca – forma
W ostatnich 5 meczach Carraca zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,04. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Carraca i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
21 Sie
Koniec
|
CD Tondela
0
Académica Coimbra
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
Leixões
1
CD Tondela
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
CD Tondela
2
Amarante
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Portimonense
3
Chaves
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Chaves
2
Oliveirense
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Paços de Ferreira
4
Chaves
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 30. kolejka
|
24'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Chaves
2
Torreense
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 29. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
FC Porto B
3
Chaves
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 28. kolejka
|
30'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Chaves
0
UD Leiria
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Sporting CP B
0
Chaves
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 26. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Chaves
1
Académico Viseu
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 25. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Vizela
3
Chaves
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 24. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Chaves
2
Farense
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 23. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Feirense
1
Chaves
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 22. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Chaves
0
Penafiel
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Felgueiras 1932
1
Chaves
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 20. kolejka
|
19'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Chaves
2
Lusitânia Lourosa
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 19. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Benfica B
1
Chaves
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 18. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Chaves
2
CS Marítimo
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Chaves
0
Portimonense
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 15. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Oliveirense
2
Chaves
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Chaves
2
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 13. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Torreense
0
Chaves
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Chaves
0
Sporting CP B
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
59'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Leixões
0
Chaves
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 16. kolejka
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Chaves
0
FC Porto B
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
UD Leiria
2
Chaves
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 10. kolejka
|
13'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Académico Viseu
1
Chaves
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Chaves
0
SL Benfica
2
Puchar Portugalii, 1/64 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Chaves
1
Vizela
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 7. kolejka
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Farense
0
Chaves
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Chaves
1
Feirense
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 5. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Penafiel
0
Chaves
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
Chaves
1
Felgueiras 1932
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Lusitânia Lourosa
2
Chaves
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Chaves
1
Benfica B
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Penafiel
0
Chaves
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 34. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
CD Tondela
2
Chaves
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 32. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Chaves
0
Alverca
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Chaves
2
Portimonense
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 29. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Chaves
1
Vizela
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 28. kolejka
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Chaves
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Chaves
4
Oliveirense
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Mafra
0
Chaves
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Chaves
1
CS Marítimo
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Chaves
3
Académico Viseu
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
UD Leiria
1
Chaves
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Chaves
2
CD Tondela
2
Liga Portugal 2 (Portugalia), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Chaves
2
FC Porto B
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Casa Pia
3
Chaves
0
Puchar Portugalii, 4. runda
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Vizela
0
Chaves
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Chaves
2
Paços de Ferreira
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Oliveirense
0
Chaves
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Chaves
2
Lusitânia Lourosa
0
Puchar Portugalii, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Chaves
0
Feirense
0
Liga Portugal 2 (Portugalia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Chaves
2
Torreense
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Chaves
0
Mafra
3
Liga Portugal 2 (Portugalia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
CS Marítimo
1
Chaves
1
Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Sporting CP
3
Chaves
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Casa Pia
3
Chaves
1
Liga Portugal
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Chaves
2
Estoril Praia
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Vizela
0
Chaves
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Chaves
2
Portimonense
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Mar
Koniec
|
SL Benfica
1
Chaves
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Chaves
1
Vitória Guimarães
2
Liga Portugal
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Chaves
2
Boavista
1
Liga Portugal
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Moreirense
1
Chaves
0
Liga Portugal
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Chaves
1
Farense
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
SC Braga
1
Chaves
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sty
Koniec
|
Famalicão
2
Chaves
2
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Estoril Praia
4
Chaves
0
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Portimonense
2
Chaves
1
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Chaves
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Vitória Guimarães
5
Chaves
0
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Gil Vicente
1
Casa Pia
0
Liga Portugal
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Gil Vicente
3
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Sty
Koniec
|
Gil Vicente
2
Vitória Guimarães
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Portimonense
0
Gil Vicente
3
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
SC Covilha
2
Gil Vicente
2
Puchar Ligi Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
SL Benfica
3
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Serpa
0
Gil Vicente
3
Puchar Portugalii
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Sporting CP
3
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Vizela
2
Gil Vicente
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Gil Vicente
1
AZ Alkmaar
2
Liga Konferencji
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Gil Vicente
0
Famalicão
0
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Gil Vicente
0
Liga Konferencji
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Arouca
1
Gil Vicente
0
Liga Portugal
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Gil Vicente
4
Riga
0
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Gil Vicente
1
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
CD Tondela
1
![]()
Belenenses SAD
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lut
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Famalicão
1
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Gru
Koniec
|
SC Braga
1
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Caldas
3
![]()
Belenenses SAD
5
Puchar Portugalii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
Portimonense
2
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
2
Santa Clara
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
![]()
Belenenses SAD
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
58'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Maj
Koniec
|
FC Porto
4
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
FC Porto B
4
Feirense
2
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
FC Porto
1
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
FC Porto B
2
Estoril Praia
2
Liga Portugal 2 (Portugalia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Farense
0
FC Porto
1
Liga Portugal
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Famalicão
2
Boavista
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Portimonense
2
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Boavista
1
![]()
Belenenses SAD
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Paços de Ferreira
0
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Boavista
2
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
96'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
![]()
Aves
0
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
11 Sty
Koniec
|
Boavista
0
Famalicão
1
Liga Portugal
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Boavista
1
SL Benfica
4
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Gil Vicente
0
Boavista
0
Liga Portugal
|
54'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Sie
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Boavista
1
Liga Portugal
|
96'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Boavista
1
Paços de Ferreira
1
Liga Portugal
|
95'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Vitória Guimarães
1
Boavista
1
Liga Portugal
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Boavista
2
![]()
Aves
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
CS Marítimo
0
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Boavista
4
SC Braga
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
![]()
Vitoria Setubal
0
Boavista
3
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Boavista
1
Nacional Madeira
0
Liga Portugal
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
FC Porto
2
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Vitória Guimarães
3
Boavista
1
Liga Portugal
|
30'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Boavista
1
Rio Ave
0
Liga Portugal
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sty
Koniec
|
SL Benfica
5
Boavista
1
Liga Portugal
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Boavista
1
![]()
Vitoria Setubal
0
Liga Portugal
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Nacional Madeira
0
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Boavista
0
FC Porto
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Boavista
0
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Rio Ave
2
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Boavista
1
Chaves
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Santa Clara
4
Boavista
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Feirense
1
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Boavista
0
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Portimonense
0
Boavista
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
1
Boavista
0
Liga Portugal
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Boavista
3
Chaves
3
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Boavista
1
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Boavista
1
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Feirense
3
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
SL Benfica
4
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Lut
Koniec
|
![]()
Aves
3
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Boavista
2
Portimonense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Sty
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
1
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Chaves
0
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Boavista
1
Moreirense
0
Liga Portugal
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
CD Tondela
3
Boavista
2
Liga Portugal
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Sie
Koniec
|
CS Marítimo
1
Boavista
0
Liga Portugal
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Boavista
1
Rio Ave
2
Liga Portugal
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Boavista
2
Nacional Madeira
2
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Vitória Guimarães
2
Boavista
0
Liga Portugal
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Boavista
0
Paços de Ferreira
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Sporting CP
4
Boavista
0
Liga Portugal
|
32'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Estoril Praia
0
Boavista
0
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Moreirense
0
Boavista
0
Liga Portugal
|
2'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Boavista
0
FC Porto
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Feirense
0
Boavista
1
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Boavista
1
SC Braga
1
Liga Portugal
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Paços de Ferreira
2
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Porto
3
Boavista
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
SC Braga
3
Boavista
0
Liga Portugal
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Sie
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
0
Boavista
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 |
W ostatnich 5 meczach Carraca 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.08, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.04.
W ostatnich 10 meczach Carraca 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.77.
W jakiej formie jest Carraca?
Carraca jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.04 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.46). Jego dyspozycja słabnie.
Carraca – zarobki
Carraca gra w CD Tondela na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 251 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Carraca w CD Tondela (2023/24)
| Rocznie | 251 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 687 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Carraca w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
251 tys. € |
| 2022/23 |
|
68 tys. € |
| 2021/22 |
|
113 tys. € |
| 2020/21 |
|
74 tys. € |
| 2019/20 |
|
71 tys. € |
| 2018/19 |
|
70 tys. € |
| 2017/18 |
|
63 tys. € |
| 2016/17 |
|
40 tys. € |
Carraca – kontuzje
W trakcie kariery Carraca zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 7 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Carraca
-
Uraz o nieznanym charakterze
27.04.24 – 11.05.24 (15 dni)
Chaves opuszczone: 2 mecze
- Koronawirus 25.11.21 – 05.12.21 (11 dni) opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
06.01.21 – 17.01.21 (12 dni)
FC Porto opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
12.12.19 – 16.12.19 (5 dni)
Boavista opuszczone: 1 mecz
Czy Carraca ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Carraca nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Carraca to uraz o nieznanym charakterze z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Carraca – trofea
W trakcie kariery Carraca zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Carraca
Jakie trofea zdobył Carraca?
Carraca zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w CD Tondeli — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Portugalii — 1 raz.
Carraca – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Carraca wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Carraca na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Carraca
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 23.06.2026 | 33 |
|
50 tys. € |
| 21.12.2025 | 32 |
|
75 tys. € |
| 22.06.2025 | 32 |
|
150 tys. € |
| 15.12.2024 | 31 |
|
300 tys. € |
| 05.06.2024 | 31 |
|
400 tys. € |
| 26.12.2023 | 30 |
|
700 tys. € |
| 15.06.2023 | 30 |
|
800 tys. € |
| 31.10.2022 | 29 |
|
800 tys. € |
| 30.05.2022 | 29 | 800 tys. € | |
| 26.12.2021 | 28 | 1 mln € | |
| 20.05.2021 | 28 |
|
1 mln € |
| 27.01.2021 | 27 |
|
1 mln € |
| 16.08.2020 | 27 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
650 tys. € |
| 29.12.2019 | 26 |
|
800 tys. € |
| 06.06.2019 | 26 |
|
700 tys. € |
| 10.01.2019 | 25 |
|
900 tys. € |
| 12.06.2018 | 25 |
|
900 tys. € |
| 06.02.2018 | 24 |
|
700 tys. € |
| 25.06.2017 | 24 |
|
400 tys. € |
| 21.02.2017 | 23 |
|
400 tys. € |
| 28.07.2016 | 23 |
|
350 tys. € |
| 13.03.2016 | 23 |
|
250 tys. € |
| 30.07.2015 | 22 |
|
200 tys. € |
| 30.06.2015 | 22 |
|
200 tys. € |
| 24.07.2014 | 21 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Carraca?
Wycena Carraca wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Carraca wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 50 tys. €.