Cedric Hatenboer jest piłkarzem występującym obecnie w Sparta Rotterdam. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Cedric Hatenboer
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Cedric Hatenboer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Cedric Hatenboer wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 20,0%. Cedric Hatenboer oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Cedric Hatenboer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Cedric Hatenboer rozegrał w barwach Sparty Rotterdam w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 663 minuty. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Cedric Hatenboer
Pierwszy transfer Cedric Hatenboer w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Excelsioru do Anderlechcie za 2,1 miliona euro.
Czy Cedric Hatenboer ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Cedric Hatenboer nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cedric Hatenboer to złamanie z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 57 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Cedric Hatenboer?
Cedric Hatenboer najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Cedric Hatenboer?
Wycena 21-letniego Cedric Hatenboer według stanu na maj 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Cedric Hatenboer?
Cedric Hatenboer urodził się 19 marca 2005 w Rotterdam w Holandii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Cedric Hatenboer – statystyki
Szczegółowe statystyki Cedric Hatenboer w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sparta Rotterdam. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Cedric Hatenboer vs. inni
Jakie statystyki ma Cedric Hatenboer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Cedric Hatenboer wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 20,0%. Cedric Hatenboer oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Cedric Hatenboer – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Cedric Hatenboer w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
2:3 | 90' | 1 | 0 | ||||
|
28 Paź
Karne
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
2:2 | 51' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
3:2 | 83' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 8. kolejka
|
3:3 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
19 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 7. kolejka
|
0:4 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
4:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
2:2 | 79' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Maj
Koniec
|
Eredivisie, 33. kolejka
|
3:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
Eredivisie, 32. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – |
Ile meczów rozegrał Cedric Hatenboer w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Cedric Hatenboer rozegrał w barwach Sparty Rotterdam w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 7 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 663 minuty. Średnio dawało to 83 minuty gry na spotkanie.
Cedric Hatenboer – transfery
W trakcie kariery Cedric Hatenboer zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sparta Rotterdam 2026 – obecnie
-
RSC Anderlecht 2026 – 2026
-
Telstar 2026 – 2026
-
RSC Anderlecht 2025 – 2026
-
Excelsior Rotterdam 2025 – 2025
-
RSC Anderlecht 2025 – 2025
-
Excelsior Rotterdam 2024 – 2025
-
Excelsior Rotterdam U21 2023 – 2024

-
Excelsior Rotterdam U18 2022 – 2023

-
Feyenoord U17 2021 – 2022

-
Jong Feyenoord Youth 2020 – 2021

-
Alphense Boys Jeugd 2019 – 2020

-
Sparta Rotterdam II 2018 – 2019
-
Ajax Amsterdam Youth 2015 – 2018

-
Sparta Rotterdam II 2013 – 2015
-
Excelsior Jeugd do 2013

Historia transferów Cedric Hatenboer
Pierwszy transfer Cedric Hatenboer w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Excelsioru do Anderlechcie za 2,1 miliona euro.
Cedric Hatenboer – forma
W ostatnich 5 meczach Cedric Hatenboer zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,45. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Cedric Hatenboer ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.33, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.45.
W ostatnich 10 meczach Cedric Hatenboer 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.61.
W jakiej formie jest Cedric Hatenboer?
Cedric Hatenboer jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.45 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.50). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Cedric Hatenboer – zarobki
Cedric Hatenboer gra w Sparta Rotterdam na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 150 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Cedric Hatenboer w Sparta Rotterdam (2025/26)
| Rocznie | 150 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 411 € |
Cedric Hatenboer – kontuzje
W trakcie kariery Cedric Hatenboer zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 16 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Cedric Hatenboer
-
Uraz
15.07.26 – 31.07.26 (17 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 2 mecze
-
Uraz ramienia
09.05.26 – 31.05.26 (23 dni)
Telstar opuszczone: 1 mecz
-
Wstrząśnienie mózgu
14.07.25 – 07.08.25 (25 dni)
RSC Anderlecht opuszczone: 5 meczów
-
Złamanie
25.09.24 – 20.11.24 (57 dni)
Excelsior Rotterdam opuszczone: 8 meczów
Czy Cedric Hatenboer ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Cedric Hatenboer nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Cedric Hatenboer to złamanie z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 57 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Cedric Hatenboer – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Cedric Hatenboer wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Cedric Hatenboer na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Cedric Hatenboer?
Wycena Cedric Hatenboer wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Cedric Hatenboer wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 500 tys. €.