David Bruno jest piłkarzem występującym obecnie w Torreense. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach David Bruno
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
21:00
|
Torreense
3
Ararat-Armenia
2
|
24' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Liga Europy, 4. runda | |||||||
|
22 Paź
18:45
|
Ferencvaros
4
Torreense
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 3. runda | |||||||
|
15 Paź
18:45
|
Torreense
1
Sunderland
2
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Europy, 2. runda | |||||||
Profil gry
Jakie statystyki ma David Bruno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki David Bruno wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.71. David Bruno oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał David Bruno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie David Bruno rozegrał w barwach Torreense w Liga Portugal 2 9 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 217 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
Czy David Bruno ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 David Bruno nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze David Bruno to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył David Bruno?
David Bruno ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Puchar Portugalii — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra David Bruno?
David Bruno najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa David Bruno?
Wycena 34-letniego David Bruno według stanu na grudzień 2025 wynosi 75 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 750 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się David Bruno?
David Bruno urodził się 14 lutego 1992 w Porto w Portugalii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
David Bruno - statystyki
Szczegółowe statystyki David Bruno w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Torreense. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki David Bruno
David Bruno vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania David Bruno
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma David Bruno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki David Bruno wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.71. David Bruno oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
David Bruno - transfery
W trakcie kariery David Bruno zmieniał klub 18 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Torreense 2025 – obecnie
-
Alverca 2024 – 2025
-
Santa Clara 2023 – 2024
-
Moreirense 2022 – 2023
-
Estoril Praia 2021 – 2022
-
FC Astra Giurgiu 2019 – 2021

-
CD Tondela 2017 – 2019
-
FC Porto B 2017 – 2017
-
CD Tondela 2016 – 2017
-
FC Porto B 2016 – 2016
-
SC Freamunde 2015 – 2016

-
FC Porto B 2012 – 2015
-
FC Porto 2012 – 2012
-
Trofense 2011 – 2012
-
FC Porto 2011 – 2011
-
Porto U19 2009 – 2011
-
Porto Sad U17 2007 – 2009

-
FC Porto U15 2005 – 2007

-
FC Porto Youth do 2005

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery David Bruno
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 02.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 13.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 07.07.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 13.07.2019 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.06.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 29.07.2015 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 29.06.2012 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 31.07.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 30.06.2005 |
![]() |
— | Wolny transfer |
David Bruno - forma
W ostatnich 5 meczach David Bruno zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,58. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Występy David Bruno i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
21:00
|
Torreense
3
Ararat-Armenia
2
|
24' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.5 | ||
| Liga Europy, 4. runda | |||||||
|
22 Paź
18:45
|
Ferencvaros
4
Torreense
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Europy, 3. runda | |||||||
|
15 Paź
18:45
|
Torreense
1
Sunderland
2
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Europy, 2. runda | |||||||
|
17 Wrz
21:00
|
Lillestrøm
1
Torreense
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| Liga Europy, 1. runda | |||||||
|
22 Sie
19:00
|
Lusitânia Lourosa
2
Torreense
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 3. kolejka | |||||||
|
15 Sie
19:00
|
Torreense
2
Penafiel
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 2. kolejka | |||||||
|
09 Sie
12:00
|
Farense
2
Torreense
1
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia), 1. kolejka | |||||||
|
01 Sie
21:15
|
FC Porto
1
Torreense
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Superpuchar Portugalii, finał | |||||||
|
28 Maj
21:00
|
Casa Pia
2
Torreense
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, finał | |||||||
|
24 Maj
18:15
|
Sporting CP
1
Torreense
2
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Puchar Portugalii 2025/2026, finał | |||||||
|
20 Maj
19:00
|
Torreense
0
Casa Pia
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2025/2026, finał | |||||||
|
16 Maj
12:00
|
Torreense
4
Vizela
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
09 Maj
21:30
|
Lusitânia Lourosa
1
Torreense
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
04 Maj
19:00
|
Torreense
3
Penafiel
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 32. kolejka | |||||||
|
28 Kwi
19:00
|
Feirense
0
Torreense
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
23 Kwi
21:45
|
Torreense
2
Fafe
0
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Puchar Portugalii 2025/2026, półfinał | |||||||
|
18 Kwi
19:00
|
Torreense
1
CS Marítimo
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
11 Kwi
19:00
|
Chaves
2
Torreense
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
19:00
|
Torreense
1
Leixões
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
22 Mar
12:00
|
Felgueiras 1932
0
Torreense
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
16 Mar
21:15
|
Torreense
1
Portimonense
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
07 Mar
12:00
|
Oliveirense
0
Torreense
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
28 Lut
15:00
|
Torreense
0
FC Porto B
3
|
58' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
21 Lut
12:00
|
Torreense
1
Benfica B
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
15 Lut
12:00
|
Paços de Ferreira
0
Torreense
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
08 Lut
16:30
|
Torreense
3
UD Leiria
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
04 Lut
21:20
|
Fafe
1
Torreense
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Puchar Portugalii 2025/2026, półfinał | |||||||
|
31 Sty
15:00
|
Académico Viseu
1
Torreense
0
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
25 Sty
15:00
|
Torreense
2
Farense
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
19 Sty
19:00
|
Sporting CP B
1
Torreense
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
11 Sty
21:15
|
Torreense
3
UD Leiria
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Puchar Portugalii 2025/2026, 1/4 finału | |||||||
|
05 Sty
21:15
|
Vizela
0
Torreense
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
30 Gru
2025
|
Torreense
0
Lusitânia Lourosa
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2025
|
Penafiel
1
Torreense
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
17 Gru
2025
|
Casa Pia
1
Torreense
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
12 Gru
2025
|
Torreense
2
Feirense
3
|
65' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
06 Gru
2025
|
CS Marítimo
2
Torreense
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 13. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2025
|
Torreense
0
Chaves
2
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2025
|
Lusitânia Lourosa
0
Torreense
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
09 Lis
2025
|
Leixões
1
Torreense
0
|
72' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
04 Lis
2025
|
Torreense
2
Felgueiras 1932
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
30 Paź
2025
|
Portimonense
0
Torreense
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
24 Paź
2025
|
Torreense
3
Oliveirense
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
05 Paź
2025
|
FC Porto B
2
Torreense
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
27 Wrz
2025
|
Benfica B
3
Torreense
3
|
80' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
14 Wrz
2025
|
Torreense
0
Paços de Ferreira
0
|
76' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
29 Sie
2025
|
UD Leiria
1
Torreense
0
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2025
|
Torreense
2
Académico Viseu
1
|
64' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
17 Sie
2025
|
Farense
0
Torreense
3
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2025
|
Torreense
0
Sporting CP B
1
|
73' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
11 Maj
2025
|
CD Tondela
1
Alverca
2
|
15' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
04 Maj
2025
|
Alverca
1
Paços de Ferreira
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
29 Kwi
2025
|
Chaves
0
Alverca
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Vizela
1
Alverca
1
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
2025
|
Alverca
0
Benfica B
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
30 Mar
2025
|
Feirense
0
Alverca
1
|
63' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
14 Mar
2025
|
Alverca
2
Torreense
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 26. kolejka | |||||||
|
08 Mar
2025
|
Penafiel
3
Alverca
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
01 Mar
2025
|
Alverca
2
Mafra
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
23 Lut
2025
|
Leixões
1
Alverca
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 23. kolejka | |||||||
|
09 Lut
2025
|
Académico Viseu
2
Alverca
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
02 Lut
2025
|
Alverca
2
UD Leiria
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
18 Sty
2025
|
Alverca
2
FC Porto B
0
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
12 Sty
2025
|
Alverca
1
CD Tondela
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
04 Sty
2025
|
Portimonense
1
Alverca
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 17. kolejka | |||||||
|
23 Lis
2024
|
Alverca
(2)
2
Rio Ave
(4)
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2024/2025, 4. runda | |||||||
|
10 Lis
2024
|
Benfica B
2
Alverca
1
|
24' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2024
|
Alverca
1
Feirense
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
06 Paź
2024
|
Mafra
1
Alverca
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
11 Lis
2023
|
Santa Clara
2
AVS Futebol
1
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2023/2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Santa Clara
1
Benfica B
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2023/2024 | |||||||
|
21 Maj
2023
|
Mafra
0
Moreirense
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
06 Maj
2023
|
Estrela Amadora
2
Moreirense
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2023
|
Moreirense
2
CD Tondela
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
18 Mar
2023
|
Nacional Madeira
0
Moreirense
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
25 Lut
2023
|
Oliveirense
2
Moreirense
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
19 Lut
2023
|
Moreirense
4
Belenenses SAD
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
10 Lut
2023
|
Torreense
1
Moreirense
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
04 Lut
2023
|
Moreirense
1
Académico Viseu
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
29 Sty
2023
|
U.D.Vilafranquense
1
Moreirense
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
22 Sty
2023
|
SC Covilha
0
Moreirense
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
13 Sty
2023
|
Moreirense
4
Mafra
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
05 Sty
2023
|
Leixões
0
Moreirense
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
31 Gru
2022
|
Moreirense
0
Estrela Amadora
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
22 Gru
2022
|
Moreirense
1
Arouca
2
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Ligi Portugalii 2022/2023 | |||||||
|
14 Lis
2022
|
CD Tondela
1
Moreirense
1
|
69' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Benfica B
2
Moreirense
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
23 Paź
2022
|
Moreirense
3
Farense
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
18 Paź
2022
|
Feirense
1
Moreirense
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
14 Paź
2022
|
Moreirense
3
U.D.Vilafranquense
0
|
77' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2022/2023 | |||||||
|
09 Paź
2022
|
Moreirense
3
Nacional Madeira
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
17 Wrz
2022
|
Penafiel
1
Moreirense
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
27 Sie
2022
|
Belenenses SAD
2
Moreirense
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
20 Sie
2022
|
Moreirense
3
Torreense
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
14 Sie
2022
|
Académico Viseu
1
Moreirense
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2022/2023 | |||||||
|
29 Kwi
2022
|
Famalicão
3
Estoril Praia
1
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
24 Kwi
2022
|
Estoril Praia
2
Belenenses SAD
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
04 Mar
2022
|
Gil Vicente
0
Estoril Praia
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
20 Lut
2022
|
Sporting CP
3
Estoril Praia
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
12 Lut
2022
|
Estoril Praia
1
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
27 Sty
2022
|
Estoril Praia
1
Arouca
2
|
17' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
28 Gru
2021
|
Moreirense
1
Estoril Praia
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
12 Gru
2021
|
Belenenses SAD
0
Estoril Praia
1
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
05 Gru
2021
|
SC Braga
2
Estoril Praia
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
29 Lis
2021
|
Estoril Praia
2
Santa Clara
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
21 Lis
2021
|
FC Serpa
0
Estoril Praia
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Portugalii 2021/2022 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
Estoril Praia
2
Gil Vicente
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
13 Wrz
2021
|
CD Tondela
1
Estoril Praia
2
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
27 Sie
2021
|
Estoril Praia
2
CS Marítimo
1
|
60' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
23 Sie
2021
|
Paços de Ferreira
1
Estoril Praia
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
13 Sie
2021
|
Estoril Praia
0
Vitória Guimarães
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2021/2022 | |||||||
|
15 Maj
2021
|
FC Astra Giurgiu
0
FC Voluntari
3
|
87' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
08 Maj
2021
|
Gaz Metan Medias
2
FC Astra Giurgiu
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
05 Maj
2021
|
FC Astra Giurgiu
1
Uta Arad
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
02 Maj
2021
|
FC Astra Giurgiu
1
Politehnica Iasi
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
28 Kwi
2021
|
Chindia Targoviste
0
FC Astra Giurgiu
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
20 Kwi
2021
|
AFC Hermannstadt
1
FC Astra Giurgiu
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
16 Kwi
2021
|
FC Astra Giurgiu
0
Dinamo Bucuresti
0
|
23' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
09 Kwi
2021
|
FC Astra Giurgiu
0
Uta Arad
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
18 Mar
2021
|
FC Astra Giurgiu
1
FC Botosani
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
14 Mar
2021
|
Chindia Targoviste
0
FC Astra Giurgiu
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
21 Lut
2021
|
FC Astra Giurgiu
2
Dinamo Bucuresti
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
14 Lut
2021
|
Politehnica Iasi
2
FC Astra Giurgiu
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
06 Lut
2021
|
FC Astra Giurgiu
0
Arges Pitesti
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
03 Lut
2021
|
FC Voluntari
1
FC Astra Giurgiu
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
31 Sty
2021
|
FC Astra Giurgiu
1
FC Viitorul Constanta
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
28 Sty
2021
|
CFR Cluj
1
FC Astra Giurgiu
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
23 Sty
2021
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
4
FC Astra Giurgiu
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
18 Sty
2021
|
FC Astra Giurgiu
1
Universitatea Craiova
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
15 Sty
2021
|
FCSB
3
FC Astra Giurgiu
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
21 Gru
2020
|
Uta Arad
0
FC Astra Giurgiu
6
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
11 Gru
2020
|
FC Botosani
1
FC Astra Giurgiu
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
14 Lis
2020
|
Dinamo Bucuresti
1
FC Astra Giurgiu
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
16 Paź
2020
|
Arges Pitesti
1
FC Astra Giurgiu
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
03 Paź
2020
|
FC Astra Giurgiu
2
FC Voluntari
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
26 Wrz
2020
|
FC Viitorul Constanta
4
FC Astra Giurgiu
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
18 Wrz
2020
|
FC Astra Giurgiu
0
CFR Cluj
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
22 Sie
2020
|
FC Astra Giurgiu
0
FCSB
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2020/2021 | |||||||
|
10 Lip
2020
|
FC Botosani
0
FC Astra Giurgiu
0
|
62' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2019/2020 | |||||||
|
05 Lip
2020
|
FC Astra Giurgiu
2
CFR Cluj
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2019/2020 | |||||||
|
29 Cze
2020
|
FC Astra Giurgiu
3
FCSB
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2019/2020 | |||||||
|
19 Cze
2020
|
Universitatea Craiova
2
FC Astra Giurgiu
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Rumuńska Liga I 2019/2020 | |||||||
|
05 Maj
2019
|
CD Tondela
1
Santa Clara
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
14 Kwi
2019
|
SC Braga
3
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
08 Kwi
2019
|
CD Tondela
3
Portimonense
2
|
71' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
30 Mar
2019
|
SL Benfica
1
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
28 Sty
2019
|
CD Tondela
0
Aves
2
|
31' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
07 Sty
2019
|
CD Tondela
2
Sporting CP
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
22 Gru
2018
|
CD Tondela
2
CS Marítimo
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
02 Gru
2018
|
Portimonense
3
CD Tondela
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
11 Lis
2018
|
CD Tondela
1
SL Benfica
3
|
54' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
04 Lis
2018
|
Feirense
2
CD Tondela
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
28 Paź
2018
|
CD Tondela
1
Vitoria Setubal
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
28 Wrz
2018
|
FC Porto
1
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
23 Wrz
2018
|
CD Tondela
2
Moreirense
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
31 Sie
2018
|
Vitória Guimarães
1
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
26 Sie
2018
|
CD Tondela
1
Rio Ave
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
11 Sie
2018
|
CD Tondela
0
Belenenses SAD
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2018/2019 | |||||||
|
05 Maj
2018
|
CD Tondela
1
Vitória Guimarães
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
28 Kwi
2018
|
SL Benfica
2
CD Tondela
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
22 Kwi
2018
|
CD Tondela
3
Aves
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
16 Kwi
2018
|
Rio Ave
1
CD Tondela
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
30 Mar
2018
|
Boavista
1
CD Tondela
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
17 Mar
2018
|
CD Tondela
1
CS Marítimo
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
26 Lut
2018
|
SC Braga
1
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
04 Lut
2018
|
CD Tondela
1
Moreirense
2
|
81' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
14 Sty
2018
|
CD Tondela
3
Feirense
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
09 Sty
2018
|
CD Tondela
1
Vitoria Setubal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
23 Gru
2017
|
Vitória Guimarães
0
CD Tondela
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
02 Gru
2017
|
CD Tondela
1
Rio Ave
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
25 Lis
2017
|
Portimonense
2
CD Tondela
0
|
81' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
04 Lis
2017
|
CD Tondela
3
Boavista
2
|
68' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
16 Wrz
2017
|
Sporting CP
2
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
09 Wrz
2017
|
CD Tondela
2
Paços de Ferreira
2
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
26 Sie
2017
|
Moreirense
0
CD Tondela
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Liga Portugal 2017/2018 | |||||||
|
07 Maj
2017
|
CD Tondela
2
Vitoria Setubal
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
22 Kwi
2017
|
CD Tondela
2
Nacional Madeira
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
18 Mar
2017
|
Moreirense
1
CD Tondela
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
05 Mar
2017
|
Paços de Ferreira
0
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
23 Gru
2016
|
Vitoria Setubal
3
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
11 Gru
2016
|
Nacional Madeira
3
CD Tondela
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
03 Gru
2016
|
Rio Ave
3
CD Tondela
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
05 Lis
2016
|
Estoril Praia
2
CD Tondela
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
|
20 Sie
2016
|
Chaves
1
CD Tondela
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Liga Portugal 2016/2017 | |||||||
W ostatnich 5 meczach David Bruno ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.52, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.58.
W ostatnich 10 meczach David Bruno ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.87, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.35.
W jakiej formie jest David Bruno?
David Bruno jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 2 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.58 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (0.71). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał David Bruno w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie David Bruno rozegrał w barwach Torreense w Liga Portugal 2 9 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 217 minut. Średnio dawało to 17 minut gry na spotkanie.
David Bruno - zarobki
David Bruno gra w Torreense na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 104 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki David Bruno w Torreense (2021/22)
| Rocznie | 104 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 9 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 284 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki David Bruno w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2021/22 |
|
104 tys. € |
| 2018/19 |
|
80 tys. € |
| 2017/18 |
|
85 tys. € |
| 2016/17 |
|
71 tys. € |
David Bruno - kontuzje
W trakcie kariery David Bruno zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 12 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji David Bruno
- Koronawirus 25.10.20 – 08.11.20 (15 dni) opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
30.01.19 – 20.03.19 (50 dni)
CD Tondela opuszczone: 7 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
13.08.18 – 19.08.18 (7 dni)
CD Tondela opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
18.09.17 – 18.10.17 (31 dni)
CD Tondela opuszczone: 3 mecze
Czy David Bruno ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 David Bruno nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze David Bruno to uraz o nieznanym charakterze z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 50 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
David Bruno - trofea
W trakcie kariery David Bruno zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea David Bruno
Jakie trofea zdobył David Bruno?
David Bruno zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Torreense — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Portugalii — 2 razy.
David Bruno - wartość rynkowa
Wartość rynkowa David Bruno wynosi obecnie 75 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa David Bruno na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej David Bruno
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.12.2025 | 33 |
|
75 tys. € |
| 22.06.2025 | 33 |
|
100 tys. € |
| 15.12.2024 | 32 |
|
75 tys. € |
| 19.06.2024 | 32 |
|
75 tys. € |
| 13.12.2023 | 31 |
|
150 tys. € |
| 27.06.2023 | 31 |
|
300 tys. € |
| 27.12.2022 | 30 |
|
450 tys. € |
| 30.05.2022 | 30 |
|
500 tys. € |
| 26.12.2021 | 29 |
|
500 tys. € |
| 02.06.2021 | 29 | 600 tys. € | |
| 17.12.2020 | 28 | 600 tys. € | |
| 04.08.2020 | 28 | 500 tys. € | |
| 07.04.2020 | 28 | 550 tys. € | |
| 20.12.2019 | 27 | 700 tys. € | |
| 06.06.2019 | 27 |
|
700 tys. € |
| 10.01.2019 | 26 |
|
750 tys. € |
| 12.06.2018 | 26 |
|
750 tys. € |
| 06.02.2018 | 25 |
|
750 tys. € |
| 25.06.2017 | 25 |
|
600 tys. € |
| 21.02.2017 | 25 |
|
500 tys. € |
| 21.08.2016 | 24 |
|
500 tys. € |
| 19.02.2014 | 22 |
|
300 tys. € |
| 09.11.2012 | 20 |
|
400 tys. € |
| 08.01.2012 | 19 |
|
300 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa David Bruno?
Wycena David Bruno wynosi obecnie 75 tys. €. W szczycie kariery David Bruno wyceniano na 750 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.