Enriko Papa jest piłkarzem występującym obecnie w FC Botosani. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Enriko Papa
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Enriko Papa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Enriko Papa wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Enriko Papa oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Enriko Papa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Enriko Papa rozegrał w barwach FC Botosani w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 946 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Enriko Papa?
Enriko Papa ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Enriko Papa?
Enriko Papa najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Enriko Papa?
Wycena 33-letniego Enriko Papa według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Enriko Papa?
Enriko Papa urodził się 12 marca 1993 w Kuçovë w Albanii. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Enriko Papa – statystyki
Szczegółowe statystyki Enriko Papa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Botosani. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Enriko Papa vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Enriko Papa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Enriko Papa wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.47, a skuteczność strzałów to 0,0%. Enriko Papa oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Enriko Papa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Enriko Papa w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 1 | – | 6.7 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
1:3 | 45' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
2:0 | 74' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
2:0 | 80' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
3:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
20 Sie
Koniec
|
Puchar Rumunii
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Enriko Papa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Enriko Papa rozegrał w barwach FC Botosani w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 946 minut. Średnio dawało to 56 minut gry na spotkanie.
Enriko Papa – transfery
W trakcie kariery Enriko Papa zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Botosani 2025 – obecnie
-
Laci 2023 – 2025
-
Çaykur Rizespor 2023 – 2023
-
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2023 – 2023
-
Çaykur Rizespor 2022 – 2023
-
FC Botosani 2018 – 2022
-
Lushnja 2017 – 2018
-
Teuta Durrës 2017 – 2017
-
Tirana 2016 – 2017
-
Bylis 2015 – 2016
-
KF Butrinti Sarandë 2015 – 2015

-
FK Tomori Berat 2014 – 2015

-
Apolonia Fier 2012 – 2014
-
Unknown do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Enriko Papa
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 03.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 08.02.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 12.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 17.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 30.08.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 26.01.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 31.01.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 21.08.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.01.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.08.2014 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 27.08.2012 |
|
— | Wolny transfer |
Enriko Papa – forma
W ostatnich 5 meczach Enriko Papa zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Enriko Papa i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
FC Botosani
1
Petrolul Ploiesti
3
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Arges Pitesti
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
5
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Viitorul Şelimbăr
1
FC Botosani
3
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
FCSB
3
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
FC Botosani
0
Corvinul Hunedoara
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lip
Koniec
|
FC Botosani
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lip
Koniec
|
FC Voluntari
2
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.4 | |
|
24 Maj
Dogryw.
|
FCSB
4
FC Botosani
3
Rumuńska Liga I, półfinał
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
64'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Farul Constanta
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
1
Oţelul
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
3
Metaloglobus
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Uta Arad
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
67'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
3
FCSB
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Mar
Koniec
|
AFC Hermannstadt
3
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
FC Botosani
3
Unirea Slobozia
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Botosani
0
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
29'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
AFC Hermannstadt
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Cluj
3
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Uta Arad
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lut
Koniec
|
Concordia
2
FC Botosani
3
Puchar Rumunii, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
FC Botosani
3
Metaloglobus
0
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Lut
Koniec
|
FCSB
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Csikszereda
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Gru
Koniec
|
FC Botosani
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Arges Pitesti
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
FC Botosani
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
FC Botosani
1
AFC Hermannstadt
3
Puchar Rumunii, 2. runda
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Unirea Slobozia
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
FC Botosani
1
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Metaloglobus
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
3
FCSB
1
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Oţelul
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
FC Botosani
3
Csikszereda
1
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
3
FC Botosani
3
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
FC Botosani
3
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Rapid
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
FC Botosani
4
Unirea Slobozia
0
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lip
Koniec
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Maj
Koniec
|
FC Botosani
2
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
23'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Politehnica Iasi
3
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
45'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Uta Arad
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Mar
Koniec
|
FC Botosani
4
Farul Constanta
3
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
64'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Rapid
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Lut
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
61'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sty
Koniec
|
FC Botosani
1
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
45'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Laci
3
Tirana
1
Kategoria Superiore (Albania), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Laci
0
Dinamo Tirana
0
Kategoria Superiore (Albania), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Laci
1
Skenderbeu Korce
0
Kategoria Superiore (Albania), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Paź
Koniec
|
Laci
2
Egnatia
0
Kategoria Superiore (Albania), 11. kolejka
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Tirana
1
Laci
1
Kategoria Superiore (Albania), 10. kolejka
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Laci
3
Vllaznia Shkodër
1
Kategoria Superiore (Albania), 9. kolejka
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Dinamo Tirana
2
Laci
1
Kategoria Superiore (Albania), 8. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
AF Elbasani
1
Laci
0
Kategoria Superiore (Albania), 4. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Laci
0
Bylis
0
Kategoria Superiore (Albania), 3. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
FCSB
3
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
80'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
4
CS Mioveni
1
Puchar Rumunii
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
4
U Craiova 1948
0
Rumuńska Liga I
|
22'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
FCSB
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Chindia Targoviste
2
Rumuńska Liga I
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Gru
Koniec
|
Altınordu
0
Çaykur Rizespor
0
1. Lig (Turcja)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Pendikspor
1
1. Lig (Turcja)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Bandırmaspor
1
Çaykur Rizespor
1
1. Lig (Turcja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Manisa BBSK
2
Çaykur Rizespor
2
1. Lig (Turcja)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.0 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Çaykur Rizespor
0
Eyüpspor
0
1. Lig (Turcja)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Altay
0
Çaykur Rizespor
2
1. Lig (Turcja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Yeni Malatyaspor
0
Çaykur Rizespor
4
1. Lig (Turcja)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Çaykur Rizespor
1
Keçiörengücü
1
1. Lig (Turcja)
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
FC Botosani
1
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Botosani
1
Arges Pitesti
2
Rumuńska Liga I
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
CS Mioveni
0
Rumuńska Liga I
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
FC Botosani
2
![]()
Academica Clinceni
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
U Craiova 1948
3
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
CFR Cluj
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
FC Botosani
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Rapid
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
FC Botosani
1
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
FCSB
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Arges Pitesti
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
FC Botosani
0
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Sie
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
FC Botosani
0
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
FCSB
3
Rumuńska Liga I
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Botosani
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
FC Botosani
2
![]()
Academica Clinceni
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
FC Botosani
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
FC Botosani
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Politehnica Iasi
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sty
Koniec
|
FC Botosani
0
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
![]()
FC Viitorul Constanta
1
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
FC Botosani
1
![]()
FC Astra Giurgiu
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
1
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
FC Botosani
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
FC Botosani
0
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Enriko Papa ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.31.
W ostatnich 10 meczach Enriko Papa ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.59, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.41.
W jakiej formie jest Enriko Papa?
Enriko Papa jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.31 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.47). Jego dyspozycja słabnie.
Enriko Papa – trofea
W trakcie kariery Enriko Papa zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Enriko Papa
Jakie trofea zdobył Enriko Papa?
Enriko Papa zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Sepsi OSK Sfantu Gheorghe — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Rumunii — 1 raz.
Enriko Papa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Enriko Papa wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Enriko Papa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Enriko Papa
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 33 |
|
350 tys. € |
| 18.12.2025 | 32 |
|
400 tys. € |
| 09.06.2025 | 32 |
|
300 tys. € |
| 14.11.2024 | 31 |
|
300 tys. € |
| 28.03.2024 | 31 |
|
600 tys. € |
| 24.10.2023 | 30 |
|
900 tys. € |
| 07.06.2023 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 14.11.2022 | 29 |
|
1 mln € |
| 02.06.2022 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 21.12.2021 | 28 |
|
1 mln € |
| 29.09.2021 | 28 |
|
850 tys. € |
| 02.06.2021 | 28 |
|
600 tys. € |
| 20.03.2021 | 28 |
|
550 tys. € |
| 17.12.2020 | 27 |
|
450 tys. € |
| 04.08.2020 | 27 |
|
650 tys. € |
| 07.04.2020 | 27 |
|
525 tys. € |
| 22.03.2020 | 27 |
|
650 tys. € |
| 20.12.2019 | 26 |
|
500 tys. € |
| 17.06.2019 | 26 |
|
500 tys. € |
| 22.12.2018 | 25 |
|
350 tys. € |
| 23.09.2018 | 25 |
|
250 tys. € |
| 27.06.2018 | 25 |
|
225 tys. € |
| 14.01.2018 | 24 |
|
225 tys. € |
| 13.11.2017 | 24 |
|
125 tys. € |
| 13.06.2017 | 24 |
|
100 tys. € |
| 06.03.2016 | 22 |
|
100 tys. € |
| 26.11.2015 | 22 |
|
75 tys. € |
| 26.01.2013 | 19 |
|
25 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Enriko Papa?
Wycena Enriko Papa wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Enriko Papa wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 25 tys. €.