Fabio Saiz jest piłkarzem występującym obecnie w FC Thun. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Fabio Saiz
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Fabio Saiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Fabio Saiz wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 14,3%. Fabio Saiz oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Fabio Saiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Fabio Saiz rozegrał w barwach FC Thun w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Swiss Super League 9 meczów oraz w Lidze Europy UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 847 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Czy Fabio Saiz ma kontuzję?
Obecnie Fabio Saiz ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w FC Thunie.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fabio Saiz to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 80 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Fabio Saiz?
Fabio Saiz najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Fabio Saiz?
Wycena 25-letniego Fabio Saiz według stanu na wrzesień 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Fabio Saiz?
Fabio Saiz urodził się 1 marca 2001 w Szwajcarii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Fabio Saiz – statystyki
Szczegółowe statystyki Fabio Saiz w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Thun. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Fabio Saiz vs. inni
Jakie statystyki ma Fabio Saiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Fabio Saiz wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.60, a skuteczność strzałów to 14,3%. Fabio Saiz oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Fabio Saiz – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Fabio Saiz w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
20 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 9. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 4. kolejka
|
2:4 | 72' | 2 | 0 | ||||
|
12 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 8. kolejka
|
0:1 | 71' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 7. kolejka
|
3:2 | 60' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 6. kolejka
|
0:0 | 15' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Swiss Super League, 5. kolejka
|
3:4 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
27 Sie
Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Sie
Koniec
|
Liga Europy, play offy
|
7:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Sie
Koniec
|
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
3:2 | 11' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Swiss Super League, 3. kolejka
|
4:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Fabio Saiz w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Fabio Saiz rozegrał w barwach FC Thun w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Swiss Super League 9 meczów oraz w Lidze Europy UEFA 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 847 minut. Średnio dawało to 61 minut gry na spotkanie.
Fabio Saiz – transfery
W trakcie kariery Fabio Saiz zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Thun 2026 – obecnie
-
Yverdon 2026 – 2026
-
Neuchatel Xamax FC 2020 – 2026
-
Neuchatel Xamax FCS II 2019 – 2020

-
Team BEJUNE U18 2018 – 2019

-
Neuchâtel Xamax FCS Youth do 2018

Fabio Saiz – forma
W ostatnich 5 meczach Fabio Saiz zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,84. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Fabio Saiz 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.93, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.84.
W ostatnich 10 meczach Fabio Saiz 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.74, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.48.
W jakiej formie jest Fabio Saiz?
Fabio Saiz jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.84 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.60). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Fabio Saiz – kontuzje
W trakcie kariery Fabio Saiz zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 43 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Fabio Saiz
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 27 dni
06.10.26 (28 dni)
FC Thun opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
10.02.26 – 17.02.26 (8 dni)
Neuchatel Xamax FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
31.03.24 – 03.04.24 (4 dni)
Neuchatel Xamax FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
25.07.23 – 12.09.23 (50 dni)
Neuchatel Xamax FC opuszczone: 6 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
12.04.23 – 30.06.23 (80 dni)
Neuchatel Xamax FC opuszczone: 10 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
27.02.22 – 15.03.22 (17 dni)
Neuchatel Xamax FC opuszczone: 3 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.11.21 – 30.11.21 (8 dni)
Neuchatel Xamax FC opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.02.21 – 27.04.21 (70 dni)
Neuchatel Xamax FC opuszczone: 12 meczów
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.09.20 – 16.09.20 (8 dni)
Neuchatel Xamax FC opuszczone: 2 mecze
- Uraz o nieznanym charakterze 10.09.19 – 17.09.19 (8 dni) opuszczone: 1 mecz
Czy Fabio Saiz ma kontuzję?
Obecnie Fabio Saiz ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w FC Thunie.
Najpoważniejszy uraz w karierze Fabio Saiz to uraz o nieznanym charakterze z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 80 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Fabio Saiz – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Fabio Saiz wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Fabio Saiz na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Fabio Saiz?
Wycena Fabio Saiz wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Fabio Saiz wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.