Giannis Anestis jest piłkarzem występującym obecnie w FC Botosani. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji bramkarza.
Forma w ostatnich meczach Giannis Anestis
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Giannis Anestis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giannis Anestis wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.68. Giannis Anestis oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Giannis Anestis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giannis Anestis rozegrał w barwach FC Botosani w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 260 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Giannis Anestis?
Giannis Anestis ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z AEK Ateny — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2020 roku.
Na jakiej pozycji gra Giannis Anestis?
Giannis Anestis najczęściej występuje jako Bramkarz (1).
Jaka jest wartość rynkowa Giannis Anestis?
Wycena 35-letniego Giannis Anestis według stanu na czerwiec 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Giannis Anestis?
Giannis Anestis urodził się 9 marca 1991 w Chalkida w Grecji. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Giannis Anestis – statystyki
Szczegółowe statystyki Giannis Anestis w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Botosani. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Giannis Anestis vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Giannis Anestis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Giannis Anestis wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.68. Giannis Anestis oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Giannis Anestis – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Giannis Anestis w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | 5.6 | ||
|
16 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
3:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
5:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | 8.5 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 8.0 | ||
|
17 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | 5.7 |
Ile meczów rozegrał Giannis Anestis w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Giannis Anestis rozegrał w barwach FC Botosani w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 260 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Giannis Anestis – transfery
W trakcie kariery Giannis Anestis zmieniał klub 10 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Botosani 2024 – obecnie
-
Free Player 2024 – 2024

-
AEL 2024 – 2024
-
Karmiotissa 2023 – 2024
-
Panaitolikos 2021 – 2023
-
IFK Goteborg 2018 – 2021
-
Free Player 2018 – 2018

-
Hapoel Beer Sheva 2018 – 2018
-
AEK Ateny 2014 – 2018
-
PAS Giannina 2011 – 2014
-
Panionios FC U19 do 2011

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Giannis Anestis
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 30.09.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2023/24 | 03.01.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 24.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 31.12.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 31.12.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.08.2018 |
![]() |
— | Rozwiązanie kontraktu |
| 2018/19 | 04.07.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wolny transfer |
Giannis Anestis – forma
W ostatnich 5 meczach Giannis Anestis zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,33. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Giannis Anestis i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
23 Paź
Koniec
|
FC Botosani
1
Petrolul Ploiesti
3
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Arges Pitesti
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
5
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
17 Sie
Koniec
|
FCSB
3
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
FC Botosani
0
Corvinul Hunedoara
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lip
Koniec
|
FC Botosani
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Lip
Koniec
|
FC Voluntari
2
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Maj
Dogryw.
|
FCSB
4
FC Botosani
3
Rumuńska Liga I, półfinał
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Csikszereda
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Farul Constanta
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
AFC Hermannstadt
3
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
FC Botosani
3
Unirea Slobozia
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Mar
Koniec
|
FC Botosani
0
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
27 Lut
Koniec
|
AFC Hermannstadt
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Lut
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Cluj
3
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Uta Arad
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lut
Koniec
|
FC Botosani
3
Metaloglobus
0
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
FCSB
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Csikszereda
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Gru
Koniec
|
FC Botosani
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Arges Pitesti
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Gru
Koniec
|
FC Botosani
0
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Unirea Slobozia
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
FC Botosani
1
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Farul Constanta
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Metaloglobus
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
3
FCSB
1
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Oţelul
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
FC Botosani
3
Csikszereda
1
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
3
FC Botosani
3
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
FC Botosani
3
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Rapid
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Lip
Koniec
|
FC Botosani
4
Unirea Slobozia
0
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lip
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lip
Koniec
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Maj
Koniec
|
FC Botosani
2
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
FC Botosani
1
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Politehnica Iasi
3
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Uta Arad
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
FC Botosani
4
Farul Constanta
3
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Rapid
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
SCM Gloria Buzău
0
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
FC Botosani
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
19 Sty
Koniec
|
FC Botosani
1
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Uta Arad
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Ceahlăul Piatra Neamţ
0
FC Botosani
1
Puchar Rumunii, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Gru
Koniec
|
FC Botosani
1
AFC Hermannstadt
2
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Lis
Koniec
|
FC Botosani
0
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
25 Lis
Koniec
|
FC Botosani
1
Politehnica Iasi
1
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Unirea Slobozia
1
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
28 Paź
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
Rapid
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
AEL
2
AEK Larnaca
3
Protathlima A' Kategorias
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Anorthosis
1
AEL
0
Protathlima A' Kategorias
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Karmiotissa
2
Pafos
1
Protathlima A' Kategorias
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Karmiotissa
4
Aris
1
Protathlima A' Kategorias
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
AEL
2
Karmiotissa
1
Protathlima A' Kategorias
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Karmiotissa
0
Othellos
0
Protathlima A' Kategorias
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sie
Koniec
|
Karmiotissa
3
Omonia Nikozja
3
Protathlima A' Kategorias
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Panaitolikos
2
APO Levadiakos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
PAS Giannina
3
Panaitolikos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Panaitolikos
0
![]()
Ionikos Nikaia
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Panaitolikos
1
PAS Lamia
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Asteras
2
Panaitolikos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Panaitolikos
1
PAS Lamia
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Panathinaikos
2
Panaitolikos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
APO Levadiakos
0
Panaitolikos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sty
Koniec
|
Panaitolikos
2
Atromitos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Lis
Koniec
|
PAS Lamia
1
Panaitolikos
3
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Panaitolikos
0
Panathinaikos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Atromitos
1
Panaitolikos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
OFI Kreta
0
Panaitolikos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Panaitolikos
0
Asteras
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Panaitolikos
1
PAS Lamia
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Mar
Koniec
|
![]()
Ionikos Nikaia
1
Panaitolikos
2
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Panaitolikos
0
Volos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Panaitolikos
1
Panathinaikos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Lut
Koniec
|
![]()
Apollon Smirnis
0
Panaitolikos
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Panaitolikos
0
PAS Giannina
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Olympiakos
3
Panaitolikos
1
Superleague Ellada (Grecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Sty
Koniec
|
OFI Kreta
2
Panaitolikos
4
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lis
Koniec
|
IK Sirius Fotboll
3
IFK Goteborg
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Mjallby AIF
1
IFK Goteborg
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
IFK Goteborg
1
Varbergs BoIS FC
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Malmo
2
IFK Goteborg
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
02 Sie
Koniec
|
IFK Goteborg
1
IFK Norrkoping
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
18 Lip
Koniec
|
IFK Goteborg
3
Mjallby AIF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Ostersunds FK
2
IFK Goteborg
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Djurgardens IF
0
IFK Goteborg
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Maj
Koniec
|
IFK Goteborg
2
IK Sirius Fotboll
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Halmstads BK
1
IFK Goteborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
IFK Goteborg
2
Degerfors IF
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
IFK Goteborg
2
AIK Stockholm
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Sandviken
3
IFK Goteborg
4
Puchar Szwecji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
IFK Goteborg
1
BK Hacken
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Paź
Koniec
|
AIK Stockholm
2
IFK Goteborg
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
IFK Goteborg
1
Kalmar FF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
IFK Goteborg
1
FC Kopenhaga
2
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Falkenbergs FF
0
IFK Goteborg
3
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Mjallby AIF
1
IFK Goteborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
IFK Goteborg
2
Ostersunds FK
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
30 Lip
Dogryw.
|
IFK Goteborg
2
Malmo
1
Puchar Szwecji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
BK Hacken
0
IFK Goteborg
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
23 Lip
Koniec
|
IFK Goteborg
2
Falkenbergs FF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Lip
Koniec
|
IFK Goteborg
1
Helsingborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
IFK Goteborg
1
Djurgardens IF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lip
Koniec
|
IFK Norrkoping
3
IFK Goteborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lip
Koniec
|
IFK Goteborg
1
AIK Stockholm
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Cze
Koniec
|
IK Sirius Fotboll
2
IFK Goteborg
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Cze
Koniec
|
IFK Goteborg
2
Mjallby AIF
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
IFK Goteborg
0
Elfsborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
IFK Goteborg
0
Djurgardens IF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
IFK Goteborg
0
BK Hacken
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
IFK Goteborg
2
IK Sirius Fotboll
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
IFK Goteborg
4
Kalmar FF
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
IFK Goteborg
1
Falkenbergs FF
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Orebro SK
2
IFK Goteborg
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Lip
Koniec
|
IFK Goteborg
0
IFK Norrkoping
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
06 Lip
Koniec
|
IFK Goteborg
2
GIF Sundsvall
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Maj
Koniec
|
IFK Goteborg
0
Malmo
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
IFK Norrkoping
1
IFK Goteborg
2
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
IFK Goteborg
3
Elfsborg
0
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Mar
Koniec
|
AFC Eskilstuna
3
IFK Goteborg
1
Allsvenskan (Szwecja)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
28 Sty
Koniec
|
![]()
SKODA Xanthi
0
AEK Ateny
0
Superleague Ellada (Grecja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Giannis Anestis 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.33 — wynik zbliżony do średniej ligowej (6.21).
W ostatnich 10 meczach Giannis Anestis 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.65 — wynik powyżej średniej ligowej (6.21).
W jakiej formie jest Giannis Anestis?
Giannis Anestis jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.33 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.68). Jego dyspozycja słabnie.
Giannis Anestis – trofea
W trakcie kariery Giannis Anestis zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Giannis Anestis
Jakie trofea zdobył Giannis Anestis?
Giannis Anestis zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w AEK Ateny — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Szwecji — 1 raz.
Giannis Anestis – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Giannis Anestis wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Giannis Anestis na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Giannis Anestis
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 35 |
|
250 tys. € |
| 18.12.2025 | 34 |
|
300 tys. € |
| 09.06.2025 | 34 |
|
300 tys. € |
| 18.12.2024 | 33 |
|
300 tys. € |
| 16.05.2024 | 33 |
|
300 tys. € |
| 27.12.2023 | 32 |
|
350 tys. € |
| 28.09.2023 | 32 |
|
350 tys. € |
| 21.05.2023 | 32 |
|
400 tys. € |
| 06.11.2022 | 31 |
|
450 tys. € |
| 08.06.2022 | 31 |
|
500 tys. € |
| 16.12.2021 | 30 |
|
700 tys. € |
| 08.06.2021 | 30 |
|
800 tys. € |
| 09.12.2020 | 29 |
|
700 tys. € |
| 04.08.2020 | 29 |
|
700 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
725 tys. € |
| 19.11.2019 | 28 |
|
900 tys. € |
| 27.06.2019 | 28 |
|
900 tys. € |
| 21.05.2018 | 27 |
|
900 tys. € |
| 17.12.2017 | 26 |
|
900 tys. € |
| 20.08.2017 | 26 |
|
600 tys. € |
| 10.05.2017 | 26 |
|
500 tys. € |
| 20.12.2016 | 25 |
|
500 tys. € |
| 20.06.2016 | 25 |
|
500 tys. € |
| 26.09.2015 | 24 |
|
500 tys. € |
| 06.06.2015 | 24 |
|
600 tys. € |
| 20.12.2014 | 23 |
|
600 tys. € |
| 27.03.2014 | 23 |
|
400 tys. € |
| 09.02.2013 | 21 |
|
100 tys. € |
| 20.09.2012 | 21 |
|
100 tys. € |
| 13.11.2011 | 20 |
|
100 tys. € |
| 10.07.2011 | 20 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Giannis Anestis?
Wycena Giannis Anestis wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Giannis Anestis wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.