Jean Marcelin jest piłkarzem występującym obecnie w Rapid Wiedeń. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jean Marcelin
OcenaTransfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Jean Marcelin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jean Marcelin wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.15. Jean Marcelin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jean Marcelin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jean Marcelin rozegrał w barwach Rapidu Wien II w 2. Lidze 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 91 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jean Marcelin
Pierwszy transfer Jean Marcelin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Auxerre do Monaco za 10 milionów euro.
Ile zarabia Jean Marcelin?
Na podstawie kontraktu z Rapid Wiedeń, Jean Marcelin otrzymuje 500 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 41,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Marcelin w październiku 2026 to 9,6 tysiąca euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Jean Marcelin ma kontuzję?
Obecnie Jean Marcelin ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Rapidzie Wiedeń.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jean Marcelin to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 356 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Jean Marcelin?
Jean Marcelin najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Jean Marcelin?
Wycena 26-letniego Jean Marcelin według stanu na maj 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 7 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jean Marcelin?
Jean Marcelin urodził się 12 lutego 2000 w Le Port we Francji, ma narodowość madagaskarską. Obecnie piłkarz ma 26 lat.
Jean Marcelin – statystyki
Szczegółowe statystyki Jean Marcelin w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Rapid Wiedeń. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Jean Marcelin
Atak
Obrona
Podania Jean Marcelin
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Jean Marcelin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jean Marcelin wyglądają następująco: 3 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.15. Jean Marcelin oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Jean Marcelin – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jean Marcelin w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Jean Marcelin
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08 2026 |
2. Liga (Austria), 4. kolejka
|
0:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 14.08 2026 |
2. Liga (Austria), 3. kolejka
|
1:2 | 27' | 0 | 0 | – | |||
| 08.08 2026 |
2. Liga (Austria), 2. kolejka
|
1:3 | 19' | 0 | 0 | ||||
| 17.08 2025 |
Bundesliga (Austria), 3. kolejka
|
0:0 | 24' | 0 | 0 | – | |||
| 14.08 2025 |
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 10.08 2025 |
Bundesliga (Austria), 2. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 07.08 2025 |
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 03.08 2025 |
Bundesliga (Austria), 1. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 31.07 2025 |
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
4:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
| 27.07 2025 |
Puchar Austrii, 1/64 finału
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jean Marcelin w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jean Marcelin rozegrał w barwach Rapidu Wien II w 2. Lidze 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 91 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Jean Marcelin – transfery
W trakcie kariery Jean Marcelin zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10,1 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Rapid Wiedeń 2025 – obecnie
-
Beitar Jerusalem 2024 – 2025
-
Bordeaux 2023 – 2024
-
Monaco 2023 – 2023
-
Cercle Brugge 2022 – 2023
-
Monaco 2021 – 2022
-
Cercle Brugge 2020 – 2021
-
Monaco 2020 – 2020
-
Auxerre 2018 – 2020
-
Auxerre B 2017 – 2018

-
Auxerre U19 do 2017

Historia transferów Jean Marcelin
Pierwszy transfer Jean Marcelin w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Auxerre do Monaco za 10 milionów euro.
Jean Marcelin – forma
W ostatnich 5 meczach Jean Marcelin zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jean Marcelin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.36.
W ostatnich 10 meczach Jean Marcelin ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.28.
W jakiej formie jest Jean Marcelin?
Jean Marcelin jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.36 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.15). Jego dyspozycja słabnie.
Jean Marcelin – zarobki
Jean Marcelin gra w Rapid Wiedeń na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 500 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Ile zarabia Jean Marcelin?
Na podstawie kontraktu z Rapid Wiedeń, Jean Marcelin otrzymuje 500 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 41,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Marcelin w październiku 2026 to 9,6 tysiąca euro, a dziennie około 1,4 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Jean Marcelin – kontuzje
W trakcie kariery Jean Marcelin zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 120 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jean Marcelin
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 46 dni
26.08.26 (46 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 6 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
16.08.25 – 06.08.26 (356 dni)
Rapid Wiedeń opuszczone: 47 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
14.08.23 – 05.11.23 (84 dni)
Bordeaux opuszczone: 11 meczów
-
Uraz mięśnia
02.11.22 – 30.12.22 (59 dni)
Cercle Brugge opuszczone: 5 meczów
-
Odpoczynek
16.10.22 – 19.10.22 (4 dni)
Cercle Brugge opuszczone: 1 mecz
-
Braki w przygotowaniu
31.01.22 – 02.04.22 (62 dni)
Monaco opuszczone: 11 meczów
-
Koronawirus
29.12.21 – 05.01.22 (8 dni)
Monaco opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
20.03.21 – 31.01.22 (318 dni)
Cercle Brugge opuszczone: 38 meczów
Czy Jean Marcelin ma kontuzję?
Obecnie Jean Marcelin ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Rapidzie Wiedeń.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jean Marcelin to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 356 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jean Marcelin – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jean Marcelin wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jean Marcelin na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jean Marcelin?
Wycena Jean Marcelin wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Jean Marcelin wyceniano na 7 mln €, a najniżej na 500 tys. €.