Joonas Tamm jest piłkarzem występującym obecnie w Sepsi OSK Sfantu Gheorghe. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Joonas Tamm
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Joonas Tamm w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Joonas Tamm wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Joonas Tamm oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joonas Tamm w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Joonas Tamm zanotował 4 występy w reprezentacji Estonii. Na boisku spędził łącznie 12 minut. Średnio dawało to 3 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Joonas Tamm
Pierwszy transfer Joonas Tamm w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Flory Tallinn do IFK Norrkoping za 30 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Joonas Tamm było przejście z Flory Tallinn do Desna Chernihiv w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 100 tysięcy euro.
Czy Joonas Tamm ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Joonas Tamm nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joonas Tamm to problemy z udem z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 63 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Joonas Tamm?
Joonas Tamm ma na koncie 12 trofeów — 9 wywalczył z drużyną, a 3 dołożył indywidualnie. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Estonii — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Florą Tallinn — 8 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Joonas Tamm?
Joonas Tamm najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Joonas Tamm?
Wycena 34-letniego Joonas Tamm według stanu na czerwiec 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Joonas Tamm?
Joonas Tamm urodził się 2 lutego 1992 w Viljandi w Estonii. Obecnie piłkarz ma 34 lata.
Joonas Tamm – statystyki
Szczegółowe statystyki Joonas Tamm w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sepsi OSK Sfantu Gheorghe oraz reprezentacja Estonii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Joonas Tamm
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Joonas Tamm
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Joonas Tamm w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Joonas Tamm wyglądają następująco: 4 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00. Joonas Tamm oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Joonas Tamm – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Joonas Tamm w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Joonas Tamm
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
26 Wrz
Koniec
|
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
1:1 | 12' | 0 | 0 | – | – | ||
|
04 Gru
Koniec
|
Puchar Rumunii, 2. runda
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
14 Paź
Koniec
|
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
5:0 | 10' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
26 Maj
Koniec
|
Parva liga (Bułgaria)
|
0:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
14 Maj
Koniec
|
Parva liga (Bułgaria)
|
0:6 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Joonas Tamm w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Joonas Tamm zanotował 4 występy w reprezentacji Estonii. Na boisku spędził łącznie 12 minut. Średnio dawało to 3 minuty gry na spotkanie.
Joonas Tamm – transfery
W trakcie kariery Joonas Tamm zmieniał klub 27 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 130 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2025 – obecnie
-
Botew Płowdiw 2023 – 2025
-
FCSB 2022 – 2023
-
Worskła Połtawa 2022 – 2022
-
Flora Tallinn 2022 – 2022
-
Worskła Połtawa 2021 – 2022
-
Desna Chernihiv 2020 – 2021

-
Flora Tallinn 2019 – 2020
-
Lillestrøm 2019 – 2019
-
Flora Tallinn 2019 – 2019
-
Korona Kielce 2019 – 2019
-
Flora Tallinn 2018 – 2019
-
Sarpsborg 08 FF 2018 – 2018
-
Flora Tallinn 2015 – 2018
-
Tulevik 2015 – 2015
-
Trelleborgs FF 2013 – 2015
-
IFK Norrkoping 2013 – 2013
-
Sylvia 2013 – 2013
-
IFK Norrkoping 2011 – 2013
-
Sylvia 2011 – 2011
-
IFK Norrkoping 2010 – 2011
-
Flora Tallinn 2010 – 2010
-
Sampdoria Primavera 2009 – 2010

-
Flora Tallinn 2008 – 2009
-
Tulevik 2007 – 2008
-
JK Viljandi Tulevik U19 2005 – 2007

-
JK Viljandi Tulevik U17 2004 – 2005

-
JK Viljandi Tulevik Youth do 2004

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Joonas Tamm
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 02.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 13.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 10.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 08.03.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 23.01.2020 |
![]() |
100 tys. € | Transfer definitywny |
| 2019/20 | 30.12.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 31.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 07.02.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.12.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 30.01.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 08.02.2015 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.11.2013 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 08.08.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2011/12 | 31.10.2011 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2010/11 | 31.12.2010 |
|
30 tys. € | Transfer definitywny |
| 2010/11 | 29.06.2010 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2009/10 | 31.07.2009 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2008/09 | 31.12.2008 |
|
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 31.12.2007 |
|
— | Wolny transfer |
| 2005/06 | 31.12.2005 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2004/05 | 31.12.2004 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Joonas Tamm
Pierwszy transfer Joonas Tamm w seniorskiej karierze miał miejsce w 2010 roku, gdy przeniósł się z Flory Tallinn do IFK Norrkoping za 30 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Joonas Tamm było przejście z Flory Tallinn do Desna Chernihiv w 2020 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 100 tysięcy euro.
Joonas Tamm – forma
W ostatnich 5 meczach Joonas Tamm zanotował bilans 1 zwycięstwo, 4 remisy i 0 porażek. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Joonas Tamm i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Paź
Koniec
|
Estonia
0
Islandia
0
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy C
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Estonia
1
Luksemburg
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy C
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Bułgaria
0
Estonia
0
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy C
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Islandia
1
Estonia
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy C
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Universitatea Cluj
2
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
Estonia
1
Mołdawia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Estonia
1
Włochy
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 7. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Włochy
5
Estonia
0
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 5. runda
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Botew Płowdiw
0
CSKA Sofia
4
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Maj
Koniec
|
Beroe
0
Botew Płowdiw
6
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
CSKA Sofia
3
Botew Płowdiw
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Levski Sofia
1
Botew Płowdiw
1
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Mar
Koniec
|
Mołdawia
2
Estonia
3
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Izrael
2
Estonia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata, 1. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Botew Płowdiw
0
CSKA Sofia
3
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
Spartak Varna
1
Botew Płowdiw
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Lokomotiv Sofia
1
Botew Płowdiw
5
Puchar Bułgarii, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
3
Botew Płowdiw
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Botew Płowdiw
1
Levski Krumovgrad
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Lokomotiv Plovdiv
0
Botew Płowdiw
1
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lis
Koniec
|
Azerbejdżan
0
Estonia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Botew Płowdiw
2
Lokomotiv Sofia
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Botew Płowdiw
1
Levski Sofia
0
Parva liga (Bułgaria)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
CSKA Sofia
0
Botew Płowdiw
1
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Levski Krumovgrad
0
Botew Płowdiw
1
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Arda Kardzhali
2
Botew Płowdiw
1
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Botew Płowdiw
0
CSKA 1948
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Botew Płowdiw
0
Slavia Sofia
1
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Botew Płowdiw
2
Botev Vratsa
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Botew Płowdiw
0
CSKA 1948
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Mar
Koniec
|
Botew Płowdiw
0
Ludogorets Razgrad
2
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Arda Kardzhali
0
Botew Płowdiw
2
Parva liga (Bułgaria)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lis
Koniec
|
Botew Płowdiw
3
Pirin Blagoevgrad
1
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Levski Sofia
1
Botew Płowdiw
1
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Botew Płowdiw
0
Lokomotiv Plovdiv
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Botew Płowdiw
6
Lokomotiv Sofia
0
Parva liga (Bułgaria)
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Paź
Koniec
|
Botev Vratsa
3
Botew Płowdiw
5
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
CSKA 1948
1
Botew Płowdiw
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Cherno More Varna
1
Botew Płowdiw
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Botew Płowdiw
1
CSKA Sofia
2
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Botew Płowdiw
3
Slavia Sofia
1
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sie
Koniec
|
Etar Veliko Tarnovo
1
Botew Płowdiw
2
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Botew Płowdiw
1
Levski Krumovgrad
2
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sie
Koniec
|
Hebar 1918
1
Botew Płowdiw
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Sie
Koniec
|
Botew Płowdiw
0
Arda Kardzhali
2
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
Pirin Blagoevgrad
0
Botew Płowdiw
0
Parva liga (Bułgaria)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
FCSB
3
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
FCSB
2
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
1
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Mar
Koniec
|
FCSB
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Uta Arad
3
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
FCSB
4
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Arges Pitesti
1
FCSB
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FCSB
2
Farul Constanta
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Gru
Koniec
|
FCSB
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
06 Lis
Koniec
|
FCSB
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Paź
Koniec
|
RSC Anderlecht
2
FCSB
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
FCSB
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
FCSB
3
Arges Pitesti
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
FCSB
1
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
West Ham United
3
FCSB
1
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Lip
Koniec
|
FCSB
1
U Craiova 1948
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Estonia
2
San Marino
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Trans Narva
0
Flora Tallinn
3
Meistriliiga (Estonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Flora Tallinn
1
Trans Narva
0
Meistriliiga (Estonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Cypr
2
Estonia
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Estonia
0
Cypr
0
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Paide
1
Flora Tallinn
2
Meistriliiga (Estonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lis
Koniec
|
Dnipro-1(2017-2024)
5
Worskła Połtawa
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lis
Koniec
|
Belgia
3
Estonia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Worskła Połtawa
0
Czornomoreć Odessa
0
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Worskła Połtawa
0
Szachtar Donieck
2
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Estonia
0
Walia
1
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Kołos Kowaliwka
0
Worskła Połtawa
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Worskła Połtawa
2
FK Mynaj
0
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Estonia
2
Belgia
5
Europejskie kwalifikacje do mistrzostw świata
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Zoria Ługańsk
1
Worskła Połtawa
0
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
NK Veres Równe
1
Worskła Połtawa
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Worskła Połtawa
4
FC Lviv
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Worskła Połtawa
2
Dnipro-1(2017-2024)
2
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
FC Mariupol
4
Desna Chernihiv
1
Premier-liha (Ukraina)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Maj
Koniec
|
Worskła Połtawa
1
Desna Chernihiv
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Maj
Koniec
|
Desna Chernihiv
2
Kołos Kowaliwka
2
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
FK Mynaj
3
Desna Chernihiv
1
Premier-liha (Ukraina)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Desna Chernihiv
4
FK Ołeksandrija
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Desna Chernihiv
2
Olimpic Donetsk
0
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Szachtar Donieck
4
Desna Chernihiv
0
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Ruch Lwów
0
Desna Chernihiv
4
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Zoria Ługańsk
2
Desna Chernihiv
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Desna Chernihiv
0
Zoria Ługańsk
1
Puchar Ukrainy
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
Desna Chernihiv
1
Worskła Połtawa
0
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Włochy
4
Estonia
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Desna Chernihiv
1
FK Mynaj
0
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
FK Ołeksandrija
2
Desna Chernihiv
2
Premier-liha (Ukraina)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Olimpic Donetsk
0
Desna Chernihiv
2
Premier-liha (Ukraina)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Desna Chernihiv
2
Szachtar Donieck
2
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
VfL Wolfsburg
2
Desna Chernihiv
0
Liga Europy
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Inhułeć Petrowe
1
Desna Chernihiv
1
Premier-liha (Ukraina)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Estonia
0
Gruzja
1
Liga Narodów UEFA
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Desna Chernihiv
3
Zoria Ługańsk
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Desna Chernihiv
1
FK Ołeksandrija
3
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Desna Chernihiv
2
Szachtar Donieck
4
Premier-liha (Ukraina)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Desna Chernihiv
5
Kołos Kowaliwka
1
Premier-liha (Ukraina)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
FK Ołeksandrija
1
Desna Chernihiv
5
Premier-liha (Ukraina)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Lillestrøm
0
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Ranheim
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia)
|
91'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Lillestrøm
0
Bodo/Glimt
0
Eliteserien (Norwegia)
|
92'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Molde
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
95'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Rosenborg
3
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Lillestrøm
1
Brann
3
Eliteserien (Norwegia)
|
97'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Haugesund
0
Lillestrøm
2
Eliteserien (Norwegia)
|
95'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Sie
Koniec
|
ODD Ballklubb
2
Lillestrøm
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Gru
Koniec
|
KRC Genk
4
Sarpsborg 08 FF
0
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Beşiktaş
3
Liga Europy
|
50'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Malmo
1
Sarpsborg 08 FF
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Valerenga
0
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
3
KRC Genk
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
0
Strømsgodset
1
Eliteserien (Norwegia)
|
88'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Beşiktaş
3
Sarpsborg 08 FF
1
Liga Europy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
ODD Ballklubb
2
Eliteserien (Norwegia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Brann
2
Sarpsborg 08 FF
0
Eliteserien (Norwegia)
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Lillestrøm
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Stabaek
1
Sarpsborg 08 FF
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
4
Ranheim
1
Eliteserien (Norwegia)
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Tromsø
3
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
4
Stabaek
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
4
Start
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
2
Molde
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
0
Bodo/Glimt
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
ODD Ballklubb
3
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
1
Brann
2
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Haugesund
1
Sarpsborg 08 FF
1
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Sarpsborg 08 FF
3
Valerenga
0
Eliteserien (Norwegia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 |
Podsumowanie formy Joonas Tamm
W ostatnich 10 meczach Joonas Tamm ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 5.75.
W jakiej formie jest Joonas Tamm?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Joonas Tamm – zarobki
Joonas Tamm gra w Sepsi OSK Sfantu Gheorghe na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 164 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Joonas Tamm w Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (2019/20)
| Rocznie | 164 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 14 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 448 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Joonas Tamm w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2019/20 | 164 tys. € |
Joonas Tamm – kontuzje
W trakcie kariery Joonas Tamm zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joonas Tamm
-
Problemy z udem
06.12.23 – 06.02.24 (63 dni)
Botew Płowdiw opuszczone: 2 mecze
Czy Joonas Tamm ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Joonas Tamm nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joonas Tamm to problemy z udem z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 63 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joonas Tamm – trofea
W trakcie kariery Joonas Tamm zdobył 12 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Joonas Tamm
Jakie trofea zdobył Joonas Tamm?
Joonas Tamm zdobył w karierze 12 trofeów — 9 drużynowych i 3 indywidualne. Najwięcej sukcesów świętował we Florze Tallinn — 8 trofeów. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Estonii — 4 razy.
Joonas Tamm – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joonas Tamm wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joonas Tamm na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Joonas Tamm
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 08.06.2026 | 34 |
|
150 tys. € |
| 26.03.2026 | 34 |
|
200 tys. € |
| 08.12.2025 | 33 |
|
250 tys. € |
| 24.09.2025 | 33 |
|
400 tys. € |
| 01.06.2025 | 33 |
|
500 tys. € |
| 01.12.2024 | 32 |
|
600 tys. € |
| 02.06.2024 | 32 |
|
700 tys. € |
| 19.12.2023 | 31 |
|
800 tys. € |
| 14.06.2023 | 31 |
|
800 tys. € |
| 20.12.2022 | 30 |
|
800 tys. € |
| 29.09.2022 | 30 |
|
750 tys. € |
| 12.05.2022 | 30 |
|
600 tys. € |
| 19.12.2021 | 29 |
|
600 tys. € |
| 06.06.2021 | 29 | 500 tys. € | |
| 13.01.2021 | 28 | 500 tys. € | |
| 03.09.2020 | 28 | 300 tys. € | |
| 28.12.2019 | 27 |
|
300 tys. € |
| 28.06.2019 | 27 |
|
300 tys. € |
| 29.12.2018 | 26 |
|
400 tys. € |
| 09.09.2018 | 26 |
|
400 tys. € |
| 03.12.2017 | 25 |
|
250 tys. € |
| 19.06.2017 | 25 |
|
175 tys. € |
| 06.11.2016 | 24 |
|
150 tys. € |
| 08.07.2016 | 24 |
|
150 tys. € |
| 12.11.2015 | 23 |
|
125 tys. € |
| 24.06.2015 | 23 |
|
125 tys. € |
| 08.02.2015 | 23 |
|
50 tys. € |
| 30.03.2014 | 22 |
|
0 € |
| 06.08.2013 | 21 |
|
100 tys. € |
| 29.05.2011 | 19 |
|
100 tys. € |
| 21.09.2010 | 18 |
|
150 tys. € |
| 17.11.2009 | 17 | 200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Joonas Tamm?
Wycena Joonas Tamm wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Joonas Tamm wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 0 €.