Jovan Marković jest piłkarzem występującym obecnie w FC Botosani. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jovan Marković
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Jovan Marković w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jovan Marković wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.60, a skuteczność strzałów to 16,7%. Jovan Marković oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jovan Marković w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jovan Marković rozegrał w barwach FC Botosani w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 197 minut. Średnio dawało to 12 minut gry na spotkanie.
Czy Jovan Marković ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jovan Marković nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jovan Marković to zerwanie łąkotki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jovan Marković?
Jovan Marković ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Universitatea Craiova — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Jovan Marković?
Jovan Marković najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Jovan Marković?
Wycena 25-letniego Jovan Marković według stanu na wrzesień 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,3 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jovan Marković?
Jovan Marković urodził się 23 marca 2001 w Belgrad w Serbii (narodowość: Rumunia). Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Jovan Marković – statystyki
Szczegółowe statystyki Jovan Marković w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Botosani oraz reprezentacja Rumunii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Jovan Marković w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jovan Marković wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.60, a skuteczność strzałów to 16,7%. Jovan Marković oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Jovan Marković – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jovan Marković w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
2:1 | 17' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
23 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
1:3 | 31' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
16 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
2:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
3:1 | 23' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
1:1 | 17' | 0 | 0 | 6.0 | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
5:0 | 20' | 1 | 0 | – | 7.5 | ||
|
30 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
0:0 | 1' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
24 Sie
Koniec
|
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
20 Sie
Koniec
|
Puchar Rumunii
|
1:3 | 51' | 1 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Jovan Marković w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jovan Marković rozegrał w barwach FC Botosani w Pucharze Rumunii 3 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 2 razy i spędził na boisku łącznie 197 minut. Średnio dawało to 12 minut gry na spotkanie.
Jovan Marković – transfery
W trakcie kariery Jovan Marković zmieniał klub 9 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Botosani 2026 – obecnie
-
Farul Constanta 2025 – 2026
-
Universitatea Craiova 2025 – 2025
-
Oţelul 2025 – 2025
-
Universitatea Craiova 2025 – 2025
-
AFC Hermannstadt 2024 – 2025
-
Universitatea Craiova 2021 – 2024
-
Academica Clinceni 2020 – 2021

-
Universitatea Craiova 2017 – 2020
-
CS U Craiova U19 do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Jovan Marković
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 14.07.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 13.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 09.02.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2024/25 | 08.02.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 16.07.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 11.02.2020 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 22.03.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Jovan Marković – forma
W ostatnich 5 meczach Jovan Marković zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,21. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Jovan Marković i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
FC Botosani
1
Petrolul Ploiesti
3
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Paź
Koniec
|
FC Botosani
2
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
3
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Arges Pitesti
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
FC Botosani
5
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
20'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
0
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sie
Koniec
|
Viitorul Şelimbăr
1
FC Botosani
3
Puchar Rumunii
|
51'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
FCSB
3
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
FC Botosani
0
Corvinul Hunedoara
0
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
3'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Universitatea Cluj
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
FC Botosani
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
16'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lip
Koniec
|
FC Voluntari
2
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Chindia Targoviste
3
Farul Constanta
3
Rumuńska Liga I, finał baraży o utrzymanie
|
7'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Farul Constanta
0
Metaloglobus
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Farul Constanta
1
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Uta Arad
0
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Farul Constanta
2
FCSB
3
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Farul Constanta
0
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
12'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Csikszereda
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, play offy baraży o utrzymanie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Csikszereda
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
65'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Arges Pitesti
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
3
Rapid
1
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
CS Dinamo București
0
Farul Constanta
4
Puchar Rumunii, 3. runda
|
68'
|
3 gole
· 75% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Unirea Slobozia
2
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
2
Dinamo Bucuresti
3
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
4
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Gru
Koniec
|
Farul Constanta
1
Uta Arad
1
Rumuńska Liga I, 20. kolejka
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Metaloglobus
2
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Farul Constanta
0
Dinamo Bucuresti
0
Puchar Rumunii, 2. runda
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Farul Constanta
1
FCSB
2
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Oţelul
2
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
12'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Farul Constanta
3
Csikszereda
0
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
Puchar Rumunii, 1. runda
|
–
|
1 gol
· 100% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | – | |
|
25 Paź
Koniec
|
CFR Cluj
0
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Farul Constanta
0
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Farul Constanta
1
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Farul Constanta
2
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Corvinul Hunedoara
0
Farul Constanta
1
Puchar Rumunii, play offy
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
26'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
0
Universitatea Cluj
1
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
17'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
FK Sarajevo
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Universitatea Cluj
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
FK Sarajevo
2
Universitatea Craiova
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Uta Arad
3
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Lut
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lut
Koniec
|
CFR Cluj
1
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sty
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sty
Koniec
|
Politehnica Iasi
0
AFC Hermannstadt
2
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
2'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Lip
Koniec
|
AFC Hermannstadt
1
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Universitatea Cluj
3
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Lip
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Farul Constanta
3
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I
|
28'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FCSB
0
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I
|
70'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
10'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Lut
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Universitatea Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
58'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I
|
65'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 8.3 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
25'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Politehnica Iasi
2
Rumuńska Liga I
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
55'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
U Craiova 1948
1
Rumuńska Liga I
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Uta Arad
0
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Rapid
2
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
31'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Petrolul Ploiesti
3
Rumuńska Liga I
|
58'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
5
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Tunari
1
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Universitatea Cluj
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
61'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
2
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lip
Koniec
|
CFR Cluj
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
45'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Rumunia U-21
0
Ukraina U-21
1
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
68'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
58'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
11 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
18 Mar
Koniec
|
FCSB
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
67'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.6 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
80'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I
|
58'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
21 Sty
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
![]()
CS Ocna Mures
1
Universitatea Craiova
1
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
Universitatea Craiova
2
Puchar Rumunii
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Petrolul Ploiesti
1
Rumuńska Liga I
|
29'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
83'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Rumunia U-21
0
Holandia U-21
0
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Karne
|
Hapoel Beer Sheva
(4)
1
Universitatea Craiova
(3)
1
Liga Konferencji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
U Craiova 1948
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Rapid
1
Rumuńska Liga I
|
55'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
2
Rumuńska Liga I
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
2
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
25'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
FC Voluntari
3
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
1
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
U Craiova 1948
0
Rumuńska Liga I
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
Universitatea Craiova
6
Rumuńska Liga I
|
71'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
FC Botosani
2
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
![]()
Filiasi
0
Universitatea Craiova
3
Puchar Rumunii
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FCSB
3
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Paź
Koniec
|
Minaur Baia Mare
0
Universitatea Craiova
4
Puchar Rumunii
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Chindia Targoviste
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
5
![]()
Academica Clinceni
0
Rumuńska Liga I
|
45'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
U Craiova 1948
0
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
CFR Cluj
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
![]()
Gaz Metan Medias
0
Rumuńska Liga I
|
65'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Uta Arad
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
FC Voluntari
0
Rumuńska Liga I
|
65'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
FC Botosani
2
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Lip
Koniec
|
FCSB
4
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I
|
34'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | – | |
|
17 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Maj
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
FCSB
2
![]()
Academica Clinceni
2
Rumuńska Liga I
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
CFR Cluj
3
![]()
Academica Clinceni
0
Rumuńska Liga I
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
![]()
Academica Clinceni
3
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
![]()
Gaz Metan Medias
1
![]()
Academica Clinceni
1
Rumuńska Liga I
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Chindia Targoviste
2
![]()
Academica Clinceni
1
Rumuńska Liga I
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Lis
Koniec
|
![]()
FC Astra Giurgiu
0
![]()
Academica Clinceni
2
Rumuńska Liga I
|
11'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
23 Sie
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
1
CFR Cluj
2
Rumuńska Liga I
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
0
AFC Hermannstadt
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
1
Dinamo Bucuresti
3
Rumuńska Liga I
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lip
Koniec
|
![]()
Academica Clinceni
1
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Cze
Koniec
|
AFC Hermannstadt
0
![]()
Academica Clinceni
1
Rumuńska Liga I
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Jovan Marković ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.16, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.21.
W ostatnich 10 meczach Jovan Marković 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.97, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.44.
W jakiej formie jest Jovan Marković?
Jovan Marković jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.21 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.60). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jovan Marković – kontuzje
W trakcie kariery Jovan Marković zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 25 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jovan Marković
-
Zerwanie łąkotki
25.07.24 – 13.01.25 (173 dni)
AFC Hermannstadt opuszczone: 22 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
11.11.22 – 28.11.22 (18 dni)
Universitatea Craiova opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
10.12.21 – 17.12.21 (8 dni)
Universitatea Craiova opuszczone: 2 mecze
- Uraz kolana 22.01.17 – 28.02.17 (38 dni)
Czy Jovan Marković ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Jovan Marković nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jovan Marković to zerwanie łąkotki z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 173 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jovan Marković – trofea
W trakcie kariery Jovan Marković zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Jovan Marković
Jakie trofea zdobył Jovan Marković?
Jovan Marković zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Universitatea Craiova — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Rumunii — 1 raz.
Jovan Marković – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jovan Marković wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jovan Marković na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Jovan Marković
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | 25 |
|
350 tys. € |
| 07.06.2026 | 25 |
|
400 tys. € |
| 18.12.2025 | 24 |
|
500 tys. € |
| 09.06.2025 | 24 |
|
500 tys. € |
| 18.12.2024 | 23 |
|
650 tys. € |
| 12.09.2024 | 23 |
|
850 tys. € |
| 04.06.2024 | 23 |
|
1 mln € |
| 21.12.2023 | 22 |
|
1 mln € |
| 14.06.2023 | 22 |
|
1,2 mln € |
| 20.12.2022 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 29.09.2022 | 21 |
|
1,3 mln € |
| 02.06.2022 | 21 |
|
1,2 mln € |
| 28.03.2022 | 21 |
|
800 tys. € |
| 21.12.2021 | 20 |
|
600 tys. € |
| 29.09.2021 | 20 |
|
400 tys. € |
| 02.06.2021 | 20 | 200 tys. € | |
| 17.12.2020 | 19 | 150 tys. € | |
| 04.08.2020 | 19 | 150 tys. € | |
| 20.12.2019 | 18 |
|
100 tys. € |
| 17.06.2019 | 18 |
|
50 tys. € |
| 22.12.2018 | 17 |
|
50 tys. € |
| 13.06.2018 | 17 |
|
50 tys. € |
| 26.12.2017 | 16 |
|
50 tys. € |
| 16.06.2017 | 16 |
|
50 tys. € |
| 23.03.2017 | 16 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Jovan Marković?
Wycena Jovan Marković wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Jovan Marković wyceniano na 1,3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.