Julio Cesar Alves Goncalves jest piłkarzem występującym obecnie w Ceará. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Julio Cesar
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Julio Cesar w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Julio Cesar wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.23, a skuteczność strzałów to 16,7%. Julio Cesar oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Julio Cesar w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Julio Cesar rozegrał w barwach Ceará w Lidze B (Brazylia) 32 mecze, w Pucharze Brazylii 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 327 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Czy Julio Cesar ma kontuzję?
Obecnie Julio Cesar ma uraz — rana — i pauzuje w Ceará.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Julio Cesar?
Julio Cesar najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Julio Cesar?
Wycena 23-letniego Julio Cesar według stanu na maj 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Julio Cesar?
Julio Cesar urodził się 28 września 2003 w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 23 lata.
Julio Cesar – statystyki
Szczegółowe statystyki Julio Cesar w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ceará. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Julio Cesar Alves Goncalves vs. inni
Jakie statystyki ma Julio Cesar w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Julio Cesar wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.23, a skuteczność strzałów to 16,7%. Julio Cesar oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Julio Cesar – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Julio Cesar w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
17 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
2:2 | 22' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
1:0 | 83' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
1:0 | 78' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
2:1 | 45' | 0 | 0 | ||||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
1:1 | 76' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
2:0 | 71' | 0 | 0 | ||||
|
22 Sie
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
2:1 | 79' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Julio Cesar w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Julio Cesar rozegrał w barwach Ceará w Lidze B (Brazylia) 32 mecze, w Pucharze Brazylii 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 29 razy i spędził na boisku łącznie 2 327 minut. Średnio dawało to 63 minuty gry na spotkanie.
Julio Cesar – transfery
W trakcie kariery Julio Cesar zmieniał klub 2 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ceará 2026 – obecnie
-
América Mineiro 2023 – 2026
-
America Mineiro U20 do 2023

Julio Cesar – forma
W ostatnich 5 meczach Julio Cesar zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Julio Cesar 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W ostatnich 10 meczach Julio Cesar 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.74, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W jakiej formie jest Julio Cesar?
Julio Cesar jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.23). Jego dyspozycja rośnie.
Julio Cesar – zarobki
Julio Cesar gra w Ceará na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 45 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Julio Cesar w Ceará (2023)
| Rocznie | 45 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 4 tys. € |
| Tygodniowo | 858 € |
| Dziennie | 122 € |
Julio Cesar – kontuzje
W trakcie kariery Julio Cesar zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 3 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Julio Cesar
-
Rana
pauzuje od 16 dni
17.10.26Ceará opuszczone: 3 mecze
Czy Julio Cesar ma kontuzję?
Obecnie Julio Cesar ma uraz — rana — i pauzuje w Ceará.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Julio Cesar – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Julio Cesar wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Julio Cesar na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Julio Cesar?
Wycena Julio Cesar wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Julio Cesar wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.