Lucas Lima

pomocnik #10
Narodowość Brazylia Aktualny klub Goias
Wiek / data ur.36 lat (09.07.1990)
Wzrost1,76 m
Waga70 kg
Pozycjapomocnik
Preferowana nogalewa
Zarobki960 tys. $
Dołączył28.01.2026
Kontrakt do29.11.2026
Wartość rynkowa300 tys. €

Lucas Lima jest piłkarzem występującym obecnie w Goias. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Liczby Lucas Lima w Lidze B (Brazylia) 2026
Mecze
19
Bramki
0
Asysty
3
Minuty
1 334'
Średnia ocena
6.71
Kartki
4 / 0

Forma w ostatnich meczach Lucas Lima

Ocena
26.07 América Mineiro Goias 1:0 7.2
23.07 Goias Sport Recife 1:1 6.5
18.07 Ponte Preta Goias : 6.9
13.07 CRB Goias 2:2 6.6
05.07 Goias Ceará 2:0 8.1
Najbliższy hitowy mecz
Falkirk St Mirren
01.08.2026·16:00
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Statystyki

6,71
średnia ocena
w tym sezonie
Zobacz statystyki

Zarobki

960 tys. $
roczna pensja
miesięcznie: 80 tys. $
tygodniowo: 18 tys. $
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer28.01.2026
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

300 tys. €
-100 tys. € (-25,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Ofensywny pomocnik (10)
Dodatkowe pozycje Prawy pomocnik (7), Prawoskrzydłowy (7)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,76 m
Waga 70 kg
Mapa pozycji
Umiejętności
Atak
Defensywa
Kreatywność
Technika
Taktyka

Jakie statystyki ma Lucas Lima w sezonie 2026?

W obecnym sezonie 2026 statystyki Lucas Lima wyglądają następująco: 19 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.71, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Lima oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.

Ile meczów rozegrał Lucas Lima w sezonie 2026?

W obecnym sezonie Lucas Lima rozegrał w barwach Goiasu w Lidze B (Brazylia) 19 meczów, w Pucharze Brazylii 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 1 564 minuty. Średnio dawało to 65 minut gry na spotkanie.

Historia transferów Lucas Lima

Pierwszy transfer Lucas Lima w seniorskiej karierze miał miejsce w 2014 roku, gdy przeniósł się z Internacionalu do Santosu za 1,3 miliona euro.

Ile zarabia Lucas Lima?

Na podstawie kontraktu z Goias, Lucas Lima otrzymuje 960 tysięcy dolarów rocznej pensji, co daje około 80 tysięcy dolarów miesięcznie. Tygodniowe zarobki Lima w sierpniu 2026 to 18,5 tysiąca dolarów, a dziennie około 2,6 tysiąca dolarów. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 listopada 2026.

Na jakiej pozycji gra Lucas Lima?

Lucas Lima najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik lub Prawoskrzydłowy.

Jaka jest wartość rynkowa Lucas Lima?

Wycena 36-letniego Lucas Lima według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 11 milionów euro, a najniższa 0 euro.

Kiedy urodził się Lucas Lima?

Lucas Lima urodził się 9 lipca 1990 w Marília (Brazylia). Obecnie piłkarz ma 36 lat.