Lucas Da Silva Izidoro jest piłkarzem występującym obecnie w Juventude. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Lucas Mineiro
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lucas Mineiro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Lucas Mineiro wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.75, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Mineiro oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lucas Mineiro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Lucas Mineiro rozegrał w barwach Juventude w Lidze B (Brazylia) 31 meczów, w Pucharze Brazylii 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 24 razy i spędził na boisku łącznie 1 941 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Lucas Mineiro
Pierwszy transfer Lucas Mineiro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Chapecoense-SC do Gil Vicente za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Lucas Mineiro było przejście z Gil Vicente do SC Bragi w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Czy Lucas Mineiro ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lucas Mineiro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Mineiro to uraz łąkotki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 180 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lucas Mineiro?
Lucas Mineiro ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Lucas Mineiro?
Lucas Mineiro najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Mineiro?
Wycena 30-letniego Lucas Mineiro według stanu na maj 2026 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lucas Mineiro?
Lucas Mineiro urodził się 24 lutego 1996 w Belo Horizonte w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Lucas Mineiro – statystyki
Szczegółowe statystyki Lucas Mineiro w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Juventude. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Lucas Da Silva Izidoro vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lucas Mineiro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Lucas Mineiro wyglądają następująco: 31 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.75, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Mineiro oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lucas Mineiro – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lucas Mineiro w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
27 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
4:0 | 18' | 0 | 0 | – | 6.9 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
2:2 | 9' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
11 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
07 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
0:2 | 33' | 0 | 0 | – | 7.2 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
3:0 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
29 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
0:1 | 58' | 0 | 0 | – | 7.1 | ||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
2:1 | 60' | 0 | 0 | 6.2 | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
0:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 |
Ile meczów rozegrał Lucas Mineiro w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Lucas Mineiro rozegrał w barwach Juventude w Lidze B (Brazylia) 31 meczów, w Pucharze Brazylii 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 24 razy i spędził na boisku łącznie 1 941 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Lucas Mineiro – transfery
W trakcie kariery Lucas Mineiro zmieniał klub 19 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Juventude 2026 – obecnie
-
Cuiaba 2023 – 2026
-
SC Braga 2023 – 2023
-
Cuiaba 2023 – 2023
-
SC Braga 2023 – 2023
-
KVC Westerlo 2022 – 2023
-
SC Braga 2021 – 2022
-
Gil Vicente 2021 – 2021
-
Chapecoense-SC 2021 – 2021
-
Gil Vicente 2020 – 2021
-
Chapecoense-SC 2020 – 2020
-
Cerezo Osaka 2020 – 2020
-
Chapecoense-SC 2019 – 2020
-
Ponte Preta 2019 – 2019
-
Chapecoense-SC 2019 – 2019
-
Vasco da Gama 2018 – 2019
-
Chapecoense-SC 2018 – 2018
-
Ponte Preta 2018 – 2018
-
Chapecoense-SC 2015 – 2018
-
Villa Nova AC do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Lucas Mineiro
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 05.01.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 31.12.2023 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.12.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 04.09.2022 |
|
117 tys. € | Wypożyczenie |
| 2021/22 | 01.07.2021 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 01.09.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 31.08.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 04.02.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.12.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 15.09.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 10.09.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 31.12.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.11.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 28.02.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Lucas Mineiro
Pierwszy transfer Lucas Mineiro w seniorskiej karierze miał miejsce w 2021 roku, gdy przeniósł się z Chapecoense-SC do Gil Vicente za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Lucas Mineiro było przejście z Gil Vicente do SC Bragi w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Lucas Mineiro – forma
W ostatnich 5 meczach Lucas Mineiro zanotował bilans 2 zwycięstwa, 3 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,49. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Lucas Mineiro i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Vila Nova
2
Juventude
2
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Juventude
4
Nautico Recife
0
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Ceará
2
Juventude
2
Serie B (Brazylia), 34. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Juventude
2
São Bernardo
2
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Paź
Koniec
|
Ponte Preta
0
Juventude
2
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Juventude
3
Operario-PR
0
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Wrz
Koniec
|
América Mineiro
0
Juventude
1
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sport Recife
2
Juventude
1
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Juventude
0
Athletic Club
2
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Criciuma
0
Juventude
2
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Juventude
2
Atletico Goianiense
2
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
20'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Londrina
0
Juventude
0
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Juventude
2
CRB
1
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Juventude
0
Fortaleza EC
0
Serie B (Brazylia), 22. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Novorizontino
0
Juventude
1
Serie B (Brazylia), 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Juventude
0
Atletico-MG
1
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Atletico-MG
0
Juventude
0
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Juventude
1
Avai
0
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Botafogo SP
4
Juventude
2
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Juventude
1
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Nautico Recife
0
Juventude
0
Serie B (Brazylia), 16. kolejka
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Juventude
2
Ceará
0
Serie B (Brazylia), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Cze
Koniec
|
São Bernardo
0
Juventude
1
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Juventude
3
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia), 13. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Operario-PR
2
Juventude
1
Serie B (Brazylia), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Juventude
3
América Mineiro
0
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Juventude
0
Sport Recife
1
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Athletic Club
1
Juventude
1
Serie B (Brazylia), 9. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Juventude
3
Sao Paulo
1
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Juventude
0
Criciuma
0
Serie B (Brazylia), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Atletico Goianiense
0
Juventude
0
Serie B (Brazylia), 7. kolejka
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Juventude
1
Londrina
0
Serie B (Brazylia), 6. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Sao Paulo
1
Juventude
0
Puchar Brazylii, 1/16 finału
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
CRB
0
Juventude
1
Serie B (Brazylia), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Juventude
2
Goias
0
Serie B (Brazylia), 4. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Cuiaba
0
Goias
1
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Amazonas
2
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Botafogo SP
2
Cuiaba
2
Serie B (Brazylia), 33. kolejka
|
31'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Cuiaba
1
Coritiba
0
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Cuiaba
0
Novorizontino
1
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Paysandu
1
Cuiaba
1
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
16'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Cuiaba
2
Athletic Club
1
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Vila Nova
2
Cuiaba
2
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Cuiaba
1
Chapecoense-SC
0
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Operario-PR
1
Cuiaba
1
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Cuiaba
1
CRB
0
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Ferroviária
2
Cuiaba
2
Serie B (Brazylia), 24. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Cuiaba
2
Atletico Goianiense
2
Serie B (Brazylia), 23. kolejka
|
74'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Atletico Paranaense
1
Cuiaba
1
Serie B (Brazylia), 22. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Avai
2
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Sie
Koniec
|
Cuiaba
2
Volta Redonda
0
Serie B (Brazylia), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Criciuma
1
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lip
Koniec
|
Cuiaba
3
América Mineiro
1
Serie B (Brazylia), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
Goias
3
Cuiaba
1
Serie B (Brazylia), 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Clube do Remo
0
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 15. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Cuiaba
0
Botafogo SP
1
Serie B (Brazylia), 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Coritiba
2
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Novorizontino
3
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia), 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Cuiaba
1
Paysandu
0
Serie B (Brazylia), 11. kolejka
|
13'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Athletic Club
0
Cuiaba
2
Serie B (Brazylia), 10. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Cuiaba
1
Vila Nova
0
Serie B (Brazylia), 9. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Chapecoense-SC
2
Cuiaba
1
Serie B (Brazylia), 8. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Cuiaba
2
Operario-PR
3
Serie B (Brazylia), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Maj
Koniec
|
CRB
1
Cuiaba
1
Serie B (Brazylia), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Cuiaba
1
Ferroviária
0
Serie B (Brazylia), 5. kolejka
|
86'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Cuiaba
1
Serie B (Brazylia), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Cuiaba
2
Atletico Paranaense
1
Serie B (Brazylia), 3. kolejka
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Cuiaba
2
Avai
2
Serie B (Brazylia), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Volta Redonda
0
Cuiaba
1
Serie B (Brazylia), 1. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Fluminense
1
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia), 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Juventude
1
Cuiaba
1
Serie A (Brazylia), 35. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Cuiaba
1
Flamengo
2
Serie A (Brazylia), 34. kolejka
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Botafogo
0
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia), 33. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Cuiaba
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia), 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Atletico Goianiense
0
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia), 30. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia), 28. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Internacional
3
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Vitoria
1
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia), 21. kolejka
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Cuiaba
1
Palestino
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Cuiaba
0
Fluminense
1
Serie A (Brazylia), 18. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Cuiaba
1
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Sao Paulo
0
Cuiaba
1
Serie A (Brazylia), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Cze
Koniec
|
Cuiaba
5
Fortaleza EC
0
Serie A (Brazylia), 9. kolejka
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Maj
Karne
|
Cuiaba
(1)
1
Goias
(3)
0
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Cuiaba
3
Metropolitanos FC
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Goias
1
Cuiaba
0
Puchar Brazylii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Gremio
1
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia), 3. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cuiaba
1
Lanus
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
76'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Karne
|
Portuguesa RJ
(3)
0
Cuiaba
(4)
0
Puchar Brazylii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Cuiaba
3
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Cuiaba
0
Internacional
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Cuiaba
0
Vasco da Gama
2
Serie A (Brazylia)
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Botafogo
0
Cuiaba
1
Serie A (Brazylia)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Cuiaba
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Cuiaba
1
Goias
1
Serie A (Brazylia)
|
57'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Coritiba
0
Cuiaba
3
Serie A (Brazylia)
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Cuiaba
3
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Atletico-MG
1
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Cuiaba
2
América Mineiro
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Wrz
Koniec
|
Gremio
2
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia)
|
66'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Sie
Koniec
|
RB Bragantino
2
Cuiaba
0
Serie A (Brazylia)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Cuiaba
3
Flamengo
0
Serie A (Brazylia)
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Cuiaba
2
Sao Paulo
1
Serie A (Brazylia)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Royale Union SG
1
KVC Westerlo
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
6'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
22 Paź
Koniec
|
KV Kortrijk
0
KVC Westerlo
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Club Brugge
0
KVC Westerlo
2
Jupiler Pro League (Belgia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Royal Charleroi
2
KVC Westerlo
3
Jupiler Pro League (Belgia)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
KVC Westerlo
2
RSC Anderlecht
1
Jupiler Pro League (Belgia)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
SC Braga
1
FC Porto
0
Liga Portugal
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Vizela
0
SC Braga
1
Liga Portugal
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
SC Braga
3
SL Benfica
2
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Mar
Koniec
|
Monaco
1
SC Braga
1
Liga Europy
|
21'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Gru
Koniec
|
Arouca
0
SC Braga
6
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Vizela
1
SC Braga
0
Puchar Portugalii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
SC Braga
1
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
30'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Boavista
5
SC Braga
1
Puchar Ligi Portugalii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
SC Braga
2
Estoril Praia
0
Liga Portugal
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Lis
Koniec
|
SC Braga
4
Ludogorets Razgrad
2
Liga Europy
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Ludogorets Razgrad
0
SC Braga
1
Liga Europy
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Santa Clara
1
SC Braga
1
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
SC Braga
3
CD Tondela
1
Liga Portugal
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
FK Crvena zvezda
2
SC Braga
1
Liga Europy
|
78'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Sie
Koniec
|
SC Braga
0
Vitória Guimarães
0
Liga Portugal
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Moreirense
2
SC Braga
3
Liga Portugal
|
15'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
SC Braga
1
Sporting CP
2
Liga Portugal
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Gil Vicente
1
Boavista
2
Liga Portugal
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Gil Vicente
1
SC Braga
1
Liga Portugal
|
87'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Gil Vicente
0
Farense
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
![]()
Belenenses SAD
2
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
SL Benfica
1
Gil Vicente
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Rio Ave
0
Gil Vicente
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Gil Vicente
2
Nacional Madeira
0
Liga Portugal
|
89'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Gil Vicente
0
FC Porto
2
Liga Portugal
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Gil Vicente
1
Santa Clara
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Boavista
1
Gil Vicente
2
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Gil Vicente
1
Paços de Ferreira
2
Liga Portugal
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sty
Koniec
|
SC Braga
1
Gil Vicente
0
Liga Portugal
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Gil Vicente
0
CS Marítimo
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Sty
Koniec
|
Gil Vicente
0
![]()
Belenenses SAD
0
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Nacional Madeira
2
Gil Vicente
1
Liga Portugal
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
FC Porto
1
Gil Vicente
0
Liga Portugal
|
21'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Santa Clara
0
Gil Vicente
0
Liga Portugal
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Gil Vicente
1
Portimonense
0
Liga Portugal
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Shonan Bellmare
0
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lip
Koniec
|
Sagan Tosu
1
Cerezo Osaka
1
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Vissel Kobe
0
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
0
Nagoya Grampus
2
J1 League (Japonia)
|
38'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Cerezo Osaka
2
Shimizu S-pulse
0
J1 League (Japonia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lip
Koniec
|
Gamba Osaka
1
Cerezo Osaka
2
J1 League (Japonia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
Ponte Preta
4
Brasil DE Pelotas
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Guarani Campinas
0
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Ponte Preta
1
Vitoria
2
Serie B (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Atletico Goianiense
0
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Ponte Preta
3
Londrina
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Ponte Preta
3
Cuiaba
0
Serie B (Brazylia)
|
81'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Vasco da Gama
1
Flamengo
4
Serie A (Brazylia)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Lip
Koniec
|
Gremio
2
Vasco da Gama
1
Serie A (Brazylia)
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Vasco da Gama
1
Ceará
0
Serie A (Brazylia)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Botafogo
1
Vasco da Gama
0
Serie A (Brazylia)
|
63'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Vasco da Gama
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Vasco da Gama
1
Atletico-MG
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Santos
2
Vasco da Gama
0
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Vasco da Gama
3
Avai
2
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
![]()
Serra
0
Vasco da Gama
2
Puchar Brazylii
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Juazeirense
2
Vasco da Gama
2
Puchar Brazylii
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Avai
0
Ponte Preta
0
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Ponte Preta
2
Figueirense
1
Serie B (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Ponte Preta
0
Guarani Campinas
0
Serie B (Brazylia)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Ponte Preta
1
CSA
1
Serie B (Brazylia)
|
27'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Atletico Goianiense
1
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Sao Paulo
2
Chapecoense-SC
2
Serie A (Brazylia)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
2
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Botafogo
2
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Ponte Preta
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Gremio
0
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Corinthians
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Santos
1
Chapecoense-SC
0
Serie A (Brazylia)
|
67'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Atletico Paranaense
1
Serie A (Brazylia)
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Fluminense
3
Chapecoense-SC
3
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Atletico-MG
1
Serie A (Brazylia)
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Flamengo
5
Chapecoense-SC
1
Serie A (Brazylia)
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 |
W ostatnich 5 meczach Lucas Mineiro 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.49 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W ostatnich 10 meczach Lucas Mineiro 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.79, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W jakiej formie jest Lucas Mineiro?
Lucas Mineiro jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.49 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.75). Jego dyspozycja słabnie.
Lucas Mineiro – zarobki
Lucas Mineiro gra w Juventude na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 464 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lucas Mineiro w Juventude (2024)
| Rocznie | 464 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 39 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Lucas Mineiro w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024 |
|
464 tys. € |
| 2023 |
|
464 tys. € |
| 2022/23 |
|
627 tys. € |
| 2021/22 |
|
611 tys. € |
| 2020/21 |
|
137 tys. € |
Lucas Mineiro – kontuzje
W trakcie kariery Lucas Mineiro zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lucas Mineiro
-
Uraz łąkotki
02.01.23 – 30.06.23 (180 dni)
KVC Westerlo opuszczone: 22 mecze
-
Uraz łąkotki
19.01.22 – 10.03.22 (51 dni)
SC Braga opuszczone: 10 meczów
Czy Lucas Mineiro ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lucas Mineiro nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Mineiro to uraz łąkotki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 180 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lucas Mineiro – trofea
W trakcie kariery Lucas Mineiro zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Lucas Mineiro
Jakie trofea zdobył Lucas Mineiro?
Lucas Mineiro zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Chapecoense-SC — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Copa Sudamericana — 1 raz.
Lucas Mineiro – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lucas Mineiro wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lucas Mineiro na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lucas Mineiro
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 18.05.2026 | 30 |
|
900 tys. € |
| 23.11.2025 | 29 |
|
1 mln € |
| 26.06.2025 | 29 |
|
1,2 mln € |
| 08.12.2024 | 28 |
|
1,3 mln € |
| 16.06.2024 | 28 |
|
1,4 mln € |
| 27.03.2024 | 28 |
|
1,4 mln € |
| 10.12.2023 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 08.06.2023 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 21.03.2023 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 03.11.2022 | 26 |
|
2 mln € |
| 30.05.2022 | 26 |
|
2 mln € |
| 26.12.2021 | 25 |
|
2 mln € |
| 20.05.2021 | 25 |
|
2 mln € |
| 27.01.2021 | 24 |
|
1 mln € |
| 21.10.2020 | 24 |
|
1 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
1 mln € |
| 27.05.2019 | 23 |
|
1,3 mln € |
| 17.02.2019 | 22 |
|
800 tys. € |
| 06.12.2017 | 21 |
|
800 tys. € |
| 27.11.2016 | 20 |
|
100 tys. € |
| 26.05.2016 | 20 |
|
100 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Mineiro?
Wycena Lucas Mineiro wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery Lucas Mineiro wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 100 tys. €.