Luiz Gustavo Da Silva Machado Duarte jest piłkarzem występującym obecnie w Juventude. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Mandaca
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mandaca w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mandaca wyglądają następująco: 19 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.43, a skuteczność strzałów to 9,1%. Mandaca oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mandaca w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mandaca rozegrał w barwach Juventude w Lidze B (Brazylia) 19 meczów, w Pucharze Brazylii 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 241 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Mandaca?
Na podstawie kontraktu z Juventude, Mandaca otrzymuje 80,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 6,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Da Silva Machado Duarte w listopadzie 2026 to 1,5 tysiąca euro, a dziennie około 220 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Czy Mandaca ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mandaca nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mandaca to uraz mięśnia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Mandaca?
Mandaca najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Mandaca?
Wycena 25-letniego Mandaca według stanu na maj 2026 wynosi 2,2 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,2 miliona euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mandaca?
Mandaca urodził się 2 października 2001 w João Pessoa w Brazylii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Mandaca – statystyki
Szczegółowe statystyki Mandaca w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Juventude. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Luiz Gustavo Da Silva Machado Duarte vs. inni
Jakie statystyki ma Mandaca w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Mandaca wyglądają następująco: 19 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.43, a skuteczność strzałów to 9,1%. Mandaca oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Mandaca – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mandaca w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 36. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
07 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 32. kolejka
|
0:2 | 25' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 31. kolejka
|
3:0 | 60' | 0 | 1 | ||||
|
29 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 30. kolejka
|
0:1 | 57' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 29. kolejka
|
2:1 | 70' | 1 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 28. kolejka
|
0:2 | 73' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 27. kolejka
|
0:2 | 60' | 0 | 0 | ||||
|
05 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 26. kolejka
|
2:2 | 59' | 1 | 0 | – | |||
|
02 Wrz
Koniec
|
Serie B (Brazylia), 25. kolejka
|
0:0 | 16' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Sie
Koniec
|
Puchar Brazylii, 1/8 finału
|
0:0 | 30' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Mandaca w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Mandaca rozegrał w barwach Juventude w Lidze B (Brazylia) 19 meczów, w Pucharze Brazylii 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 241 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Mandaca – transfery
W trakcie kariery Mandaca zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Juventude 2024 – obecnie
-
Corinthians 2023 – 2024
-
Juventude 2022 – 2023
-
Corinthians 2022 – 2022
-
Londrina 2022 – 2022
-
Corinthians 2021 – 2022
-
Corinthians U20 2021 – 2021

-
CSP 2021 – 2021

-
Corinthians U20 2020 – 2021

-
CSP 2019 – 2020

-
São Paulo Crystal FC 2019 – 2019

-
CSP 2018 – 2019

-
Centro Sportivo Paraibano (PB) U20 do 2018

Mandaca – forma
W ostatnich 5 meczach Mandaca zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,95. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mandaca 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.38, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.95 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W ostatnich 10 meczach Mandaca 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.30, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.87 — wynik powyżej średniej ligowej (5.45).
W jakiej formie jest Mandaca?
Mandaca jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.95 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.43). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Mandaca – zarobki
Mandaca gra w Juventude na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 80 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mandaca w Juventude (2025)
| Rocznie | 80 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 7 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 220 € |
Ile zarabia Mandaca?
Na podstawie kontraktu z Juventude, Mandaca otrzymuje 80,2 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 6,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Da Silva Machado Duarte w listopadzie 2026 to 1,5 tysiąca euro, a dziennie około 220 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2026.
Mandaca – kontuzje
W trakcie kariery Mandaca zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 15 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mandaca
-
Rana
07.10.26 – 31.10.26 (24 dni)
Juventude opuszczone: 3 mecze
-
Uraz przywodziciela
20.10.25 – 06.11.25 (18 dni)
Juventude opuszczone: 3 mecze
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
18.08.24 – 09.09.24 (23 dni)
Juventude opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
07.03.24 – 04.04.24 (29 dni)
Juventude opuszczone: 5 meczów
Czy Mandaca ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Mandaca nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mandaca to uraz mięśnia z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 29 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mandaca – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mandaca wynosi obecnie 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mandaca na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mandaca?
Wycena Mandaca wynosi obecnie 2,2 mln €. W szczycie kariery Mandaca wyceniano na 2,2 mln €, a najniżej na 500 tys. €.