Mitchell Van Bergen jest piłkarzem występującym obecnie w Sparta Rotterdam. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Mitchell van Bergen
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Mitchell van Bergen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mitchell van Bergen wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mitchell van Bergen oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mitchell van Bergen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mitchell van Bergen rozegrał w barwach Sparty Rotterdam w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 492 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Mitchell van Bergen
Pierwszy transfer Mitchell van Bergen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Vitesse do Heerenveen za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mitchell van Bergen było przejście z Heerenveen do Reims w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Ile zarabia Mitchell van Bergen?
Na podstawie kontraktu z Sparta Rotterdam, Mitchell van Bergen otrzymuje 490 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 40,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van Bergen w listopadzie 2026 to 9,4 tysiąca euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Mitchell van Bergen ma kontuzję?
Obecnie Mitchell van Bergen ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Spartcie Rotterdam.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mitchell van Bergen to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Mitchell van Bergen?
Mitchell van Bergen ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Mitchell van Bergen?
Mitchell van Bergen najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).
Jaka jest wartość rynkowa Mitchell van Bergen?
Wycena 27-letniego Mitchell van Bergen według stanu na maj 2026 wynosi 1,5 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4 miliony euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mitchell van Bergen?
Mitchell van Bergen urodził się 27 sierpnia 1999 w Oss w Holandii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Mitchell van Bergen – statystyki
Szczegółowe statystyki Mitchell van Bergen w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Sparta Rotterdam. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mitchell Van Bergen vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Mitchell van Bergen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mitchell van Bergen wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Mitchell van Bergen oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Mitchell van Bergen – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mitchell van Bergen w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Eredivisie, 11. kolejka
|
2:3 | 87' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
28 Paź
Karne
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
2:2 | 45' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 10. kolejka
|
1:2 | 34' | 0 | 0 | – | 6.5 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Eredivisie, 9. kolejka
|
3:2 | 7' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
13 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 6. kolejka
|
4:1 | 77' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
04 Wrz
Koniec
|
Eredivisie, 5. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
29 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 4. kolejka
|
2:1 | 83' | 0 | 1 | – | 7.3 | ||
|
22 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 3. kolejka
|
3:3 | 28' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
14 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 2. kolejka
|
1:3 | 28' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
09 Sie
Koniec
|
Eredivisie, 1. kolejka
|
0:1 | 13' | 0 | 0 | 5.9 |
Ile meczów rozegrał Mitchell van Bergen w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mitchell van Bergen rozegrał w barwach Sparty Rotterdam w KNVB Beker 1 mecz, w Eredivisie 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 492 minuty. Średnio dawało to 49 minut gry na spotkanie.
Mitchell van Bergen – transfery
W trakcie kariery Mitchell van Bergen zmieniał klub 9 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Sparta Rotterdam 2025 – obecnie
-
Twente 2025 – 2025
-
Sparta Rotterdam 2025 – 2025
-
Twente 2023 – 2025
-
Reims 2021 – 2023
-
Heerenveen 2018 – 2021
-
Vitesse 2016 – 2018
-
Vitesse Arnheim U17 2015 – 2016

-
Willem II Tilburg Youth 2007 – 2015

-
RKSV Margriet Youth do 2007

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Mitchell van Bergen
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 17.08.2025 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 29.06.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 30.01.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 30.08.2023 |
|
1 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 26.08.2021 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 30.08.2018 |
|
500 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2007/08 | 30.06.2007 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Mitchell van Bergen
Pierwszy transfer Mitchell van Bergen w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Vitesse do Heerenveen za 500 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Mitchell van Bergen było przejście z Heerenveen do Reims w 2021 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Mitchell van Bergen – forma
W ostatnich 5 meczach Mitchell van Bergen zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Mitchell van Bergen i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Groningen
2
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 11. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Paź
Karne
|
Sparta Rotterdam
(2)
2
Fortuna Sittard
(3)
2
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Ajax
2
Eredivisie, 10. kolejka
|
34'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
3
Willem II Tilburg
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
PSV Eindhoven
4
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 6. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
PEC Zwolle
2
Eredivisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 4. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
3
Utrecht
3
Eredivisie, 3. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Telstar
1
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 2. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie, 1. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Twente
4
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 33. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Telstar
4
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
NAC Breda
0
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
FC Volendam
0
Eredivisie, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Ajax
4
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 27. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Heerenveen
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
22 Lut
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
NEC Nijmegen
1
Eredivisie, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 22. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Groningen
0
Eredivisie, 21. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Utrecht
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Sparta Rotterdam
4
Eredivisie, 19. kolejka
|
69'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
FC Volendam
2
Puchar Holandii, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
Heracles Almelo
0
Eredivisie, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Gru
Koniec
|
FC Volendam
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 17. kolejka
|
75'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Heerenveen
3
Eredivisie, 16. kolejka
|
56'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Lis
Koniec
|
NEC Nijmegen
3
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 14. kolejka
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Decydujący | 7.7 | |
|
08 Lis
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
AZ Alkmaar
1
Eredivisie, 11. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
5
Groningen
2
Puchar Holandii, 2. runda wstepna
|
66'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Telstar
0
Eredivisie, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Groningen
0
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Sparta Rotterdam
3
Ajax
3
Eredivisie, 8. kolejka
|
84'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Heracles Almelo
3
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 7. kolejka
|
86'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Twente
5
Eredivisie, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 5. kolejka
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Feyenoord Rotterdam
4
Eredivisie, 4. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Go Ahead Eagles
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Twente
0
Eredivisie, 1. kolejka
|
62'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
PSV Eindhoven
3
Eredivisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Utrecht
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 33. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Almere City
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 32. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Sparta Rotterdam
0
Twente
2
Eredivisie, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Ajax
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 30. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
3
Heerenveen
1
Eredivisie, 29. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
2
NEC Nijmegen
0
Eredivisie, 28. kolejka
|
41'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Sparta Rotterdam
3
Eredivisie, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Mar
Koniec
|
NAC Breda
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Sparta Rotterdam
4
Willem II Tilburg
0
Eredivisie, 24. kolejka
|
76'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 9.0 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 23. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie, 22. kolejka
|
86'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Groningen
0
Eredivisie, 21. kolejka
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Twente
1
Beşiktaş
0
Liga Europy, 8. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
NAC Breda
2
Twente
1
Eredivisie, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Twente
6
Willem II Tilburg
2
Eredivisie, 18. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
1
Twente
0
Eredivisie, 17. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Olympiakos
0
Twente
0
Liga Europy, 6. runda
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Gru
Koniec
|
PSV Eindhoven
6
Twente
1
Eredivisie, 15. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Twente
3
Go Ahead Eagles
2
Eredivisie, 14. kolejka
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Twente
0
Royale Union SG
1
Liga Europy, 5. runda
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Twente
2
Eredivisie, 13. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Twente
2
Ajax
2
Eredivisie, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Nicea
2
Twente
2
Liga Europy, 4. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Twente
1
Eredivisie, 11. kolejka
|
29'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Twente
0
Lazio
2
Liga Europy, 3. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Paź
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Twente
2
Eredivisie, 9. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
2
Twente
1
Eredivisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Twente
1
Fenerbahce
1
Liga Europy, 2. runda
|
67'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Twente
1
NAC Breda
0
Eredivisie, 7. kolejka
|
33'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Manchester United
1
Twente
1
Liga Europy, 1. runda
|
74'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Almere City
0
Twente
5
Eredivisie, 6. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Twente
2
Heerenveen
0
Eredivisie, 3. kolejka
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Twente
1
PEC Zwolle
1
Eredivisie, 5. kolejka
|
79'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Utrecht
2
Twente
1
Eredivisie, 4. kolejka
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Twente
1
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie, 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Twente
3
Red Bull Salzburg
3
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Sie
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Twente
2
Eredivisie, 1. kolejka
|
29'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Red Bull Salzburg
2
Twente
1
Liga Mistrzów, 3. runda kwalifikacyjna
|
66'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Maj
Koniec
|
PEC Zwolle
1
Twente
2
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Twente
3
Almere City
1
Eredivisie
|
27'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Ajax
2
Twente
1
Eredivisie
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Twente
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lut
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
0
Twente
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Sty
Koniec
|
NEC Nijmegen
1
Twente
0
Eredivisie
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sty
Koniec
|
Twente
2
AZ Alkmaar
1
Eredivisie
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Twente
4
Excelsior Rotterdam
2
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Gru
Koniec
|
Go Ahead Eagles
1
Twente
3
Eredivisie
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Utrecht
1
Twente
1
Eredivisie
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Twente
2
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Heracles Almelo
2
Twente
2
Eredivisie
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Fortuna Sittard
0
Twente
3
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Twente
1
Heerenveen
0
Eredivisie
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Twente
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Clermont
1
Reims
0
Ligue 1
|
5'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Strasburg
2
Ligue 1
|
55'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Rennes
3
Reims
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Nantes
0
Reims
3
Ligue 1
|
12'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Reims
1
Olympique Marsylia
2
Ligue 1
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Nicea
0
Reims
0
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Reims
0
Nicea
0
Ligue 1
|
70'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Ajaccio
0
Reims
1
Ligue 1
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Sty
Koniec
|
Lille
1
Reims
1
Ligue 1
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Montpellier
1
Reims
1
Ligue 1
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Brest
0
Reims
0
Ligue 1
|
29'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
FC Lorient
0
Reims
0
Ligue 1
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Troyes
2
Reims
2
Ligue 1
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Reims
1
RC Lens
1
Ligue 1
|
7'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Reims
2
Clermont
4
Ligue 1
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Reims
2
Nicea
3
Ligue 1
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
FC Lorient
1
Reims
2
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Reims
0
Olympique Marsylia
1
Ligue 1
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Reims
2
Lille
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Montpellier
0
Reims
0
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Reims
0
Lyon
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Angers
0
Reims
1
Ligue 1
|
25'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Reims
1
Brest
1
Ligue 1
|
74'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Nantes
1
Reims
0
Ligue 1
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Lut
Koniec
|
Reims
5
Bordeaux
0
Ligue 1
|
64'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Sty
Koniec
|
Clermont
0
Reims
0
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Koniec
|
Olympique Marsylia
1
Reims
1
Ligue 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lis
Koniec
|
![]()
Stade Reims II
1
![]()
Metz B
3
Championnat National 2 (Francja)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Reims
1
Troyes
2
Ligue 1
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Brest
1
Reims
1
Ligue 1
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
RC Lens
2
Reims
0
Ligue 1
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Reims
3
Nantes
1
Ligue 1
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lille
2
Reims
1
Ligue 1
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Rennes
0
Reims
2
Ligue 1
|
68'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Reims
0
Paris Saint Germain
2
Ligue 1
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Heerenveen
1
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie
|
88'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Emmen
3
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Heerenveen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Heerenveen
0
PEC Zwolle
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Heerenveen
0
Twente
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Willem II Tilburg
3
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Heerenveen
1
Groningen
1
Eredivisie
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Twente
0
Heerenveen
0
Eredivisie
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Heerenveen
3
Feyenoord Rotterdam
0
Eredivisie
|
81'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.5 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Heerenveen
1
Fortuna Sittard
3
Eredivisie
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Heerenveen
1
Heracles Almelo
2
Eredivisie
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Vitesse
1
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heerenveen
2
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Heerenveen
0
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Utrecht
1
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Heerenveen
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Heerenveen
2
ADO Den Haag
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Vitesse
4
Heerenveen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Heerenveen
0
Feyenoord Rotterdam
1
Puchar Holandii
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
22 Sty
Karne
|
Heerenveen
(4)
2
Willem II Tilburg
(3)
2
Puchar Holandii
|
105'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Heerenveen
1
Eredivisie
|
94'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Heerenveen
1
Eredivisie
|
94'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Heerenveen
2
Sparta Rotterdam
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Heerenveen
1
Groningen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Heerenveen
4
Eredivisie
|
82'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
VVV Venlo
0
Heerenveen
3
Eredivisie
|
91'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Ajax
4
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Heerenveen
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Heerenveen
0
Twente
0
Eredivisie
|
94'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Heerenveen
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
93'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Emmen
2
Heerenveen
0
Eredivisie
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Heerenveen
1
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Heerenveen
0
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Heerenveen
2
Utrecht
3
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Lis
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Heerenveen
0
Eredivisie
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Heerenveen
0
Ajax
4
Eredivisie
|
21'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Heerenveen
1
ADO Den Haag
1
Eredivisie
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Excelsior Rotterdam
3
Heerenveen
3
Eredivisie
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sie
Koniec
|
AZ Alkmaar
0
Vitesse
0
Eredivisie
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Maj
Koniec
|
ADO Den Haag
2
Vitesse
5
Eredivisie
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Vitesse
5
Twente
0
Eredivisie
|
66'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
Vitesse
3
Eredivisie
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Vitesse
0
Heracles Almelo
0
Eredivisie
|
14'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Lut
Koniec
|
VVV Venlo
2
Vitesse
2
Eredivisie
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
ADO Den Haag
1
Vitesse
0
Eredivisie
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Mitchell van Bergen ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40.
W ostatnich 10 meczach Mitchell van Bergen 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.54.
W jakiej formie jest Mitchell van Bergen?
Mitchell van Bergen jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.59). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Mitchell van Bergen – zarobki
Mitchell van Bergen gra w Sparta Rotterdam na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 490 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Mitchell van Bergen w Sparta Rotterdam (2025/26)
| Rocznie | 490 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 41 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Mitchell van Bergen w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
490 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2023/24 |
|
420 tys. € |
| 2022/23 |
|
350 tys. € |
| 2021/22 |
|
350 tys. € |
| 2020/21 |
|
150 tys. € |
| 2019/20 |
|
120 tys. € |
| 2018/19 |
|
120 tys. € |
| 2018/19 |
|
120 tys. € |
| 2017/18 |
|
120 tys. € |
| 2016/17 |
|
20 tys. € |
Ile zarabia Mitchell van Bergen?
Na podstawie kontraktu z Sparta Rotterdam, Mitchell van Bergen otrzymuje 490 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 40,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Van Bergen w listopadzie 2026 to 9,4 tysiąca euro, a dziennie około 1,3 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Mitchell van Bergen – kontuzje
W trakcie kariery Mitchell van Bergen zanotował 13 kontuzji, przez które opuścił łącznie 16 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Mitchell van Bergen
-
Uraz o nieznanym charakterze
pauzuje od 50 dni
13.09.26 (7 dni)
Sparta Rotterdam opuszczone: 1 mecz
- Uraz o nieznanym charakterze 29.07.26 – 02.08.26 (5 dni)
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
09.05.26 – 29.06.26 (52 dni)
Sparta Rotterdam opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
09.04.26 – 16.04.26 (8 dni)
Sparta Rotterdam opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
14.12.25 – 18.12.25 (5 dni)
Sparta Rotterdam opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
28.11.25 – 09.12.25 (12 dni)
Sparta Rotterdam opuszczone: 1 mecz
- Choroba 18.10.25 – 21.10.25 (4 dni)
- Uraz 05.04.25 – 08.04.25 (4 dni)
-
Uraz o nieznanym charakterze
23.01.24 – 30.01.24 (8 dni)
Twente opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.11.23 – 27.11.23 (11 dni)
Twente opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
03.05.23 – 03.06.23 (32 dni)
Reims opuszczone: 5 meczów
-
Uraz kolana
01.02.23 – 14.02.23 (14 dni)
Reims opuszczone: 3 mecze
-
Stłuczenie
11.09.20 – 16.09.20 (6 dni)
Heerenveen opuszczone: 1 mecz
Czy Mitchell van Bergen ma kontuzję?
Obecnie Mitchell van Bergen ma uraz — uraz o nieznanym charakterze — i pauzuje w Spartcie Rotterdam.
Najpoważniejszy uraz w karierze Mitchell van Bergen to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 52 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Mitchell van Bergen – trofea
W trakcie kariery Mitchell van Bergen zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Mitchell van Bergen
Jakie trofea zdobył Mitchell van Bergen?
Mitchell van Bergen zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Vitesse — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Holandii — 1 raz.
Mitchell van Bergen – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mitchell van Bergen wynosi obecnie 1,5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mitchell van Bergen na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Mitchell van Bergen
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 27.05.2026 | 26 |
|
1,5 mln € |
| 01.12.2025 | 26 |
|
1 mln € |
| 01.10.2025 | 26 |
|
1 mln € |
| 27.05.2025 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 16.12.2024 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 13.10.2024 | 25 |
|
1,5 mln € |
| 30.05.2024 | 24 |
|
900 tys. € |
| 17.03.2024 | 24 |
|
900 tys. € |
| 14.12.2023 | 24 |
|
1,2 mln € |
| 26.06.2023 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 01.11.2022 | 23 |
|
1,5 mln € |
| 29.05.2022 | 22 |
|
2 mln € |
| 15.12.2021 | 22 |
|
2,2 mln € |
| 18.05.2021 | 21 |
|
2,4 mln € |
| 08.03.2021 | 21 |
|
2,5 mln € |
| 13.10.2020 | 21 |
|
4 mln € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
3,6 mln € |
| 17.12.2019 | 20 |
|
4 mln € |
| 18.09.2019 | 20 |
|
3,5 mln € |
| 11.06.2019 | 19 |
|
3 mln € |
| 12.03.2019 | 19 |
|
1,3 mln € |
| 27.12.2018 | 19 |
|
600 tys. € |
| 11.06.2018 | 18 |
|
300 tys. € |
| 16.01.2018 | 18 |
|
300 tys. € |
| 06.06.2017 | 17 |
|
500 tys. € |
| 17.01.2017 | 17 |
|
500 tys. € |
| 16.10.2016 | 17 |
|
600 tys. € |
| 14.07.2016 | 16 |
|
100 tys. € |
| 04.02.2016 | 16 | 100 tys. € | |
| 17.12.2015 | 16 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Mitchell van Bergen?
Wycena Mitchell van Bergen wynosi obecnie 1,5 mln €. W szczycie kariery Mitchell van Bergen wyceniano na 4 mln €, a najniżej na 50 tys. €.