Nassim-Othmane Zoukit jest piłkarzem występującym obecnie w FC Thun. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Nassim Zoukit
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Nassim Zoukit w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nassim Zoukit wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.78, a skuteczność strzałów to 11,1%. Nassim Zoukit oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nassim Zoukit w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nassim Zoukit rozegrał w barwach FC Thun w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Swiss Super League 12 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 206 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nassim Zoukit
Pierwszy transfer Nassim Zoukit w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z FC Aarau do FC Thun za 184 tysiące euro.
Czy Nassim Zoukit ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Nassim Zoukit nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nassim Zoukit to choroba z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nassim Zoukit?
Nassim Zoukit ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Nassim Zoukit?
Nassim Zoukit najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Nassim Zoukit?
Wycena 25-letniego Nassim Zoukit według stanu na wrzesień 2026 wynosi 600 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nassim Zoukit?
Nassim Zoukit urodził się 30 kwietnia 2001 w Szwajcarii. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Nassim Zoukit – statystyki
Szczegółowe statystyki Nassim Zoukit w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział FC Thun. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Nassim-Othmane Zoukit vs. inni
Jakie statystyki ma Nassim Zoukit w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nassim Zoukit wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.78, a skuteczność strzałów to 11,1%. Nassim Zoukit oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Nassim Zoukit – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nassim Zoukit w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Swiss Super League, 12. kolejka
|
4:5 | 67' | 0 | 0 | – | |||
|
25 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 11. kolejka
|
2:3 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
22 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 2. runda
|
0:1 | 20' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Paź
Koniec
|
Liga Konferencji, 1. runda
|
1:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Swiss Super League, 10. kolejka
|
4:2 | 82' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 9. kolejka
|
1:2 | 86' | 0 | 0 | ||||
|
16 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 4. kolejka
|
2:4 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 8. kolejka
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
06 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 7. kolejka
|
3:2 | 30' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Wrz
Koniec
|
Swiss Super League, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Nassim Zoukit w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nassim Zoukit rozegrał w barwach FC Thun w Pucharze Szwajcarii 1 mecz, w Swiss Super League 12 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze oraz w Lidze Mistrzów 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 206 minut. Średnio dawało to 57 minut gry na spotkanie.
Nassim Zoukit – transfery
W trakcie kariery Nassim Zoukit zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 184 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Thun 2026 – obecnie
-
FC Aarau 2025 – 2026
-
Étoile Carouge 2023 – 2025
-
Lausanne 2023 – 2023
-
Bellinzona 2023 – 2023
-
Lausanne 2022 – 2023
-
Étoile Carouge 2021 – 2022
-
CS Italien GE 2021 – 2021

-
Free Player 2020 – 2021

-
Girona U19 2018 – 2020

-
CD Lugo Youth do 2018

Historia transferów Nassim Zoukit
Pierwszy transfer Nassim Zoukit w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z FC Aarau do FC Thun za 184 tysiące euro.
Nassim Zoukit – forma
W ostatnich 5 meczach Nassim Zoukit zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,44. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nassim Zoukit 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.05, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.44 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Nassim Zoukit 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.85, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.38 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Nassim Zoukit?
Nassim Zoukit jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.44 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.78). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Nassim Zoukit – zarobki
Nassim Zoukit gra w FC Thun na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 23 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nassim Zoukit w FC Thun (2021/22)
| Rocznie | 23 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 2 tys. € |
| Tygodniowo | 452 € |
| Dziennie | 64 € |
Nassim Zoukit – kontuzje
W trakcie kariery Nassim Zoukit zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nassim Zoukit
-
Choroba
28.02.22 – 09.03.22 (10 dni)
Lausanne opuszczone: 2 mecze
Czy Nassim Zoukit ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Nassim Zoukit nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nassim Zoukit to choroba z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 10 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nassim Zoukit – trofea
W trakcie kariery Nassim Zoukit zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nassim Zoukit?
Nassim Zoukit zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Étoile Carouge — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 3. ligi Szwajcarii — 1 raz.
Nassim Zoukit – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nassim Zoukit wynosi obecnie 600 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nassim Zoukit na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nassim Zoukit?
Wycena Nassim Zoukit wynosi obecnie 600 tys. €. W szczycie kariery Nassim Zoukit wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 25 tys. €.