Nuha Jatta jest piłkarzem występującym obecnie w Torreense. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Nuha Jatta
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
21:00
|
Torreense
3
Ararat-Armenia
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga Europy, 4. runda | |||||||
|
22 Paź
18:45
|
Ferencvaros
4
Torreense
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga Europy, 3. runda | |||||||
|
17 Wrz
21:00
|
Lillestrøm
1
Torreense
2
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga Europy, 1. runda | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Nuha Jatta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nuha Jatta wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.49, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nuha Jatta oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nuha Jatta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nuha Jatta rozegrał w barwach Torreense w Liga Portugal 2 8 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 210 minut. Średnio dawało to 19 minut gry na spotkanie.
Czy Nuha Jatta ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Nuha Jatta nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nuha Jatta to uraz biodra z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 128 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Nuha Jatta?
Nuha Jatta najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Nuha Jatta?
Wycena 20-letniego Nuha Jatta według stanu na październik 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nuha Jatta?
Nuha Jatta urodził się 15 marca 2006 w Osnabrück w Niemczech. Obecnie piłkarz ma 20 lat.
Nuha Jatta - statystyki
Szczegółowe statystyki Nuha Jatta w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Torreense. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Nuha Jatta
Nuha Jatta vs. inni
Atak
Obrona
Podania Nuha Jatta
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Nuha Jatta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Nuha Jatta wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.49, a skuteczność strzałów to 0,0%. Nuha Jatta oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Nuha Jatta - transfery
W trakcie kariery Nuha Jatta zmieniał klub 8 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Torreense 2026 – obecnie
-
Stuttgart II 2025 – 2026
-
RB Lipsk 2025 – 2025
-
RB Leipzig U19 2025 – 2025

-
Torino U19 2025 – 2025

-
RB Leipzig U19 2023 – 2025

-
RasenBallsport Leipzig U17 2022 – 2023

-
RB Leipzig Youth 2020 – 2022

-
VfL Osnabrück Youth do 2020

Nuha Jatta - forma
W ostatnich 5 meczach Nuha Jatta zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,73. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nuha Jatta ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.49, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.73.
W ostatnich 10 meczach Nuha Jatta ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.49, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.05.
W jakiej formie jest Nuha Jatta?
Nuha Jatta jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.73 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (1.49). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Nuha Jatta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Nuha Jatta rozegrał w barwach Torreense w Liga Portugal 2 8 meczów, w Lidze Europy UEFA 3 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 210 minut. Średnio dawało to 19 minut gry na spotkanie.
Nuha Jatta - kontuzje
W trakcie kariery Nuha Jatta zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 19 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nuha Jatta
-
Uraz o nieznanym charakterze
20.11.25 – 05.01.26 (47 dni)
Stuttgart II opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
30.06.25 – 09.09.25 (72 dni)
Stuttgart II opuszczone: 3 mecze
- Uraz biodra 30.06.23 – 04.11.23 (128 dni) opuszczone: 11 meczów
Czy Nuha Jatta ma kontuzję?
Według stanu na 8 listopada 2026 Nuha Jatta nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nuha Jatta to uraz biodra z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 128 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nuha Jatta - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nuha Jatta wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nuha Jatta na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nuha Jatta?
Wycena Nuha Jatta wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Nuha Jatta wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.