Shaquil Delos jest piłkarzem występującym obecnie w RAAL La Louvière. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Shaquil Delos
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Shaquil Delos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Shaquil Delos wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.30, a skuteczność strzałów to 0,0%. Shaquil Delos oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Shaquil Delos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Shaquil Delos rozegrał w barwach RAAL La Louvière w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 794 minuty. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Shaquil Delos
Pierwszy transfer Shaquil Delos w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Grenoble do RAAL La Louvière za 200 tysięcy euro.
Czy Shaquil Delos ma kontuzję?
Obecnie Shaquil Delos ma uraz — uraz — i pauzuje w RAAL La Louvière.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shaquil Delos to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 17 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Shaquil Delos?
Shaquil Delos najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Shaquil Delos?
Wycena 27-letniego Shaquil Delos według stanu na październik 2026 wynosi 750 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Shaquil Delos?
Shaquil Delos urodził się 16 czerwca 1999 w Les Lilas we Francji. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Shaquil Delos – statystyki
Szczegółowe statystyki Shaquil Delos w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział RAAL La Louvière. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Shaquil Delos vs. inni
Jakie statystyki ma Shaquil Delos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Shaquil Delos wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.30, a skuteczność strzałów to 0,0%. Shaquil Delos oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Shaquil Delos – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Shaquil Delos w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 8. kolejka
|
1:4 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
19 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 7. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 6. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 5. kolejka
|
4:0 | 74' | 0 | 0 | ||||
|
29 Sie
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 4. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
21 Sie
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 3. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 2. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Sie
Koniec
|
Jupiler Pro League (Belgia), 1. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 34. kolejka
|
1:0 | 81' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
Ligue 2, 33. kolejka
|
0:1 | 22' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Shaquil Delos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Shaquil Delos rozegrał w barwach RAAL La Louvière w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 794 minuty. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Shaquil Delos – transfery
W trakcie kariery Shaquil Delos zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 200 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
RAAL La Louvière 2026 – obecnie
-
Grenoble 2024 – 2026
-
Nancy 2023 – 2024
-
Estoril Praia 2022 – 2023
-
Nancy 2021 – 2022
-
Chambly Thelle FC 2019 – 2021
-
FC Chambly Oise B 2018 – 2019

-
FC Chambly Oise U19 2017 – 2018

-
Lille U19 2016 – 2017
-
US Saint-Maximin 2014 – 2016

-
US Chantilly Jugend 2010 – 2014

-
FC Chambly Oise Jugend do 2010

Historia transferów Shaquil Delos
Pierwszy transfer Shaquil Delos w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Grenoble do RAAL La Louvière za 200 tysięcy euro.
Shaquil Delos – forma
W ostatnich 5 meczach Shaquil Delos zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,25. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Shaquil Delos 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.25 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Shaquil Delos 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.66, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.45 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Shaquil Delos?
Shaquil Delos jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.25 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.30). Jego dyspozycja rośnie.
Shaquil Delos – zarobki
Shaquil Delos gra w RAAL La Louvière na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 220 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Shaquil Delos w RAAL La Louvière (2025/26)
| Rocznie | 220 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 18 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 603 € |
Shaquil Delos – kontuzje
W trakcie kariery Shaquil Delos zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 5 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Shaquil Delos
-
Uraz
pauzuje od 17 dni
16.10.26 (17 dni)
RAAL La Louvière opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
14.02.26 – 28.02.26 (15 dni)
Grenoble opuszczone: 2 mecze
Czy Shaquil Delos ma kontuzję?
Obecnie Shaquil Delos ma uraz — uraz — i pauzuje w RAAL La Louvière.
Najpoważniejszy uraz w karierze Shaquil Delos to uraz z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 17 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Shaquil Delos – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Shaquil Delos wynosi obecnie 750 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Shaquil Delos na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Shaquil Delos?
Wycena Shaquil Delos wynosi obecnie 750 tys. €. W szczycie kariery Shaquil Delos wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.