Tudor Baluta jest piłkarzem występującym obecnie w Universitatea Craiova. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Tudor Baluta
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Tudor Baluta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tudor Baluta wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.90, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tudor Baluta oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Tudor Baluta w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Tudor Baluta rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 714 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Tudor Baluta
Pierwszy transfer Tudor Baluta w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Farul Constanta do Brightonu za 2,9 miliona euro.
Czy Tudor Baluta ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Tudor Baluta nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tudor Baluta to uraz kostki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 362 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Tudor Baluta?
Tudor Baluta ma na koncie 7 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Rumunii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Universitatea Craiova — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2027 roku.
Na jakiej pozycji gra Tudor Baluta?
Tudor Baluta najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Tudor Baluta?
Wycena 27-letniego Tudor Baluta według stanu na czerwiec 2026 wynosi 1,7 miliona euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 4,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Tudor Baluta?
Tudor Baluta urodził się 27 marca 1999 w Craiova w Rumunii. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Tudor Baluta – statystyki
Szczegółowe statystyki Tudor Baluta w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Universitatea Craiova oraz reprezentacja Rumunii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Tudor Baluta
Tudor Baluta vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Podania Tudor Baluta
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Tudor Baluta w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Tudor Baluta wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 3 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.90, a skuteczność strzałów to 0,0%. Tudor Baluta oddaje średnio 1,6 strzału na mecz, z czego 0,4 to strzały celne.
Tudor Baluta – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Tudor Baluta w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Mecze Tudor Baluta
Ile meczów rozegrał Tudor Baluta w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Tudor Baluta rozegrał w barwach Universitatea Craiova w Pucharze Rumunii 2 mecze, w rumuńskiej Lidze I 14 meczów, w Lidze Europy UEFA 4 mecze, w Lidze Konferencji UEFA 3 mecze oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Rumunii. Wyszedł w pierwszym składzie 21 razy i spędził na boisku łącznie 1 714 minut. Średnio dawało to 52 minuty gry na spotkanie.
Tudor Baluta – transfery
W trakcie kariery Tudor Baluta zmieniał klub 13 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Universitatea Craiova 2025 – obecnie
-
Śląsk Wrocław 2024 – 2025
-
Farul Constanta 2022 – 2024
-
Brighton & Hove Albion 2021 – 2022
-
Dynamo Kijów 2020 – 2021
-
Brighton & Hove Albion 2020 – 2020
-
ADO Den Haag 2020 – 2020
-
Brighton & Hove Albion 2019 – 2020
-
Farul Constanta 2019 – 2019
-
Brighton & Hove Albion 2019 – 2019
-
Farul Constanta 2016 – 2019
-
Farul Constanta U19 2015 – 2016

-
Academia Hagi 2013 – 2015

-
CS Academia de Fotbal Gică Popescu do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Tudor Baluta
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 18.07.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 11.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 05.10.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 16.01.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 31.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 30.01.2019 |
|
2,9 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Tudor Baluta
Pierwszy transfer Tudor Baluta w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z Farul Constanta do Brightonu za 2,9 miliona euro.
Tudor Baluta – forma
W ostatnich 5 meczach Tudor Baluta zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,72. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Tudor Baluta i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
05 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Egnatia
0
Liga Konferencji, 3. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
1
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Universitatea Craiova
5
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Inter Club d'Escaldes
1
Universitatea Craiova
3
Liga Konferencji, 2. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Getafe
1
Liga Konferencji, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Csikszereda
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Rumunia
0
Szwecja
1
Liga Narodów UEFA, 4. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Paź
Koniec
|
Polska
6
Rumunia
0
Liga Narodów UEFA, 3. runda grupy B
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Rumunia
2
Bośnia i Hercegowina
4
Liga Narodów UEFA, 2. runda grupy B
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Szwecja
2
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA, 1. runda grupy B
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
5
FCSB
0
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Corvinul Hunedoara
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
63'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Ararat-Armenia
1
Universitatea Craiova
0
Liga Europy, play offy
|
62'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Ararat-Armenia
1
Liga Europy, play offy
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
KuPS
1
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
0
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Sie
Koniec
|
KuPS
1
Universitatea Craiova
1
Liga Europy, 3. runda kwalifikacyjna
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Levski Sofia
2
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
5
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Levski Sofia
1
Universitatea Craiova
0
Liga Mistrzów, 2. runda kwalifikacyjna
|
15'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
Uta Arad
0
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Maxline Vitebsk
0
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lip
Koniec
|
Maxline Vitebsk
1
Universitatea Craiova
4
Liga Mistrzów, 1. runda kwalifikacyjna
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Rumunia
2
Walia
1
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
64'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Rapid
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
5
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Dinamo Bucuresti
1
Rumuńska Liga I, play offy
|
11'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Universitatea Cluj
4
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I, play offy
|
27'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, play offy
|
62'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Rapid
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Dogryw.
|
Universitatea Craiova
3
CFR Cluj
1
Puchar Rumunii, 1/4 finału
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Metaloglobus
1
Rumuńska Liga I, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Unirea Slobozia
0
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I, 28. kolejka
|
71'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
FCSB
0
Rumuńska Liga I, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FCSB
2
Puchar Rumunii, 3. runda
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 26. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Oţelul
0
Rumuńska Liga I, 25. kolejka
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
4
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
8 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
FC Botosani
0
Rumuńska Liga I, 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
4
Rumuńska Liga I, 22. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
CFR Cluj
1
Rumuńska Liga I, 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
0
Universitatea Craiova
4
Puchar Rumunii, 2. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Gru
Koniec
|
Universitatea Cluj
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 18. kolejka
|
86'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
FSV Mainz 05
0
Liga Konferencji, 4. runda
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Arges Pitesti
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
Uta Arad
2
Rumuńska Liga I, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Rapid Wiedeń
0
Universitatea Craiova
1
Liga Konferencji, 3. runda
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Rapid
2
Rumuńska Liga I, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Sănătatea Cluj
1
Universitatea Craiova
4
Puchar Rumunii, 1. runda
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Metaloglobus
0
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
FC Noah
1
Liga Konferencji, 2. runda
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Unirea Slobozia
1
Rumuńska Liga I, 13. kolejka
|
67'
|
0 goli
4 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
FCSB
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Raków Częstochowa
2
Universitatea Craiova
0
Liga Konferencji, 1. runda
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Dinamo Bucuresti
2
Rumuńska Liga I, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Oţelul
1
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I, 10. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Universitatea Craiova
1
Rumuńska Liga I, 8. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
İstanbul Başakşehir
1
Liga Konferencji
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Petrolul Ploiesti
0
Rumuńska Liga I, 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
İstanbul Başakşehir
1
Universitatea Craiova
2
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Csikszereda
1
Universitatea Craiova
2
Rumuńska Liga I, 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Dogryw.
|
Spartak Trnava
4
Universitatea Craiova
3
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
119'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
1
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Spartak Trnava
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
CFR Cluj
2
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I, 4. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
4
FK Sarajevo
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
2
Universitatea Cluj
1
Rumuńska Liga I, 3. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Lip
Koniec
|
FK Sarajevo
2
Universitatea Craiova
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Universitatea Craiova
3
Arges Pitesti
1
Rumuńska Liga I, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Uta Arad
3
Universitatea Craiova
3
Rumuńska Liga I, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Jagiellonia Białystok
1
PKO BP Ekstraklasa, 33. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Górnik Zabrze
2
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 32. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Śląsk Wrocław
3
Zagłębie Lubin
1
PKO BP Ekstraklasa, 31. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Raków Częstochowa
3
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 30. kolejka
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
GKS Katowice
2
PKO BP Ekstraklasa, 29. kolejka
|
60'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Cracovia
2
Śląsk Wrocław
4
PKO BP Ekstraklasa, 28. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Motor Lublin
1
PKO BP Ekstraklasa, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Śląsk Wrocław
3
Lech Poznań
1
PKO BP Ekstraklasa, 26. kolejka
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Stal Mielec
1
Śląsk Wrocław
4
PKO BP Ekstraklasa, 25. kolejka
|
6'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Legia Warszawa
3
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Korona Kielce
2
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 22. kolejka
|
58'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Śląsk Wrocław
3
Widzew Łódź
0
PKO BP Ekstraklasa, 21. kolejka
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Radomiak Radom
1
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa, 20. kolejka
|
2'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Piast Gliwice
3
PKO BP Ekstraklasa, 19. kolejka
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Radomiak Radom
2
PKO BP Ekstraklasa, 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Gru
Koniec
|
Lechia Gdańsk
1
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 18. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Gru
Dogryw.
|
Śląsk Wrocław
(7)
1
Piast Gliwice
(8)
1
STS Puchar Polski, 1/8 finału
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Puszcza Niepołomice
1
PKO BP Ekstraklasa, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Jagiellonia Białystok
2
Śląsk Wrocław
2
PKO BP Ekstraklasa, 16. kolejka
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Śląsk Wrocław
0
Górnik Zabrze
1
PKO BP Ekstraklasa, 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Zagłębie Lubin
3
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 14. kolejka
|
60'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Stal Mielec
1
PKO BP Ekstraklasa, 8. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
20 Paź
Koniec
|
GKS Katowice
0
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Śląsk Wrocław
2
Cracovia
4
PKO BP Ekstraklasa, 11. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Motor Lublin
2
Śląsk Wrocław
1
PKO BP Ekstraklasa, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lech Poznań
1
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 9. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Pogoń Szczecin
5
Śląsk Wrocław
3
PKO BP Ekstraklasa, 7. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Legia Warszawa
1
PKO BP Ekstraklasa, 6. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
1
Korona Kielce
1
PKO BP Ekstraklasa, 5. kolejka
|
1'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
3
FC Sankt Gallen
2
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Widzew Łódź
0
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
FC Sankt Gallen
2
Śląsk Wrocław
0
Liga Konferencji, 3. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Śląsk Wrocław
3
Riga
1
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Piast Gliwice
2
Śląsk Wrocław
0
PKO BP Ekstraklasa, 2. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Riga
1
Śląsk Wrocław
0
Liga Konferencji, 2. runda kwalifikacyjna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Lis
Koniec
|
Farul Constanta
1
AFC Hermannstadt
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Oţelul
0
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Dinamo Bucuresti
0
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Farul Constanta
0
FCSB
1
Rumuńska Liga I
|
77'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
03 Wrz
Koniec
|
U Craiova 1948
4
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
2
Universitatea Craiova
0
Rumuńska Liga I
|
31'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Rapid
3
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Flora Tallinn
0
Farul Constanta
2
Liga Konferencji
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Sie
Koniec
|
Petrolul Ploiesti
3
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
11'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
03 Sie
Koniec
|
FC Urartu
2
Farul Constanta
3
Liga Konferencji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lip
Koniec
|
Farul Constanta
4
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Farul Constanta
1
Sheriff Tiraspol
0
Liga Mistrzów
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Maj
Koniec
|
CFR Cluj
1
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
81'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Farul Constanta
1
CFR Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
FCSB
2
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
28 Lut
Koniec
|
Farul Constanta
2
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Arges Pitesti
0
Farul Constanta
0
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
FCSB
2
Farul Constanta
3
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
16 Gru
Koniec
|
FC Voluntari
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Rumunia
1
Słowenia
2
Międzypaństwowe mecze towarzyskie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Chindia Targoviste
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Rapid
0
Farul Constanta
2
Puchar Rumunii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Lis
Koniec
|
Farul Constanta
2
CS Mioveni
1
Rumuńska Liga I
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
U Craiova 1948
1
Farul Constanta
2
Rumuńska Liga I
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Farul Constanta
2
Universitatea Cluj
0
Rumuńska Liga I
|
68'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Finlandia
1
Rumunia
1
Liga Narodów UEFA
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Farul Constanta
3
Arges Pitesti
0
Rumuńska Liga I
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.3 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
2
FC Voluntari
1
Rumuńska Liga I
|
45'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Farul Constanta
0
AFC Hermannstadt
0
Rumuńska Liga I
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sie
Koniec
|
FC Botosani
1
Farul Constanta
1
Rumuńska Liga I
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Farul Constanta
0
Chindia Targoviste
0
Rumuńska Liga I
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Dynamo Kijów
2
Kołos Kowaliwka
2
Premier-liha (Ukraina)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Dynamo Kijów
1
Ferencvaros
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Juventus
3
Dynamo Kijów
0
Liga Mistrzów
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Dynamo Kijów
2
Worskła Połtawa
0
Premier-liha (Ukraina)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Dynamo Kijów
0
Barcelona
4
Liga Mistrzów
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Inhułeć Petrowe
0
Dynamo Kijów
2
Premier-liha (Ukraina)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Paź
Koniec
|
Dnipro-1(2017-2024)
1
Dynamo Kijów
2
Premier-liha (Ukraina)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Ferencvaros
2
Dynamo Kijów
2
Liga Mistrzów
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Wrz
Karne
|
Charlton Athletic
(4)
1
Brighton U21
(1)
1
EFL Trophy (Anglia)
|
63'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Wrz
Koniec
|
AFC Wimbledon
2
Brighton U21
0
EFL Trophy (Anglia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
AZ Alkmaar
4
ADO Den Haag
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lut
Koniec
|
ADO Den Haag
0
Vitesse
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Gru
Karne
|
Brighton U21
(4)
0
Newport County
(5)
0
EFL Trophy (Anglia)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Southend United
0
Brighton U21
2
EFL Trophy (Anglia)
|
96'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Brighton & Hove Albion
1
Aston Villa
3
Puchar Ligi Angielskiej
|
94'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Cze
Koniec
|
Francja U-21
0
Rumunia U-21
0
Mistrzostwa Europy U-21 UEFA
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Tudor Baluta 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.72.
W ostatnich 10 meczach Tudor Baluta 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.61, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.57.
W jakiej formie jest Tudor Baluta?
Tudor Baluta jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.72 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.90). Jego dyspozycja rośnie.
Tudor Baluta – zarobki
Tudor Baluta gra w Universitatea Craiova na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 365 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Tudor Baluta w Universitatea Craiova (2024/25)
| Rocznie | 365 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 30 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 999 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Tudor Baluta w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2024/25 |
|
365 tys. € |
| 2021/22 |
|
2 mln € |
| 2019/20 |
|
552 tys. € |
| 2019/20 |
|
559 tys. € |
Tudor Baluta – kontuzje
W trakcie kariery Tudor Baluta zanotował 9 kontuzji, przez które opuścił łącznie 119 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Tudor Baluta
-
Uraz
09.12.25 – 30.12.25 (22 dni)
Universitatea Craiova opuszczone: 4 mecze
-
Operacja
11.02.24 – 29.04.24 (79 dni)
Farul Constanta opuszczone: 15 meczów
-
Uraz przywodziciela
11.11.23 – 10.02.24 (92 dni)
Farul Constanta opuszczone: 11 meczów
-
Uraz
06.05.23 – 18.05.23 (13 dni)
Farul Constanta opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
27.03.23 – 15.04.23 (20 dni)
Farul Constanta opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
31.07.21 – 27.07.22 (362 dni)
Brighton & Hove Albion opuszczone: 58 meczów
-
Operacja
17.02.21 – 17.07.21 (151 dni)
Dynamo Kijów opuszczone: 24 mecze
-
Stłuczenie
22.01.21 – 17.02.21 (27 dni)
Dynamo Kijów opuszczone: 2 mecze
-
Koronawirus
31.10.20 – 10.11.20 (11 dni)
Dynamo Kijów opuszczone: 2 mecze
Czy Tudor Baluta ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Tudor Baluta nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Tudor Baluta to uraz kostki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 362 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Tudor Baluta – trofea
W trakcie kariery Tudor Baluta zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Tudor Baluta
Jakie trofea zdobył Tudor Baluta?
Tudor Baluta zdobył w karierze 7 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Universitatea Craiova — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Puchar Rumunii — 2 razy.
Tudor Baluta – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Tudor Baluta wynosi obecnie 1,7 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Tudor Baluta na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Tudor Baluta
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 27 |
|
1,7 mln € |
| 26.03.2026 | 27 |
|
1,4 mln € |
| 18.12.2025 | 26 |
|
1 mln € |
| 24.09.2025 | 26 |
|
650 tys. € |
| 05.06.2025 | 26 |
|
350 tys. € |
| 02.04.2025 | 26 |
|
500 tys. € |
| 08.12.2024 | 25 |
|
700 tys. € |
| 19.09.2024 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 04.06.2024 | 25 |
|
2 mln € |
| 21.12.2023 | 24 |
|
2,6 mln € |
| 14.06.2023 | 24 |
|
2,8 mln € |
| 20.12.2022 | 23 |
|
2 mln € |
| 14.06.2022 | 23 |
|
1,8 mln € |
| 22.12.2021 | 22 |
|
2 mln € |
| 06.06.2021 | 22 |
|
2 mln € |
| 13.01.2021 | 21 |
|
3 mln € |
| 15.10.2020 | 21 |
|
3 mln € |
| 07.04.2020 | 21 |
|
3,6 mln € |
| 09.12.2019 | 20 |
|
4 mln € |
| 17.06.2019 | 20 |
|
4,5 mln € |
| 03.04.2019 | 20 |
|
3 mln € |
| 22.12.2018 | 19 |
|
1,3 mln € |
| 13.06.2018 | 19 |
|
900 tys. € |
| 23.03.2018 | 18 |
|
500 tys. € |
| 26.12.2017 | 18 |
|
350 tys. € |
| 28.09.2017 | 18 |
|
200 tys. € |
| 16.06.2017 | 18 |
|
100 tys. € |
| 20.03.2017 | 17 |
|
100 tys. € |
| 20.12.2016 | 17 |
|
50 tys. € |
| 31.05.2016 | 17 | 50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Tudor Baluta?
Wycena Tudor Baluta wynosi obecnie 1,7 mln €. W szczycie kariery Tudor Baluta wyceniano na 4,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.